Keresés

Részletes keresés

Mienne Creative Commons License 2020.03.03 0 0 285

Nem jó, egész nap döglődik.

prs Creative Commons License 2020.03.03 0 0 284

Tegnap és ma sem tudtam belépni semmilyen böngészőből? Egyedi probléma?

 

(A gond az, hogy a levelek sem jönnek meg, át van irányítva, de az sem segít...)

Reed. Creative Commons License 2020.02.18 0 0 283

Saját adatok, a jelszó változtatás fölött. Átdob a az mo.hu oldalra , ott meg a regisztrációs adatok pontnál.

Egyedül ezt a szaros jófogást nem tudtam átírni. Az is fontos lenne, hogy jóváhagyjam a háztól házigot. Újra kell regiznem szerintem, mert a freemailon nem maradhat. Mi van ha 2 napig nem tudok belépni és lecsúszok dolgokról.

Előzmény: -Smiley- (281)
RazorX911 Creative Commons License 2020.02.15 0 1 282

Nem tudom, hogy mit kúrhattak el megint, nappalra. A tegnapra beígért karbantartási munkálatokkal is közel 1 órát késtek és éjjel 3/4 1-re volt jó megint. Ma, délután 2 felé, megint más, most Internal Server error baja van neki és 'serényen' nekiálltak karbantartani. A FB-on, egyre dühösebbek az emberek. Sőt, valaki valamilyen hatóságnak írt a fejleményekről is, amely büntetést hozhat kilátásba az üzemeltetők felé.

-Smiley- Creative Commons License 2020.02.15 0 0 281

ügyfélkaput hogy tudtad átregisztrálni?  Sehol nem találom az email cím változtatást rajta.

Előzmény: Reed. (269)
RazorX911 Creative Commons License 2020.02.14 0 0 280

Nálam, semmi rinya nem volt a tanúsítványt illetően.

Előzmény: Attila Rege (277)
hegizoli 307 SW Creative Commons License 2020.02.14 0 0 279

Hát ez az. Mostanában először figyelmeztetés,engedélyezés és talán bejön az oldal. Én sem tudom miert vagyok még a freemailnál.A vállalkozásom intézni valói erre jönnek.Számlakivonatok,biztosítások,.....stb.   + még egyes oldalak regisztrációzásához az adatok megadásánál a freemail van megadva. :((((

Előzmény: Attila Rege (277)
Wolfpet82 Creative Commons License 2020.02.14 0 0 278

Nem működik megint ez a sz...r tetű freemail

Attila Rege Creative Commons License 2020.02.14 0 0 277

Mióta létezik a fossmil azóta folyamatosan ez van. A böngésző minden alkalommal figyelmeztet, hagyjam el az oldalt mivel biztonsági tanúsítványa nem megfelelő. Ezek szerint nem csak megbízhatatlan de biztonsága is zéró. Megvan de minek mindent a gmailen intézek soha nincs probléma vele. Törölni nem tudom mivel van pár begyepesedett webhely ahol a regisztrációs emilt nem lehet megváltoztatni. 

hegizoli 307 SW Creative Commons License 2020.02.14 0 0 276

Ma is carakodik a freemail. Hibát ír,majd pár próbálkozás után nehezen betöltődik. MI EZ??????

fodry Creative Commons License 2020.02.13 0 0 275

Tegnap óta nem müködik a freemail...  :-(

Ezt írja ki:

 

Hiba történt az oldal betöltése közben

Kategória: server_error
Leírás: all shards failed

Wolfpet82 Creative Commons License 2020.02.13 0 0 274

Ma sem működik ez a f..s freemail.

Reed. Creative Commons License 2020.02.12 0 0 273

Átlehet irányítani a freemailes leveleket az új fiókba, sőt exportálni is lehet minden címet, levelet elméletileg. Gyakorlatilag ez sem működik a freemailel nálam.

Nem ciki egy körlevelet küldeni az ismerősöknek. Az a ciki, ha az ember 2020-ban nem tud megírni, elolvasni egy levelet. Arról már nem is beszélve, hogy mennyire vannak biztonságban egy ilyen megbízhatatlan fiókban az ember adatai, jelszavai.

Előzmény: ilcsike48 (271)
bandolesa Creative Commons License 2020.02.12 0 0 272

Látom másoknál is van probléma a freemaillel,nálam sem megy a belépés! Meddig tart a karbantartás 1-hétig?

ilcsike48 Creative Commons License 2020.02.12 0 0 271

A múlt héten csak pár órán át nem tudtam belépni a freemailembe, de most már második napja. Lennének fontos levelek, de sajnos nem tudom elolvasni! Kénytelen leszek másik fiókot használni, pl. gmailt, csak hát akik ezt a freemailt ismerik tizenvalahány éve, azokat cikis lesz értesíteni. Kérem, tegyenek már valamit, hogy műlödjön!

cerka42 Creative Commons License 2020.02.11 0 0 270

A freemail hasznavehetetlen hetek óta. Jó lenne ha jobban odafigyelnének a használókra, ugyanis többen itt hagyják a szolgáltatót. Én is ezt tapasztalom már elég régen, hogy semmire sem alkalmas, mivel állandóan különböző problémák jelennek meg. Nem tudom még, hogy meddig kell várni a végleges rendbetételre. Ha sokat  akkor én is megköszönöm az eddigi együtt működésüket. Bíró Franciska

Reed. Creative Commons License 2020.02.11 0 0 269

Én ma csináltam egy gmail fiókot és átpakoltam mindent. Paypal, ügyfélkapu, minden. Elég volt a xarakodásból! Tegnap fél órát kínlódtam egy levél elküldésével. Jó lesz a freemail a webshopos regisztrációkhoz, meg spam gyűjtőnek. Nem volt egyszerű nevet találni, mert minden foglalt, de utána azt találtam ki, hogy megszokott freemail nevemet kiegészítem a mail-lal. Pl kislaci@freemail.hu helyett kislacimail@gmail.com lesz. Így még vannak szabad helyek. Ne kínlódjatok ezzel a fostalicskával, váltsatok, nem bánjátok meg.

RazorX911 Creative Commons License 2020.02.11 0 0 268

Ezt, tapasztalom én is ebben a percekben. Valahol, a netszolgáltatójuknál, netán a szervertermük környékén, van a kutya elásva?? (A napi 1TB-ot felkúró torihuszárokat, úgy kidobnám a hálózatból, netszolgáltatóként, mint a huzat!)

 

Ez még, rögvest bejön: https://accounts.freemail.hu/oauth/login aztán, az átirányításokkal van nyűgje. A Trékom-nak van valami köze hozzájuk? Mert, mit ne mondjak, a magyar informatika egy része e téren, kritikán aluli. Gondolok itt példaként, a BKV-s jegyrendszerre ami történt ott a bevezetésekor. Időközben, pár frissítéssel beengedett. A sebessége, a szokásos.

De, néha: Hiba történt a szerverhez való kapcsolódás közben. Kérjük próbálja újra!

 

Ha, már az ORIGO megy rendesen, akkor ez miért nem??? Kicsit, már seggbe rúghatná valaki az ottani rendszergazdát, páros lábbal.

Előzmény: Nyuszimoo (267)
Nyuszimoo Creative Commons License 2020.02.11 0 0 267

Ugyan ez a problem . De már gyűlölöm ezt a használhatatlan freemail t. lassan törölni fogom.. Többi levelező 1000x gyorsabb kezelhetőbb mindig elérhetőek . Ez meg ... 

Előzmény: voci (266)
voci Creative Commons License 2020.02.11 0 0 266

Imádom ezt a minden szilánk kudarcot vallott üzenetet:

 

Hiba történt az oldal betöltése közben

Kategória: server_error
Leírás: all shards failed

 

Szégyen amit ezzel a szolgáltatással művelnek. Értem én, hogy ingyenes, de a sok egyéb sz*rból van bevételük. Amit ugye ránk is erőszakolnak az "ingyenes" levelezéssel.
Még szerencse, hogy ezt már nem sok mindenre használom. Lehet be is állítok egy automatikus továbbítást, ha egyszer működni fog...

v_ildi Creative Commons License 2020.02.11 0 0 265

Újra nem működik... Server hiba.. 

Kritikán aluli.. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.11 0 0 264

nem megy! : S

19Zsolt68 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 263

Újra kezdte a semmit. 

Előzmény: RazorX911 (257)
v_ildi Creative Commons License 2020.02.07 0 0 262

... most működik.. kérdés meddig.. Teljesen bizalmamat vesztettem. Mindenképpen váltok vmi másra..

RazorX911 Creative Commons License 2020.02.07 0 0 261

Vannak, még nyűgök. Elsőre a felküldött fájl csatolmányként elveszett a semmibe, másodjára, talán már jó lesz. Az automentést fixálják már ki rendesen! (Gyors, legyen.)

 

ÉS!!! Talán, az olvashatatlan levél-gond is korrigálva lett! Még, nem akarom nagyon elkiabálni, de ismét eltudom olvasni azt, amit csak 1-2 napig volt jó, utána nem!

RazorX911 Creative Commons License 2020.02.07 0 0 260

Most, nálam perpillanat valamennyire jó. De, 1-2 percre rá, már nem igazán. (GOG-os levéltől kicsit beállt-) Kb. ugyanúgy van, mint eddig is a Karbantartás előtt. Reakcióidőre még eléggé lomha, mintha 55.6k-n lógnék. ~2 perce körmölök egy levelet és még nem mentette, az írás alatt lévőt. A 'pörgős' bug a legidegesítőbb ami ekkor van, ezt kéne már nagyon fixálniuk.

 

A FB-ok oldalukon: https://www.facebook.com/nwmgfreemail/ is megy az anyázás rendesen.

v_ildi Creative Commons License 2020.02.07 0 0 259

Most már lassan 24 óra eltelt, amióta nem elérhető a levelezés. Ez már vicc kategória.. Van valakinek valami infója, hogy mégis meddig fognak játszani az idegeinkkel? Legalább kiírnák azt is a 

"Kedves Felhasználónk!

Karbantartási munkálatok miatt a [freemail] jelenleg nem elérhető.

A karbantartás ideje alatt érkezett levelek a munkálatok végén kerülnek kézbesítésre a fiókokba.

A karbantartás idejére szeretnénk híreket ajánlani a Newsfeed oldalon.
A felmerülő kellemetlenségekért szíves elnézésedet és türelmedet kérjük!

Üdvözlettel, a [freemail] csapata"

cukimuki tájékoztatóhoz... 

Domi Creative Commons License 2020.02.07 0 0 258

Bezzeg amíg a Soros-alapítvány C3 műhelye üzemeltette......

RazorX911 Creative Commons License 2020.02.07 0 1 257

Mindjárt hajnali 5 van és még karbantartanak. Mi, a túró van már???

antpetergolf Creative Commons License 2020.02.07 0 0 256

Még jó,hogy van másik szolgáltatónál fiókom,de én itt végeztem a freemail-el.Át lehet irányítani a beérkező leveleket máshova,jobb ötletem nincs.

Habár lehet hiányozni fog a sok levélszemét és promóció mappa törölgetése,vagy mégsem 😮

Előzmény: drrencz (255)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!