Keresés

Részletes keresés

Green Army Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27765

Sajnos tegnap megint nem sikerült átlépnünk saját árnyékunkat..

(ennek ellenére gratula a csapatnak,csak így tovább..)

Talán már kezdenek az alapemberek kirajzolódni, igaz ehhez két év kellett.

Viszont az eredmények továbbra is önmagukért beszélnek.

Wagner Lopez Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27764

Akiket fiatalon behívott a válogatottba, azok többsége ma már külföldön nyomja.

 

Azt azért nem felejtsük el, hogy volt egy Eu-csatlakozás, s már nem számítanak légiósnak a magyarok. Ráaádsul ezek a fiatalok kint harmad-, ötödannyiért ülnek a kispadon, mintha az ottaniak.

Ilyen nívójú csapatokban azelőtt is voltak magyarok. Mert  Breda, a Roda, a Metz, a CP, a St. Truiden, Willem II nem komoly gárda. És némelyikük még ezekben a csapatokban is peremember.

Előzmény: zálycsik (27750)
zálycsik Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27763
Nem figyeltem szó szerint, mert akkor keltem és még kóma voltam, de amikor elkezdtek siránkozni, hogy a Mágust a horvátországi meccs óta nem hívja meg szakérteni a Retek klub, metrt kritizálta Matyit, inkább elkapcsoltam. Ha érdekel nézd meg du-n, az M2 vmikor ismétli 15-18h között. :))
Előzmény: Lucilius (27756)
csuporka1 Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27762
valóban nem továbbjutó helyre bárki odaviheti a csapatot, de egyáltalán nem mindegy hogy hogyan. Szerintem most emelt fővel távozhatunk, mert nem játszottunk rosszul, és ezt a teljesítményt ne világklasszis csapatokhoz mérd hanem hozzánk képest. Igenis Lothar nagyon sokat tett ezért a csapatért, mert a nulláról indulva most már elérte azt, hogy képes a csapat támadásokat felépíteni, nem is rosszakat, és végre megcsillant egy kis remény. Ha továbbra is itt marad 4 év múlva tuti ott leszünk a vb-n.
Előzmény: Törölt nick (27740)
Vlaszij Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27761

Verebes- lászló csabi páros:o)))))

 

 

 

:DDDDDD

Előzmény: Emi2 (27760)
Emi2 Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27760

Belegondolok, hogy ha leváltják Matyit és jönne helyette
Egervári v.
Gellei v.
Mészöly v.
Mezey .... stb.

Nem is akarok belegondolni...
Wagner Lopez Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27759

Huszonegy éve nem vertünk meg tétmeccsen a világranglista első húsz helyezettjéből senkit.

Lehet megint balszerencsére, bíróra stb-re fogni a vereséget, de sokatmondó, hogy a csoport három komoly(abb) csapata ellen négy meccsből egy pontot szereztünk, s egy gólt rúgtunk (az ominózus mérkőzés 92. percében...). A csoport első két helyezettje ellen ez az arány 0 pont és 0-7-es gólkülönbség.

Nem tudom, hogyan mernek ezek után felelős emberek továbbjutási reményekről, vb-ről, elindult folyamatról stb-ről beszélni. '86 óta annyi folyamat indult el MO-n, ha csak a fele hoz vmi előrelépést, már világbajnokok lennénk.

Steve the Great Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27758
Nézd meg itt lyól:
http://napkelte.wildom.hu/naptv/naptv.visszanezo.page?visszanezomusor=sport#
Előzmény: Lucilius (27756)
zálycsik Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27757
Oké, de itt nem is erről van szó, hanem arról, hogy közönség tud szurkolni ezért a csapatért, mert küzd, hajt kiteszi a lelkét. Már ezért érdemes maradnia, hogy jobb kedvvel megyek ki egy meccsre.

"Pellady&Co"
Hát igen, az elején nekem is úgy tűnt csak az lehet válogatott, aki az ő érdekkörükbe tartozik, de mára már kikoptak ezek a játékosok. Viszont a csapatot jól menedzselik, talán utoljára a a 96-os olimpiai válogatott volt ilyen jól menedzselve.

László Csaba hagyjuk.........most vki tudna kezdeni vmit ezzel a mai fradival??? Őszintén!!! Amíg Furulya ott van.........
Előzmény: Törölt nick (27740)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27756
Verebes mit mondot? /csak szeretném magam egy kicsit felidegesíteni! :-)/
Előzmény: zálycsik (27753)
ChrisRea Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27755
ja,
ha esetleg elveszited a nicked vagy letiltananak, legkozelebb probald a dickhead -et.
szvsz. fel fogunk ismerni.
Előzmény: Törölt nick (27740)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27754
Aludtam a meccsre egyet.
Most is úgy gondolom, h. jól játszottunk.
Most is úgy gondolom, h. óriási pechünk volt.
Most is úgy gondolom, h. Mattheus maradjon a kispadon.
Most is úgy gondolom, h. jó úton haladunk.
zálycsik Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27753
"Szerintem is menjen a német."

Most kihez csatlakoztál??? Verebeshez? :)))))
Előzmény: sylord (27731)
perge Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27752

Nem akarom kihegyezni egy személyre a vereséget és tényleg klasszis a Juventus sztárja, de őszintén kérdezem Gyepi egy válogatott szintű focista??

 

Hozzáállásban egyértelmű javulást láttam, ha erre gondolok, akkor: "Hajrá fiúk, így tovább!!"

ChrisRea Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27751
nem kell feltetlen megertened hogy mirol beszelek,
de akkor ezen ne vitazzunk -suketek parbeszede- jelleggel...
Előzmény: The Evil (27736)
zálycsik Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27750
Jajj, én is látam Verebest meg a Hegyi Ivánt károgni, Gyárfás meg adta alájuk a lovat.
Hányinger kerülgetett, amúgyis xarul vagyok.......

A magyar edzők 15éve egyfolytában bizonyítottak, hogy képtelenek kijutattni bárhova is a magyar válogatottat. Egyedül Csanknál volt esély, de akkor meg belefutottunk két kibaszott nagy zakóba a végén.

Én az elején nagyon kételkedve fogadtam Matyit, de aztán mára már megkedveltem ezt a válogatott. Akiket fiatalon behívott a válogatottba, azok többsége ma már külföldön nyomja. Ha még egy évig kinn maradnak talán felveszik a kinti ritmust és ez jobb hatással lesz a válogatottra is. Matyi maradjon!!!!!!!! Néha nagy az arca meg minden, de akkor is; vhogy megpezsdült a légkör a válogatott körül, hogy ő ott van. A menedzsert ( Pelladyt ) is lehet szidni, de sose volt ennyi szponzora a csapatnak mint most. Persze szépen lenyúlja a maga hasznát is, dehát ezek már csak ebből élnek....

Kben is, most vki tud jobb edzőt a válogatott élére mint a Matyi??? Legalább már kezd kialakulni, egy harcos, küzdő, néha jókl is focizó magyar csapat. Ha jönne egy új edző, újra kezdődne a játékoskeringő és két év múlva legjobb esetben is kábé ugyanitt tartanánk.
Előzmény: Kcsita (27728)
Jay-X Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27749

ez jó volt kár a tacskó olaszszopó geci góljáért

 

ez a csapat jó, akárki akármit mond.

RAMBO Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27748
Jó nagy marhaságot írtál már kora reggel, sztem nagy napod lesz a mai.
Előzmény: Törölt nick (27740)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27747

Bulgária ellen akkor egyenlítettünk...

Izland ellen oda-vissza sírból hoztuk vissza a győzelmet. Már nem vagyunk akkora lúzerek, mint régen. Én tegnap meg voltam győződve arról, hogy mi lövünk gólt a ráadásban.

Előzmény: CortezMJ.hu (27475)
second Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27746
A magyar népesség kilencvenakárhány százalékával ellentétben nem gondolom magamról, hogy nagyszerűen értek a futballhoz. Ezért tessék nekem megmondani, jól láttam, hogy nem a hozzáállással volt már baj, hanem a technikával? Úgy hajtottak, hogy öröm volt nézni, de olyan pontatlanok voltak, hogy rossz volt nézni.

Sec.
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27745
Izlandon sikerült...
Előzmény: a szurkoló (27417)
verkri Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27744
Hát igen, mekkora különbség tud lenni 0-1 és 0-1 között...
Előzmény: Matt (27739)
IanStuart Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27743
Nyugodj meg, azt csinálja.
Előzmény: attila40 (27726)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27742

Biztos azok voltak az igazán nagy helyzet, amikor Ibrahimovics feldobálta magát, fejbetalálta Égert és arcontalpalt néhány játékost

egy gólt igazán megért volna... :))

 

Mindazonáltal, ha alakításokat szeretnék látni, színházba megyek, kár volt elrontani vele a meccset. :(

Előzmény: Steve the Great (27730)
billy76 Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27741
gut,besser, lothar...
Előzmény: The Evil (27737)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27740
Nem tovább jutó helyre bárki, bármikor odaviszi ezt a csapatot, talán még olcsóbban is, és talán nem zavarják le azt az újságírót a repülőről, aki nem nyalja a Pellady&Co.seggét, de említhetném felfedezettjüket László Csabát is.
Nincs csapat és Nincs rendszer a játékban.
Előzmény: Kcsita (27728)
Matt Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27739
U21: néhány néző, 0 hangulat, 0 játék
ha ezeknek a primadonnáknak a lábában van a magyar foci jövője, még a gyerekem sem fogja világversenyen látni a magyar válogatottat. borzasztó volt. féltették a lábukat, nem léptek oda, nem küzdöttek, nem harcoltak, csak hisztiztek. igazi kibaszott magyaros mentalitással lézengtek a pályán, ha nem válogatott meccs isten bizony hazamegyek a hatvanadik percben.

Cvitkovics 0, egy hisztis kis kurva, reklamálni tud, de odalépni nem
meg a többi is. véznák, gyengék, a test-test elleni küzdelemben esélyük nem volt. vállal ellökni a svédet lehetetlen volt, lepattantak róla.

az egyetlen jó az volt hogy jót röhögtem a néger svéden.
szörnyű volt
soha többet ilyet
RAMBO Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27738
Én kint néztem a meccset, fantasztikus hangulat volt, és a fiúk hihetetlenül lelkesen játszottak. Csak az a fránya helyzetkihasználás... Nagyon sajnálom, és nagyon gratulálok, mert nagyon jó meccs volt.
The Evil Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27737
ja ahhoz csatlakozom, hogy Lothar maradjon, és az EB-selejtezőkön talán már eredményesek is leszünk a helyenkénti jó játék mellett.
Előzmény: ChrisRea (27721)
The Evil Creative Commons License 2005.09.08 0 0 27736
"Az elozo forduloban dolt el minden, amikor hiaba gyoztunk elfujtak a sved meccset izland meg peches volt megint: ha erre a korre 17 horv- 16sved -13 magy fordultunk volna akkor maradt volna realis lehetoseg."

lol vedd már észre ez mennyire nevetséges!
arról nem is beszélve, hogy akkor se lett volna semmi, mert NEM győztük le a svédeket, és nem tudom milyen múltbéli játék vagy mutatott teljesítmény alapján képzeli bárki is, hogy egyáltalán a BUL/CRO meccsekből egyáltalán 3-at összekaparunk. persze, ha málta oda-vissza veri a svédeket, meg izland, meg mittudomén, értem én, már megint pechesek voltunk, hogy nem így történt.
Előzmény: ChrisRea (27721)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!