Keresés

Részletes keresés

Filly Creative Commons License 2001.05.21 0 0 30
Jaja, én voltam! :o) Meg is csodáltam az afgánodat, olyan édes kis pofija volt! :o)
Előzmény: Robinhúd (29)
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.20 0 0 29
Filly, 19-n kimentem én is bámészkodni. Az afgán futamot honnan fotóztad? :-) Lehet, h. Te voltál a lány, aki ott állt mellettem egy digit géppel pár percig? Én: frissen nyírt fekete afgán + spániel.
Ma, vasárnap sajnos nem volt időm kimenni, de a szerdai edzésen megfuttatnám Kleót.
Indult egy angol agár, "Csontrakéta". Eddigi, általam hallott legszellemesebb agárnév. Jók voltak még: Zalán(futása).
Rh
Filly Creative Commons License 2001.05.19 0 0 28
A mai isaszegi versenyről vannak fenn képek a honlapomon! ("Események")
Előzmény: Filly (27)
Filly Creative Commons License 2001.05.18 0 0 27
Néhány agaras rendezvény: (ezt még a járvány előtt kaptam, nem tudom, változtattak-e valamit közben - nyilván ez leginkább a rábapatonai eseményeket érinti)

május 19. Isaszeg: Magyar Derby elődöntők
május 20. Isaszeg: Magyar Derby döntők

június 16. Esztergom: coursing
június 23. Isaszeg: Pünkösdi vereny

július 07. Tököl: coursing
július 08. Rábapatona: Rába Kupa
július 14. Isaszeg: Villám Kupa és Rövidtávú Magyar Bajnokság
július 28. Rábapatona: Holdfény Derby

augusztus 18. Isaszeg: Szent István Díj
augusztus 25. Rábapatona: klubnap és tenyészszemle

szeptember 23. Rábapatona: Kisalföld Kupa
szeptember 29. Százhalombatta: coursing

október 07. Rábapatona: Klubbajnokság
október 13. Pilisvörösvár: coursing és tenyészszemle
október 13. Isaszeg: Szukadíj

november 03. Isaszeg: Kölyök Derby, Hosszútávú Magyar Bajnokság

Filly Creative Commons License 2001.05.18 0 0 26
Elérkezett a maholnap! :o) Fenn vannak a képek, az "Események" menüpontból lehet őket elérni. De sajna az afgánosokat és ír farkasosokat ki kell, hogy ábrándítsam, mert nem sok kép készült hosszúszőrű agarakról. Azért, remélem, nem haragszotok rám! Majd legközelebb...
Előzmény: Robinhúd (25)
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.17 0 0 25
Sziasztok!
Filly, mióta írtad, h. 'mahonlap' fölteszed a 'holnapodra' az agár kiállítás képeit, minden nap szívdobogva rákattintok, majd csüggedve konstatálom, h. még nem. Egy ilyen pillanatomban megnéztem az olvasnivaló-t is. Tetszik "Winkler Róbert" stílusa? :-)
Rh
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.16 0 0 24
Köszönöm a naptárat Yuma. Lehet, hogy találkozunk Esztergomban?

Filly: Fülig érő szájjal olvastam, hogy a rövid szőrű agarakat szereted. T.i. egy hete megnyírtuk, csak a fülén és a pápa pásztorbotjához hasonló farkán maradt szőr. Szenzációsan nézi ki magát, és boldog.
Sziasztok
Robinhúd

Filly Creative Commons License 2001.05.16 0 0 23
Robinhúd, sajnos afgános fotóim nincsenek :o( Nem vagyok egy nagy afgán-rajongó, leginkább azért, mert allergiás vagyok a hosszú szőrű kutyákra :o( Szombaton is pont 2 méterre tőlem fésültek egy afgánt, jó sokat tüsszögtem.
Yuma, több ír farkasos képem nincs, bocsi! Engem leginkább a rövidszőrű agarak vonzanak. De ha ezt tudom (mármint, hogy Ti miket szerettek), akkor fotóztam volna afgánt és ír farkast is..... Na, mindegy, majd legközelebb...
Előzmény: Robinhúd (21)
Yuma Creative Commons License 2001.05.16 0 0 22
Filly, köszi a képeket! :)

Hát, elsősorban az ír farkasok érdekelnek természetesen. Sajna nem tudok semmit arról, hogy e kutyusok közül ki szokott járni coursing-ra és ki nem. Amikor mi voltunk (most április), akkor csak négyen voltunk, de ebből kettő az első kör után feladta. :((((

Az általam ismert coursin naptár:

június 16. Esztergom,
július 7. Tököl (bár ezt nem értem, mert ekkor lesz a szombathelyi CACIB is, és azt ígérték, hogy nem fognak ütközni a dátumok)
szeptember 29. Százhalombatta,
október 13. Pilisvörösvár.

Robinhúd Creative Commons License 2001.05.15 0 0 21
Sziasztok!
Filly, nézem a honlapodat, de nem találok új képeket. Nincs esetleg pár jó afgános pikturád?
Kiállításra sajnos az enyémmel nem mehetek, holott olyan gyönyörű, mint a szódás a lovát, de sajnos szellemi fogyatékos.

Sajnálom Yuma, hogy nem jött be a találós kérdésem, most magyarázkodhatok: Vicc volt. Az ember leghűségesebb négylábú társa, mely végigkíséri egész életén, a fogantatástól gyakorta a halálig, ha szükség van rá rendelkezésedre áll, nem hazudik, nem csap be, minden féle öröm egyik forrása: az ágy!

Ha ismeritek az idei verseny naptárakat, az isaszegit is, - és mint olvasom, szűnni látszik a száj- és körömfájás, - megírnátok?
Köszi előre is
Robinhúd

Filly Creative Commons License 2001.05.15 0 0 20
A Magyar Nemzetben jelent meg ma:

Szabad állatvásárt tartani
Szöghy

"Az ország dunántúli megyéiben mától megengedett az állatvásárok, kiállítások és telepbemutatók tartása, valamint a ló- és hobbiállat-bemutatók és -versenyek tartása – áll az FVM lapunkhoz eljuttatott közleményében, amely szerint az Európai Unió nem fertőzött országaiból származó nem hasított körmű állatok részt vehetnek a felsorolt rendezvényeken. Az országba tehát immár behozhatók az EU nem fertőzött országaiból származó nem hasított körmű állatok, de az állatokat szállító járműveket a belépő határállomásokon fertőtleníteni kell. A hasított körmű állatok a nem fertőzött EU-államokból Magyarországon átszállíthatók, ha a célország hatósága előzetesen befogadó nyilatkozatot ad.

A továbbiakban az országba belépő személygépkocsikat nem, a teherautók közül csak az állatszállító járműveket és a fertőzött országokból érkező, állat-egészségügyi határellenőrzésre kötelezett árut szállító járműveket kell fertőtleníteni.

A tárca közleménye szerint a rendszabályok enyhítését az tette lehetővé, hogy a ragadós száj- és körömfájásjárvány Franciaországban és Írországban megszűnt, Nagy-Britanniában pedig nagymértékben csökkent."

HURRÁÁÁÁÁ!!!!!! Lesznek Rábapatonán megint versenyek!!!!! :o))))

Filly Creative Commons License 2001.05.15 0 0 19
Milyen cég az, ahol le van tiltva az extra?!?!?! Úristen.....
Elég sok kép van, mondd meg, hogy milyen fajták érdekelnek elsősorban, és küldök!
Előzmény: Yuma (18)
Yuma Creative Commons License 2001.05.15 0 0 18
Sajna nálam le van tiltva az extra.hu:(((((((
(esetleg mail-ben jöhetnek képek.)
Filly Creative Commons License 2001.05.15 0 0 17
Na, úgy látszik, nem bírok linket beilleszteni... >:o/
www.extra.hu/gaboreszter
Előzmény: Filly (16)
Filly Creative Commons License 2001.05.15 0 0 16
Robinhúd, örülök, hogy örülsz! :o))) Deerhoundokról is van kép a honlapomon.
Próbálok időpontokat vadászni, csak ez a fránya száj- és körömfájásjárvány felborított szinte mindent :o(
A szombati agár klubkiállításról maholnap (ma vagy holnap ;o) kerülnek fel a képek a honlapomra, lehet majd nézegetni. A CACIB-on is csináltam pár agaras képet, azokat is felpakolom majd.
[gyk:
Előzmény: Robinhúd (15)
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.14 0 0 15
Miközben ír szarvasagárról írok, magamban skótra gondolok. Machbet meg ne tudja! :-)
Bocs
Előzmény: Robinhúd (14)
Robinhúd Creative Commons License 2001.05.14 0 0 14
Sziasztok!
Bocs, de egy jóideig távol voltam minden technikátol, most hazajőve látom, hogy életre kelt kedvenceink topicja.
Filly: Köszi a honlapcímet, az egyik battai képen ott a kutyám :-))) Az afgános rajtképen a csíkos, a Zafír már elindult, az enyém, a fekete testhosszal mögötte rajtol.
Skog: Na és a jellemük? Ha határozottan rájuk szól az ember, hogy jöjjön vissza vagy ne, akkor az agár haladéktalanul visszajön, vagy nem. :-)
Egy szegény, sorsüldözött orosz agár kant pár hónapja be akartam fogadni, de nem jöttünk ki jól egymással. Talán mert kan volt?
Tagja vagyok 2 hazai agárklubnak is, rendszeresen küldik a csekkeket, de az idei battai versenyről már csak utólag értesülhettem, távollétem miatt is. Máshonnan szereztem tudomást az isaszegi gyorsasági versenyekről. Természetesen a legközelebbi időpontot ide sem tudom. Valaki?
Yuma: tavaly ősszel csak két ír farkas volt, de ott volt ausztriából egy ír szarvasagár pár is. Szépek voltak így négyen.
Szereted a találós kérdéseket:
Az ember leghűségesebb négylábú társa?
Yuma Creative Commons License 2001.05.14 0 0 13
nyert:)))))
Filly Creative Commons License 2001.05.10 0 0 12
Ír farkas?
Előzmény: Yuma (11)
Yuma Creative Commons License 2001.05.09 0 0 11
Találós kérdés:

Melyik az a kutyafajta, amelyik a X. fcs-be tartozik, de nem az a klasszikus agár?

Yuma Creative Commons License 2001.05.09 0 0 10
Hogy hogy mivel? Mivel ügyesek, okosak, szépek voltunk és gyorsan futottunk. :))))))

Viccen kívül a mivel a fajtára vonatkozik?

"Es altalaban hogy tetszett?"

Hát...
Szóval ez volt életünk első coursing-je, ezelőtt még nem is láttam ilyet. Tehát a kiírás szerint 9 órakor kezdődött, amiből 11 lett. De még akkor sem volt rendes, mert mindig beütött valami gikszer. Amikor végre sikerült rendesen megcsinálni a pályát, akkor már nagyon jó volt, nagyon élveztem én is és a kuty is.

dobrony Creative Commons License 2001.05.09 0 0 9
Hello Yuma,

Megkerdezhetem, hogy mivel gyoztetek a coursingen?
Es altalaban hogy tetszett?

Hello

-dob

Előzmény: Yuma (8)
Yuma Creative Commons License 2001.05.08 0 0 8
Hellóka,

bár én nem vagyok igazi agaras, de mi is a X. fcs-be tartozunk, szóval ott leszünk 12-én. :)))))

Robinhúd,

nem tudom, milyen agárversenyt szeretnél, de szerintem minden infó benne van a kutyaújságban (a MEOE lapja). Mi is innen néztük ki a coursing-et: jöttünk, láttunk, győztünk.:))))

Filly Creative Commons License 2001.05.08 0 0 7
Na, végre, egy kis élet itt! :o)

Május 12-én, szombaton Százhalombattán kiállítás lesz a X. fajtacsoport minden nemes tagjának! A buli 9-kor kezdődik a sportpályán. Gyertek!

Skog, az a fogadás milyen versenyekre vonatkozik? Mert tudtommal Magyarországon még a profi angol agaras klubnál (övék a csepeli pálya) sincs fogadás. Tévén közvetítenek valami adást külföldről, vagy mi? Érdekelne....

Előzmény: Skog (6)
Skog Creative Commons License 2001.05.07 0 0 6
Hoppá, elment a figyelmem eme nemes topic mellett.
Szóval nekem 12 éve van egy gyönyörű orosz agaram, ismerőséknek magyar is van.Ő is rendkívüli.
Röviden: Én csak az agarakkal tudom az életet el képzelni.(T'om, hülye agaras, de ez élet forma, aki látott már agarat nyúl után szaladni, az tudja miről beszélek.)
Fogadni a Koszitól(már a Dezső és abból is a tér) a Bp Skála felé menet a kinai éttrem mellett lehet.:)))
dobrony Creative Commons License 2001.04.11 0 0 5
Hello,

Egy ideje keszulok elmenni egyre, eleg gyakran vannak. Eleg sok jo ismerosom van agaraszok kozott, ha gondolod...

Előzmény: Robinhúd (-)
Filly Creative Commons License 2001.02.28 0 0 4
Én is ott voltam Százhalombattán! Fotókat itt nézhetsz róla: A magyar kutyafajták nem hivatalos honlapja, az "Események" menüpont alatt :o)
Imádom az agarakat! Ha gondolod, beírom az idei agaras versenynaptárat.
Előzmény: Robinhúd (1)
tracy Creative Commons License 2001.01.17 0 0 3
Agaram sajnos nincsen, de ha eszembe jut olyan ismerősöm, akinek van, akkor figyelmébe fogom ajánlani a topicot...
Előzmény: Robinhúd (2)
Robinhúd Creative Commons License 2001.01.17 0 0 2
Köszönöm, h. nem hagytad elsüllyedni. :-)
Előzmény: tracy (0)
Robinhúd Creative Commons License 2001.01.17 0 0 1
Körszingen voltam késöösszel Százhalombattán.
Jövöre is rendeznek párat, igérik.
Van agarad?
Előzmény: tracy (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!