Keresés

Részletes keresés

HUNTERKILLER Creative Commons License 2002.07.01 0 0 1
Az öcsém lovának a neve Becse.
Ciráta Creative Commons License 2002.06.30 0 0 0
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ő Faustus
Ciráta Creative Commons License 2002.06.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy nyilván vannak, akik már foglalkoznak a gondolattal, hogy vegyenek egy lovat, csikó van születendőben, de nem tudják, milyen nevet adjanak neki.

Én szvsz jobban szeretm az "egzotikusabb" lóneveket, nemúgy, mint a Szellő, Vihar, Pali, etc...ezekkel sincs semmi gond, persze :o)

Nos, várom a neveket.

Üdv: Ciráta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!