Jujj...ha ennyi lenne a védelem, az gáz lenne szerintem.
ez utóbbi így lesz most is sztem. mivel Gyepes bekerül a csapatba vélhetően Vanczák fog a baloldalon figyelni védekezésben

a Huszti-Takács álompáros meg mint az argentinok ellen védekezni fog a kp-n
Előzmény: CSOREL (26825)
CSOREL Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26825
Király-Bodnár Juhász Éger Vanczák-Gera Vadócz Takács Halmosi(Böőr)-Rajczi Torghelle esetleg egy csatárral és mögötte Böőr Gera Halmosi trióval támadni.
rage Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26824

Szerintem, nyerni kellene, túl sok veszteni való nincsen

Akkor pedig, simán lehetne 2 csatár

Arról nem beszélve, hogy miért nem a  jó formában lévő Éger játszik?

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26823

"...........Lothar Matthäus - szokásához híven - ma sem hirdetett kezdőcsapatot, az edzésen látottak alapján azonban vélhetőe, hogy a Király - Juhász, Gyepes, Vanczák - Bodnár, Takács, Böőr, Halmosi, Huszti - Gera- Torghelle csapat kezd majd"

Ez megőrült Gyepes??? Vanczák???? De jót fognak röhögni rajtunk a svédek ha így állunk fel mert rugott gól nélkül nyerik gyeptégla jóvoltából a meccset. Gyepes ha jól tudom az elmúlt félévben vagy nem játszott vagy olyan formahanyatlása volt, hogy egy U14 játékos is megforgatta volna.

CSOREL Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26822
Ha itthon x-elünk a Svédekkel és a Bulgárokal+elverjük a horvátokat akkor én azt mondom jók vagyunk.
Előzmény: emgergo (26818)
mondial Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26821

jó, hát a Gellei csapatnál 2 meccsel a vége előtt még racionális esély kínálkozott a második hely megszerzésére

a többség akkor mégis biztos volt a bukásban. most nem, ami egyértelműen a Lothar mítosz eredménye.

de nem károgok, nyerjünk a svédek ellen, legyen meg legalább a 3.-ik hely. mer az télleg szép eredmény lenne, hisz legalább egy jobb játékosokból álló csapatot megelőznénk. és ez bíztató a jővőre nézve(h egy kis szerencsével látjuk még ezeket a srácokat világversenyen focizni)

Előzmény: rage (26819)
rage Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26819

Mikor kisorsolták ezt a csoportot, nagyjából az volt az átlagos vélemény, hogy nagy harcban leszünk a negyedik helyért.

Most úgy tűnik, jó eséllyel megszerezhetjük a harmadikat is, miközben

néhány mérkőzésen egész bíztató jeleket lehetett látni.

3. Magyarország 18

Nem túl optimista, de hát ez van. Nehéz meccsek... Viszont én jó eredménynek tartanám, ha nem kapnánk ki a hátralevő meccseken, és megelőznénk a bolgárokat.

Azt kell mondjam, csak akkor van esélyünk kijutni valahova, ha előttünk van körbeverés. Sajnos most pont belepottyantunk egy olyan csoportba, ahol nincs.

MC Snake Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26817

Reálisan nézve nincs esélyünk továbbjutni, ellenben az U21-gyel.

Mattheus igazán visszaengedhette volna pl. Vadóczot....

OLD FOX Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26816
A svedek minden meccset komolyan vesznek söt az edzeseket is ,itt nincs tornacipös lötyögös edzes itt minden edzes teljes menetfelszerelesbe elesbe megy.
Talan emlekszel a V.B.- n a Ljungberg -Mellberg összeakaszkodasra, volt ott karate is
valldobassal fuszerezve.
De meg lehet verni öket mert a vedelem fenyevnyire van a csataroktol ,a csehek pl.
5-öt rughattak volna nekik ha az Isaksson nem ved olyan jol, es a klubcsapataban ö sem remekelt 5 meccsen 16-szor kellett maga möge nyulnia.
Csak merjunk tamadni mert ha kivarasra jatszunk akkor az Ibrahimovics,Larsson,Ljungberg harmasbol valaki bedug egy golt es futhatunk az eredmeny utan ,az elsö golt nekunk kene löni akkor meg akarmi is lehet.

Ugyanez.

Bár Huszti miatt nem lennék nyugodt. (persze Vanczák se jobb sokkal...)

Előzmény: titolesz (26812)
titolesz Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26812

így kezdenék:Király-Bodnár,Éger,Juhász,Huszti-Böőr,Takács,Gera,Halmosi-Torghelle,Rajczi

vélemény?

titolesz Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26811

ha úgy teljesítünk,mint Argentína ellen,és netán kikapunk,nincsen semmi baj

Én fogom elsőként megtapsolni a fiúkat,ha ez bekövetkezik

Greeneagle Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26810

Azt is erősen kétlem, hogy a 90. percben adott gólpasszt... Mint ahogy ezeknek a bajnokság legjobbja PR szavazásoknak sincs túl sok értelme... Az igaz, hogy Tóth N. jelenlegi teljesítménye válogatott szintű, de szvsz nem kihagyhatatlan. Nálam most Halmosi előtte, Huszti mögötte lenne.

Esetleg variáljuk meg: ki a jobb, Torghelle vagy Tóth N. :))) ?

Előzmény: Arcadio (26748)
Sutyi87 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26809

Üdv!

Ugye erre a meccsre nincsenek ilyen "korlátozott kilátást" biztosító jegyek? Vagyis a kapu mögötti szektorokba egységesen 3000Ft a jegy?

Köszi! HAJRÁ MAGYAROK!!!

zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26808

Én is elkészítettem az én tippemet.

4. Bulgária 8

Magyar - Svéd 1 - 1 (bevallom, ezt is a elsősorban nem az eszem, hanem a lelkem mondatja)
Málta - Horvátország 0 - 4
Bulgária-Izland 3-0

4. Bulgária 11

október 8.
Bulgária - Magyarország 2 - 2 (ld. fent...)
Horvátország - Svédország 2 - 1

3. Magyarország 15
4. Bulgária 12

október 12.
Magyarország - Horvátország 1 - 0 (a közös EB-rendezésre, meg a horvát továbbjutásra tekintettel...)
Svédország - Izland 2 - 0
Málta-Bulgária 0-3

4. Bulgária 15

Én úgy gondolom, hogy ez a magyar foci jelenlegi helyzetében nem lenne rossz eredmény...

EdgE Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26807
Sok ember gondolkodik úgy ahogy leírtam. Azokra értettem. Ha te nem tartozol közéjük, akkor rád nem vonatkozik. :)

"Ha úgy alakul, hogy harmadikok leszünk, én azt is baromi jó eredménynek fogom tartani."
HELYES!
Előzmény: Lucilius (26804)
verkri Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26806
Igen, ezért érdemes ebből a szempontból csak az 1. és a 6. csoportot figyelembe venni. Viszont a horvátoknak/svédeknek abból a szempontból van nehezebb dolguk, hogy az 1. csoportban hollandok, a 6. csoportban az angolok csupán a papírforma meccseik (Észak-Írország, Ausztria, illetve Andorra, Macedónia) megnyerésével már páholyban vannak. Így ezekben a csoportokban vannak "leadható" meccsek - cseh-holland, angol-lengyel -, és nem a horvát-svéd lesz az.
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26805
Te valamit NEM vettél figyelembe. A szlovákoknak, oroszoknak és a cseheknek 9 (!!!) meccsből van 18, a görögöknek ugyanennyi meccsből 15 pontjuk, a törököknek meg 10 meccsből 17 pontjuk...Azaz a svédek - akárhogy is nézem - a 7 (!!!) meccsből szerzett 18 pontjukkal az angol-lengyel párost követően a legjobban állnak a  lejátszott meccsek száma/megszerzett pontok tekintetében. Az előbbiek ugyanis 7-es, míg a svédek ugye 6-os csoportban vannak, vagyis azok 12, míg a svédek csak 10 meccset játszanak. Roppant nehéz kevesebb meccsből ugyanannyi, vagy több pontot szerezni...Azaz a svédek igenis komoly eséllyel pályáznak - még egy horvátországi vereség esetén is - arra, hogy ott legyenek a legjobb két csoportmásodik között. Számolni val'szeg Ők is tudnak, vagyis tisztában vannak vele, ha nálunk és az Izland ellen odahaza nyernek, még így is egyenes ágon kijuthatnak a VB-re. Ezért veszik majd még komolyabban a holnapi meccset is.
Előzmény: h4nsika (26794)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26804
"Csak sajnos sok ember lehetetlen dolgokba éli bele magát ( 3 győzelem ) és utána majd csalódni fog, ha a lehetetlen elvárását nem teljesíti a csapat. Majd akkor ezek az elkeseredett emberek elkezdik piszkálni a játékosokat és kérdőre vonják, hogy miért nem jutottak ki a VB-re ebből a csoportból (ahol 5.-kek voltunk papíron. Ugyanis a sorsoláskor bizony Ízland is előttünk volt a világranglistán)"

Most ezt magamra vettem! :-)
Ha találsz olyan megfogalmazást tőlem a topicban, (de akár máshol a fórumon) ahol a mostani válogatottakat "piszkáltam" /már azokat, akik pályára lépnek, tehát Dárdai nem ér :-)/, akkor jogos amit mondasz. De szerintem nem fogsz.

Előzmény: EdgE (26802)
EdgE Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26803
És ez a 15 pont is egy szép teljesítmény lenne szerintem egy ilyen erős csoportban!
Amíg ötödik kalapban vagyunk, nem beszélhetünk továbbjutásról. Ennyi.
Előzmény: S. T. Rong (26798)
EdgE Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26802
"Ebben a csoportban a 3. hely is igen jó eredmény.Sőt,a következő 3 meccsen már két döntetlen is elismerésre méltó eredmény lenne. Persze ettöl még a győzelmekben kell bízni,de ha nem úgy alakul,akkor is érezhetően fejlődött a válagátottunk,és már ez is valami."

Én nagyon egyetértek ebben veled!!!!

2-4 pontot szerezhetünk a 3 meccsen (5-6 pont már csodakategória lenne). És ha meglesz ez a 2-4 pont akkor én már elégedett leszek!
Egy csoportharmadik hely szép előrelépés lenne!

Az U21-nek meg reális esélye van a kijutásra!
Előzmény: DAKAR (26795)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26801

"(ugye mindenki latta az Eb-s "teljesitmenyuket")"

Nagyon kikaptak a svédektől ez igaz, de a dánok ellen megverette őket a bíró, az olaszoktól a 93. percben kapott góllal kaptak ki. Meg valahogy ki is jutottak oda megelőzve a csoportjukban a horvátokat és a belgákat.

Előzmény: h4nsika (26796)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26800
Ha a Te verziód jönn be, akkor a bulgárok akár leelőzhetnek minket. (Bulgár - Izland, Málta - Bulgár).
Lucilius Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26799

Arra az eb-re valahogy kijutottak, Izland meg hosszú évekig mumus volt, hülyére vertek minkent (Kovács Kálmán, Urbán Flórián tudnának mesélni).
S. T. Rong Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26798

Málta - Horvátország 0-3

szerencses iksz, a horvátok tutira győznek.

október 8.
Bulgária - Magyarország 2-2
Horvátország - Svédország 2-2

bolgarok ellen kizzadt iksz,a rangadon dontetlen .

1. Horvátország 23

október 12.
Magyarország - Horvátország 1-2

Svédország - Izland 5-1

A horvatok megvernek minket itthon is , a sved meccs eredmenye meg ekkor mar a kutyat sem fogja erdekelni . Harmadik hely, ami jonak szamit.1. Horvátország 23

Nagyjabol ez a realitas.Igen kicsi annak az eselye,hogy nekunk a kozeljovoben barmi kozunk legyen a csoportselejtezok elso ket helyehez.Plane addig, amig a mostani vezetoseg van...

Előzmény: deszka (26753)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.06 0 0 26797
Nézd, én tudom hogy az én változatom az elég optimista, és ha sikerül megszereznünk a harmadik helyett, azzal is meg leszek elégedve. De ha belegondolsz, 3x90 perc alatt meg lehett rengetni a világot. Ki a franc gondolt volna arra, hogy a lettek kijutnak az eb-re? Hogy a szlovének (azt is meg merem kockáztatni, hogy a mai magyar keretnél gyengébb játékosokkal) kijussanak világversenyekre. Meg kell próbálni, max nem sikerül! De igenis hajtani kell, győzelemre kell játszani, ez a minimum. Ha Mattheus ténykedésének semmi mást haszna nem lesz, csak az, hogy beleveri a véálogatott játékosokba a küzdeni akarást, már bőven megérte.
Előzmény: zsolt1973 (26792)