Keresés

Részletes keresés

csandra4 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 674

Sziasztok Fiúk, Lányok!

Mi újság a Sasad Resort piacán?  Jön a Karácsony, és mi csak reménykedni tudunk, hogy a következőt talán a szép, új otthonukban töltjük szeretteinkkel. Most úgy veszem észre, hogy ünnepek alatt nem ezekre a problémákra koncentrálunk, no de majd az úJ ÉVBEN. Én mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok, remélem mindenkinek békében, bodogságban fog ez a szép ünnep eltelni!!!

baab Creative Commons License 2007.12.17 0 0 673

Sziasztok,

 

Én is a gyakori olvasók és ritkán irók körébe tartozom. Martindoc, én voltam a szemtelen lakó, aki mert 16.00-ás müszaki egyezetetést javasolni, dolgozó ember révén :-)) 

A müszaki 'egyeztetés' és egy kis gondolkodási idö után úgy döntöttem, hogy eladom az SRI-es, 66 nm-es, DK-i fekvésü lakásomat. Átadás: 2008 decembere. Ha SRII - SRIII-sok szeretnétek hamarabb költözni, akkor irjatok a magán emailemre, és több információt is tudok a lakásról adni. A lakáshoz tartozik egy mélygarázs és egy tároló foglalás is az SRI-en belül. 

baab.sasad@gmail.com

Keressetek, irjatok!

baab

martindoc Creative Commons License 2007.12.16 0 0 672
Sasad Resort City
city 1city 2city 3city 4


ki24 Creative Commons License 2007.12.12 0 0 671

Egy ingatlanos oldalon ilyen hirdetések olvashatók:

 

ITT A MÉRET LÉNYEGES! Modern, panoráma látványt nyújtó 2+2 félszobás lakás AJÁNDÉK GÉPESÍTETT KONYHABÚTORRAL eladó. A lakóparkban fitness terem és teniszpálya elégíti...

 

ÉKSZERDOBOZ! Egyedi tervezésű, modern, kertkapcsolattal rendelkező földszinti lakás. Ajándék gépesített konyhabútor, panoráma ablakok, 24 órás portaszolgálat, fitness terem,...

 

Gondolom kitaláltátok, hogy hol találhatóak ezek a lakások. :-)

ki24 Creative Commons License 2007.12.11 0 0 670

Köszi a választ. Ez alapján a fényképeken minden olyan kicsinek tűnik. Járt már valaki a falak között? Vagy erre tényleg csak a műszaki átadás előtt lesz lehetőség?

Előzmény: martindoc (667)
Jovanni Creative Commons License 2007.12.10 0 0 669

Tippelésben jó vagyok... ez nem lehet?:

 

http://www.wienerberger.hu/servlet/Satellite?pagename=Wienerberger/SR_Product/ProductStandard05&cid=1174372339249&sl=wb_hu_home_hu&lpi=1190109824083

 

ui: Kedves Doczsoc!

Köszönjük a lehetőséget, mi még kivárunk, de lehet, hogy jövőre igénybe vesszük a segítségedet. Köszi!

 

 

vrob98 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 668

Ott valószínüleg egyik sem, vastagságukból itélve talán itt valamelyik :(

ytong-válaszfalelemek

Előzmény: martindoc (666)
martindoc Creative Commons License 2007.12.10 0 0 667
Az ablakok 2 méter magasak, ezt láthatóan 8 sor ytongból abszolválták, a lakásmagasság 10 sor ytong tégla. 200/8 X 10=250 cm
martindoc Creative Commons License 2007.12.10 0 0 666
Na melyik lehet??

ytong
Előzmény: ki24 (663)
doczsoc Creative Commons License 2007.12.10 0 0 665

Kedves Lakótársak!

 

Ma olvastam először a fórumot és az általatok leírt problémákkal mind találkoztam én is. Javaslom ne várjunk addig míg a belső munkálatok elkezdődnek és a problémák ténylegesen napirendre kerülnek, így ha van rá igény én szívesen megszervezem azoknak a lenendő lakóknak az érdek -és jogi képviseletét akik elégedetlenek az eddig látottakkal. Nem gondolom azt, hogy feltétlenül rá kellene borítani az asztalt a beruházóra, de tény, hogy sok olyan info látott idáig napvilágot, ami sokakat igencsak meglepett. Figyelni fogom a forumot és ha tényleg sokan visszajeleztek, elindítjuk a közös érdekképviseletet és a közös kommunikációt a beruházóval.

 

Várom a hozzászólásokat és szép estét mindenkinek.

Harley rules Creative Commons License 2007.12.10 0 0 664
papírt még nem kaptam

u.i. sr2
ki24 Creative Commons License 2007.12.10 0 0 663

Kedves Jovanni! Köszi a ropogós képeket! :-)

 

Tudja esetleg valaki, hogy a képeken látható ytong téglák milyen méretűek?

réteslángos Creative Commons License 2007.12.10 0 0 662

Szóval már nő ki a földből az SRII?

Nagyon jó!

Valaki kapott már valami papirt?

 

Jovanni Creative Commons License 2007.12.09 0 0 661

Sziasztok Szomszédok!

 

Friss, ropogós SRI- és SRII-es képek: (ahhoz képest, hogy az SRII-nek még nincs(?) engedélye, elég szépen haladnak!)

 

 

 

 

 

 

martindoc Creative Commons License 2007.12.08 0 0 660
Az utcában van a Rupphegyi Teniszcentrum, amíg a saját pályák meg nem épülnek:

Teniszpark
Előzmény: csandra4 (659)
csandra4 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 659
No sziasztok! Hát problémák mindig vannak, és ahogy elnézem folyamatosan lesznek is. Én egy nagyobb lakásból költözöm  ide kisebb lakásba fiam indittatására, no meg azért, mert 15 éve folyamatosan teniszezem, és a ház előtt több  mint valószínű teniszpályák lesznek /állítólag/ ez is benne van a tervben. Hát ha meg nem lesz, akkor én is koppanok egy nagyot. Persze teniszezni az eddigi helyeimen is tudok, no de hát a lakás???? Majd meglátjuk!!!
csibe74 Creative Commons License 2007.12.07 0 0 658

Ja ezt isemerem az indexen volt rajta.

Egy 9 keres 40 millás penthouse-ban.

 

Nézzétekés olvassátok el.  Durva:

 

http://index.hu/gazdasag/magyar/laksz071130/

Előzmény: Jovanni (657)
Jovanni Creative Commons License 2007.12.06 0 0 657

Sziasztok Sorstársak!

 

Sajnos lehetünk mi akármilyen jóhiszeműek, optimisták, az előbbi pár hozzászólásból látszik, hogy az eladónak mennyit ér a vevő...a sok kérdésből úgy tűnik, hogy az SRII-esek még semmilyen tájékoztatást nem kaptak (építkezés?, engedély?)...hihetetlen...ezt, hogy képzeli az iroda?

Amúgy találtam egy képet a leendő """"luxus"""" klíma csövezésről,

DE 10 másodpercnél tovább NE nézzétek, mert rémálmotok lesz tőle...

 

 

 

 

réteslángos Creative Commons License 2007.12.06 0 0 656
Na ne mi van az srII vel?
Harley rules Creative Commons License 2007.12.06 0 0 655
hokipályáról nem volt szó ???

Tud valaki valamit az sr2 ről ???
nagyjopofa Creative Commons License 2007.12.06 0 0 654

Vagy egy jó squash?

 

De hogy áll az srII??????????????????????

csibe74 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 653

Pontosan így van :)

Ezen lepődtünk meg.....

 

Nagyjopofa jól látja a helyzetet, de úgy tűnik maradunk...

 

Tudja valaki, hogy lesz-e ott valami fittnes center?

 

Anno felhívtak, hogy mit szeretnék.

 

Bowlingot kértem  :) 

 

Mehetnénk majd egy párat dobni...

Előzmény: nagyjopofa (651)
csandra4 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 652
És még egyet! Jegyezzétek meg, hogy büntetlenül semmit nem lehet tenni, mindenki megkapja méltó büntetését. Ki így, ki úgy, ki ekkor, ki akkor! A büntetést nem biztos, hogy attól kapja, akinek rosszat tett valaki, hanem egy másiktól. Ez az örökös körforgás. Ezért kell úgy élni, hogy ne kapjunk büntetést, és ezt javaslom azoknak is, akik megpróbálnak minket átejteni, mert a büntetés többszörös!!! Még az is biztos, hogy nem tőlünk fog származni, hanem olyantól, akire nem is gondolnak, és akire nem is számitatának.
nagyjopofa Creative Commons License 2007.12.06 0 0 651

Segítek azt hiszem ezzel nem árulok el nagy titkot

Ld.: 601 hozzászolás.

nagyjopofa Creative Commons License 2007.12.06 0 0 650

Ha valaki figyelmesen olvassa a forumot az már tudja!

Ugynis már megírta :)

flore Creative Commons License 2007.12.06 0 0 649

Sziasztok!

 

Egyetértek veled csandra, hogy csibe megírhatná ide is, hogy miért akadtak ki. Én is ezt tettem és annál inkább, mert tudom, hogy olvassák a fórumot a sasadosok.

Ráadásul én tudom, hogy mi történt csibével és szerintem abszolút meg lehetne ide írni a problémájuk okát. Persze ezt most nem fricskának szántam, nehogy úgy érezzétek, hogy "bebe én is tudom, de nem mondom meg" játékot játszok veletek, de tiszteletben tartom csibe álláspontját.

Kérjük meg, hogy írja le ide is, jó?

Előzmény: csandra4 (647)
nagyjopofa Creative Commons License 2007.12.06 0 0 648

Helló Mindenkinek!

 

Valaki megtenné hogy összefoglalja hogy most éppen hogy áll az SRII ?

Köszönöm előre is.

csandra4 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 647
Szia Flore és a többi Fórumozó!  Aranyosan írtál, és ezekkel a problémákkal egyetértek, és azokkal az impulzusokkal is, amik értek. De pl. azt nem értem, hogy Csibe miért titkolódzik, miért nem írja meg egyenesen, hogy mi történt, így talán jobban tudnánk segíteni a dolgokon, összedughatnánk a fejünket, hogy lehetne kiküszöbölni a súlyosabb problémákat. Sajnos bunkó emberek mindig voltak, mindig lesznek, de én remélem, hogy a mi beruházóink nem ilyenek. Még mindig ott tartok, hogy ez egy jó kis csapat, és miértünk érdemes lesz elfogadható "otthont" teremteni és átadni. No és persze azért is, hogy példát mutassanak a többi építtetőnek, hogy ilyet is lehet alkotni. Mi nem kérünk sokat, csak annyit, hogy egy kis boldog közösség éljen ebben a kis hazánkban.
csillaglany77 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 646

Sziasztok,

 

Én is SRI lakó leszek/lennék, D épület, és nemsokára megyek műszaki egyeztetésre. Megkaptam az értesítő levelet, amelyben az alaprajz okozott néhány meglepetést. Pl. picit más az alaprajz, kisebb a terasz, és ez a műgyanta is... :-/

 

Nyomon követtem a történteket itt a fórumon. Csibe, kérlek küld el nekem is e-mail-ben a "válóok" sztoriját. És örülnék ha másik is megosztanák velem a tapasztalatakat, akár e-mail-en, vagy telefonon. Köszi előre is! Szeretnék kapcsolódni az egyeztetéshez és összefogáshoz. :-)

 

flore Creative Commons License 2007.12.06 0 0 645

Szia csandra!

 

Hát ez tényleg szép volt, nem is tudok rá mit írni... Talán annyit, hogy ez mind nagyon jó és szép lenne, de amíg 10-ből 8 helyen átvernek, ha nem járok nyitott szemmel, addig ez a hozzáállás nem  igazán állja meg a helyét. Az emberi jóságról pedig annyit, hogy amíg simán elémköpnek az utcán, nem is törődve azzal, hogy ott jövök, addig nem hiszem, hogy van okom bízni az emberek odafigyelésében és törődésében. Ezen szerintem még a JUPITER éve sem segít. Bár teljesen egyet értek veled és mi is így próbálunk élni és titkon azért bízunk benne, hogy majd a gyerekeink egy kicsit jobb világba születnek.

 

Igazából azt már el sem tudom képzelni, hogy mit írtál volna és hogy állnál a dolgokhoz akkor, ha nem te lennél a legpesszimistább ember a világon?:)

 

 

Előzmény: csandra4 (642)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!