Keresés

Részletes keresés

a szurkoló Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26604

Az index tényleg egy nagy szar,a mostani fő cikke se semmi de ami a Hungaroringes cikk címe volt az jól jellemzi: Dugó,prostik,szarszag(vagy vmi ilyesmi)

 

Én még egy cikket se olvastam el,nem akarok hányni

Előzmény: hunRAT (26603)
hunRAT Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26603

Bodnár -"Úgy érezzük, hogy eddigi válogatottbeli fellépései alkalmával most játszott a legrosszabbul" -->NEM ÉREZNI KELL, és játszott már szarabbul sajnos

Vanczák -"Úgy érezzük, hogy eddigi válogatottbeli fellépései alkalmával most játszott a legrosszabbul" -->Na mostmár tényleg kivel érzi úgy és mit "érez"

"Minden bizonnyal jót tenne neki, ha éjszakánként labdával az ágyban aludna, mert akkor vélhetően nagyobb labdaérzék jutna neki." --> éljen a pozítiv kritika, hogyha a játékos olvassa akkor legközelebb mégkevesebb önbizalma legyen...

Takács -mert többször beleolvadt a védősorba... ..."pöcse összeér a védőkkel" -, --> gyöngyszem lehetne a vasárnapi blikkben...ha igy is van a minősítő jelzők elhagyásával nem korrektebb azt mondani, hogy pl "sokkal korábban kellene megszűrnie az ellenfél támadásait"

Hajnal -"Családtagjain és Lothar Matthäuson kívüli szurkolói klubja ezen a mérkőzésen sem lett népesebb és még mindig viszonylag csekély elemű halmaznak mondható. Persze úgy is lehetne mondani, hogy olykor a vak ló bátorságával próbálkozott, de mi inkább a vakságot emelnénk ki ezen az estén. Cselei nem jöttek be, ha ütközni kellett méreteinél fogva eleve jókora hátrányban volt. Ebből adódóan még inkább érthetetlen volt, amikor a pontrúgásoknál rendszeresen besétált az ötösre, holott a kapu előterében olyan komikus volt a magas védők gyűrűjében, mint amikor Vitray Tamás interjút készített NBA-sztárok gyűrűjében.  --> Megint az a "mi" ugyláttuk, és ez szerinted egy normális kritika, külföldi lapokba semmi ilyet nem szoktam olvasni...pedig mondjuk érdemes elolvasni a németek mit kaptak a vereségért, mi meg a győzelemért tiporjuk ugyanannyira vagyis jobban sárba a játékosok önbecsülését

Gera -" Ha a szombati teljesítményét látta volna valamelyik európai élcsapat képviselője, biztosan jó ideig elhárítaná, hogy még egyszer megnézze" --> szóval mindig bombaformába kell játszani

Na ez csak néhány szarrágó mondat amiből kiordít, hogy megpróbált humorossan negatívumokat írni direktbe...hiába nyert a csapat akárki ellen, a lényeg hogy rúgjunk beléjük, mert attól vagyunk fasza trendi szakértők...mondom, az ilyen fogja meg az Urbán "sohasemmit elnemérő" "szak"komentátor kezét és bujdokoljon el a világ végére vagy drukkoljona  románoknak


 

Előzmény: pedro870 (26598)
pedro870 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26602
Na ez jogos :)
Előzmény: Feyd-Rautha (26599)
korieander Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26601
Izland ellen..
Előzmény: korieander (26600)
korieander Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26600
Azért az mégiscsak furcsa volt, hogy Újpesten tavaly az ő nevét skandálta a közönség látva csatáraink 60 perces produkcióját (csere volt), becserélték, lőtt egy gólt és adott egy gólpasszt
Előzmény: SZAbi (26570)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26599
Nem vagyok egy Rajczi rajongó, de mintha gólt szerzett volna a srác. Ehhez képest érdekesen lett elintézve...
Előzmény: pedro870 (26598)
pedro870 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26598
hmm. mégis mit látott olyan nagyon rosszul ez a "sehonnai szarházi zugfirkász"?
Előzmény: hunRAT (26596)
CSOREL Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26597
szerintem Torghelle Rajczi párossal kellene kezdeni, mindketten hajtanak és erőszakosak.

2002.7.27 Kispest-ZTE 3-3 A 3. Kispesti gólnál Torghelle jobbal esernyőt adott Urbánnak, majd mielött leesett a labda ballal bevágta.

hunRAT Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26596

Elolvastam az indexnek a cikkjét "Gera betlije, Hajnal vaksága, Torghelle sűrítése"

címmel! Hát ha van a magyar újságírásnak alja akkor az alá sikerült beásnia magát ezzel a szemét, mocsok, tetű szemlélettel az indexnek! Régóta tudom, hogy ezen a hírportálon elvétve akad minőségi cikk, párttatlan értekezés vagy akármi olyasmi amiért az ember "újságot" olvas!

 

A magyar foci ott tart ahol tart, de ha ilyen tetves mocskok mint a kedves " Ághassi Attila " publikálhatnak, akkor az újságírás sajnos mégbűzösebb sártengerbe fetreng mint a focink!

A magát írónak képzelő hazátlan tetű értékelése negatív szemléletű, szenzációhajhász, hazug és véletlenül sem emel ki egyetlen pozitívumot se!

Neki mint sehonnai szarházi zugfirkásznak semmi de semmi alapja, joga (és mint láthatjuk tehetsége) minősíteni még a saját szubjektív véleménye alapján sincs bármely futball válogatottat! Csak és kizárólag önmagát, az index békafasza alatt lévő színvonalát és a hazai futball légkört, mely mindenbe negatívumot keres minősítette!

Nekem mint olvasonak viszont jogom van a szaros médiatermékét minősíteni, mégpedig dupla nullásra!

Akit az anyja nem tanított meg arra, hogy bármely kis sikernek is örüljön ami a hazájával, az azt képviselő bármely sportemberrel kapcsolatos az szintén értékelésként a dupla nullást érdemel...

Menjen a picsába  az ilyen.

capacete Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26595

  Le.....m, hogy hány gólt lő a bajnokságban és mennyire képzetlen, amíg minden válogatott meccsen gólt rúg.

  Vagy te jobban szeretnéd fordítva, ha a bajnokságokban ontaná a gólokat és a válogatottban pedig még helyzetbe se kerülne, mint más csatárok?

Előzmény: SZAbi (26570)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26594
Nosza, akkor szóljunk az illetékeseknek, intézkedjenek.
Előzmény: Feyd-Rautha (26590)
FRANKEE Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26593
Lenne mit reformálni! :)

Az EB-k mellett még az európai kupasorozatokat is meg kellene változtatni! Milyen pofátlanság, hogy 52 országból indulnak csapatok, és a helyek elosztásánál csak az elsö 21 hely van súlyozva! Teljesen mindegy, hogy 22. vagy 52. vagy! Ezt szintén teljesen rossznak tartom.
Előzmény: a szurkoló (26591)
givons2 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26592
Olyan nincs.
:-)))
Előzmény: a szurkoló (26591)
a szurkoló Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26591
Olyan rendszert találj ki ahol csak Magyarország nyerhetne.
Előzmény: FRANKEE (26588)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26590
Egyetértek. Lenne értelme ezeknek a Málta elleni meccseknek is.
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (26589)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26589
Szerintem egy B csoportos EB-ben lenne ráció.
Előzmény: FRANKEE (26583)
FRANKEE Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26588
Volt olyan VB-ben is! Sz*r rendszer, de legalább több csapat indulhatna, és nöne a sanszunk, hogy mi is odaérünk. :)
Előzmény: a szurkoló (26586)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26587
Mint a vébéket anno.
Előzmény: a szurkoló (26586)
a szurkoló Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26586
24 csapatos? és azt hogy bonyolítanád le?
Előzmény: FRANKEE (26583)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26585
Mindenkinek ő a menedzsere?:)))

jól mehet neki...:)))
Előzmény: mondial (26582)
Kcsita Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26584
Lisztes négy góllal debütált a Mönchengladbachban
2005.09.04. 14:30

  Jó teljesítménnyel rukkolt elő és négy góljával csapata legeredményesebbjének bizonyult a Borussia Mönchengladbach szombati edzőmérkőzésén Lisztes Krisztián, aki csütörtökön igazolt a német labdarúgóklubhoz.

A magyar játékos 80 percet játszott új együttesében a területi bajnokságban szereplő SC Weser-Solling Holzminden ellen. A találkozó Lisztesék 17-0-ás győzelmével végződött.

(MTI)
FRANKEE Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26583
Ez annyira relatív! Ha a világranglista alapján rakod össze a kiemelést, akkor mindkét csapat a másodikban van. (Lásd lejebb!)

Az az igazság, hogy sok a jó csapat euróban. En simán eltudnák képzelni egy 24 csapatos EB-t, vagy egy B csoportos EB-t további a csoport 3-dik 4-dik-ekkel! (Pl. a mostani vb selejtezök alapán a román, finn, görög, dán, orosz, lett, ír, izraeli, szlovén, skót, osztrák, északir, boszniai, belga, bulgár és mi lennénk ott. Szerintem ez nem is egy rossz névsor!)
Előzmény: SZAbi (26579)
mondial Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26582
mér Kenőnek nem a Vladan a menedzsere?
Előzmény: SZAbi (26581)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26581
Miért érdem az h elvitték a premiershipbe???
az max. a Vladan filipovics érdeme!!
Ha ott jó is lett volna akkor az az ő érdeme lenne.Majd ha a Panába is mutat vmit majd akkor....addig nálam előrébb van a tavaly 5 gólt szerző Szabics is....de még a magyar kaposvári gólkirály is többet tett le a klubjában mint ő a saját klubjában.

ezzel a nem futballozással remélem nem rám célzol mert akkor az megint nagyon nem ül :))
Előzmény: mondial (26578)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26580
OKÉ oké! természetesen görög bajnokiról van szó, vagy Európai kupáról.
Liga kupa(van ott?) vagy görög kupa nem ér(18-0re nyernek Sanyi 2-őt lő :)) )
Előzmény: Feyd-Rautha (26577)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26579
Elég kemény h ez ugye nagyjából a jelenlegi erősségi sorrendet mutatja és az 1. kalapban vannak a horvátok is meg a svédek is.....milyen könnyű helyzetben vagyunk,mi?:((

És akkor a Zombori meg az Urbán szidja Lothart h nem jutunk ki megint.....ez is egy vicc miért nem tudunk reális célokat kitűzni?
(ill. sokan tudnak de a hangoskodók nem)

Egyébként sztem Lothar jó választás, kell nekünk a külföldi mentalitás
(én csak a Sanyit róvom fel neki a többi dolgával egyetértek :))) )
Előzmény: FRANKEE (26573)
mondial Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26578
Christian Vieri sérülése után a tank szerű centerek prototípusának tekinthető. sokak szerint nem tud futballozni, ellenben én emlékszem egy olyan góljára, amikor az alapvonalról csavarta be a labdát a szögletzászló közeléből

maga a pozició nem olyan, h ott technikázni lehessen, Sanya van olyan labdabiztos, mint páran mögötte, ellenben sokkal nehezebb úgy labdát kezelni, h 5-en vannak a nyakadon közben, minthogy 3 másodperced még gondolkodni is, h hova lövöd utána

emiatt, akik életükben nem futballoztak, max cmből ismerik a futballt hajlamosak azt hinni, h Torghelle egy béna, falábú fos, Kenesei meg a cselisten. mégis előbbit veszik meg a PL-be illetve a BL induló Panathinaikosba
Előzmény: SZAbi (26570)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26577
Na, ezt feljegyeztem, és a hatodik görög gólja után az orrod alá is dörgölöm:-)))
Előzmény: SZAbi (26575)
bagira11 Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26576

"Ha rámcáfol, itt és most megígérem h én leszek az első, rohanok és veszek egy panás Torghelle mezt !!!!"

 

Konkrét feltételek? 5 gól elég? Tétmeccsen vagy BL találkozón? Hány meccset játsszon? :))

Előzmény: SZAbi (26575)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26575
Igen anno a Kozma is járt a Premiershipben:))))

el is küldték amint lehetett......no comment

Most lefogadom h a Panathinaikoszban nem fog 5 gólnál többet rúgni.Sajnos, sztem játszani sem nagyon fog.
Ha rámcáfol, itt és most megígérem h én leszek az első, rohanok és veszek egy panás Torghelle mezt !!!!
Előzmény: Feyd-Rautha (26571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!