Keresés

Részletes keresés

lazy g. Creative Commons License 2015.07.26 0 0 8321

Szia,

 

aug. 14 és 18 között Fehérváron a koronázási napokon megtalálható lesz a parlagfű lekvár és a parlagfű olaj. Én is ott és akkor veszek.

A facebook-on egyébként tudod követni,h hol és mikor árulják ezeket a készítményeket.

Mindenki azt mondja,h szuper,h nagyban csökkentik,akár meg is szüntethetik a tüneteket.

Remélem,h segítettem,szia!

Előzmény: kchris12 (8319)
lazy g. Creative Commons License 2015.07.25 0 0 8320

Szia,

nekem még semmi.

De sztem még korai,nem? A parlag még elég piciny. Persze simán lehet,h tévedek.

Egyébként feltankoltam Pollengrape kapszulákkal,ami állítólag nagyon jó.

Próbáld ki. Vagy ha tudsz,vegyél parlaglekvárt és/vagy parlagfű olajat.

Ha tudok én is veszek és ezekkel vágok neki a szezonnak.

Előzmény: kchris12 (8319)
kchris12 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 8319

valakinek van tapasztalata hogy már kezdődik e a szezon?

lazy g. Creative Commons License 2015.07.12 0 0 8318

Szia! :)

Nagyon szépen köszönöm,sokat segítettél!

Miután én nem tudok gyűjteni parlagfüvet,élek a vásárlás lehetőségével és vásárolok olajat és lekvárt. Ezt a kettőt biztosan.

Már most elkezdem ezeket fogyasztani,biztos ami biztos alapon... :)

Remélem,h használ majd.

Még egyszer köszi szépen,sziaaaaa!!!! :) :)

 

Előzmény: staiger (8317)
staiger Creative Commons License 2015.07.12 0 0 8317

ja és már csak azért is kell hamarosan abbahagyni a gyűjtését mert amikor elkezd virágozni akkor már izgalmasabb lesz a szedése és fogyasztása :)

Előzmény: staiger (8316)
staiger Creative Commons License 2015.07.12 -1 0 8316

itt egy facebook oldal innen minden kiderül .  https://www.facebook.com/Parlagfumintgyogynoveny?fref=ts  parlagfüvet pedig valóban nem egyszerű látszólag találni amíg ki nem szállsz az autóból vagy a kerékpárról le nem szállsz mert csak gyalog vizsgálódva lehet meglátni és összehasonlítani a netes fényképekkel. a turmix ivása az egy tortúra néha már hányinger kerülget az ízétől. lehet inkább az olaj mellé a lekvárt is meg kell vennem mert abból is csak 1 kiskanálnyi kell naponta mint az olajból . de minél hamarabb kezd el. kell neki vagy 2 hét mire érzed a hatását. de ez csak a mostani időszakról szóló véleményem mert amikor elkezdődik a parlagfű szezon arról még nincs tapasztalat. én arra számítok hogy ott is jobb lesz de nem leszek teljesen tünetmentes mint gyakorlatilag most. most naponta talán kettőt tüsszentek ha a normál életemet élem tehát nem egy csúcsterheléses mezőn fetrengek

Előzmény: lazy g. (8315)
lazy g. Creative Commons License 2015.07.10 0 0 8315

Szia!

Azt hiszem,h itt az idő,h elkezdjem én is a parlagfű kúrát. Sajnos én nem találok sehol... :(

Segíts légyszi abban,h adj valamilyen címet,üzletet,akármit,ahol vehetek olyan dolgokat,amiket Te is eszel...

Parlagfű olaj.. Hol lehet venni? Esetleg parlagfüvet,magát?  Jó lenne kapszulában is,nekem tökmindegy lenne,csak elkezdhessem szedni... Már előre tartok a szezontól.

Parlagfű szappan??? Nahát,h mik vannak?!?! Az vajon segíthet valamilyen módon? Gondolom ártani nem árt.

Előre is köszi szépen a segítséget!!!!

Szia,minden jót! :)

Előzmény: staiger (8311)
lucabrazi Creative Commons License 2015.07.04 0 0 8314
Előzmény: liann88 (8313)
liann88 Creative Commons License 2015.07.04 -1 0 8313

Kedves Fórumozók!

 

Kérlek titeket, ha van egy kis időtök, akkor töltsétek ki a következő kérdőívet:

 

https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMbfVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/viewform?usp=send_form

 

Előre is köszönöm!

staiger Creative Commons License 2015.06.16 0 0 8312

amúgy a parlagfüvet se lenne kötelező magam szednem mert van lekvár készítménybe is de én gondoltam kipróbálom  az eredetit is

Előzmény: staiger (8311)
staiger Creative Commons License 2015.06.16 -1 0 8311

énnekem a méhpempő meg hasonlók nem igazán segítettek. Most parlagfűmag olajat  eszem reggelente 1 kiskanállal .ez még csak -csak lecsúszik. délutánonként 1 marék parlagfüvet eszem vagy iszom turmixként bő vízzel mert fertelmes íze van. ezt magam szedem 3 naponta.  parlagfű szappannal mosdom . ennek nem tudom van e hatása. az allergiám érezhetően csökkent de nem múlt el teljesen de ha ez így maradna ilyen szinten nyárvégén is akkor már megérte mert akkor gyógyszer mentes lennék. a parlagfűnek sok más gyógyhatást is tulajdonítanak ebből csak az étvágy növekedést érzékelem. és megjegyzem nem is olyan egyszerű találni

Előzmény: lucabrazi (8310)
lucabrazi Creative Commons License 2015.06.05 0 0 8310
Előzmény: Robb1234 (8309)
Robb1234 Creative Commons License 2015.06.05 -1 0 8309

Tisztelt Fórumozók!

 

Jelenleg társadalomkutatást végzünk 18 év feletti asztmások körében. A kutatás célja a betegek, és ellátásuk körülményeinek felmérése, fejlesztése, valamint tudományos publikáció.
Kérem, hogy segítsék munkánkat, egy egyszerű telefonos kérdőív kitöltésével! Az adatokat bizalmasan kezeljük, és szigorúan kutatási célokra használjuk fel.

Ha szeretne részt venni a kutatásban, küldjön sms-t a +36 70 258 1465-ös telefonszámra! Mindenkit visszahívok!

Köszönöm!

xplod Creative Commons License 2015.06.05 0 0 8308

Köszönöm az infót ,átnézem és beszámolok a fejleményekről.

Előzmény: meheshaz (8305)
ton____jo Creative Commons License 2015.05.31 0 0 8307
Előzmény: meheshaz (8304)
meheshaz Creative Commons License 2015.05.29 -1 0 8306

Krupp,Asztma,Allergia gyógyítható természetes módszerrel!!!

 

 

www.meheshaz.hu

meheshaz Creative Commons License 2015.05.29 -1 0 8305

Aki a különféle virágporokra allergiás azoknak segíthet a kaptárlevegő terápia!  www.meheshaz.hu

meheshaz Creative Commons License 2015.05.29 -1 0 8304

Hello! Tudnám ajánlani a méhesházat! minden allergiára jó gyógymód lehet! keress rá a googlen  meheshaz.hu

Előzmény: xplod (8303)
xplod Creative Commons License 2015.05.28 0 1 8303

Sziasztok.

 

Van egy elég komoly allergiám  , voltam teszten még 20 évvel ezelőtt prick  teszten . 20-22 ből 19 el színeződött.

Azóta szenvedek. Szedtem zirtek et, aeriust , allegrát ,zilolát  már semmit nem érnek . Sós oldatot használok ,de  nem sok eredménnyel.

Az érdekelne hogy ez a Diprophos injekció  ér valamit ?  Érdemes beadatni?

köszönöm.

ton____jo Creative Commons License 2015.05.16 0 0 8302

Orrdugulás,allergiás nátha,orrmelléküreg gyulladás.

Van-e valakinek tapasztalata,a táplálkozás terén.

Vagyis, hogy nem a pollen, por , a penész a fő gond.

Hanem estleg valami éjtel?!

És ezmiatt érzékeny a porra, vagy a vadkenderre..........................

lazy g. Creative Commons License 2015.04.15 0 1 8301

Naa ne már,h mindenki kérdőíveket akar az allergiásokkal kitöltetni (az utolsó 10 hozzászólás szinte csak erről szól!!!!),meg mindenféle hasznavehetetlen kukába való drága túrót akar eladni az allergiásoknak. Ez egy fórum barátaim,ahol BETEG emberek próbálják megkönnyíteni az életüket azzal,h megbeszéljék egymással a tapasztalataikat.

Ne akarjatok már belőlünk hasznot húzni,a jó ég áldjon meg benneteket.

Ennek a fórumnak más a célja! A kérdőíveket,meg a átverős kütyüket sózzátok el ott ahol tudjátok,de komolyan,az ember esze megáll...

emíliagy Creative Commons License 2015.04.08 -2 0 8300

Kedves Fórumozók! 

 

Nevem Györffy Enikő, a Nemzetközi Üzleti Főiskola tanára vagyok,
de a Corporate Translations nevében
jelentkezem egy projekt keretében, az asztmával kapcsolatos kérdőíves tanulmány
kapcsán. A Corporate Translations a piacvezető amerikai fordító cég.
A kérdőíveket telefonon/skype-on kellene kitölteni. A díjazás 60 dollár.

Kérem, jelezzenek vissza, hogy részt tudnak-e venni a kérdőív
kitötltésében, hogy a további lépéseket megtehessük. E-mail címem: gyorfek@gmail.com.

Köszönettel,

üdvözlettel:

Györffy Enikő.

Siegler Anna Zengerege Creative Commons License 2015.04.07 -2 0 8299

Sziaszttok! Pszichológus hallgatóként szeretném a stressz egészségre gyakorolt hatását vizsgálni. Kutatásomban kitérnék az allergiás tünetekkel élőkre is, ezért amennyiben kitöltitek kérdőívemet, nagyon hálás lennék.. Ha időt szántok rá, nagyon köszönöm! 

 

https://docs.google.com/forms/d/17w2viLsvB-5K9wGNMAr86uoK4A1816gOF5vEdoSiFzk/viewform

Biofestés Creative Commons License 2015.03.02 -1 0 8298

Biofestés: légzésaktív falakkal a penészgomba ellen korrekt áron.

További információ a weboldalon: http://biofestes.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.25 -1 0 8297

Szia!

 

Nekem is egész éves allergiám és asztmám van (gyógyszerekkel kezelt).

Évek óta használok egy Bionaire-típusú olcsó (eredetileg tizenezer forintos) ionizátoros légtisztítót (én a Vaterán vettem 6.000 Ft-ért használtan). Eszméletlen mennyi port kiszűr a HEPA filterével és az előtte található szivacs előszűrővel. A következőkre figyeljetek a vásárlásnál (ezek csak az én eddigi tapasztalataim):

 

- minél nagyobb felületen szívja be a tisztítandó levegőt

- minél lassabban áramoltassa vissza a szobába a megtisztított levegőt (porfelverő hatás!)

- padlóra soha ne tegyétek (padlószőnyegre meg pláne ne mert a legkisebb port is felveri amit aztán a Ti tüdőtök fog kiszűrni a levegőből)

- célszerű IONIZÁTOROSAT venni mely készülék negatív töltésű ionokkal bombázza a helyiség levegőjét. Ezek a negatív ionok elnehezítik a porszemcséket (mert hozzájuk tapadnak) melyek aztán így "leszállnak a padlózatra és nem lebegnek fejmagasságban. Az ionizátoroknál arra kell figyelni, hogy komoly mennyiségű ÓZON-t ne termeljenek mert az mérgező. Tapasztalataim szerint az ionizátor mint magas feszültséget előállító készülék kifejezetten zavar(hat)ja az egyes elektromos berendezéseket (pl. mobilom) így célszerű minimum 2 méter távolságra tenni. A piacon kaphatók több százezer forintos készülékek is melyek biztosan nagyon jók lehetnek, de az egyszerű halandóknak mint én is megfizethetetlenek. Egy olcsó készülék is lehet jó, ha a kiválasztásánál körültekintően jártok el.

 

Üdv.: Fresh-air

Előzmény: croutisse (8289)
liann88 Creative Commons License 2015.02.22 -1 0 8296

Kedves allergiás fórumozók!

Kérlek titeket, hogy töltsétek ki a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe, ha ti, vagy akár gyermekeitek allergiás megbetegedéssel küszködtök, amennyiben gyermekeitek allergiás, akkor az ő nevében.
Előre is köszönöm!

https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMb fVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/viewform?usp=send_form

virdia Creative Commons License 2015.02.15 -1 0 8295

Sziasztok! 
A szakdolgozatomhoz kérném asztmás betegek segítségét ennek a 10-15 perces kérdőívnek a kitöltésével. 
Előre is köszönöm!

https://docs.google.com/forms/d/1A09cNHxevd-6obqZM_HokueflRm_yRRJZOfkqLmLHi8/viewform?usp=send_form

yewa Creative Commons License 2015.02.09 -1 0 8294

Sziasztok :)!

Hegedűs Évi vagyok, a Pécsi Tudományegyetem Pszichológia mesterképzés szakán végzős hallgató és szakdolgozatom megírásához kérném segítségeteket, online kérdőív kitöltése lenne a feladat. Témám az asztma, mint pszichoszomatikus betegség. Jó magam 2 és fél éves korom óta asztmás és allergiás vagyok, így innen jött az ötlet, hogy jó lenne erről kutatni, régóta érdekel ezen betegség pszichés vonatkozása. 15-17 év közötti asztmás serdülőket keresek, lányokat és fiúkat egyaránt, illetve az édesanyjukra is szükségem lenne, mert 2 kérdőív csomag van, egyik őket érinti. Az alábbi linkek kitöltése lenne a feladat:

Asztmás serdülő részére:

https://docs.google.com/forms/d/1ayH3q9V5ROS_PHkLG5IxByArCn10rplFvghbSbSRwf8/viewform

Édesanya részére:

https://docs.google.com/forms/d/1h7T0V_daHXaxMmzofFs7zZwBbr74wV4xd6eMH553B2M/viewform

 

Nagyon szépen köszönöm a segítséget minden kitöltőnek, nagyon nehéz az alanyok megtalálása, így próbálkozom, ahol csak tudok :).

55judit Creative Commons License 2015.02.03 -1 0 8293

Én pedig a shafe leserrel kapcsolatban olvastam hogy megszünteti az allergiákat. Én is megvettem, bár én másra használom, de tényleg jó.

A honlapján nézzétek meg a videókat, tapasztalatokat. Saját tapasztalataim alapján elképzelhetőnek tartom hogy mind igaz amiket írnak róla.

Nálunk fiam allergiás, tavasszal erre is bevetjük.

Előzmény: Törölt nick (8292)
liann88 Creative Commons License 2015.02.02 -1 0 8291

Sziasztok! 

Kérnék minden allergiás fórumozót, hogy legyen szíves kitölteni a következő kérdőívet, mely csak pár percet vesz igénybe! 
Előre is köszönöm! 


https://docs.google.com/forms/d/1ybsOibehwOEzMbfVWO0qlHgkCkD3jQB8H2QQDR98p2E/alreadyresponded?usp=send_form

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!