Keresés

Részletes keresés

FRANKEE Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26478
Még a másodikra is! Csak abban az esetben lehet meg, ha mi 3 meccset nyerünk + a horvát-svéd hazai. Minden más esetben a horvátok, és a svédek az elsök és a másodikok.

(Ugye senki nem gondolja, hogy a hovátok Máltával szemben, esetleg a svédek hazai pályán Izlanddal szemben pontot veszítenek!)
Előzmény: a szurkoló (26468)
Jay-X Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26477
maximálisan egyetértek.

negatívumként Vanczákot, Takács mezőnyjátékát és Bodnár beadásait (pedig a nagy számok törvénye alapján 1 legalább emberhez is mehetne) említeném.

amúgy meg éljen a győzelem, a mai fociban minden győzelem fontos.
Előzmény: Jimmy 4ever (26470)
CSOREL Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26476
megvertük Máltát szerintem ez az alap. Az első félidő katasztrófa volt, ha 20 percet játszuk így a svédek ellen akkor vége.

A kommentátorok kicsit túlértékelik a sikert. Ez egy amatőr csapat, még jó hogy megverjük őket és az is természetes, hogy erővel nem bírják még 60 percig sem. Persze, ha az elején rájukmegyünk rendesen, 30 perc után elfáradtak volna és nem kell idegeskedni. A svédek ellen ennél sokkal több kell, minden értelemben.
zálycsik Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26475
Faszán összefoglaltad a dolgokat, egyet is értek veled.
Előzmény: Jimmy 4ever (26470)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26474

 

Vanczák helyett.

Előzmény: Törölt nick (26473)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26473
Igen ha minden jól megy a pótselejtező még összejöhet. A mai meccs igazán önbizalom önvelő összecsapás volt. Teszett az egész csapat játéka, Takács gólja káprázatos volt. Bebizonyította a mai meccsen Halmosi, Böőr és Rajczi, hogy a csapatban a helyük..Éger Laci kell a Svédek ellen a védelembe.
alexejevics Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26472
Ezt mondom én is! A mai javuláshoz azért kellett a 2-0 és a máltai fehér zászló. A svédek ellen egyik se vsz., hogy lesz.
Előzmény: peace03 (26469)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26471

 

Bejött volna a 20-0, ha a magyar játékosok tudnának labdát kezelni. Ezért most csak négy.

 

Első helyen kiemelt csapat ellen éppen a svédek ellen győztünk utoljára tétmeccsen Halmai góljával a Népstadionban.

Jimmy 4ever Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26470

Hello Mindenki,

 

Nem kell eufóriába esni a mai meccstől, merthát azért csak Málta volt az ellenfél, de azért én azt gondolom, hogy ma mindenképpen le a kalappal a fiúk előtt a mai teljesítményük miatt, elsősorban azért, ahogy még 4-0 után is hajtottak, küzdöttek. A svédek ellen nyilván teljesen más lesz, nem mi leszünk az esélyesek, de bizakodni mindenképpen lehet.

 

Én is sokat csodálkoztam Matthaus furcsa korábbi húzásain, de azért azt gondolom, hogy a mai válogatottat mindenképpen jól rakta össze. Jó szellemű játékosok alkotják a keretet, ez jelenleg tényleg a legerősebb válogatott. És azt sem kell elfelejteni, hogy azért az utóbbi 20 év szövetségi kapitányai közül ő volt az (a kétségtelenül jó pár melléfogás mellett) aki tényleg bátran nyúlt a fiatalokhoz (Huszti, Juhász, Torghelle, Takács, Rajczi, stb.). Én azt gondolom, hogy ez a csapat a következő selejtezősorozatra állhat igazán össze, addigra már Huszti, Vadócz, Juhász, stb is komoly profibajnokságban edződik, remélhetőleg külföldre viszik Halmosit, Mátét is, Buzsáky feljebb lép, stb.

 

A svédek ellen viszont nem szabad illúziókba ringatni magunkat, világklasszisok egytől egyig. Persze ugyanígy kell hozzáállni, mint ma, aztán majd meglátjuk.

 

Ja, és Urbán Flóri azért néha kicsit visszafoghatná magát, persze lehet kritizálni Matthaust, de azért egy kicsit már lekezelő volt Flóri stílusa. Egyelőre még Lothar a világ- és euróba bajnok, aranylabdás, stb, Flóri pedig, aki beleszaladt egy 1-7-be és 0-5-be a jugók ellen, egy 0-5-be Manchesterben, 1-7-be a hollandok ellen. Ettől még kritizálhat persze, de azért a helyén legyen az arca.

peace03 Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26469

Elismerem a mai jó játékot,  de ebből a mai, Málta elleni eredményből nem lehet messzemenő következtetést levonni.

Én sajnos azt nem hiszem, hogy olyan jó válogatottakat, mint a svéd, vagy a horvát le tudnánk győzni.

a szurkoló Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26468
Annyit pontosítanék hogy 3győzelemmel is minimális esély van az 1.helyre
Előzmény: alexejevics (26466)
alexejevics Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26467
Hm. Hát ez baj.
Előzmény: kaktusztea (26463)
alexejevics Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26466
Hát ez baj. Későn jött ez a "javulás". Azért írom idézőjelbe, mert komoly csapat ellen válik majd el, hogy mi ez valójában.
Előzmény: a szurkoló (26465)
a szurkoló Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26465

Ha nem győzünk a Svédek ellen akkor már nem juthatunk ki.

alexejevics Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26464

Ez így van.

 

Aminek örültem, hogy legalább volt valami taktika, csapatjáték, egy szóval elképzelés a csapat játékában. Nem tudnak még pontosan játszani, de legalább már a passzok iránya pl. jó. A bolgárok ellenihez képest ez parádé volt. De azért tegyük hozzá, hogy a második félidőben a máltaiak megadták magukat. Ekkora üres területeket a svédek nem fognak hagyni, mint ahogy a horvátok sem. Ők támadni is megpróbálnak majd, amihez nem tudom, mit fog szólni a magyar válogatott. De azért talán egy-két szép mozdulathoz, esetleg gólhoz ez már elég lesz.

 

Majd lesz ez jobb is.

Előzmény: andzsin (26450)
kaktusztea Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26463
Hát igen, ez RTL Klub színvonal. A német nyelv ismerete luxus egy riporternek :)
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (26455)
The Evil Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26462
miért is? ez még elvben (sem a gyakorlatban) nem jelent semmit, neki más feladatai vannak.
Előzmény: Ízirájder (26426)
EdgE Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26461
Azt azért hozzáteszem, hogy Hajrá Magyarok!
Meg mégegyszer mondom én is örülök az eredménynek...csak ezt a dolgot mindenképp meg akartam kérdezni meccs végén (eredménytől függetlenül)
Előzmény: EdgE (26460)
EdgE Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26460
Szép volt! A második félidő tetszett...remélem a svédek ellen is így játszunk majd.
Viszont arra figyelni kell, hogy nem szabad ennyi labdát eladni a svédek ellen, mint tettük azt az első félidőben. Abból a 3-4 eladott labdából Ljungbergék egyet kihasználtak volna.

Egy kérdés: Most komolyan nem kötözködésként - meg a gólja tényleg nagyon szép volt - de Takács Ákos hogyan lett válogatott?
Tudom nem szép győztes meccs után "kötözködni" de érdekelne.
Semmi bajom a fradival (mielőtt valaki azt gondolná azért pécéztem ki, mert ott játszik). És igazából nb 1-es meccseket se nézek túl gyakran, ezért kérdezem.

Annyira kiemelkedően jól játszott (játszik) Takács az nb1-ben? Jó lenne ha FTC szurkoló válaszolna (aki látja őt meccseken) Mert figyelem válogatott meccseken és ált. csak alibi passzok oldalra, vagy hátra...na meg most egy bombagól :)
andzsin Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26459
mert Matyi nem beszéli a világnyelveket:)))
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (26455)
kwest Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26458
Kenesei a rádióban: "Hát igen, ez most már kezd ilyen hármas versenyfutás lenni a svédek, horvátok és miközöttünk."
Keresni kellne neki valami elemző munkakört.
zálycsik Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26457
parasztság!
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (26455)
kezil Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26456

Szép volt FIÚK!!! :-)))))))))))))))))))))))))

 

 

Remélem a Svédek ellen is megpróbálunk így játszani!

Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26455
Továbbra sem értem, hogy miért kell angolul interjúzni.
glory UTD Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26454

ez jó mulatság, férfimunka volt!

bizakodva megyek ki a Puskásba.

andzsin Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26453
Igencsak az a baj fiatal barátom, hogy 86-ban, addig azért ment valljuk be volt FOCI, azt ígérték mindent elölről kezdünk. Aztán jött a rendszerváltás, és ráfogták arra, hogy nincs pénz - amikor a focisták keresik a legtöbbet -, meg mit akarunk egy rendszer változás mellett, meg bla bla. És húsz éve Málta színvonalán focizunk és nem tudunk kijutni a vb-re. és tudod mit? Nem sajnálom.
De ma meglenegetem a kalapom a válogatott előtt , mert szépen fociztak, hozták az eredményt. Ezt szeretném látni a svédek ellen is.
Előzmény: Artis (26452)
Artis Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26452

"Utálom ezt a kishitű, nyavalygós, lehúzós stílust."

1000%-ig egyezem!

 

1, Sajna nekem nem adatott meg az futballélvezetben, ami pl. Jóatyámnak megadatott, ellenben engesdtessék meg, hogy örüljek annak, aminek lehet.

Márpedig a sikernek (légyen bármekkora, bármilyen ellenféllel szenben) nemcsak illik, de érdemes is örülni!

 

2, Az állandó nyavajgás, lehúzás, negatív hangulatkeltés a magyar foci körül: SEHOVA SEM VEZET.

Jónéhány, pár évtizede hozzánk képest még pitiáner futballnemzet emelkedett azóta komoly magasságokba. Mi lett volna, ha a kezdeti sikereiket nyavajgásba folytotta volna a sportsajtó?

 

Pedig a szép, dicső futballmúltunk éppenséggel előny, tőke is lehetne, csakhogy bizonyos lapok bizonyos firkászai hajlamosak ballasztot gyártani belőle.... :-(((((

 

 

Előzmény: kaktusztea (26438)
glory UTD Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26451

na még 1et, és meg lesz a tippem.

andzsin Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26450
és hát ugye emlékszem a svéd meccsünkre, esélyünk nem volt, annyira kisfiúk voltunk, hogy az hihetetlen. de mutassuk meg. meg lehet mutatni, hogy tudunk annyit , mint a svédek. nem is tartom lehetetlennek. ehhez némi svéd asszisztencia is kell, mert ha formában vannak, akkor nincs esélyünk.
Előzmény: kaktusztea (26445)
Chip-TFF Creative Commons License 2005.09.03 0 0 26449
Fasznak viszik a sved meccset a Puskasba...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!