Keresés

Részletes keresés

jakka Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26852
En divat vagyok.Sportolas gyanant kerekparozni szoktam.Olyankor buzis kerekparosruhat is felveszek neha.:)
Előzmény: Törölt nick (26851)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26851

nem éppen időszerű, amit írok, de az év többi napján foglalkoztok a focival??

nézzetek végig a nemzetisport online-on és mindenütt nagy csinadrattával lelkesednek, meg hogy ez a meccs lesz a végső stb..aztán a sok divatdrukker kimegy holnap, persze a csapat lebőg és akkor majd megy a közhelyes focifikázós ,szaramagyarfocis duma.

már olvastam olyan cikket, hogy az nagy dolog lenne- egyben cél is-, hogy megőrizzük a harmadik helyet, hogy jövőre a harmadik kalapba kerüljünk. ez a reális hozzáállás: a focit fel kell építeni. jövőre ilyenkor egy sokkal erősebb csapat(feltéve, ha matteus marad), és a harmadik kalap, szinte biztos kijutás az eb-re.

de az ami most folyik nevetséges: lotár m. csak abból válogathat, ami van. a foci hanyatlása nem egy elvesztett meccs után kezdődik, hanem 15 évvel azelőtt.

gondoljatok bele így a meccs előtt egy nappal: pesten majd 50 focipályát és sporttelepet számoltak fel az elmúlt 10 évben, és a helyére tescok, auchanok, meg plázák épültek. a másik okról pedig kevesen beszélnek:

merthát gondoljatok bele: mit sportolnak ma a hülyegyerekek?capojerát, meg k1-et meg konditeremben teszik tönkre magukat.minél hangzatosabb a sport neve, annál jobb.de ezzel az a baj, hogy ezek divatsportok: eltelik két év, és a gyerek már mást akar sportolni, mert erről már senki sem beszél, jön egy újabb divatsport.namost ezek a hülyegyerekek(sajnos a mo.-on a nagyrészük) nem lesznek sportemberek.

de ha arról van szó, hogy foci, és indul a csoport a 6-8 éveseknek, akkor megszólal a szülő:hámánemáhá aza bunkóksportja az én fiam nem fog focizni azabunkóksportja....

a magyar focinak nem gálameccsekre, meg sztárcsapatokra van szüksége, sőt! az argentin és a real, meg akorábbi brazil együtt több mint 1 milliárdba került!!!csak azért, hogy néhány ezer divatdrukkerrel több üljön az rtl klub előtt, aztán mikor veszít a magyar csapat, akkor közhelyesen fikáznak.

tulajdonképpen ez a legnagyobb bánata mattheusnak, hogy az emberek csak fikázni tudnak idehaza, miközben hűtlenné váltak a focihoz, és más sporthoz is.

a mai ember nem is sportol, de mégcsak tévén sem nézi, csak a VV1-et,VV2-t,meghogy sziszi lecumizza peti kukiját, meg az analfabéta ideggyenge génhibás győzikét és retardált családját...

száz szónak is egy a vége: ne az rtl-től várjátok a közvetítést, hanem tessék kimenni a lelátóra bazz!!csak pesten 6 bajnokit rendeznek egy héten, az ha jól számolom 12 csapat, csak van egy amelyiket szeretitek.

a legdrágább jegy sem kerül többe egy mozijegynél a westendbe, sőt a legtöbb helyen ingyen beengednek a második félidőre.

 

nézzetek magatokba:hányan "sportoltok" faszságokat!!!

jakka Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26850
Akkor jo.:)
Előzmény: seabeast (26848)
ogé Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26849
Nem tudjátok a T-be holnap délelött még kapok jegyet?
seabeast Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26848
hát minimum:)
Előzmény: jakka (26847)
jakka Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26847
Es te tudod az osszes ravasz nevu Premiership jatekosrol,hogy mely orszag valogatottjaban bukkanhat fel az illeto?:)
Előzmény: seabeast (26845)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26846
Győzünk.
seabeast Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26845
Jó,de azért nem hemzsegnek a ravasz nevű magyar középpályások a West Bromban.
Előzmény: jakka (26844)
jakka Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26844
Valoszinuleg nem tudta beazonositani,hogy arrol a jatekosrol van szo akit o Dzsira-kent ismer mikor azt mondtak neki,hogy Gera.
Előzmény: Törölt nick (26841)
Kcsita Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26843
:))). Komikus! :). Bár, Gerának, vmikor ki lenne hogy jöjjön a játéka, egy komoly válogatott tét meccsen is, nem?
Előzmény: Törölt nick (26841)
jakka Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26842

Nezegettem a tabellat es ugy erzem igazsagtalan lenne,hogy Malta es Izland csak egymastol szerezzen pontot a 4 masiktol meg csak verest kapjon.

Azt kivanom nekik most mar csipjenek el legalabb egy dontetlent.:)

Meg van 4 meccsuk osszesen.

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26841

"Ugyanabban a városban futballozik, mint Gera Zoltán, csak ön az Aston Villában, míg Gera a West Bromban. Ismeri őt?
-Nem ismerem, és játékosként sem tudok sokat róla. Délelőtt ugyan megnéztünk egy videófelvételt a magyar csapatról, de azon a meccsen őt nem láttam. Azt viszont tudom, hogy kulcsembere a magyar válogatottnak és a West Bromnak is, és határozottan veszélyes játékos, úgyhogy holnap is biztosan oda kell majd figyelnünk rá."

 

-Mellber interjú, NSO

 

Tehát megnézték a fél évvel ezelőtti magyar-bolgárt?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26840
:)
Előzmény: bagira11 (26834)
EdgE Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26839
Azért a két évvel ezelőtti magyar - svéd nem volt olyan rossz.
Meccs végén zúgott a "Szép volt fiúk!" (vereség ellenére)

Abból a meccsből az maradt meg pozitívumként, hogy elmúlt évekhez képest elképesztően sokat próbálkoztunk távoli lövésekkel! Főleg Lisztes...aszem még kapufát is lőtt a gólja mellett.
Előzmény: zsolt1973 (26838)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26838
Egyetértek veled...Magam arra leszek kiváncsi, hogy a három évvel ezelőtti mérkőzéssel összevetve - ahol annak ellenére, hogy sikerült kiegyenlítenünk, végül kikaptunk és Én még x-nél sem éreztem, hogy egy fikarcnyi esélyünk lett volna  - jobb teljesítményt nyújtunk-e. Ha igen, Én az eredménytől függetlenül elégedett leszek (majd holnap úgy éjfél körül, miután hazaártem, megosztom veletek ezzel kapcsolatos helyszíni érzéseimet). Ha meg a végén sikerülne az ötödik kalapból a csoport harmadik helyén végeznünk, az mindenfélképpen szép dolog lenne, mert val'leg ez kézzel fogható eredményt is hozna, gondolok itt a negyedik kalapba való előrekerülésünkre. 
Előzmény: Törölt nick (26831)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26837
Miután sok csoportban nincs is...Mármint 7. helyezett...
Előzmény: h4nsika (26832)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26836

Udv!

Ma délután megtartotta a holnap esti, svédek elleni vb-selejtező előtti utolsó edzését a magyar labdarúgó-válogatott. A jó hangulatú gyakorlást kicsit beárnyékolta, hogy a tréning vége előtt fél órával Bodnár Lászlónak meghúzódott a combja és lesétált a pályáról.

Az edzés után nemzeti együttesünk német szövetségi kapitánya, Lothar Matthäus elmondta, hogy nem történt komoly sérülés, Bodnár pedig jó fizikumú játékos, így nem lesz semmi gond az esetleges szerepeltetésével a holnapi mérkőzésen.
Barni

 

korieander Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26835

Remélem Mattheussal lesz megint egy kis német malacunk a következő néhány meccsen (bár arra eddig sem panaszkodhattunk...  Izland meccsek, Bolgárok ellen)

holnap esetleg kiszenvedhetünk egy szolíd győzelmet és akkor már kezdhetjük is gyűjteni a rekesz vodkákat Sztojcskovéknak :-))

bagira11 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26834
"Holnap 5-től fél11-ig meg ezt fogom szajkózni:

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!"

 

6:45 és 10:30 előtt néhány perccel ne felejts el átváltani SZÉP VOLT FIÚK-ra!

Előzmény: Törölt nick (26833)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26833

Holnap 5-től fél11-ig meg ezt fogom szajkózni:

 

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: Törölt nick (26831)
h4nsika Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26832
hmm valoban figyelmen kivul hagytam a kovetkezo szabalyt:
"To determine the 2 best 2nd teams, the result against the teams of the same group in
1st, 3rd, 4th, 5th and 6th place will be taken into consideration."
Vagyis a 7 helyezettek elleni eredmenyek nem szamitanak.
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26831

Ezt szajkózom már mióta!

Holnap megint jön a sok okos zseni, hogy "szántsuk be a pályákat, nézzünk kajak-kenut, stb", ha meg véletlenül jó eredmény születne, akkor meg ugyanezek az emberek azzal jönnek, hogy bunda, kamu, meg "minek jussunk ki, csak pofozógépek leszünk", és hasonló érdekességek...

 

Nem kéne ennyire mindent feltenni erre a meccsre, meg állandóan azt szajkózni, hogy "sorsdöntő". Arról mennyit írtak, az újságok, amikor az U21-es csapatunk Európa egyik legjobb korosztályos válogatottja, a portugálok ellen készült? Aztán szép csendben, nyugodtan legyőztük őket...

(Persze nem azt mondom, hogy ezért :)

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (26829)
EdgE Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26830
Csak a buták titulálják sorsdöntőnek a holnapi meccset.
(mármint a nagycsapat meccsét)
Előzmény: Green Army (26828)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26829
De, fogadjunk.
Előzmény: Green Army (26828)
Green Army Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26828

Megint , na most.. hangulat uralkodik... megint sorsdöntőnek titulálják a meccset, holott az első két hely már rég eldőlt..

Aztán holnaptól megint temetés...

 

Most ne legyen ez!

 

Hajrá Magyarok!!

EdgE Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26827
"Juhász, Gyepes, Vanczák"

Jujj...ha ennyi lenne a védelem, az gáz lenne szerintem.
Előzmény: Törölt nick (26823)
mondial Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26826
ez utóbbi így lesz most is sztem. mivel Gyepes bekerül a csapatba vélhetően Vanczák fog a baloldalon figyelni védekezésben

a Huszti-Takács álompáros meg mint az argentinok ellen védekezni fog a kp-n
Előzmény: CSOREL (26825)
CSOREL Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26825
Király-Bodnár Juhász Éger Vanczák-Gera Vadócz Takács Halmosi(Böőr)-Rajczi Torghelle esetleg egy csatárral és mögötte Böőr Gera Halmosi trióval támadni.
Előzmény: Törölt nick (26823)
rage Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26824

Szerintem, nyerni kellene, túl sok veszteni való nincsen

Akkor pedig, simán lehetne 2 csatár

 

Arról nem beszélve, hogy miért nem a  jó formában lévő Éger játszik?

Előzmény: Törölt nick (26823)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26823

"...........Lothar Matthäus - szokásához híven - ma sem hirdetett kezdőcsapatot, az edzésen látottak alapján azonban vélhetőe, hogy a Király - Juhász, Gyepes, Vanczák - Bodnár, Takács, Böőr, Halmosi, Huszti - Gera- Torghelle csapat kezd majd"

 

Ez megőrült Gyepes??? Vanczák???? De jót fognak röhögni rajtunk a svédek ha így állunk fel mert rugott gól nélkül nyerik gyeptégla jóvoltából a meccset. Gyepes ha jól tudom az elmúlt félévben vagy nem játszott vagy olyan formahanyatlása volt, hogy egy U14 játékos is megforgatta volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!