Keresés

Részletes keresés

zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28894
En mindent megbocsaltok ha velunk marad Lothar.
Hajra Magyarok!! Vegre jo napom lesz :-D
Darwin Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28893
azért szörnyű "bűnük" következményeként jobban szeretik most a Matthaust, mint bármikor korábban ;)
Előzmény: mondial (28892)
mondial Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28892
egyértelműen az NS a főbűnős
Előzmény: Törölt nick (28891)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28891
Nem mondom, hogy az NS a főbűnös, de az biztos, hogy szerepük volt abban, hogy picit elmérgesedett a helyzet, főleg, hogy még ezt az interjút is úgy kezdik, hogy "Lejárt az ultimátum", pedig az egész határidő dolgot ők találták ki...
Előzmény: zsolt1973 (28890)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28890

So-so, ügyesen taktikázik LM. Amikor az MLSZ néhány elnökségi tagja megpróbált nekimenni, nem hagyta magát, és bedobta a PAOK nevét a köztudatba. Jött is a népharag, és Bozóky meg Berzi be is dobtak mindent, hogy itt tartsák. Most meg már, hogy - szerintem ezen interjú alapján úgy tűnik - megegyeztek, nyugisabb hangokat hallat, és elnémította az okoskodó elnökségi tagokat is. Bajban van az NS, a következő heti lapszámokat milyen sztorival adja el???

 

Egyébként tippeket kérnék arra, hogy ki volt ennek az egésznek a hátterében? Ki bérelte fel az elnökségi tagokat? Mert a szerződés megtekintése iránti kérelmet házon belül is el lehetett volna intézni, nem nyilt levélben követelni. És a Zombori féle kirohanás sem volt véletlen a múlt heti Zuhanyhíradóban.

 

Egyébként jó lenne már, ha a magukat szakértőknek vallokat s...be rúgnák a SportTv-nél. Hegyi Iván "azok a csodálatos brazilok" típusú szakértelmével, meg a menetrendszerinti hétfői NSZ-es fikázásaival annyit ért a labdarúgáshoz, mint egy átlag szurkoló. Zombori Sanyi dettó. Jó lenne már, ha olyan emberek kerülnének oda, akik "szép gól volt" megnyilatkozások helyett - ilyet bárki tud - szakmailag is hozzá tudnának szólni a meccsekhez. Mint pl. Várhidi.

Előzmény: zdzicht (28887)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28889
 Van egy nagyon jó hírem, ez alig 1 órával ezelőtt érkezett:

Lothar Matthäus, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya nem fogadta el a görög élvonalbeli PAOK Szaloniki ajánlatát.

A szakember nem utazik el a görög klub vasárnap esti bajnoki mérkőzésére, és a továbbiakban nem is folytat tárgyalásokat a szalonikiekkel. Matthäus a magyar válogatott mellett szeretné folytatni a munkát.

"A szívemre hallgattam, amikor visszautasítottam a görög ajánlatot, amely minden szempontból nagyon kedvező volt" - mondta Matthäus.

"Magyarországon azonban elkezdtem egy munkát, amit nem szeretnék félbehagyni. Nagyon megszerettem az országot, a csapatot. Rengeteget jelentett a magyar szurkolók óriási szeretete. Távozásommal azoknak okoztam volna csalódást, akik eddig bíztak és hittek bennem. Mostantól nyugodtan tudjuk folytatni az egyeztetést a magyar szövetséggel."
Csülkös pacal Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28888

Ultrák Reneszánsza

ma este 21.35 HírTV

zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28887
Ezek szerint nem utazik el Szalonikibe?
- Nem, nem utazom el. Jelenleg Németországban vagyok, és vasárnap a Szalonikibe tartó repülőgép helyett a budapesti járatra ülök majd fel.

- Megtudhatom ennek az okát?
- Továbbra is Magyarországon szeretnék dolgozni. Ha csak a pénzt venném figyelembe, akkor elhihetik, hogy már régen elmentem volna. Most a PAOK-nál is jóval több pénzt kínáltak, de számomra ez pillanatnyilag teljesen lényegtelen. Megszerettem a válogatottamat, szeretnék továbbra is együtt dolgozni a fiatal együttessel. Visszatérek a csapatomhoz!

- Mikor találkozik Bozóky Imrével?
- Abban maradtunk, hogy ha hazaérkezik Peruból, leülünk egymással szembe, és beszélgetünk a jövőmről.

AMEN! Kell nekunk ide mas ember? Minek? Istennek hala hogy LM ilyen. Mar nem is gondoltam hogy vannak olyan emberek akik nem a penzt nezik elsonek.
Hajra Lothar!
zdzicht Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28886
Jo formaba van Rajcsi, 2 golt rugott ma! Gyepes es Kiraly kezdok voltak, Buzsaky csak 4 percre alt be.
elefantkillah Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28885

igazgatja a bírómaffiát.

undorító JT, az egész egy szánalmas klikk gyülekezet ahol mindenki a saját hátát lesi.

 

Előzmény: Kcsita (28878)
mondial Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28884
én komolyan mondom nem értem, h mér lenne rá szükség pont most itthon, bár tény, h a magyarországi írott média minden egyes írásával ezt sugallja

Peruban U17-es vb van, gondolom az EB rendezésnek is lobbizik. ha mást nem is annyit mindenképp a neve mellé írhatunk, h Szepesi óta a legbuzgóbb sportdiplomata az elnökök közül
Előzmény: szaltósGera (28882)
szaltósGera Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28883
életben
Előzmény: szaltósGera (28882)
szaltósGera Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28882
Buzuky Peruban... Amikor az életnen 1* rá lenne szükség. Mondjon le ha nem ér rá
mondial Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28881
pár éve nem gondoltuk volna, h a Kenesei-Dárdai párosból utóbbira fogunk linkeskedő sztárocskaként gondolni

ezt is meg(kajoltuk:)értük
Előzmény: Greeneagle (28876)
mondial Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28880
ha az ns ennyivel lezárja a hónap szappanoperáját, nem lesz mivel eladni a lapot. kell maj vmi fordulat az ügyben. pl hétfőn maj hozzák címlapon, h értesüléseik szerint a PAOK meccsén volt Lothar, miközben a második oldalon maj ő maga cáfolja ezt
Előzmény: zdzicht (28875)
mondial Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28879
Peru? de mér?
Előzmény: Kcsita (28878)
Kcsita Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28878
Tudja, vki hogy merre van, mit csinál a Puhl Sándor, mint MLSZ, alelnök?
seabeast Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28877
Szerintem inkább hátrány:)
Előzmény: zdzicht (28874)
Greeneagle Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28876

 

Pontos összefoglaló, mindenben egyetértek. Nem is tudom, előfordult e már ilyen a DKban Chip-el kapcsolatban :).

Annyti tennék még hozzá, hogy LM-ben tetszik az, hogy ki merte rakni a sztárocskákat a linkségeik miatt (pl. Dárdai). Inkább játsszon gyengébb játékos, de tegye oda magát 100%-ra.

LM nem nagy edző, de sokat számít, hogy nem az itthoni begyepesedett közegből származik, hogy elhiszi, van megoldás. Rá és köré építve el lehet kezdeni dolgozni a foci társadalmi megbecsülésének visszaszerzésén is, ami áttételesen maga után vonhatná a jobb focit is.

Előzmény: Chip-TFF (28867)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28875
Dr. Bozóky Imre, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke – az MLSZ hivatalos honlapján keresztül – az alábbiakról tájékoztatja a közvéleményt: „Telefonon tárgyaltam Lothar Matthäus szövetségi kapitánnyal és a megbeszélések mindkét fél számára megnyugtatóak voltak. Bízunk abban, hogy október 13-án megállapodást köthetünk a folytatásról. Jómagam a szövetségi kapitánnyal egyetemben – a sikeres szereplés érdekében – nyugodt légkört kívánok teremteni a válogatott még hátralévő két világbajnoki selejtezőjére.”

Dr. Bozóky Imre október elején tér vissza Peruból, ahol az U17-es világbajnokság szervező bizottságának tagjaként dolgozik a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) felkérésére.
zdzicht Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28874
Bulgária: Sztoicskovot négy meccsre tiltották el
Hriszto Sztoicskov, a bolgár labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya négy mérkőzésen is csak a lelátóról nézheti játékosait.

EZ szamunkra nagy elony!!! Kie kell hasznalni ezt!!! Hajra Magyarok!!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28873

Erről nem tudok :)

Előzmény: zdzicht (28872)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28872
Valami labdat lehet nyerni??
Előzmény: Törölt nick (28870)
Grof Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28871
Mondjuk az, aki tudja, hogy ez csak formalitás, mert úgysem tölti ki a szerződést, a lelépési pénz pedig vállalható összeg.
Előzmény: zdzicht (28869)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28870

http://www.instoremarketing.hu/lollipop/galeria/n_20050909102021.jpg

 

Reklámról nem tudok, viszont ez a plakát minden szupermarketben ott van.

Előzmény: zdzicht (28868)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28869
NEm hiszem hogy LM ala akarna irni szerzodest Szalonikiben 7 evre!! Ki az a barom aki 7 evre ala ir?
zdzicht Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28868
Amit LM-t illeti azt akarom mondani hogy meg itt van a felesege neki, ameik Pesten akar maradni meg NS-ben azt mondja hogy Lothar is akar. Remelem roviden fogja a felesege :-D

Amit reklamok illetnek azt akarom mondani hogy itt Lengyelorszagba lattam ma egy NIKE reklamot es azt hiszem hogy szemem elott villant GEra, de nem vagyok benne 100% biztos mert csak egy masodperc volt. Abba a PEspsi reklamba amirol irtatok elobb mit csinal Gera?

Hajra Magyarok!!! Nem mindegy hogy 3. vagy 4. leszunk januari sorsolasnal kikerulhetunk olyan eros csapatokat mint Island vagy hasonloak, Izland azert nem egy konyu csapat es nem semmi hogy 2 is elvertuk.
Chip-TFF Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28867
Sracok, LM-el kapcsolatban csak annyit fuznek a dolgokhoz, hogy akarmit is nyilatkozik a mediaban, akarmit csinal en azt latom, hogy a csapat meg ennyire sosem hajtott 1 meccsen mint a Svedek ellen. Sosem hittem volna, hogy a nemeteket megverjuk odakint es a tobbi...

LM ezt/azt nyilatkozik sokba kerul, de ennek ellenere(vagy hatasara) en azt latom, hogy a valogatottunk elindult egy pozitiv iranyba. MLSZ-ben sokaknak bassza a csoret, hogy nem az o penztarcajuk dagadt 1-1 jatekos eladasa utan es bassza a csoruket az is, hogy mennyi penzt tesz zsebre LM. Oket bazira nem erdekli, hogy a csapat mit es hogyan teljesit. Erre lesz a legjobb bizonyitek az, ahogy viselkedni fognak (es az elojeleket mar latni is): Felbasszak LM agyat (pl. ellenorizni/megszabni akarjak majd, hogy mit csinaljon) es addig huzzak a cernat ameddig lehet. Ok kijelentik, hogy szeretnek ha LM maradna de addigra annyira ellehetetlenitenek neki mindent, hogy LM lelep a francba es akkor az MLSZ-nek nagy boszen mutogatjak, hogy ok akartak, hogy maradjon de lelepett. Azaz mosni fogjak a mocskos mancsukat.

Aztan majd mindent kezdhetunk elorol es meg a 3-ik helyen sem fogjuk zarni a selejtezoket...
Darwin Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28866
köszi

a Tornyiról tudtam, h reklámember, de ő sajnos pont a tökéletes antireklám szerintem
Előzmény: Lucilius (28864)
Lucilius Creative Commons License 2005.09.23 0 0 28865
Kovács Zoli, elnézést.
Előzmény: Lucilius (28864)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!