Keresés

Részletes keresés

xcsabo Creative Commons License 2002.12.02 0 0 3
Sehol egy eladó tetőtér?????
xcsabo Creative Commons License 2002.10.31 0 0 2
Még mindig tetőteret keresek !
Nerdy Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1
kicsit sok és szakszerű a kivánságod, laikusok nem nagyon fognak nálad jelentkezni

de azért sok sikert

Előzmény: xcsabo (-)
sneci Creative Commons License 2002.08.08 0 0 0
Nálam 0 méter a padlószint
Előzmény: xcsabo (-)
xcsabo Creative Commons License 2002.08.08 0 0 topiknyitó
Beépíthető tetőteret vagy lapos tetőt keresek Budapesten, elsősorban Budán. Olyan házak jelentkezését várom, ahol a tetőtér padlószintje nem éri el a 13 métert, vagy van lift. Mindezt a homlokzat és / vagy a tető és tetőfödém rendberakásának feltételeként. Mivel lakás, vagy lakások kialakítása az adott cél kérem, hogy olyanok ne hívjanak, ahol a tető magassága, hajlásszöge vagy alapterülete ezt nem tenné lehetővé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!