Keresés

Részletes keresés

zeuszka Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26969
kurva jó a topik, srácok!
Tomassyo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26968
lehet furcsának találjátok hogy ezt épp én mondom de mi nem azér vagyunk itt hogy veszekedjünk hanem azé hogy fenntartsunk a magyar foci válogatottat, vagy nem igy van, végül is magyarok vagyunk, tudom, pesszimista vagyok mert nem bizok a magyarok gyözelmébe,de meglássuk majd kinek lesz igaza...
Tomassyo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26967

én is szeretem a ZTE-t de attol még nem vmi erösek te kretén

FOCUS Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26966

Te nagyon nem vagy képbe, legalább nyilvánvaló hülyeségeket ne irogass, aminek 3 perc alatt utána lehet nézni.

 

Előzmény: Törölt nick (26962)
ofika Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26965

srácok!

az enerdzsit haggyáttok a möccsre!

a lényeg, hogy mindenki tudja hogy k.rva nehéz dolgunk lesz az este, de meg lehet csinálni.

ha meg nem jön össze legalább ne játszunk alárendelt szerepet és könyörögjünk hogy a szokásos magyar védekezési hibákból esett gólok elkerüljenek és ezzel ne hozzuk hátrányba magunkat.

a többit majd este meglátjuk, de ne merészelje senki hanggal a torkában elhagyni a stadiont!

MAGYAROK!!!

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26964
az a megdöbbentő, hogy aki megpróbálja icipicit megkapargatni a magyarok önámításait a sportban, azt csúnyán lehurrogják. itt van ez a mintavöcsk, aki mindennek lehord pedig csak a tényeket mondom, amit a minap Lotár Mateusz! bölcs pedig nem vagyok, de öncsaló sem
Előzmény: mintavöcsk (26960)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26963
ZSIGRI FOR PRESIDENT!
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26962

persze némi túlzás volt benne, de azért ez tény: kb 3 vízilabdás ország va, tehát ahol profik játszák. de az már 30 éve is tudta mindenki, hogy kanadának, az usa-nak, ausztráliának csak az egyetemein van poló, és persze, hogy mindenkit elvernek a magyarok: olyan mintha az universiade-n játszanának. a kajak-kenut tőlünk nyugatra nem is nagyon ismerik, csak a volt ndk-sok, meg aki olvasta a winetut.hehe. lecumizhatsz te kis ratyi!!;-)

Előzmény: mintavöcsk (26959)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26961
Képzeld el, én olyan műveletlen vagyok, hogy azt sem tudom mi az a capojera! :-)

"baszki! most állítottad ki magadról a bizonyítványt!!"

A francba, szégyellem magam! :-(
Előzmény: Törölt nick (26956)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26960
bocsáss meg, ó bölcs!
Előzmény: Törölt nick (26957)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26959

te egy nagyon okos, világot látott ember vagy. hazajöttél észt osztani. köszönjük, rá is fér a bulvármédia által mosott agyunkra.

 

azon meg csodálkoznék ha a Schmitt Pál kedvéért tartanák műsoron az általad felsorolt sportágakat. mert ha így van akkor a franciák nemzeti sportja, ez a golyózás is ott lenne, hisz vfrancia tagja is van a NOB-nak. mellesleg asszem a baseballt elutasították.  a vízilabdáról meg annyit, hogy van még egy jópár pólósnemzet, azért ez elég fura hozzáállás, hogy amiben jók vagyunk az nyilván senkit nem érdekel, máskülönben hogy tudnánk mi  alegjobbak lenni. Pólóban Montreál után több mint 20 évet kellett várni az első sikerre!!! addig olyan bénák voltunk, hogy saját magunkat se tudtuk legyőzni. menj te a picsába, a hülyeségeiddel, bazd+!

Előzmény: Törölt nick (26953)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26958
"akik csak az ilyen "sorsdöntő" napokban tévednek csak ide"
Mint például Te? :-)

Hsz-ed második részével egyetértek. A végén viszont elég nagy tévedés a vizilabdát és a kajak-kenut magyarok játszanak magyarokkal sportá leegyszerűsíteni.

"volt köztük egy gyerek, aki belekezdett egy vicces sztoriba, amit még anno 100-szor elmesélt!iszonyú szánalmas volt: csak annyit mondtam neki lenézően: öcsém!te még mindig ebből élsz???"

Ezért furcsállom, hogy Te is mindig a régi nótát fújod.
Előzmény: Törölt nick (26953)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26957

" hülye fasz. nem elég, hogy mindenkit hülyének néz, még 1 csomó sportágat le is szól."

 

te vagy a fax!! sztem a capojera, meg a többi nem sport, ott kezdődik, te kis majom

Előzmény: mintavöcsk (26952)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26956

baszki! most állítottad ki magadról a bizonyítványt!!capojerát te sportnak nevezed??az egy idétlen majomkodás, ahogy tékvándó, meg a kikbox...

azé lehet, hogy vanczák gagyi, ezt aláírom, de ő azért az, mert egy kőkemény mezőnyben van, tehát relatív. aki meg capojerázik, az meg semmi perc alatt lehet világbajnok, mert összesen 100-an "csinálják".

Előzmény: Lucilius (26946)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26955
Netán az egyetemi disszertációdból idéztél, kérlek?
Előzmény: Törölt nick (26953)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26954
én ma csak kettő új hozzászólót olvastam és abból az egyik te vagy!!!
Előzmény: Törölt nick (26953)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26953

azt kérdezte az egyik ember az előbb, hogy mit akarok ezzel a hozzászólással?

hát csak azt, hogy most sokan elolvassák, főleg olyanok, akik csak az ilyen "sorsdöntő" napokban tévednek csak ide, egyébként meg teljesen lebutított emberek a győzike-, meg egyéb showktól.

azt is mondta az egyikőtök, hogy ami a pályán folyik az olyan mint a győzike-show. szerintem meg a magyar foci hullámvölgyében is százszor-ezerszer jobb, mint az a retardált cigányparádé: ugyanis, a pályán kemény munka folyik, sokszor nem színvonalasan, de amit ott látsz, abban 10-15 évnyi kemény edzések vannak, míg a győzike fél percet sem készül arra, hogy egy büdöset fingjon.

döbbenetes, hogy van pofája az embereknek sportnemzetről beszélni, mikor magyarországon alig 40000 leigazolt sportoló van, míg más országban a lakosság 5-6 százaléka!!az hogy egyáltalán olimpiai érmek születnek mostanság az csupán a smitt palinak köszönhető: csak ő miatta (NOB-tag) tartják műsoron az öttusát, a vízilabdát, és a kajak-kenut. itt persze csak magyarok játszanak magyarokkal, nem? röhej!annak idején felhördülést okozott, hogy felvettek amerikai sportokat az olimpiára(baseball,stb), holott onnan nézve meg: ezek csak magyar sportok.na mind1, ez nem is tartozik már a focihoz. de egy ország sporthoz való viszonyát csak a fajsúlyos, komoly sportokban lehet lemérni: pl. foci. és tudjuk, hogy itt mi folyik: mai napig az aranycsapatból élnek az emberek, ez borzasztó ciki:))néhány évig külföldön voltam két ismerősömmel és mikor tavaly hazaérkeztünk, elmentünk találkozni a régi arcokkal. volt köztük egy gyerek, aki belekezdett egy vicces sztoriba, amit még anno 100-szor elmesélt!iszonyú szánalmas volt: csak annyit mondtam neki lenézően: öcsém!te még mindig ebből élsz??? na ilyen felemlegetni a puskásékat is.

vélemény?

mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26952
4ből 3 ugyanaz nem rossz. hülye fasz. nem elég, hogy mindenkit hülyének néz, még 1 csomó sportágat le is szól.
Előzmény: Lucilius (26946)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26951
Istenkirály vagy, köszi!
Előzmény: Frizuravarjú (26941)
bagira11 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26950

"nézzetek végig a nemzetisport online-on és mindenütt nagy csinadrattával lelkesednek, meg hogy ez a meccs lesz a végső stb..aztán a sok divatdrukker kimegy holnap, "

 

Hát az baj. Mert ma lesz a meccs. :-)

Előzmény: Törölt nick (26945)
FRANKEE Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26949

Már az eleje is jó!

 

"nem éppen időszerű, amit írok, de az év többi napján foglalkoztok a focival??"

 

Akkor most holnap is hozzá kellene szólnom a DK-ban, vagy mi van? 

Lucilius Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26948
Senki nem állította hogy a svédek rosszabbak mint mi, de attól hogy jobbak, még nyerhetünk mi is.
Előzmény: kannibál Kovács (26939)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26947
Elmehetnél újságírónak, ha ilyen szép míves mondatokat tudsz írni, kérlek.
Előzmény: Törölt nick (26945)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26946
Amúgy Te ki vagy? Egy robot? Három hsz-det olvastam, és mindegyik szószerint ugyenez volt! Lehet hogy Neked se ártana meg egy kis "capojera"!
Előzmény: Törölt nick (26945)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26945

itt van a lényeg!

 

 

nem éppen időszerű, amit írok, de az év többi napján foglalkoztok a focival??

nézzetek végig a nemzetisport online-on és mindenütt nagy csinadrattával lelkesednek, meg hogy ez a meccs lesz a végső stb..aztán a sok divatdrukker kimegy holnap, persze a csapat lebőg és akkor majd megy a közhelyes focifikázós ,szaramagyarfocis duma.

már olvastam olyan cikket, hogy az nagy dolog lenne- egyben cél is-, hogy megőrizzük a harmadik helyet, hogy jövőre a harmadik kalapba kerüljünk. ez a reális hozzáállás: a focit fel kell építeni. jövőre ilyenkor egy sokkal erősebb csapat(feltéve, ha matteus marad), és a harmadik kalap, szinte biztos kijutás az eb-re.

de az ami most folyik nevetséges: lotár m. csak abból válogathat, ami van. a foci hanyatlása nem egy elvesztett meccs után kezdődik, hanem 15 évvel azelőtt.

gondoljatok bele így a meccs előtt egy nappal: pesten majd 50 focipályát és sporttelepet számoltak fel az elmúlt 10 évben, és a helyére tescok, auchanok, meg plázák épültek. a másik okról pedig kevesen beszélnek:

merthát gondoljatok bele: mit sportolnak ma a hülyegyerekek?capojerát, meg k1-et meg konditeremben teszik tönkre magukat.minél hangzatosabb a sport neve, annál jobb.de ezzel az a baj, hogy ezek divatsportok: eltelik két év, és a gyerek már mást akar sportolni, mert erről már senki sem beszél, jön egy újabb divatsport.namost ezek a hülyegyerekek(sajnos a mo.-on a nagyrészük) nem lesznek sportemberek.

de ha arról van szó, hogy foci, és indul a csoport a 6-8 éveseknek, akkor megszólal a szülő:hámánemáhá aza bunkóksportja az én fiam nem fog focizni azabunkóksportja....

a magyar focinak nem gálameccsekre, meg sztárcsapatokra van szüksége, sőt! az argentin és a real, meg akorábbi brazil együtt több mint 1 milliárdba került!!!csak azért, hogy néhány ezer divatdrukkerrel több üljön az rtl klub előtt, aztán mikor veszít a magyar csapat, akkor közhelyesen fikáznak.

tulajdonképpen ez a legnagyobb bánata mattheusnak, hogy az emberek csak fikázni tudnak idehaza, miközben hűtlenné váltak a focihoz, és más sporthoz is.

a mai ember nem is sportol, de mégcsak tévén sem nézi, csak a VV1-et,VV2-t,meghogy sziszi lecumizza peti kukiját, meg az analfabéta ideggyenge génhibás győzikét és retardált családját...

száz szónak is egy a vége: ne az rtl-től várjátok a közvetítést, hanem tessék kimenni a lelátóra bazz!!csak pesten 6 bajnokit rendeznek egy héten, az ha jól számolom 12 csapat, csak van egy amelyiket szeretitek.

a legdrágább jegy sem kerül többe egy mozijegynél a westendbe, sőt a legtöbb helyen ingyen beengednek a második félidőre.

 

nézzetek magatokba:hányan "sportoltok" faszságokat!!!

emgergo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26944
Igen, ez az.
Előzmény: Frizuravarjú (26941)
emgergo Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26943

"Azért a két évvel ezelőtti magyar - svéd nem volt olyan rossz.
Meccs végén zúgott a "Szép volt fiúk!" (vereség ellenére)

Abból a meccsből az maradt meg pozitívumként, hogy elmúlt évekhez képest elképesztően sokat próbálkoztunk távoli lövésekkel! Főleg Lisztes...aszem még kapufát is lőtt a gólja mellett."

 

Ja, szerintem azóta se lőttünk annyit távolról kapura, pedig ugye nem hülyeség.

 

Nekem egyébként is vesszőparipám, hogy a magyar játékosok nem mernek távolról kísérletezni.

 

Azért azon a meccsen rettenetesen fellazultunk hátul, lehetett volna akár 1-4 is simán. Ellenben nem nyuszi módján kaptunk ki legalább.

Előzmény: EdgE (26839)
Ramos_ Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26942
köszi mindkettőt
Frizuravarjú Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26941
Ez talán az lehet?

uefa.com > UEFA European U-21 C'Ship > All-Time Statistics > 1996 > 1/4 launch uefa.com action



Hungary Scotland
2 - 1


15'Szanyo
82'Zavadszky 33'Glass


Quarter-finals - 12 March 1996 17:00 (Local Time)
- Budapest





Hungary
1 Szücs
2 Lendvai
3 Hrutka
4 Sebök
5 Zoltán Petö
6 Szatmári
7 Dombi
8 Lisztes
9 Sandor
10 Szanyo
11 Egressy
Substitutes
12 Dárdai
13 Madar
14 Preisinger
15 Zavadszky
16 Safar
Coach


Scotland
1 Stillie
2 McNamara
3 Glass
4 Ritchie
5 Pressley
6 Dailly
7 Donnelly
11 Murray
9 Crawford
10 Liddell
8 Locke
Substitutes
12 Meldrum
13 Hamilton
14 Fullarton
15 Love
16 Marshall
Coach

Referee Assistant Referee
Ryszard Wojcik (POL) Krzysztof Slabik (POL)

Jacek Pociegiel (POL)
Előzmény: Törölt nick (26924)
FRANKEE Creative Commons License 2005.09.07 0 0 26940
Anyád a szerencsétlen! Gondolkodj mielött jelzövel illeted a kedvenc csapatomat! :)
Előzmény: Tomassyo (26933)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!