Keresés

Részletes keresés

FulaMariann Creative Commons License 2010.07.09 0 0 955

Habcsók és Index hol vagytok, hogy vagytok hol jártok?

Talán megy a nyaralás,  vagy v-mi olyasmit írtunk ami nem tetszett??????

FulaMariann Creative Commons License 2010.07.09 0 0 954

Én azt gondolom, hogy mi, akik már erre az elhatározásra jutottunk, hogy bármi áron de legyen gyűrű  nem kevés dolgon mentünk keresztül. Ha legalábbis tőlem megkérdeznéd, hogy hány és milyen gyógyszerek, eszközök stb vannak a legális illegális piacon azt hiszem tudnék felsorakoztatni palettát. Elhiheted, hogy nem bumbele málé módjára estem be a Bendéhez, és hagytam magamon vágások tömkelegét ejteni, hanem ez sok-sok utánajárás és sikertelenségek sorozata. Volt már olyan, hogy fogysz, fogysz és aztán nem akarsz visszahízni, mert tartod magad és egyszer csak látod hogy a mérleg hopp 1kg hopp 2 kg és már vissza is jött és soha nem annyi amennyit leadtál hanem akár 2X-e is.

Te voltál már úgy, hogy szép piros az alma és belűlről rohad,mert lelkileg nem vagy megelégedve azzal amit a felszedett kilók után láttál a tükörben???? Voltál már úgy, hogy elmentél a strandra és nem merted levenni a ruhádat, vagy akár a gyermeked osztálytársai csúfolták a gyerekedet, mert az anyja vagy az apja hogy néz ki? Voltál már úgy, hogy az utcán azt modták a hátad mögött mekkora segge van? Igaz, hogy lehet akár azt a választ is adni, hogy nem olyan nagy hogy ne férjen ki a szádon.  Mégis ez egy szálka, ami sajnos egyszer begyullad és elhatározod.Ha még nem örülj neki. Mi már ezekkel és szörnyűbb dolgokkal is szembekerültünk elhiheted.

Ja és még valami, szerintem mindegyikőnk ezt a pénzt szívesebben el tudta volna költeni akás egy BALI  nyaralásra is.

Előzmény: dremak1 (953)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.08 0 0 952
Most feljött 1 kg és már amióta írtam azóta azon áll.
Előzmény: mézesmackó (951)
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.05 0 0 951
ez mindig igy van h lemegy valamennyi és után 2-3 kilo felszalad, majd az vissza.... és oda vissza de mindig egy picivel több megy majd vissza.

fuuuuuuu nem olyan jó a fizikai erő kifejtés a gyűrűnek, voltunk túrázni, de nagyon komolyan megerőltetőn (énnnnnnnn életemben elöször - jó h lefogytam mert nem éltem volna túl. nem lett volna senki aki felhúz a két kezemnél fogva a sziklán)
na azt akarom ebből kihozni, hogy mikor a végén a hatalmas meredek, csúszós hegyoldalra négykézláb másztam fel.. hááááááááááát meg kellett állnom többször mert éreztem h vagy a port vagy a gyűrű nem jól van, iszonyatosan kezdett fájni.. meg is ijedtem....
Előzmény: FulaMariann (949)
genyanya Creative Commons License 2010.07.05 0 0 950
az nem zsír, hanem víz. mármint a plusz egy kiló rajtad. kánikula van, a legtöbb kövér vizesedik ilyenkor. ne izgasd magad rajt - egy tányér levestől naponta (mégha zsíros gulyás~ is) nem fogsz hízni.
Előzmény: FulaMariann (949)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.05 0 0 949

Én pedig, most a hétvégén elkezdtem egy kicsivel többet enni (eddig napi 1 tányér leves) és már jönnek is vissza a kilók 1 kg plussz. Talán nagyon keveset ettem és most meg megint raktároz a testem?????

Neeeem akarom. Mit csináljak?Mostmár ne egyek  semmit???:-(((((

Előzmény: mézesmackó (943)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.05 0 0 948

Hahó

Senki nincs az éterben????

Mindenki nyaral, vagy mindenki már hinotizálva van???:-)))))

 

mézesmackó Creative Commons License 2010.06.30 0 0 946
huu nekem nagyon izgin hangzik.... persze nem a fogyásra... legalább 10 másik problémám van ami ott fel van sorolva.
Előzmény: dremak1 (945)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.30 0 0 943
amugy (komolyan) a lagzis kaja segített rá...
én ha minél "hibásabban" eszek jobban fogyok :)
Előzmény: index27 (938)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.30 0 0 942
az akup. nekem se... még a cigiről se szoktatott le...

hipnozissal lehet lelki bajokat is nem?
Előzmény: Dolmabiber (940)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.30 0 0 941
nagyon nagyon nagy gratula :)
Előzmény: index27 (938)
Dolmabiber Creative Commons License 2010.06.30 0 0 940
dremák 1,mennyibe kerülne 1 kezelés pl.,vagy 10-esenként lenne csak hasznos

???Én 100 -szor is jártam akup.ra is,hittem is benne,mégsem volt az igazi-1-2 kiló minusz a ,,nagy,, eredmény max!!!!!
index27 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 939

De lehet, hogy az ásás is rásegített :D

 

index27 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 938

Egy hónapig diétáztam, azóta próbálok keveset enni. Több kevesebb sikerrel, de ez is elég ahhoz hogy fogyjak. Igaza volt itt valamelyik ötöknek:

 

"Minden a fejben dől el"

 

és erre akár hipnózissal is rá lehet segíteni :)

 

Előzmény: FulaMariann (917)
FulaMariann Creative Commons License 2010.06.29 0 0 937

más dologban engem is érdekelne, de mivel a folgyás nálam már folyamatban van ezért az már nem de más miatt igen érdekelne egy hipnotizálás. ja és én egy ismerősömhöz szoktam menni néha tisztíttatni magam

 

mézesmackó Creative Commons License 2010.06.29 0 0 936
pedig 1re kiváncsibb vagyok.... probálom rábeszélni egy ismerősöm... e-mail müködik?
Előzmény: dremak1 (934)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.29 0 0 935
éhes vagy? :)
Előzmény: Habcsóóóók (933)
Habcsóóóók Creative Commons License 2010.06.29 0 0 933

Engem személy szerint nem érdekel a hipnotizált gyűrű, mert már más utat választottam... és mivel már a valódi gyűrűs úton vagyok, teljesen mindegy, belátom-e, hogy egyébként jobb lehetett volna a hipnotizált gyűrű mint a valódi, vagy sem..gondolkodjon rajta az, aki még a döntés előtt áll.

 

Én visszaolvastam elég hosszan a topicot, de nem olyanokat találtam itt, akik még csak gondolkoznak a fogyás dolgon, hanem kezdő és haladó gyűrűsök tapasztalat cseréjét.

 

Szerintem szerencsés lenne nyitnod, Dremak, egy új topicot ebben a témában, hogy valódi vagy hipnotizált gyomorgyűrű - döntés előttieknek, mert így 1 héttel a műtétem után nem arról szeretnék ebben a topicban olvasgatni, hogy mit csinálhattam volna másképp, meg hogy genyanya milyen ügyes ugrifüles, hogy kordában tartja a súlyát gyűrű nélkül, hanem hogy a többiek, akiknek már van gyűrűjük, hogy vannak, mik a tapasztalataik, mit esznek, stb.

 

mézesmackó Creative Commons License 2010.06.29 0 0 931

nekem ha nem lenne simán bevállalnám.

inkább mint a műtét....  de hát három és fél éve még ilyen nem volt

de ajánlottam pár ismerősömnek :)

 

és nagyon nagyon kiváncsi vagyok h aki bevállalja annak mik lesznek a tapasztalatai.... hasonlóak?

Előzmény: genyanya (930)
genyanya Creative Commons License 2010.06.29 0 0 930

Szia!

 

Köszönöm az ajánlatot, de én a virtuális gyűrűt sem viselném el (hiszen az ember úgy érzi magát tőle, mintha bent lenne), inkább edzeni járok és normálisan eszem. A topiclakókon viszont roppantul csodálkozom. No nem azért, mert nem ugranak a lehetőségre - itt én vagyok az egyetlen gyűrű nélküli ember -, hanem azért, mert nem látják be, mennyivel jobban jártak volna egy ilyennel, mint az igazival, és mert azt hiszik, nem vagy jó helyen ebben a topicban. Olvassák ezt a topicot olyanok is, akik még csak gondolkodnak a dolgon, és nekik ez a lehetőség fel kell, hogy keltse a figyelmüket.

 

Gondolom, gyakorló hipnotizőr vagy, és hallottad/olvastad te is a hírt annak idején, hogy Amerikában (hol máshol?:) valaki így fogyasztotta le a páciensét. Neked ez lenne az első ilyen próbálkozásod? Alaposan áttanulmányoztad a gyűrűs lét velejáróit? Tudod, mit kell elhitetned a leendő páciensekkel?

 

genya

Előzmény: dremak1 (925)
FulaMariann Creative Commons License 2010.06.29 0 0 929

Hurrá-hurrá  HABCSÓÓK

 

Igazad van tökéletesen!!!!!!!!

Teház egyet értek az előttem szólóval

Egyeltalán neked van gyűrűd, vagy egyeltalán van súlyfelesleged vagy csak vállalkozó szellemű vagy kedves DREMAK1?

Előzmény: Habcsóóóók (928)
Habcsóóóók Creative Commons License 2010.06.29 0 0 928

Kedves Dremak 1,

 

nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb hely a virtuális gyűrű reklámozására..itt már mindenkinek van valóságos...nem is kevésért...és nem kevés áldozattal....

Előzmény: dremak1 (924)
FulaMariann Creative Commons License 2010.06.29 0 0 927

Ez egy jó ötlet. Bár nemtudom, hogy ha a mosdóra hányszor lehet menni:-)))))))))

 

Előzmény: mézesmackó (921)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.29 0 0 926
én debreceni vagyok, de nekem már van nem virtuális.. ugy gondolom nincs értelme...
Előzmény: dremak1 (924)
Dolmabiber Creative Commons License 2010.06.29 0 0 923
Hol lehet hipnotizáltatni??
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.28 0 0 922

egyszerübbnek egyszerübb lenne,,,, de én már az akupunkturán is elvéreztem

szerintem abban is hinni kellett.... volna....

Előzmény: dremak1 (918)
mézesmackó Creative Commons License 2010.06.28 0 0 921

pont mig kisétálsz a mosdóig lemegy :)

 

ma a boltban kérdezték h csokival diétázok.. mondtam h persze :) a szalonnát nem is emlitettem :)

szerintem bármit lehet csak nagyon keveset

Előzmény: FulaMariann (917)
genyanya Creative Commons License 2010.06.28 0 0 920
szerintem fantasztikus dolog, de sajnos nem mindenkinénél működik (mert nem mindenki hipnotizálható).
Előzmény: dremak1 (918)
FulaMariann Creative Commons License 2010.06.28 0 0 919

Szia dremak1

 

Nekünk minek a virtuális mikor már az igazi is megvan. Az a tuti-tuti-tuti.

Az igaz, hogy agyban kell eldönteni, de akkor is én legalábbis semmiért nem adnám sem a vágásokat sem az igazi gyűrűt és nem csak az illúziót.

Bocsika, de én ezt gondolom:-()

 

Előzmény: dremak1 (918)
FulaMariann Creative Commons License 2010.06.28 0 0 917

Képzeld el elmész valahova vacsorázni és felállsz és eszel. Azt hinnék, hogy hiperaktív vagy, vagy v-mi gáz van nyaktól felfele. nem:-))))))

 

Index:

Mi van a diétával????? Képes voltál ennyit enni, és még el is mondani????Nekünk meg a nyálunk folyik. Szép dolog ezzzzzzz??????

Így nem fogsz utolérni!!!!!!

 

Előzmény: mézesmackó (916)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!