Keresés

Részletes keresés

e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 91
becsukod és visszajössz, akkor bennmaradsz? érdekes. én csak vártam 2 percet, nyomtam egy f5-öt és már kibaszott. közben indában is bennvagy felül?
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 90
Hm, ugylatszik megint en rontok el valamit, de a nem indapassos forum nickem is teljesen jol mukodik. A hiba az on keszulekeben van.
Előzmény: e_dora (89)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 89

ha most erre őszintén válaszolnék, az már tuti kiütné a biztosítékot a moderáknál

 

de ha kicsit képes vagy még előbányászni valami agysejt maradékot, ajánlom figyelmedbe:

 

"Akik továbbra is a megszokott módon szeretnének fórumozni, számukra nincs változás."

 

tehát azokról van szó elsősorban, akik nem akarják ezt a retkes szart. és ők vannak többen. SOKKAL.

 

nekik úgy "működik" a dolog, ahogy lent pontokba szedtem. vagy még úgy se.

 

(lol, most dobott ki belépés után a válasz elküldésekor, ez még rosszabb, mint tegnap volt)

Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 88
Ne kosd mar ossze kenyszeresen a bloghut es az indat. Az indapass egy identity framework, amelynek talan az elso felhasznalasa a bloghu volt. Ennyi a kozos. Az indapass az Index Zrt. tulajdona.
Előzmény: e_dora (84)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 87
Tudom nem mentseg, de en ket helyrol hasznalom a 4 szolgaltatas kozul 3-at, problemamentesen. Hogy lehet ez?
Előzmény: e_dora (86)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 86

ps. nem csak ablakból kilépéskor dob ki, hanem beloginoláskor új ablak nyitásakor is, sőt, általában már egy új topikba menésnél. ma eddig 5x logoltam be 20 perc alatt, hosszú még a hétfő.

Kilroy Creative Commons License 2007.04.02 0 0 85

Szerintem mindenesetre lassitja kicsit a forumot. Erosebb geppel talan nem, de ez itt ezekszerint nem eleg eros gep...

Egyenlore meg nickkel leptem be, remelem nem kell majd mailcimmel... bar attol tartok, attol meg fogok forumozni... ha masert nem, hogy majd beirjam, hogy az anyjukat... :-)

Előzmény: locsemege (76)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 84

nekem sincs hackelve (de majd lesz!), mégis szar

 

1. a rendszer akkor is kiléptet az indexből minden alkalommal HA NEM KÖTÖM ÖSSZE MERT NEM KÉREK BELŐLE. 20 percenként beloginolni egy kicsit kibaszott idegesítő.

 

2. akkor is kiléptet, ha az indaszarban bennvagyok

 

3. minden egyes belépésnél megkérdezi, hogy nem akarok-e indázni. Nem. ez egyszer vicces, de úgy az 50.-nél basszák szájba a kurva anyjukat egy rozmárral.

 

4. Elvették az indexes fejlécet a hírekkel, főoldallal. Vajon mennyivel több ember olvassa az index portált rendszeresen, mint ahány blogozik?!? úgy kb 1 millió versus 150?

 

5. Aljas félrevezetés keretében beleviszik az embereket e "kipróbálom" gombba, amiből nem lehet kijönni, mivel az már beteszi őket az indába, és akinek ez nem kell, az ezentúl, többtízezres, tízéves nickként egy ilyen fasság miatt kénytelen teljes emailcímmel beloginolni. Persze nem fog.

 

6. tömegek fogják itthagyni a fórumot, és tömegek fogják nem olvasni az indexet emiatt a bénázás miatt, ez kinek jó? ehelyett egy ilyen szar fejlécet nézzek?

 

amúgy meg aki vipmailt használ, az egy hülye lamer. pop3-mal pár hónap után törli a leveleid, 100 mega, lol, megalol. vagy netán weben levelezel? az már no comment.

 

Ja, és a lenti kritikáknak semmi, de semmi közük nincs a browserhez, ha értenél hozzá.. vagy vennéd a fáradságot, hogy gondolkodj beszólogatás helyett.

Előzmény: Törölt nick (81)
lavi Creative Commons License 2007.04.02 0 0 83
Nekem bőven elég lenne az, ha visszakapnám a lehetőséget, hogy a saját nickemmel tudjak belépni és ne ezzel az indapassos retekkel
R3tk3s Creative Commons License 2007.04.02 0 0 82
en viszont nem akarom a szaros emailjuket a szaros blogjukat sem. a forumra is csak megszokas miatt jarok, a moderatorok lassan de biztosan eluldoznek.
Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 81
Rinyaljatok csak balfek agyohackelt broweseres banda. En "clear" browserrel hasznalom a forumot + vipmalit + bloghu-t es semmi problemam.
rali Creative Commons License 2007.04.02 0 0 80
Nagyon rossz helyen van.
Kellene egy fölülre is.
Előzmény: Dino Vercotti (79)
Dino Vercotti Creative Commons License 2007.04.02 0 0 79
Közben megtaláltam, a lap jobb alsó sarkában van. Ennél jobban el sem dughatták volna.
Előzmény: Dino Vercotti (78)
Dino Vercotti Creative Commons License 2007.04.02 0 0 78
Valaki segítsen már, mert valamire nem tudok rájönni. A fórumból most az index.hu-ra nem tudok közvetlenül kilépni? Azaz, nincs link ami odavezet? Mert én nem látok ilyet.
Qqberci Creative Commons License 2007.04.02 0 0 77
Azért majd szólj, hogy hova mentek :-)))
Előzmény: rg7 (34)
locsemege Creative Commons License 2007.04.02 0 0 76
Érdekes, én valóban semmi változást nem tapasztaltam, csak egy kicsit a design változott, lett felül valamilyen indás csík, gondolom, valami ostoba reklám.

De mi a probléma tárgya? Valami másként működik, mint eddig? Szerencsére nem tapasztalom.
Előzmény: Törölt nick (74)
házmesternéni Creative Commons License 2007.04.02 0 0 75

Sajnos nem. Már másodika van és még mindig itt van ez a köcsögség.

Hogy tekeredne egy inda jó szorosan a nyakára annak, aki ezt kitalálta!!!!!

Előzmény: pancer1 (68)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 74

Én se. Mert a változás mindannyiunk számára kurva nagy, ha indapasszolunk, ha nem. Én mondjuk nem, az fix, mert elvből utálom a világ összes ilyen erőszakos, mindenbe beleugatós faszságát. Soha semmilyen toolbar nem kerül a gépemre, Skype-ot ugyan használok, de csak addig, amíg el nem kezdenek komolyan nyomulni, onnantól vége lesz annak is, mint a botnak. Napokban kivágtam a gmailt is minden fiókommal együtt, mert túlságosan nyüzsgött, és már dirigálni akart volna.

 

Az Inda gazdája pedig vezesse rövid láncon az anyjára a bikát, ő meg basszon lovat szűkutcában.

 

Előzmény: Droopy (72)
milendee Creative Commons License 2007.04.01 0 0 73
én megírtam, erre azt válaszolták, hogy "bátor volt, hogy összekötöttem", mert most már így marad... az nem érdekes, hogy ezek közül én csak az index fórumon járok, és véletlenül van egy törzsasztalos címem, mert 1,5 éve kaptam, és regeltem. na mindegy, úg ynéz ki, elég sokan vagyunk ahhoz, hogy pár besokallt nick eltűnése ne legyen gond...
Előzmény: missparker (35)
Droopy Creative Commons License 2007.04.01 0 0 72

 

Nem erzekelem a "szamukra nincs valtozas" c. mondatot

Kilroy Creative Commons License 2007.04.01 0 0 70
Ez siralmas. Én is sok csúnyát olvastam/hallottam az indapassról, ezért nem is regisztráltam. Meg nem is használok se blogot, se azt a telós akármit (de skype-ot se, pedig az ismertebb, mellesleg regisztrálni már regisztráltam skype-ra, márcsak azért se kellene ez az indatelcsi...), vipmail-om se volt soha, mert korábban mailbox.hu-s, jóideje meg gmailos címeim vannak... szóval elég mérges leszek, ha ezt a szart pusztán a fórum miatt használnom kell, bár magamat ismerve fogom, mert szeretem a fórumot. Annak se fogok örülni, ha mélcímmel fog csak menni... vajon csak index-es címmel fog majd menni? Mert olyanom se volt soha, vagyis csak rövid ideig, kvázi tesztjelleggel...
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 69

:))))

 

Bárcsak az lenne...   :(((((

Előzmény: pancer1 (68)
pancer1 Creative Commons License 2007.04.01 0 0 68
Ez egy igen rossz ÁPRILIS ELSEJEI TRÉFA !!!!!
renegade Creative Commons License 2007.04.01 0 0 67

nekem például azt oldotta meg, hogy megjelent a két kattintható gomb, miszerint mehetek tovább a fórumra, mert előtte olyan nem volt és ütött meg a guta

 

Nekem viszont nem jelenik meg. Tíz éve vagyok itt regisztrálva, életemben először kényszerülök internet explodert használni! (Aki erre kényszerített, ne legyen ma nyugodt éjszakája!)

 

A két kattintható gomb nélkül nem tudok belépni. Nem tudja valaki, hogy a whitelisten kívül mi a jó fenét kellene csinálnom, hogy Firefoxszal fórumozhassak végre?

 

A zIndex pedig monnyon le, hogy az a '"+!%!/=()$¤!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.01 0 0 66
Asszem ai indapasst még soha senki nem tudta törölni. Legjobb kikerülni az ilyen szart.
Előzmény: lmrck (61)
e_dora Creative Commons License 2007.04.01 0 0 65

engem is kiléptet a jó büdös k.a., ráadásul úgy olvasom, hogy aki kipróbálja, onnét már nincs visszatérés sem. pedig van ott is loginom, de hülye nem vagyok!

orrszarvúra szavazok anál

Előzmény: urál (60)
egyenlítő Creative Commons License 2007.04.01 0 0 64

Már bocs, de miért kéne kettéválnia?

 

Hát hogy a párhuzamos világok elve alapján eldőljön, melyik lenne a jobb.

Előzmény: missparker (35)
urál Creative Commons License 2007.04.01 0 0 63
Na most tudhatod, hogy mi azon nyulak sorsa akiken egy újfajta szempillaspirált kísérleteznek ki!
Előzmény: lmrck (61)
urál Creative Commons License 2007.04.01 0 0 62

Négy mondat, pedig egy szóval is ki lehet fejezni ezt az állapotát az indafosnak: amatőrök! Komolyan senki nem próbálta ki, hogyha bezárja a böngészőt és újra megnyitja akkor mi van?

Előzmény: urál (60)
lmrck Creative Commons License 2007.04.01 0 0 61
én sajnos anno regisztráltam ezen a szar indapasson, hogy egyet hozzászólhassak a subbacultchán, most meg állandóan azzal a nickkel akar belépni, és most persze törölni sem tudom azt, sehogy sem sikerül. éreztem, hogy a freestart toolbar legyőzése csak átmeneti siker volt :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!