Keresés

Részletes keresés

bugmenot Creative Commons License 2007.09.20 0 0 7
Kösz az infót. Akkor lehet, hogy beruházok egybe.

Csak azt nem igazán látom, hogy kerek lévén hogyan takarítja a sarkokat. Vagy azokat kihagyja? Gondolom nem csak gömbölyű szobában lehet használni. :)
Előzmény: topp (6)
topp Creative Commons License 2007.09.19 0 0 6
A Roomba megbirkózik (azt hiszem elég vastag szőnyegünk van, párom szerint átlagos), bár ugye a vastagabb elég szubjektív :)

Scooba sokkal érzékenyebb a nem egyenes felületekre... bár még szerencse, hogy a szőnyegre nem mászik fel.

Mennyi idő alatt végez? Szerintem addig csinálja amíg bírja szuflával, ami kb 40-45 perc lehet. (bár volt már olyan, hogy befejezve találtam, és nem jelzett még lemerülést... fene tudja, lehet időre dolgozik?)
Előzmény: bugmenot (4)
bugmenot Creative Commons License 2007.09.19 0 0 5
Mennyi idő alatt végez egy szobával?
Előzmény: topp (3)
bugmenot Creative Commons License 2007.09.19 0 0 4
És megbírkózik a Roomba azzal is, ha nem teljesen sima a padló? Vastagabb szőnyegekekre fel/le tud menni pl.?
Előzmény: topp (3)
topp Creative Commons License 2007.09.19 0 0 3
Nekünk van roomba és scooba (felmosó) is. Nincs velük különösebb gond, de ezeket is rendben kell tartani. (igen feltekeredhetnek hosszú szálak, de ez minden kefés porszívónál így van...).
Szóval merem ajánlani.
Herr X Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1
nekem nincs, de akinek van, az már szerelte, mert a hosszú hajszálakat nem komálja (feltekeri a kefére)

Amúgy elégedett felhasználó.
Előzmény: bugmenot (-)
fokhagymabors Creative Commons License 2007.09.19 0 0 0
0
bugmenot Creative Commons License 2007.09.19 0 0 topiknyitó
Ilyet szeretnék ajándékba venni anyámnak, de nem tudom tényleg olyan jó-e, mint amilyennek reklámozzák. Valaki vett már ilyet? Tapasztalatok?

http://roomba.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!