Keresés

Részletes keresés

coola Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17672
Hajrá Kenguru-Alba Team..Bár van egy játékos a fehérvári csapatban aki nagyon béna-nem nevezem meg hátha még megsértődik...
De azért a többieknek: Hajrá!!!
Előzmény: Törölt nick (17670)
coola Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17671
Videoton Álé, Videoton Álé, Videoton Álé!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (17670)
boran Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17669
Gyere el inkább a topickosárra Körmendre, és akkor láthatsz néhány igazán jó spílert!!! :-)))
És ez itt a reklám helye:

II.
Drukkerkocsma Magyar és Nemzetközi Kosárlabda Topic Kosárlabda
Torna

Előzmény: coola (17667)
coola Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17667
Érdekes a téma....
Eddig az egyik csapatnak gyűjtöttem a légiósokat (kazetta, stb...), mire meg összeállt a pack és feladtam, kiderült, hogy jó néhány km-rel arrébb költözött az edző inkább oda kellett volna kűldeni...mindezt azért írtam le, mert számomra is kicsit fura a dolog, dehát én - hivatásból kifolyólag- nem akarok (itt) véleményt formálni,inkább hozni a minél jobb játékosokat mind Szolnokra, mind Kaposvárra...
Amúgy meg HAJRÁ VIDI!!! (gondolom mindjá jön az anyázás)
Előzmény: oilboys (17665)
boran Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17666
Emberek! Friss információk a topickosár hivatalos oldalán! Elkészült a lebonyolítás és az időrend is! Már korábban is meg volt, de nem volt meg Némo "áldása" rá ezért nem publikáltuk! :-))))
Érdemes lesz mindennap benézni, mert hasznos infók kerülnek fel az oldalra a hét folyamán!

De elolvasni ám figyelmesen mindent!!!! :-))

oilboys Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17665
Nembaj!

Eggyel nőtt azon csoport száma, akiket lefasszopózunk, meg lecigányozunk, sőt ha jobb kedvünkben találjuk magunkat esetleg még le is árulózunk!

9-12-ig helyért más szórakozásunk úgysem lesz...

HAJRÁ OLAJ! FOREVER OIL BOYS!

csabesz

Oil Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17664
A hír önmagában nem sújtott le, csak iszonyatosan nagyot csalódtam Zokiban. Kár ezért a malőrért, őt
Szolnokon még mindig nagyra becsülték.
Lecso11 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17663
1ébként én sem tudom,mi folyik a háttérben. Csak ezért "poénkodok"
Előzmény: Lecso11 (17662)
Lecso11 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17662
Hja...milyen jó is lenne,ha mindenhol olyan tisztességes vezetők,sportszerű játékosok,semmiféle felsőbbrendűséggel sem rendelkező szurkolók lennének,mint Fehérváron.
És ráadásul még titeket a "banda" is elkerül.

Kovács elnök úr,valószínüleg nem érti mire célzol,mert nem olvassa a fórumot,de ha írsz neki e-mailt,vagy csak felhívod telefonon,biztos mindjárt tisztábban lát mindent. Esetleg adhatsz tippeket is neki,hogy hogyan szerezzünk a senkiházi délszlávok helyett kiváló amerikai kosarasokat.

Előzmény: Törölt nick (17661)
Olaj az Isten Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17660
Hát Endre, úgy néz ki, hogy Ivkovics szava sokat nyom a latba Kaposváron is - még mindig...

Ha Heinrich jön asszem én megyek...

Előzmény: pependre (17658)
_sese_ Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17659
azert irok ilyet, mert arrol vartyogunk egyfolytaban, hogy igy nincs penz ugy nincs penz, meg tuleles, meg 8-ba kerules... akkor meg mi a faszer kuldjuk el a fiatalokat, es hozzuk a nyugdijasokat, meg egy szolnokon mar bukott edzot?
ertelmetlen vergodes, komolyan mondom tiszta szivvel jarnek meccsre, ha mondjuk igy nezne ki a kezdocsapatunk: szarvas-meresz-balogh-mandity-rusznak
mivel jobb ez a mostani szerencsetlenkedes? olyan kurvanagy kulonbseg nincs akozott hogy a bennmaradas a tet vagy a 8. hely. szerintem tokmindegy. ha meg nem a bent maradas a tet, es esetleg nem is olyan ures a kassza, akkor meg mi a faszer kell egyfolytaban sirni? gondolom nem szarvas es mandity arabol veszunk idegenlegiosokat... abbahagyom inkabb mer lilat latok duhtol...
Előzmény: Olaj az Isten (17657)
pependre Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17658
Hűha! Ez aztán az érdekes hír. Ma délelőtt Zoki még egy szóval sem említette az egyik kollégámnak, hogy lelépne Szolnokról. Amúgy azt hiszem, ha valaki a szavát adja a szerződésre, majd lelép, akkor azt én még kertésznek sem szerződtetném. Zoran egyetlen használható eredményét itt Szolnokon érte el, de nem páratlan tehetsége miatt, hanem azért, mert Ivkovics összetartotta a társaságot. Azóta csak szenved, mindenhonnan el kellett jönnie. Tavaly kegyelemből tartották a szolnoki vezetők, nem volt állása, a barátai segítették egy fal melóval.
Olaj az Isten Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17657
Hát ja, most már legalább edzőnk sincsen. Hogy írhatsz ilyet?

Mit akarunk?

Mire várunk?

Mi lesz velünk?

Miért nem kutatunk szponzorok után mint Kovács?

Miért vagyunk ekkora balfaszok?

Miért nem válaszol nekem kwest?

Főleg ez az utóbbi idegesít :-)

OAZIS
(már egyre nehezebben írom ezt le :-()

Előzmény: _sese_ (17655)
_sese_ Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17656
heinrichrobi nem er ra esetleg? vagy rezak? vagy gellersanyi mint megvalto? csak nehogy eltalaljam vmeiket...
Előzmény: _sese_ (17655)
_sese_ Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17655
hat nem tudom... engem valahogy nem sujtott le a hir.. vagy lehet hogy mar gigarealisan ultraszkeptikus vagyok a 2003/04-es idennyel kapcsolatban... nem Zokin fog mulni ez az ev szerintem.
Előzmény: Törölt nick (17653)
Lecso11 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17654
Azt nem tudom (nem tudhatjuk),hogy Tőletek miért jött el (mindesetre azt el kell ismerni,hogy finoman fogalmazva meglepett a hír...), de hogy hozzánk azért jött (mint ahogyan te is mondtad),mert az Ivko szerette volt itt látni az tuti.
Előzmény: Törölt nick (17653)
_sese_ Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17652
ezzel aztan trepakzoli barmifele fejlodesenek (inkabb esetleges magara talalasanak) falaztak. zoki ke'ccer rakiabal, trepi aztis elfelejti merre tamad a csapat...
Előzmény: Isiah Thomas (17651)
Isiah Thomas Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17651
A kaposkosar.hu-ról.

"Kmézics Zorán az új vezetőedző

Elkezdte a felkészülést a Kaposvári Klíma-Vill KK

Kaposvár

Új edzővel látott munkához a 2003/2004-es szezonnak az Enternet-Internet Férfi Kosárlabda Ligában a Magyar Kupában és az Európa Kupa Közép-európai csoportjában szereplő Kaposvári Kosárlabda Klub együttese. A csapat szakmai munkáját Kmézics Zorán irányítja majd.

A hétfő délelőtti összejövetelen tíz kosárlabdázó volt jelen. Ők alkotják jelenleg a Kaposvári kosárlabda Klub keretét. Az együttest működtető Kft. ügyvezető-elnöke, Kovács László miután köszöntötte a jelenlévőket. Ismertette a távozók névsorát, köztük eddig három biztos név szerepel. Az amerikai Dwajne Archbold visszatért az Egyesült Államokba, míg Fülöp Gábor a Dombóvári VMSE együtteséhez igazolt. Mint arról lapunkban korábban beszámoltunk Ágfalvi Mihály sem tagja már a csapatnak, vele anyagilag nem tudtak megállapodni. Az amerikai Ronald De Gray ügyében eddig nem történt előrelépés. Ezt követően bemutatták az új játékosokat, akiket tulajdonképpen nem kellett bemutatni. A Falco KC-Szombathelytől érkező Dénes Gábort és a Mol Szolnoktól Kaposvárra költöző Trepák Zoltánt mindenki jól ismerte. Ugyanakkor Kovács az új vezetőedző személyét még nem nevezhette meg konkrétan, mert egy telefonhívásra várt.
Addig azonban elhangzott, hogy Simon Balázs ügyében a héten várható végleges döntés. Az ügyvezető elnök hangsúlyozta azt is, hogy a hármas posztot magyar játékossal szeretnék megoldani, ezért szerződtették Dénest, aki fiatal lendületes és ambiciózus kosárlabdázó. Trepák Zoltán pedig a centerposzton bizonyíthat. Ide azonban változatlanul keresnek egy külföldi játékost, ám csak akkor szerződtetik, ha névadó főtámogatót talál a csapat. Ezzel kapcsolatban kedvező hírekkel szolgált Kovács László.
– Komoly előrelépés történt a tárgyalásainkban – mondta. – Olyan ígéretem van egy kaposvári cégtől, melyre lehet alapozni. Remélem hamarosan aláírás kerül a szerződésekre, s ekkor nyugodtabban nézhetünk az új évad elé. A játékosoknak még tartozunk a megérdemelt prémiumokkal, azon vagyunk, hogy ne éljünk vissza a türelmükkel. Ha minden az elképzeléseink szerint alakul, akkor nem lesz gondunk az idei szezont végigvinni. Bízom benne, hogy zökkenőmentes lesz az együttműködés és jó eredményekkel tudjuk meghálálni a bizalmat.
Ha már az eredményeknél tartunk, természetesen szóba kerülte a célok is. Tulajdonképpen mint minden ez is a támogatói tárgyalások függvénye. Ha sikerül megkötni a megállapodásokat, akkor igen komoly elvárások lépnek életbe a csapat felé. A klubvezetés ehhez természetesen szeretné biztosítani a feltételeket is beleértve a külföldi center igazolását is.
A megbeszélés végén aztán a játékosok az atlétikapálya felé vették az irányt Kovács László pedig szaporán csengő mobiltelefonján intézte a csapat ügyeit. Kisvártatva befutott a hőn áhított hívás is, így véglegessé vált a következő szezonban Kmézics Zorán irányítja majd a kaposváriak munkáját. A szerb származású szakember 17 éve él Magyarországon. Az idő nagy részét a Szolnokon töltötte. Felesége Kolláth Emília egykori válogatott röplabdázó, s az ő szülei szolnokiak. Kmézics többek között a Mol-Szolnoknál és a Soproni Ászok KC együttesénél edzősködött. Több fórumon is megjelent, hogy Kmézics a Szolnokról távozó Zoran Martics helyét veszi át a piros-feketéknél. Szóban valóban megállapodtak a felek, ám írásos szerződés információink szerint nem történt. Ezt használta ki a kaposvári klubvezetés, amikor a hirtelen távozó Goran Miljkovics utódát keresték.
Hír még, hogy a másodedző posztjáról is döntés született. Ezzel a feladattal Monok Tibort az junior gárda edzőjét bízta meg az elnökség. Természetesen – a jelenleg az ifjúsági válogatottnál dolgozó szakember – az eddigi feladatait is ellátja. "

NO COMMENT

ultra1 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17650
de eltalálok csak rühhelek gyalogolni Paksig.-))))
Előzmény: csaby1 (17648)
ultra1 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17649
Kedves topictorna szervezők!!!

Irtam nektek mailt, hogy szeretném támogatni a topictornát egy kis ajándékkal. Ha lehet válaszoljatok má!!!
Szeretnénk egy két infót megtudni ha lehet, szállás, időbeosztás (mérkőzések).
Irjatok!

csaby1 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17648
Mé', anyukág nélkül nem találsz el Paksig????
Előzmény: ultra1 (17642)
Oil Creative Commons License 2003.07.28 0 0 17647
OAZIS !!!

Sikerült-e valamit megtudnod? Nekem nem, de még nyomozok.

Béla Bá Creative Commons License 2003.07.27 0 0 17646
Csak még egy dolog:
OAZIS!
Köszi a mailt, jó, hogy gondoltál rám!
Majd írok én is, csak még vissza kell zökkennem...
"Egyszer megjavulok én..." :)))))))
Béla Bá Creative Commons License 2003.07.27 0 0 17645
Jó estét topicosok!
Jó időre eltűntem -- bár gondolom nem is nagyon hiányoztam -- azért jelzem, nem mondtam le a törzstagságról, csak egyszerűen elég volt a munkából, sokmindenből, most alaposan "kinyaraltam magam". Magánügy, tudom, de az már nem, hogy azért Nemo-val, meg Belferával tartottam a kapcsolatot, hiszen közeleg az év sporteseménye, :))) amin nem szeretnénk égetni magunkat, még akkor sem, ha szeretett kisvárosunk, és annak csapata komoly gondokkal küszködik. :) (Na jó, ez csak félig vicces...)
Száz szónak is egy a vége, remélem azok, akik eljönnek a tornára, jól fogják érezni magukat. Mi azon leszünk, hogy így legyen...
Kivéve a tornagyőzelmet, mert azt nem szeretnénk felajánlani, még a vendégek jó hangulata érdekében sem. :)))))
Egyelőre nem volt időm visszaolvasni a soraitokat, így hozzászólásom sem lehet érdemben, de egy kis OFF had férjen bele:
Gratula a vízilabda válogatottnak!
Világbajnoknak lenni óriási dolog, minden sportágban!
ON
Üdv mindenkinek, és gyertek Körmendre!
Jó éjt!
Lecso11 Creative Commons License 2003.07.27 0 0 17644
Na végre valami igazolás:-)

Antanas Vilcinskas a Soproni Ászok - SMAFC új centere
(2003.07.27 15:28)


Az elmúlt időszakban folytatott intenzív tárgyalások eredményeként a mai napon megállapodás született a litván Antanas Vilcinskas-szal. Az 5-ös poszton bevethető 212 cm magas játékos nem lesz ismeretlen a soproni kosárlabda barátok előtt, hiszen az elmúlt szezonban - egy rövid szolnoki időszaktól eltekintve - a sajnálatos módon az NB/2-be visszaminősített SOLE Szedeák csapatában játszott. Csapatunk új centere korábban szerepelt francia, lengyel csapatokban illetve az amerikai egyetemi bajnokságban is.

Antanas, még szegedi játékosként magáról vall a Délmagyarország egy korábbi számában:

– Litvániában, Vilniusban születtem 1975. március 23-án. Tizenkét évesen kezdtem el kosárlabdázni, mert hirtelen megnőttem. Előtte szalontáncos voltam, azonban a párom és köztem nagy lett a magassági különbség, ezért fejeződött be viszonylag gyorsan a táncos pályafutásom. A középiskola negyedik osztályában kedvező ajánlatot kaptam az USA-ból, a tengerentúlra mehettem tanulni és kosarazni. Tíz évet játszottam kint, a valparaisói egyetemi csapattal az NCAA-ban, 1997-ben a legjobb tizenhat csapat között végeztünk. Ez volt a legjobb idényünk, egy hatalmas emlékgyűrűt őrzök erről a sikerről. Ebben az időszakban háromhetes olimpiai edzőtáborban is részt vettem hazámban, azonban nem sikerült beverekednem magam a nemzeti együttesbe. Miért jöttem vissza Európába? A volt nejemmel megromlott a kapcsolatom, ezért döntöttem úgy, hogy elhagyom az országot. A nyáron Budapesten volt egy kosaras camp (találkozó), ezen vettem részt. Elég jól ment a játék, iráni, török és izraeli ajánlatok mellett a szolnoki vezetők kerestek meg. Az ő tervezetük volt a legszimpatikusabb, így Magyarországra szerződtem. Sajnos, nem sok időt tölthettem a Molnál, és ami igazán rosszul esett: könnyedén lemondtak rólam.

ultra1 Creative Commons License 2003.07.26 0 0 17642
Attól még támogatja hisz két éves szerződése van a mobil céggel!

Kár hogy a szüleim most nyaralnak, elmehetnék én is Paksra.
Na mindegy majd 1-én találkozunk.
Megjegyzem ottan leszek negyedszáz éves, gyönörű lesz...

Előzmény: pepy (17639)
Lecso11 Creative Commons License 2003.07.25 0 0 17641
Dávid Kornél és LeBron James egy képen! :-)


Lecso11 Creative Commons License 2003.07.25 0 0 17640
Goran Miljkovics távozott Kaposvárról

Még nincs helyettes a hétfőn kezdődő felkészülés irányítására

Kaposvár

Távozott a Kaposvári Kosárlabda Klub vezetőedzői posztjáról a szerb-montenegrói Goran Miljkovics. A szakember családi problémáival indokolta távozását és már haza is költözött Belgrádba.

A tréner a szezon utáni nyilatkozatában ugyan kijelentette: a szabadsága után is szeretne a somogyiaknál maradni, akikkel szóban meg is egyezett. Aztán nem várt fordulatot vett az ügy. Ám a részletekről már Kovács László, a Kaposvári Kosárlabda Klub ügyvezető-elnöke számolt be.
– Az eddigi vezetőedző menedzsere útján levélben értesített bennünket, hogy Miljkovics úr komoly magánéleti problémával küzd, s ezt nem tudja megoldani, ha továbbra is Magyarországon dolgozik. A levélből kiderül az is, hogy hazájában is kapott ajánlatokat, igaz nem vezetőedzői posztra. Tiszteletben tartjuk a szakember álláspontját, a szóbeli megegyezéstől a klub eláll és nem gördít akadályt Miljkovics távozása elé. Ezzel a döntéssel az edző nehéz helyzetbe hozta a csapatot, hiszen a hétfőn kezdődő felkészülésig igen kevés időnk maradt a megfelelő helyettes megtalálására. Mivel az erről szóló írás már a hét elején megérkezett természetesen tettünk lépéseket az új vezetőedző szerződtetésére. Aláírt megállapodás híján még konkrét névvel nem szolgálhatok, de remélhetőleg hétfőn már Kaposváron lesz az új tréner.
– Mi a helyzet Simon ügyében?
– Játékosunk a hét elején két napot töltött Leverkusenben, ahol a helyi körülményekkel ismerkedett. A tárgyalások tovább folytatódtak, ám a német fél a korábban szóban elhangzott ajánlathoz képest jóval alacsonyabb árat tartott elfogadhatónak. A Simon Balázs ügyeinek külföldi képviseletével megbízott menedzser a napokban tárgyal a németekkel és megpróbálja a két fél álláspontját közelebb hozni. A klub vezetése szeretné minél előbb lezártnak tekinteni ezt az ügyet, hogy a felkészülés során Simon már kizárólag a munkára összpontosíthasson.
– A Klíma-Vill Rt. kiválásával keletkezett költségvetési űrt miként sikerül pótolni?
– A héten több leendő támogatóval biztató tárgyalásokat folytattunk, ám azt tudni kell, hogy egy ilyen jellegű megállapodás megkötéséhez idő kell. A névadó főszponzor hiánya továbbra is azt jelenti, hogy komoly anyagi gondokkal küzdünk, ráadásul a felkészülés kezdete plusz terheket jelent.
– Mikor érkezik az újabb légiós a gárdához?
– Amíg nem végleges, hogy a csapatnak lesz-e névadó főszponzora, addig a jelenlegi helyzetünkben nem várható légiós játékos érkezése. Ám ez nem azt jelenti, hogy nem válogatunk a kiszemelt jelöltek között.
– Mi lesz a további program?
– Az első héten napi egy edzéssel készül a csapat, majd az azt követő hetekben napi két tréning szerepel a programban.

pepy Creative Commons License 2003.07.25 0 0 17639
Kedves Szervezők!
Mi a teendő akkor, ha jelentkeznek nálam olyanok, akik jönnének szurkolni? Tudtok nekik is segíteni a szállásban? Már pénteken érkeznének ők is. Nemtom hány férőhelyet kértek a paksiak, ezért kérem a segítségeteket. Ha már nem férnek oda, ahol mi fogunk lakni, kérek ajánlatot olyan szállásra, ami tőlünk nem lesz messze és még megfizethető. Köszi előre is!

Holnap lesz Pakson a streetball, lehet jönnek olyanok, akik itt jelen vannak a kocsmában. Ha van ilyen, akkor összefuthatnánk. Engem meg fogtok találni az egyik, autót kiállító cégnél. Tudjátok, a mi autónk:)

Ultra1!
Beckham már nem MU-s:)

Előzmény: ultra1 (17638)
ultra1 Creative Commons License 2003.07.25 0 0 17638
Vodafone!

Belső információ szerint a cég nem támogatja a magyar kosárlabda egyik csapatát sem (se a Dombóvárt se a Szolnokot) főleg nem egy vidéki csapatot.

A saját véleményem pedig az, hogy miért támogatna egy ilyen sportágat ahol még normális TV közvetítés sincs. Meg aztán kit támogasson: Alba, Dombóvár, Sopron, MAFC???
Ő csak a győzteseket támogatja és ha pl:támogatná a Sopront mi a biztositék hogy bajnok lenne. Hisz ott volt tavaj az Alba és a Paks is hatalmas költségvetéssel oszt hol végeztek.Ennyi pénzzel a döntöbe kelett volna lenniük.
Ugy látom, kis hazánkban kevés a szakember (na meg kevés a becsületes ember) aki a befektetett pénz kamatoztatni tudja.

Addig is marad nekik jól bevált Forma1, Ferrari, Manchester United, Beckham & Schumaher...

Előzmény: pependre (17635)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!