Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2010.07.17 0 0 988
borsó, kukorica és a hasonlók esetleg passzírozva, püréként? úgy sem, vagy csak nem éri meg a munkát? amikor a gyerekeim pempőket ettek, akkor pepecseltem ilyesmivel, és egészen finom papik sikerültek - és nem fájt a hasuk tőle, mert passzírozáskor a héj nem kerül a kajába.
Előzmény: mézesmackó (986)
index27 Creative Commons License 2010.07.17 0 0 987

Én több régi gyűrűst is felkerestem E-mail-ben, és többek közt rákérdeztem arra is miért hagyták el a fórumot? A válasz az volt, hogy megunták, hogy egy-két okos tojással vitatkozzanak a gyűrű szükségességéről.

 

Hé várj, ez pont olyan mint TE, aki önerőből fog lefogyni :D

 

Átnéztem más fórumokba, hát egy kilót sem sikerült tartósan lefogynod, ellenben van két gyereked akiket nem tudom ki nevel mert te a ~30000db hozzászólásoddal (csak itt az indexen) már betegesen internet függő vagy.

 

(Na ez már valóban bunkó volt amit megelőlegeztél pár hozzászólással ezelőtt)

 

Előzmény: genyanya (983)
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.17 0 0 986

te index mostanában nem számolsz be h állsz

 

amiket irtál h majd francia salit meg iyeneket eszel, megy? nekem az sosem ment le... borsó a héja miatt ki van zárva meg a többi zöccség is...

 

hőséget birjátok?

Előzmény: index27 (982)
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.17 0 0 985
bologat bologat.... átlépni.....
Előzmény: genyanya (983)
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.17 0 0 984
megprobálom. remélem nem hányom ki....
Előzmény: index27 (981)
genyanya Creative Commons License 2010.07.17 0 0 983

Mariann, olybá tűnik, hogy akkor sem leszel boldog soha az életben, ha egyszer sikerül lefogynod a gyűrűvel. Ha nincs semmi gond, hát te csinálsz magadnak.

 

Nem értek veled egyet, ez a topic nem egy zárt klub, ahova csak gyűrűsök írhatnak, és egy mentálisan egészséges embernek nem fájhat, ha más is beleszól, belekérdez. Ha valami nem tetszik, lépd át, ne foglalkozz vele. Neked sem kötelező hergelni magad rajt, sőt, válaszolni sem muszáj.

És nem, nem fogom itt hagyni ezt a topicot, mert érkezett egy-két új gyűrűs, aki szerint itt mindenki kussoljon, akinek nincs gyűrűje.

tessék, a topic nyitója írta:

"Bár nem természetes, de hatékony módszere a fogyásnak. Ki mit gondol róla? Mi mit tud róla?"

"Felvetésnek indítottam a topicot. Mostanában egyre elterjedtebb módszere a fogyásnak, ha máshogy már nem megy, vagy lustábbaknak előtte is. Mit gondoltok erről? Ti belevágnátok?"

Előzmény: FulaMariann (979)
index27 Creative Commons License 2010.07.16 0 0 982

Egy kísérlet: Ha valóban működik a hipnotizálás akkor koncentrálj a képre dremak1 és töröld ki az elmédből (és a kedvencekből) ezt a weblapot.

 

Előzmény: FulaMariann (979)
index27 Creative Commons License 2010.07.16 0 0 981
Tehát próbáltad már a Kalcium tabletta napi használatát? A másik megoldást valaki már korábban közzé tette, mégpedig, hogy meleg folyadék lemegy. Tapasztalat?
index27 Creative Commons License 2010.07.16 0 0 980
Mi a teendő, ha a szűkítés után nehezen vagy nem megy le a folyadék?

 

A szűkítés után előfordulhat, hogy még a folyadék is nehezen jut csak a gyomorba. Ennek az állapotnak 1-2 nap alatt meg kell szűnnie. Ezt azáltal is elősegítheti, hogy vízben oldott, buborékmentessé vált kalcium-pezsgőtablettát kortyonként vagy kevés vízhez adott néhány csepp Novorin-orrcseppet lenyel, mely csökkenti a gyűrű alatti nyálkahártya duzzanatát. Ha ez sem segít, mielőbb értesítse az operáló team valamelyik tagját. Fontos, hogy ne maradjon túl sokáig folyadékpótlás nélkül, mert a kiszáradás miatt az állapot veszélyessé is válhat.

Előzmény: mézesmackó (977)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.16 0 0 979

Kedves Dremak1

Szerintem legközelebb akkor írj, ha már neked is van igazi.

Mert csak butaságokat mondassz, és szólsz hozzá.

Bocs de én ezt gondolom.

 Ha valaki még így gondolja, legyen szíves megerősíteni.

 

Köszi

Előzmény: dremak1 (978)
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.16 0 0 977
tudok? evés rovására? ha inni nem tudok... ha a víz nem megy le akkor szerinted bármi kaja helyette?
csak pislogok :)
Előzmény: dremak1 (974)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.15 0 0 976

Nagyon ügyes vagy!!!!!

 

 

 

Csak így továbbb!!!!

 

 

 

GRATULÁLOK!!!!!!!!

Előzmény: mézesmackó (973)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.15 0 0 975
MMMMMMÁÁÁÁÁÁ MMMEEEGGGGIIIINNNNTTTTT!!!!!!!!!
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.15 0 0 973
kértem jövő hétre időpontot, azt hiszem h tágítatok egy kicsit... legalább inni tudjak ebben a kánikulában. egy hétig voltam külföldön - 3 kg :)
86 kg vagyok. még egy kiló és épp a fele leszek mint indultam :)
mézesmackó Creative Commons License 2010.07.14 0 0 972
ha begyógyul akkor is fogod érezni
Előzmény: Habcsóóóók (968)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.14 0 0 971
Nekem még csak a múlt héten gyógyult be és jött le a varr a bal oldali seben, és pedig 06.11-én volt a műtétem.
Előzmény: index27 (970)
index27 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 970

Én nem éreztem semmit a torkomban, és a gyűrűt is csak az első két héten amikor például köhögtem. Én inkább a sebek húzódását éreztem.

De minden ember más és más.

Előzmény: Habcsóóóók (968)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.13 0 0 969

Lehet, hogy a port csövét ott húzták ki neked:-)))))

(Csak poén volt)

Előzmény: Habcsóóóók (968)
Habcsóóóók Creative Commons License 2010.07.13 0 0 968

Sziasztok, még élek, csak elhavazódtam.

 

Lassan fogyogatok, éhes nem vagyok, leveseket meg pépeseket eszegetek...ezek a jó hírek.

 

Aminek kevésbé örülök, hogy a torkomban állandóan van egy olyan érzésem, mintha valami megakadt volna ott..pl. hajszál vagy ilyesmi.vagy gombóc lenne benne...értitek, mire gondolok?Nem is a torkomnál, inkább kicsit lejjebb a nyelőcsőben. Így, hogy már napok óta van az érzés, egyre idegesítőbb. El fog ez múlni??

 

A másik a seb, ahol a port van...szépen begyógyult, szépen hegesedik, de azért hajolni még nem könnyű vele, fájdigál, és egyértelműen érzem hogy "ott van valami"...ez normális?  Holnap lesz amúgy 3 hete hogy műtöttek.

 

szerintetek?

 

Amúgy ma elkezdtem futópadozni, azt simán bírtam, még jól is esett...persze csak gyalogoltam hegymenetben.

 

üdv mindenkinek

Előzmény: FulaMariann (955)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.12 0 0 967

Na de-na de.......na de!!!!!!!!!

 

Csak azt nem tudom komoly a búcsúzás???? (mármint nem neked, hanem az előtted hozzászólónak)

OLLLLÉÉÉÉÉ!!!!

Ezt vártuk!!!!

 

Ja és még v-mi, hogy visszatérjünk az eredeti linkhez: 2 hét állás után elindult megint a fogyásom... HURRÁ-HURRÁ-HURRÁ!!!!!

Fő a kitartás!!!!

 

ÉVI!!! Tegnap cukkinislecsót ettem, vérré vált bennem az utolsó falatig mind, egy csepp olaj nélkül és szaftja is volt. 

Előzmény: genyanya (966)
genyanya Creative Commons License 2010.07.11 0 0 966

ér nevetni? :>

 

(mindegy, ezen nevetnem kell.)

Előzmény: FulaMariann (964)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.11 0 0 964

Mármint kicsoda????

Ha az index akkor miért gondolod, hogy az?

Előzmény: genyanya (960)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.11 0 0 963

Kedves Index

 

Köszi a támogatást. Ugy látom, hogy nem csak engem bánt a hipnózisos dolog. Vagy már mi is transzban vagyunk?????:-)))))

Előzmény: index27 (957)
index27 Creative Commons License 2010.07.10 0 0 961
Előzmény: genyanya (960)
genyanya Creative Commons License 2010.07.10 0 0 960
feltűnt neked, hogy bunkó vagy?
Előzmény: index27 (957)
index27 Creative Commons License 2010.07.10 0 0 958
index27 Creative Commons License 2010.07.10 0 0 957

A műtét során a gyomrot homokóra szerűen ketté osztották. Van egy 2dl-es és van a többi. Mivel a 2dl-es elöl van így könnyű megtelni bármivel, így a jóllakottság érzését nem kell hipnózissal rásegíteni. A szűkítések során pedig az érik el, hogy ételek se menjenek át egykönnyen. Így ha túl eszed magad olyan érzésed támad, mint mikor a torkodon akad az étel. Fulladsz , csuklasz, szenvedsz.

Na ezt semmilyen hipnózis nem tudja utánozni.

 

Meg mellesleg nem lefogyni nehéz hanem tartósan azt az életmódot folytatni, amivel a fogyást elérted, hogy ne hízd vissza a dupláját.

És nem utolsó sorban a gyűrűre vállalkozó emberek súlyos betegek, kórosan elhízottak.

Valószínűleg már rengeteg módszert kipróbáltak, és azért fordulnak a sebészeti módszer irányába mert ezt az orvos társadalom is elismeri.

Nem úgy mint a többi hókusz-pókuszt amit mondva csinált szakértők ajánlanak. Ha a hipnózis olyan szuper megoldás, akkor miért nem tudják leszoktatni vele a dohányzásról a magyarok 36%-át? Hisz a dohányzás nem életfenntartó tevékenység nem úgy mint az evés.

Egy szó mint száz légyszíves ne itt reklámozd magad (mert végül is azt teszed) hanem menj keres fogyókúrás fórumokat ott több az esélyed, illetve ott mérgezd a levegőt.

Előzmény: dremak1 (953)
index27 Creative Commons License 2010.07.09 0 0 956
Figyelünk a háttérből :)
Előzmény: FulaMariann (955)
FulaMariann Creative Commons License 2010.07.09 0 0 955

Habcsók és Index hol vagytok, hogy vagytok hol jártok?

Talán megy a nyaralás,  vagy v-mi olyasmit írtunk ami nem tetszett??????

FulaMariann Creative Commons License 2010.07.09 0 0 954

Én azt gondolom, hogy mi, akik már erre az elhatározásra jutottunk, hogy bármi áron de legyen gyűrű  nem kevés dolgon mentünk keresztül. Ha legalábbis tőlem megkérdeznéd, hogy hány és milyen gyógyszerek, eszközök stb vannak a legális illegális piacon azt hiszem tudnék felsorakoztatni palettát. Elhiheted, hogy nem bumbele málé módjára estem be a Bendéhez, és hagytam magamon vágások tömkelegét ejteni, hanem ez sok-sok utánajárás és sikertelenségek sorozata. Volt már olyan, hogy fogysz, fogysz és aztán nem akarsz visszahízni, mert tartod magad és egyszer csak látod hogy a mérleg hopp 1kg hopp 2 kg és már vissza is jött és soha nem annyi amennyit leadtál hanem akár 2X-e is.

Te voltál már úgy, hogy szép piros az alma és belűlről rohad,mert lelkileg nem vagy megelégedve azzal amit a felszedett kilók után láttál a tükörben???? Voltál már úgy, hogy elmentél a strandra és nem merted levenni a ruhádat, vagy akár a gyermeked osztálytársai csúfolták a gyerekedet, mert az anyja vagy az apja hogy néz ki? Voltál már úgy, hogy az utcán azt modták a hátad mögött mekkora segge van? Igaz, hogy lehet akár azt a választ is adni, hogy nem olyan nagy hogy ne férjen ki a szádon.  Mégis ez egy szálka, ami sajnos egyszer begyullad és elhatározod.Ha még nem örülj neki. Mi már ezekkel és szörnyűbb dolgokkal is szembekerültünk elhiheted.

Ja és még valami, szerintem mindegyikőnk ezt a pénzt szívesebben el tudta volna költeni akás egy BALI  nyaralásra is.

Előzmény: dremak1 (953)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!