Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

l a c Creative Commons License 2007.03.04 0 0 752
Ha majd eladod az autódat, a hirdetésbe beírod, hogy tablettákat dobáltál a tankba? Komolyan kérdezem!
Előzmény: Törölt nick (750)
mlas Creative Commons License 2007.03.04 0 0 751
Kicsit uncsi már ez a sok MLM tréning szagú duma. Ha el akarsz adni vmit, miért nem fizetsz a reklámért? Miért kell itt mindenkit vezetni?

Elöljáróban: nem próbáltam a bigyót, meg nem is fogom. Mint ahogy nem vált be az elmúlt 30 évben az összes ehez hasonló izé, valszeg ez sem műkxik. Előítélet? Az!
(ja, hogy neked nincs ilyen hosszú tapasztalatod? - nekem van:)

Talán hibahatáron belüli eredményeket kimutathatsz, de nem ilyen tizenszázalékokat... aki kicsit ért a fizikához, az ezt nem eszi meg.
Ha ez az izé tényleg ennyire jó volna, már rég egy olajcég széfjében pihenne a szabadalom... (és valszeg nem is tudnánk róla). Az, hogy nem ott van, bizonyitja az értékét.

A pizsód: "tuti szoftver" meg "mágnes"... aha. Még néhány eszközt be kellene vetni, és akkor már nem is kellene bele benya :DDDD Viszont "menne mint állat"

Bocs, nem akartam senkit sem megbántani, csak rosszul vagyok az MLM-től.
Előzmény: Törölt nick (750)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 750
Az enyém is rángat. Előre felé. :-)
Nem lehet, hogy rosszul adagolta? A Suzuki fél tabletta / tank.
Elfogulatlanul kell mondjam, nekem jobban megy a Wagon.


Az üzemanyag megtakarítást sztárolom, ez nem kell hogy a tablettára vonatkozzon, lehet az akármi, ha működik.
Anno a PSA 2.0i Peu 307 motor kapott egy új tuti gyári motorszoftvert (158 ló) légszűrő betétet, és egy mágnesgyűrűt a benzincsőre, ami szintén nem működik. :-) Átlagfogyi vegyesen 7.6 l volt állandó automata klímával, tempós vezetéssel.
Egyszer tudtam életében 9 litert kitaposni belőle 4 személlyel állatul száguldozva 500km-t.
A csajom 1.1-es Peu 206-osa evett 7 litert, akárhogy vezettük.
Szegénykém a fél fizetését beletankolta. Kicsi a motor benne.
Azzal nem lehetett mit csinálni, kicsi a motor benne.
Előzmény: salesguy (743)
altmark Creative Commons License 2007.03.04 0 0 749
Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy "egy ottani környezetvédelmi szervezet"-nél azért jóval komolyabb szervezet az EPA. Az EPA jogosult - és köteles - környezetvédelmi határértékeket megállapítani. Ez a szervezet volt jogosult pl. megalkotni azokat a szabályokat, amelyek mindeddig szinte lehetetlenné tették a dízel személyautók használatát az USA-ban, mert azokat túlságosan ártalmasnak találta az emberi egészségre.
Előzmény: Degeczi (745)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 748
Az Octavia 1.4 : 8.7-ről 7.2-re ment le.
Azonos szakaszon, tempósan közlekedve.
Autópálya is volt benne.
Előzmény: NeomatiK (744)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.04 0 0 747
Kipróbáltátok?

"Alacsony fogyasztás" a fórum neve.
Lehetne inkább a "mit hogy nem lehet" címet is adni.

Mindíg vannak a sajtóban ellen vélemények, rémhírek, hiszen senkinek nem érdeke, hogy az autód kevesebbet fogyasszon. Csak az egyénnek, mindenki más ellene van, úgy látom, néha még önmaga is.
Az újságot pedig ott is rémhírekkel lehet eladni, mint itthon a blikket.

Itt egy lehetőség, ki lehet próbálni, ha működik, akkor az egyén profitálhat belőle.
Valahol szerezd be, ha akarod, én nem azért írok, hogy bárki is tőlem, rendeljen.

100 km teszt pedig éppen arra elég, hgy az ADAC azt a negatív cikket írja le, amit neki kell. Gondolod, reklámiozni fog egy ilyen akármit, ha arra nem volt hajlandó, hogy rendeltetésszerűen használja?
Támogatja érte valaki, hogy egy németo-ban az autók egy része kevesebbet tankoljon? Ugyan már..




salesguy Creative Commons License 2007.03.03 0 0 746
nem feltétlen, az MLM jo uzlet..
csak nem mindegy mi a termek...
ezt a tabit a német ADAC is leminositette...igaz 100 km en probaltak
Előzmény: Degeczi (745)
Degeczi Creative Commons License 2007.03.03 0 0 745
persze, mi más lenne? a piramisos terjesztés önmagában riasztó kellene legyen

az amerika ABC News TV csatorna felkérésére az ottani autóklub tesztelte, és csak hibahatárnyi eltérés lett az eredmény
nem meglepő: egy ottani környezetvédelmi szervezet évtizedek óta próbál ilyen csodaszereket, és még egy olyat sem talált ami tényleg működött volna...
Előzmény: salesguy (743)
NeomatiK Creative Commons License 2007.03.03 0 0 744
És úgy mennyit fogyaszt az Octavia? Jó lenne tudni a kiinduló értéket és a csökkent értéket is.
Előzmény: Törölt nick (742)
salesguy Creative Commons License 2007.03.03 0 0 743
az en haverom kocsija meg rangatott tőle...
hallom sokan kuldik vissza a tabikat a gyartonak!!
kerik vissza a pénzuket!
megint egy átverés???
Előzmény: Törölt nick (741)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.03 0 0 742


A kép lemaradt..


A kollegám 1.4-es Octaviaja 1.5 literrel eszik kevesebbet a tablettától.

Előzmény: Törölt nick (741)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.03 0 0 741
Van adat.
Fél MPG tabletta a tankban, az 250Ft.
1.3i 77 le. Wagon R+.

546,1 kilóméter, 36.77liter, átlaga:6,7.
50% város, és autópálya, 120-130-al.
50% országút, állandóan gyorshajtva.

Nem túlzás, megy a vas, lehet vele előzni, gyorsul, nyomatékos.
Kipróbáltam, megy 40-el 5. fokozatban.
Ahol eddig 3. ban ment fel, most 4. fokozatban simán felmegy a hegyen.

Eddig ebben az esetben 7.5 körül volt az átlagfogyasztása.
Előzmény: Törölt nick (740)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.27 0 0 740
Nem lehet, hogy túladagoltad?

Nekem most a 4. tankolás fogy.
Egyszer kevesebbet fogyasztott, aztán "kitapostam" belőle a többlet teljesítményt.
Nem akarok a tabletta védelmre szállni, de nekem működik. ( attól függetlenül, hogy beléptem a hálózatba)
Most normálisan autózva várhatóan megint kevesebbet fog fogyasztani.
Kezdet óta harapósabb, csendesebb, nyomatékosabb a motor. ( Wagon R+ 1.3)
Ha ez a tank benzin elfogyott, akkor lesz ismét adat.
Eddig többnyire vadultam vele. Autópályán 160-at is megy ez a "telefonfülke" :-)
A haverom mondta, nehogy TOI wc mellé parkoljak, mert bele vizelnek :-)
Előzmény: vw_akos (738)
altmark Creative Commons License 2007.02.27 0 0 739
Nagyon meg vagyok lepve...
Előzmény: vw_akos (738)
vw_akos Creative Commons License 2007.02.27 0 0 738

Sziasztok!

 

Kipróbáltam és nem tapasztaltam alacsonyabb fogyasztást, pedig fogyasztási naplót vezetek. Az alapjárat úgy leesett, hogy már egyáltalán nem örültem a tablettának, de győzködtem magam, hogy majd biztosan megtérül a fogyasztáson. 10 tablettából hetet elhasználtam -nálam gyorsan pörög a km-óra-, majd visszatértem a tabletta-mentes üzemanyagra. Azóta boldogan élek! :-)

 

Sajnálom, ha megbántottam a viszonteladókat, de ez is egy tapasztalat, ilyennek is kell lenni.

T.Adee Creative Commons License 2007.02.25 0 0 737
A tisztítóadalékok lényege pont ez:Feloldja, eltávolítja az üzemanyagtankban lévõ koszos kiválásokat, leülepedéseket, a kondenzvizet.
Öregebb sokat futott autóknál,jellemzően hamar bekövetkező üzemanyagszűrőduguláshoz vezet,csak ezt sokan elfelejtik!
A nyáron cseréletem saját gépen üa.szűrőt(kb 30e km ment)kíváncsiságból
szétkaptam,és 1g koszt nem találtam benne,pedig lassan 2éve adalékolt üa-al járok.
Előzmény: Destroyah (731)
T.Adee Creative Commons License 2007.02.25 0 0 736
Várjuk.
Előzmény: Destroyah (735)
Destroyah Creative Commons License 2007.02.24 0 0 735
Távolj álljon tőlem, hogy bárkitgyőzködni akarjak, de ha elkeveredek anyámékhoz, előkerítek pár érdekes fényképet...
Előzmény: T.Adee (733)
salesguy Creative Commons License 2007.02.24 0 0 734
mert igy nincs marketing koltsége
Előzmény: Destroyah (731)
T.Adee Creative Commons License 2007.02.24 0 0 733
"A benyában lévőpiszok/dzsuva lassan de biztosan ülepszik az aljára"

-Ha kannából tankol vki akkor ez gyakran előfordulhat,ha kútnál nem valószínű,hogy
kilónyi kosz lenne a tankba,de biztos vannak kivételek. Nem véletlen van ülepítő és
szűrő(k) az üzemanyag rendszerben. Jól +tervezett szűrőrendszernél szórhatsz egy /kiló homokot is a tankba abból egy mg sem jut el az injektorig.
Előzmény: Destroyah (731)
altmark Creative Commons License 2007.02.24 0 0 732
Köszi. erre nem is gondoltam.
Előzmény: Destroyah (731)
Destroyah Creative Commons License 2007.02.24 0 0 731

az autóba ugye tankolsz, kiautózod, rátankolsz, kiautózod... kopp száraz sosem lesz a tank... A benyában lévőpiszok/dzsuva lassan de biztosan ülepszik az aljára. Ebbe bármit bedobsz, bekeversz,beimádkozol ezzel több mint valószínű, hogy azt éred el, hogy a szivattyú felhúzza a retket is mert belekevered/beleoldod a tisztább benyába. Ezzel az üzemanyaggal való hosszabb autókázás után megnézheted az injektor szórásképét...

 

én nem mondom, hogy ne tegyen bele senki, meghogy a blokk totálisan megsemmisül, de a motort és az üzemanyagellátó rendszert nem ilyen mekkelésre tervezték az tuti. én inkább maradok a 2000-nél elváltásnál, és a kereszteződés előtti gangban való gurulásnál.

 

de megint megkérdezem: miért MLM-ben van terjesztve egy ekkora csodaszer?

altmark Creative Commons License 2007.02.24 0 0 730
Ezt mondjuk tényleg érdekes lenne kifejteni.
Előzmény: T.Adee (727)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.24 0 0 729
Na, akkor itt hagyjuk abba.
Békességgel. :-)
Előzmény: Destroyah (726)
altmark Creative Commons License 2007.02.24 0 0 728
"Jó itt vitatkozni,okoskodni, magyarázkodni, de igazából az érdeklődőktől azt lérdezem:
Kipróbálod, vagy raboljuk egymás energiáját: kérdezel , válaszolok."

Nem, köszi. Velem tényleg csak az idődet pazarolnád. Én csak benzint használok.
Előzmény: Törölt nick (724)
T.Adee Creative Commons License 2007.02.24 0 0 727
"egyszer elmagyarázta, miért is nem érdemes semmi idegen anyagot a tankba öntögetni, pláne öregebb autóknál..."

-Miért is?
Előzmény: Destroyah (726)
Destroyah Creative Commons License 2007.02.24 0 0 726

én csak annyit kérdeznék, hogy miért MLM rendszerben van terjesztve a cucc, hamár annyira jó? Kicsit Amway-Oriflame stb... érzésem van.

Bár meggyőznöd nem kell, nekem a gépész öcsém /aki egyébként óriási autóbuzi/ egyszer elmagyarázta, miért is nem érdemes semmi idegen anyagot a tankba öntögetni, pláne öregebb autóknál...

 

béke!

Előzmény: Törölt nick (724)
salesguy Creative Commons License 2007.02.24 0 0 725
sajnos pilotajatekban vagy benne...
fejpénzt kapsz ha belep valaki ezust csomival...
50 dollarest
es ez is illegalis Mo-on
Előzmény: Törölt nick (724)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.23 0 0 724
Ez nem üzemanyag adalék! Ha beledobsz egy vasszeget a tankba, akkor az is adalék, és adózik? :-)
Az MPG-TABS az egy égés katalizátor!
Lényeges külömbség,de ez ne legyen m,ár vita tárgya, utána jártak már a dolognak.
Ami az EU-ben forgalmazható, az itthon is, hiszen tagok vagyunk, ez az előnye a dolognak, szavaztuk meg, léptünk be.
Jó itt vitatkozni,okoskodni, magyarázkodni, de igazából az érdeklődőktől azt lérdezem:
Kipróbálod, vagy raboljuk egymás energiáját: kérdezel , válaszolok.
Érdekel egy jó lehetőség is egyben?

Eddig csak az én kocsim megy jobban, fogyaszt kevesebbet, és csak kb 5-öd annyira szennyezi a környezetünket az üzemanyag égetéssel.
Tehetnél te is a környezetért, hisz közös érdekünk, és meg is térül anyagilag NEKED!
Ha forgalmazol is meg van fizetve, karrier lehetőség is van benne. Kell ennél jobb lehetőség? Persze ha felismered.
Szerintem jobb lenne személyesen megbeszélni, én nem akarok senkit győzködni.
Előzmény: altmark (723)
altmark Creative Commons License 2007.02.23 0 0 723
Üzemanyag-adalék importálása

A 2006. január 1-jétől hatályos módosítás szerint az üzemanyag-adalék és a biodízel, kiszereléstől függetlenül megfigyelt termék, s így az importálásnak minden esetben feltétele a jövedéki engedély. Az importált üzemanyag-adalék és biodízel után fizetendő jövedéki adó mértékét a vámhatóság az importáláskor határozattal állapítja meg, tehát belföldre harmadik országból e termékek csak adózott formában kerülhetnek.

http://vam.gov.hu/viewBase.do?elementId=4583

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!