Keresés

Részletes keresés

Jovanni Creative Commons License 2008.01.03 0 0 714

Morcos nem leszel.......de elképesztően ideges, na az igen... :-)

Javaslat: egyeztetés előtt egy fél jéger (a maradék úgy is gyün majd utána)

 

Sok sikert!!!

Előzmény: Verghaust (711)
martindoc Creative Commons License 2008.01.03 0 0 713
Szerintem igen, mert ahol két szoba van, ott a kisebbik alapterülete is 12 m2-nél nagyobb (12,05 m2), ezért egész szobának számít.
Előzmény: Verghaust (712)
Verghaust Creative Commons License 2008.01.03 0 0 712
Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem az SRIII-ban is minimum 2 szobás lakások vannak?
Előzmény: martindoc (708)


Verghaust Creative Commons License 2008.01.03 0 0 711
Na holnap megyünk egyeztetni.
Remélem, nem leszek morcos a végére.
martindoc Creative Commons License 2008.01.03 0 0 710
Mindegyik házon lesz ilyen szellözö, a képen szürkével jelölve.
kert
Előzmény: ebo1a (709)
ebo1a Creative Commons License 2008.01.03 0 0 709
Sziasztok, egyrészt B.U.É.K mindenkinek, másrészt pediglen meglep, hogy a szellőztetőnek mindenki a küllemét szidja...

Sajnos utánanéztem, és még a látványterveken is szerepelnek a kis nyílások, így nem mondhatja senki, hogy titokban tartották, csk meg kell nézni kicsit a képeket...

Viszont mindemellett a külalakjával semmi gond nincs... a lakó nem lát belőle semmit, csak egy kis fehérre meszelt betonkockát a virágágyás szélén... úgyvélem ezzel semmi gond nincs, mesze nem rondább mint mondjuk a 2. ütem cakkumpakkk... viszont!!! arra kiváncsi vagyok, hogy zöldövezeti 'resort' tipusú lakonegyedben melyik lakó szeretné, ha az egész teremgarázs összegyűlt benzingőzét (lehet gázolaj is:)), a hálószobálya elé szellőztetnék ki... ugyanis kvázi ez fog történni... higgyétek el, nem a megjelenéssel lesz a gond, mert alig fog látszani, de köszönjük meg eme nagyszerű 'párásitókészüléket' a beruházónak... remélhetőleg ezen lakások rendesen árcsökkentettek voltak, mert nem hiszem, hogy épeszű ember szeretne egy autópálya szellőzőt az terasz mellé...

sajnos a látványterveken kevés ház látható rendesen összesen, de pl. ha jól sikerült beazonosítanom, az SRI/F kap egy ilyet méghozzá a sétáló utca felé...

Vidám, a lakással is boldogabb gondolatokban gazdag további évet mindenkinek!

hali,
martindoc Creative Commons License 2008.01.03 0 0 708
Másfél szobás lakás sem az SRI-ben sem az SRII-ben nem épül. Itt mindegyik lakás minimum 2 egész szobás.
Előzmény: csandra4 (705)
suptiti Creative Commons License 2008.01.03 0 0 707

Nekem eleg furcsa helynek tünik, hogy ott vezetik ki a gözt, föleg ha valaki meg Trabi rajongo. En nem szeretnem ezt latni az ablakombol illetve a teraszomrol.

Engem az erdekelne, hogy aki ott fog lakni ill. tervezi, annak mondtak-e valamit?

2 ora egyeztetes utan: "Bocs, de Ön egy szellözöt fog latni amikor kinez a halojabol. De most ezt nem tudjuk taglalni, mert lejart az idö. Vagy akar esetleg plusz orat venni? Csak 100.000 Ft + Afa, de akkor sem biztos, hogy tudok valaszolni a kerdesere."

Előzmény: martindoc (697)
réteslángos Creative Commons License 2008.01.03 0 0 706

Köszi Flore.

 

De különben rájöttem hogy azért van virágágy tervezve körbe hogy azokat elrejtsék. Szerintem hogy szimetrikus legyen nekünk is építenek. A szerencsénk csak az hogy azon nem jön ki a szmog.

Valakinek valami hír hogy az SRII ben miért nem épitik pont a középső házat? Lehet hogy a metro ott megy majd el?? :)

 

Előzmény: flore (703)
csandra4 Creative Commons License 2008.01.03 0 0 705

Boldog Uj évet minden Sasad Resort leendő lakójának!!!

 

Én csak egyet nem értek, hogy az SRI-esek az év végén költözhetnek, akkor mi lesz az SRIII-okkal? Lehet, hogy az kb. még 2 év? Különben úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy az beruházók azért nem igazán izgatják magukat a visszavásárlással, mert amennyiben felépítik a lakásokat, akkor a kész lakásokat könnyebben el tudják adni. Én az SRIII-as nagyon szeretném, ha lenne olyan aranyos másfél szobával rendelkező tulajdonos majd, hogy megnézhetném-e a lakást, hogy mire számítsak majd. Tudom messze van az még, de nagyon megköszönném, ha valaki hajlandó lenne erre. Előre is köszönöm!

waces Creative Commons License 2008.01.03 0 0 704
"Szerintem eléggé rombolja a látványt. Nem örülnék, ha a mi lakásunk elé tették volna."

Egyreszt. Masreszt meg elegge budos tud lenni a kiszivott kipufogogaz. Ezert is szoktak a kevesse lakott reszen/teton kivezetni. (Ez vmi GTC specialitas lehet, mert az irodahazuknal meg a "kert" kozepen jon fel a szellozo)
Előzmény: flore (700)
flore Creative Commons License 2008.01.03 0 0 703

Szia réteslángos!

 

 

Csak a szélső lakásoknál vannak ilyen kutyaólak. És ott is csak a képen látható oldalon:)) Megnyugodhatsz!!!!

Előzmény: réteslángos (702)
réteslángos Creative Commons License 2008.01.03 0 0 702

Én az alsó szintben vagyok érdekelt igaz hogy az SRII ben.

De na neeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Mi ez a kutyaház????

Nyugtasatok meg hogy csak a szélső házakon lesznek középen nem!!!

 

Verghaust Creative Commons License 2008.01.02 0 0 701
BÚÉK mindenkinek.

Penthouse-os szomszédok: építsetek hóembert.
A penthouse-os hótól (meg csikkektől) való félelmünk miatt döntöttünk a 2. helyett az 1. emelet mellett :D

Üdv
Előzmény: flore (700)
flore Creative Commons License 2008.01.02 0 0 700

Sziasztok!

 

Minden kedves leendő szomszédnak NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok:)))

 

 

A titokzatos földszinti építményt illetően egyetértek martindoc véleményével. Én is a teremgarázs szellőzőjére tippelek. Arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy ezt jelezték a tervrajzon előre és aki megvette ezeket a földszinti lakás az tudta, hogy mit építenek a kertjébe? Szerintem eléggé rombolja a látványt. Nem örülnék, ha a mi lakásunk elé tették volna.

 

Csibe! Mi is pont ezen gondolkoztunk, hogy vajon, hogy oldjuk meg majd a penthouse hómentesítését???? Rálapátoljuk az alattunk lakókra??? Netán vödrökbe pakoljuk, megolvasztjuk és teát főzünk?

 

Mindenesetre jó kimondani, hogy az idén költözünk!!!!! (mármint, ha minden jól megy))

 

 

martindoc Creative Commons License 2008.01.02 0 0 699
BUÈK Csibe!

Dömötör Mónika, a Sasad Resort értékesítésért felelõs igazgatója is úgy véli: amennyiben az idõjárás 2008-ban is hasonlóan rossz adatokat produkál, jó esély van arra, hogy az ingatlanpiacot befolyásoló tényezõk között, a jó levegõ megléte az eddigieknél fontosabb szempont lesz új lakás vásárlás esetén. Szerinte a XI. kerületben épülõ projekt egyik legnagyobb vonzereje, hogy ez Budapest legnagyobb zöldterületû beruházása.
INDEX: Az idén a nõkre hajtanak a ingatlanosok
Előzmény: csibe74 (698)
csibe74 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 698

Sziasztok!

 

Boldog új évet kívánok minden leendő lakótársnak.

Lehet, hogy évvégén már költözünk. (mármint SRI-esek)

 

Szerintetek a Penthouse erkélyről , hogy dobáljuk le a havat?

Csak simán le? Jó lett volna egy kis eresz jellegű dolog a tetőre.

 

Lehet, hogy pénteken kinézek , bár nagy változást nem fogok látni.

Azt láttátok, hogy a SRI/B épületének első emeletén be van téve egy erkély

ajtó illetve ablak? A videon is jól látszik. Ez valami teszt :) Vagy ott tárolnak valamiket majd?

 

Más:

 

Ha valakit érdekelne van egy eladó lakásunk a 11. ker Bartók Béla úton. Móricz Zsigmond körtér és a Gellért tér között.

Lechner Ödön tervezte és építette (műemlék ház). Bővebben, akit érdekel írok neki priviben. Többet nem offolok  :)

martindoc Creative Commons License 2008.01.02 0 0 697
Ez a teremgarázs szellözö.(Vagy egy majdnem luxus kutyaház.)
SRI C
Előzmény: suptiti (695)
Jovanni Creative Commons License 2008.01.02 0 0 696

Valahol a portásnak és a kertésznek is aludnia kell... 

 

Köszi a fotókat és a videót!!

Előzmény: suptiti (695)
suptiti Creative Commons License 2008.01.01 0 0 695

rendelt valaki kutyahazat vagy valami hasonlo kismeretü fedett lakreszt?

 

 

 

oldalrol igy nez ki:

 

 

 

kb 3 m2-es lehet, igy kb 1,5 millio-ba kerülhet, közvetlen kertkapcsolattal.

 

Vagy csak a kukaknak van???

suptiti Creative Commons License 2008.01.01 0 0 694

a legszebb ahogy a ho betakar mindent, jo hogy a födemek mar keszen vannak:

martindoc Creative Commons License 2007.12.29 0 0 693
Érdemes ezt az oldalt megnézni az aktuális elöszerzödéseket illetöen.
A visszaadott lakásokat is tartalmazza ez a lista.
Előzmény: waces (692)
waces Creative Commons License 2007.12.29 0 0 692
"Tudok párról, melyek a honlapon már ismét "szabad" jelézéssel vannak ellátva, ezek tök jó laskások, kár értük."

Es van jopar olyan is, amik a honlapon meg eladottkent szerepelnek, de valojaban a vevo mar regesreg kihatralt.
Előzmény: Pietro 72 (691)
Pietro 72 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 691
Hali,

komolyan, unalmas már az állandó önfényező, önigazoló marketingcikk. Nincs már kreativitás az újabb reklámokhoz?

Egyébiránt nemcsak a rossz tájolású, hanem a szépszámú visszamondott lakásokat is el kellene még adni. Tudok párról, melyek a honlapon már ismét "szabad" jelézéssel vannak ellátva, ezek tök jó laskások, kár értük.

Ami a tervezőasztalról való vásárlást érinti: én megtanultam, hogy ilyen lakásvásárlásba soha többet nem fogok bele. Ki tudja, meddig húzódik még az engedély?

... már 2 hónap eltelt...

Hi.
Előzmény: suptiti (684)
Pietro 72 Creative Commons License 2007.12.27 0 0 690
Hi,

azért reméljük, nem 2008 (!!!) decemberében fog még mindig itt tartani az építkezés.

Ciao P.
Előzmény: suptiti (686)
Harley rules Creative Commons License 2007.12.27 0 0 689
Harley rules Creative Commons License 2007.12.27 0 0 688
Kellemes ünnepeket, és nyugodt, egészségben gazdag új évet kívánok

ui. sr2
réteslángos Creative Commons License 2007.12.25 0 0 687

Köszi szépen az anyagot!

Igaz nem volt túl jó látvány hogy az SRII ben pont a mi házunk nem áll még sehogy :)

De legalább innen New Yorkból láthattam hogy mi is történt a területen!!!

 

Mégegyszer köszönöm szépen és minden kedves lehendő szomszédnak BOLDOG KARÁCSONYT ÉS KÖLTÖZÉSSEL TELI BOLDOG ÚJ ÉVET KíVÁNOK!!!

suptiti Creative Commons License 2007.12.24 0 0 686

valahogy a link beszúrással még problémáim vannak, de talán most az oldal címmel:

 

http://www.indavideo.hu/video/Sasad_Resort_by_Xmas

 

Ha ez sem jönne be, akkor az indavideo.hu-n a keresőbe csak be kell írni: Sasad és jön a 3,5 perces kisfilm.

Előzmény: suptiti (685)
suptiti Creative Commons License 2007.12.24 0 0 685

Ha sok ellentmondással is de a kis lakópark készül és reméljük közel olyan lesz mint ahogy mi elképzeltük. Evvel a tegnap felvett kis videóval kívánok nektek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket:

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!