Keresés

Részletes keresés

Hungary:) Creative Commons License 2005.09.26 0 0 28914

Csao Balázs.Nem tudom hallottad-e lessz majd MLSZ elött tüntetés:))))Szolj ha kell majd busszal kivinni "füstöt".

 

Előzmény: BalazsUVB (28913)
BalazsUVB Creative Commons License 2005.09.26 0 0 28913

Matthaus takarodjon a büdös faszba!!!!

Vigye a sleppjét is!!!

 

aláírás: a magyar szurkolók

Előzmény: bratislava (28906)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.26 0 0 28911
Tolem az tok mindegy, peldaul ha Abramovics Chalsea helyett valameik magyar klubot valasztya akkor azert nem lennek magam alatt.
Hajra U17 valogatott!!
Tetszik nekem az amit a Bratislava csinal, de bratislava kolega :) valtosztasd inkabb a nickedet budapestre :-D
Előzmény: Darwin (28908)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.26 0 0 28910

te mindenkibe belekötsz akiegy kicsit is a német fickó pártját fogja...

iránta érzett viszonzatlan szerelmed csapott át ekkora gyűlöletbe? amióta ő a szöv. kap. csak negatív hozzászólásaid voltak vele kapcsolatban.

Előzmény: Törölt nick (28907)
mintavöcsk Creative Commons License 2005.09.26 0 0 28909
dehát nyitott kapukat döngettek!
Előzmény: bratislava (28906)
Darwin Creative Commons License 2005.09.26 0 0 28908
ezzel kapcsolatban nekem egy Nb1.hu nick-aláírás jut eszembe, ami a Matthaustól idéz és kb. így hangzik: "nehogy már azt kelljen látnom, hogy aki a legjobban a szívén viseli a magyar futball sorsát, az egy német"

és ha már nemzetiségekben kukacoskodsz: az LG az ugye nem a koreai gyártóra utal?
Előzmény: Törölt nick (28907)
bratislava Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28906
Kedves szurkolótársak!

 

Bizonyára legtöbben közületek hallott már a sajtóból egy szurkolói kezdeményezésről, mely a drukkerek szimpátiáját célzott kifejezni Matthäus személyével kapcsolatban. A szerveződés célja hogy egyben tartsa a válogatott keretét, és elsősorban nem a játékosokra gondolva ezúttal. Péntek este a Champ’s Sport Pubban összegyűltek arról döntöttek, hogy október elején egy nagy létszámú megmozdulással tegyék egyértelművé a szurkolók akaratát. Ehhez összefogásra, elhatározásra van szükség! Petíciót fogunk átadni az MLSZ illetékeseinek címezve, s bízunk abban, hogy mindenki, aki csak egy kicsit is szívén viseli a magyar futball jövőjét, személyes megjelenésével támogatja az akciót!

 

Több helyen tévesen jelent meg az az információ, hogy egy bizonyos szurkolói csoport áll a háttérben, ezen megmozdulás szervezői a magyar futballszerető közönség egészét képviselik, az ő nevükben járnak el! Ezért kérünk MINDENKIT hogy klub-hovatartozástól függetlenül segítse a megmozdulást, s az adott időpontban az adott helyen megjelenésével aktív szereplőként részt vesz a magyar futball felemelésében!

 

Nyomatékosítjuk, hogy szándékunk komoly, és eltökélt! Ezt jelzi a sajtó egyre fokozódó érdeklődése is, ne gondolja senki, hogy csak „egy a sok közül”. Számítunk mindenkire, a 9 évestől a 90 évesig, az egyéni csendes szurkolóktól a legnagyobb létszámú ultrákig!

 

A sajtóban, a leglátogatottabb fórumokon és a szurkolói tömörülések saját oldalain is meg fogjátok találni az információkat, melyekhez hozzájuthattok a következő e-mail cimeken is:

 

botter1@freemail.hu

sam-x@hotmail.com

beat@vipmail.hu

demonstracio@citromail.hu

 

Köszönettel, bízva támogatásotokban:

 

A szervezők

Kcsita Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28905

Jól tudod. Az U21-es keretnek a 60-65%-át ők adják. Holnaptól a Sport TV élőbe adja az U17-es válogatott meccseit. Nagy figyelemmel fogom követni őket.

 

Hajrá, Magyarok!

Előzmény: zdzicht (28902)
Kcsita Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28904

Van bizonyíték?:).

 

Egyébként, ide alázat, és játék kellene. Mindenkire szükség van. Takácsra, Vadóczra, és egy jó küzdő Dárdai Palira. Lisztes, szerintem jövőre fog visszatérni a válogatottba.

Előzmény: Bentex.TV (28903)
Bentex.TV Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28903
Molnár Balázs is jól játszot ma a Besiktas ellen :-)
de a Matthäus biztos nem Látá.


Előzmény: SZAbi (28897)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28902
Varj meg hiszen csak most remekel az MTK a bo keretet meg eleg nem reg rakta ossze, szerintem Lisztest meg befogja hivni, lehet Dardait, jo lenne meg egy par csatart, ha jol tudom azok az MTK-as fiatalok kozul sokan U21 valogatotba jatszanak, nem? Most szerintem ok is elbuknak a selejtezokon es aztan mar kovetkezik nekik a felnott focizas.
Előzmény: mondial (28901)
mondial Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28901
erről az jut eszembe, h fájdalmas évek elé nézünk, de persze már hozzászokhattunk

amúgy ma a kis Taki megin szar volt, de, h pozitív legyek Lothar körbe nézhetne az MTK-ban is. vicc, h onnan most senki sem válogatott, pedig állítólag a fiatalokra épít
Előzmény: maZo (28900)
maZo Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28900
Én nem építenék már Dárdaira. Inkább Takács.
Előzmény: SZAbi (28897)
maZo Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28899
Juhász nem védekező középpályás.. De valóban ő a legjobb középhátvédünk.
Előzmény: zdzicht (28898)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28898
Azert meg varjuk meg a tobbi mecsset. Azert szerintem Juhasz Roland a legjobb.
Előzmény: SZAbi (28897)
SZAbi Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28897
Nagyon jól szűrt Pali, remélem Lothar is látta és behívja a jövőben mert még mindig messze ő a legjobb Magyar védekező középpályás.
Előzmény: zdzicht (28896)
zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28896
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójában idegenben nyert egy góllal a Hertha, amelyben ezúttal kezdőként kapott fontos szerepet a nyáron Berlinből még annyira elvágyódó, a klubvezetők részéről egyáltalán nem marasztalt Dárdai Pál.
Dárdai úgy ment, hogy végül maradt

Dárdai úgy ment, hogy végül maradt
A kölni mérkőzés kiegyenlített játékot hozott, sok helyzettel. A hazaiak sokszor veszélyeztették a vendégek kapuját, főként távoli lövésekkel operáltak, de valahogy próbálkozásaikban és az egész csapatban nem volt kellő átütőerő.

Köszönhetően többek között a Dárdai Pállal végig jól záró berlini védekezésnek, amely az esetek többségében már a középpályán megakasztotta a hazai próbálkozásokat. Dárdai csapata jobb teljesítményt nyújtó játékosai közé tartozott, erejét a védekezésre összpontosította, de ritkán azért bátran fellépett a támadásokkal is.
zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28895
Ha jol folterkepezem a helyzetet akkor mar tutira velunk marad LM. Huraa!!
zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28894
En mindent megbocsaltok ha velunk marad Lothar.
Hajra Magyarok!! Vegre jo napom lesz :-D
Darwin Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28893
azért szörnyű "bűnük" következményeként jobban szeretik most a Matthaust, mint bármikor korábban ;)
Előzmény: mondial (28892)
mondial Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28892
egyértelműen az NS a főbűnős
Előzmény: Törölt nick (28891)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28891
Nem mondom, hogy az NS a főbűnös, de az biztos, hogy szerepük volt abban, hogy picit elmérgesedett a helyzet, főleg, hogy még ezt az interjút is úgy kezdik, hogy "Lejárt az ultimátum", pedig az egész határidő dolgot ők találták ki...
Előzmény: zsolt1973 (28890)
zsolt1973 Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28890

So-so, ügyesen taktikázik LM. Amikor az MLSZ néhány elnökségi tagja megpróbált nekimenni, nem hagyta magát, és bedobta a PAOK nevét a köztudatba. Jött is a népharag, és Bozóky meg Berzi be is dobtak mindent, hogy itt tartsák. Most meg már, hogy - szerintem ezen interjú alapján úgy tűnik - megegyeztek, nyugisabb hangokat hallat, és elnémította az okoskodó elnökségi tagokat is. Bajban van az NS, a következő heti lapszámokat milyen sztorival adja el???

 

Egyébként tippeket kérnék arra, hogy ki volt ennek az egésznek a hátterében? Ki bérelte fel az elnökségi tagokat? Mert a szerződés megtekintése iránti kérelmet házon belül is el lehetett volna intézni, nem nyilt levélben követelni. És a Zombori féle kirohanás sem volt véletlen a múlt heti Zuhanyhíradóban.

 

Egyébként jó lenne már, ha a magukat szakértőknek vallokat s...be rúgnák a SportTv-nél. Hegyi Iván "azok a csodálatos brazilok" típusú szakértelmével, meg a menetrendszerinti hétfői NSZ-es fikázásaival annyit ért a labdarúgáshoz, mint egy átlag szurkoló. Zombori Sanyi dettó. Jó lenne már, ha olyan emberek kerülnének oda, akik "szép gól volt" megnyilatkozások helyett - ilyet bárki tud - szakmailag is hozzá tudnának szólni a meccsekhez. Mint pl. Várhidi.

Előzmény: zdzicht (28887)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28889
 Van egy nagyon jó hírem, ez alig 1 órával ezelőtt érkezett:

Lothar Matthäus, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya nem fogadta el a görög élvonalbeli PAOK Szaloniki ajánlatát.

A szakember nem utazik el a görög klub vasárnap esti bajnoki mérkőzésére, és a továbbiakban nem is folytat tárgyalásokat a szalonikiekkel. Matthäus a magyar válogatott mellett szeretné folytatni a munkát.

"A szívemre hallgattam, amikor visszautasítottam a görög ajánlatot, amely minden szempontból nagyon kedvező volt" - mondta Matthäus.

"Magyarországon azonban elkezdtem egy munkát, amit nem szeretnék félbehagyni. Nagyon megszerettem az országot, a csapatot. Rengeteget jelentett a magyar szurkolók óriási szeretete. Távozásommal azoknak okoztam volna csalódást, akik eddig bíztak és hittek bennem. Mostantól nyugodtan tudjuk folytatni az egyeztetést a magyar szövetséggel."
Csülkös pacal Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28888

Ultrák Reneszánsza

ma este 21.35 HírTV

zdzicht Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28887
Ezek szerint nem utazik el Szalonikibe?
- Nem, nem utazom el. Jelenleg Németországban vagyok, és vasárnap a Szalonikibe tartó repülőgép helyett a budapesti járatra ülök majd fel.

- Megtudhatom ennek az okát?
- Továbbra is Magyarországon szeretnék dolgozni. Ha csak a pénzt venném figyelembe, akkor elhihetik, hogy már régen elmentem volna. Most a PAOK-nál is jóval több pénzt kínáltak, de számomra ez pillanatnyilag teljesen lényegtelen. Megszerettem a válogatottamat, szeretnék továbbra is együtt dolgozni a fiatal együttessel. Visszatérek a csapatomhoz!

- Mikor találkozik Bozóky Imrével?
- Abban maradtunk, hogy ha hazaérkezik Peruból, leülünk egymással szembe, és beszélgetünk a jövőmről.

AMEN! Kell nekunk ide mas ember? Minek? Istennek hala hogy LM ilyen. Mar nem is gondoltam hogy vannak olyan emberek akik nem a penzt nezik elsonek.
Hajra Lothar!
zdzicht Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28886
Jo formaba van Rajcsi, 2 golt rugott ma! Gyepes es Kiraly kezdok voltak, Buzsaky csak 4 percre alt be.
elefantkillah Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28885

igazgatja a bírómaffiát.

undorító JT, az egész egy szánalmas klikk gyülekezet ahol mindenki a saját hátát lesi.

 

Előzmény: Kcsita (28878)
mondial Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28884
én komolyan mondom nem értem, h mér lenne rá szükség pont most itthon, bár tény, h a magyarországi írott média minden egyes írásával ezt sugallja

Peruban U17-es vb van, gondolom az EB rendezésnek is lobbizik. ha mást nem is annyit mindenképp a neve mellé írhatunk, h Szepesi óta a legbuzgóbb sportdiplomata az elnökök közül
Előzmény: szaltósGera (28882)
szaltósGera Creative Commons License 2005.09.24 0 0 28883
életben
Előzmény: szaltósGera (28882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!