Keresés

Részletes keresés

vajonmerre Creative Commons License 2007.04.02 0 0 122

"egy bejelentkezés után több nicket kezelnek, és a nickek között egy legördülő menü segítségével lehet váltani. És ahány nick, annyi identitás, annyi kedvenceklista stb."

 

És ettől lesz az Index fórum egy rakás szar. Ember ezt írtani kéne, nem megtámogatni!

Előzmény: GG (99)
Kolléga Úr Creative Commons License 2007.04.02 0 0 121

Örülök, hogy vannak, akik örülnek. Mi lenne, ha két login ablak lenne belépéskor, egy hagyományos és egy indás. És ha a hagyományosat választom, akkor békén hagy az indás, és nem nyomja magát a képembe minden belogoláskor.

Előzmény: GG (99)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.04.02 0 0 119
:)

hidd el nem ér annyit sem az egész, hogy az ember írjon róla.
eltünni minden bizonnyal nem fog.
Előzmény: vlevi (118)
vlevi Creative Commons License 2007.04.02 0 0 118
olvasom, de azon kívül, hogy egy hányás, moslék, trágyafészek, azon kívül nem tudtam meg semmit. Igazából baszottul nem érdekel mi ez,csak az, hogy eltűnjön az egész indafasz a gecibe. Az biztos, hogy nem regisztrálok csak azért, hogy megtudjam mi ez.

UI: Egyébként tudok nyomdafestéket tűrő módon is írni, de ez a szar kihozza belőlem az állatot.
Előzmény: :sn4ke: (109)
urál Creative Commons License 2007.04.02 0 0 117

Kösz!

 

Első lépésben írok egy mélt az indának, hogy számolják fel az inda tagságomat.

Előzmény: kiskarácsonynagykarácsony (115)
kdezsoe Creative Commons License 2007.04.02 0 0 116

"Már az első körben adunk egy kis pluszt a kényelmetlenségért cserébe: egy régesrégi kérést megoldottunk, az Indapassosan működő felhasználók ugyanis meg tudják csinálni azt, hogy egy bejelentkezés után több nicket kezelnek, és a nickek között  egy legördülő menü segítségével lehet váltani. És ahány nick, annyi identitás, annyi kedvenceklista stb."

 

Huuuuu! Ez tok jo a fikanickeseknek! Nahat! :))

Azt nem lehet, hogy csak oket buntetitek evvel a zindaval?

Előzmény: GG (99)
kiskarácsonynagykarácsony Creative Commons License 2007.04.02 0 0 115
http://pass.inda.hu/policy/

Ha belépsz az indára, "kipróbálod" akkor el is fogadtad. Onnantól rabulejt.

Ez van.

Kérdés, hogy elgondolkodtak-e azon, hogy ha jóval kevesebben fórumoznak, (márpedig a HUSZ SOS a Polidili mind anonimitást kivánna) akkor vajon a hirdetők fizetnek-e ennyit? Vagy a fórumot hagyják meghalni, pénzt ne hoz?



Előzmény: urál (113)
missparker Creative Commons License 2007.04.02 0 0 114

Üdv itt. Örülök, hogy nem a falnak beszélünk, hanem meghallgatásra kerülnek panaszaink. Ez legalább pozitív.

 

Engem érdekelnek az itt már említett felhasználási feltételek, miszerint a reklámszűrés már peresítés tárgya lehet, ill. az, hogy ebből miért nem lehet kilépni, ha már valaki volt olyan balga, hogy belement egyáltalán (hozzáteszem, a kipróbálom link arra utal, hogy visszacsinálható.)

 

Privacy szempontból is érdekes ez az egész...

 

És végül: ugye, ugye nem lesz később kötelező?

Előzmény: GG (99)
urál Creative Commons License 2007.04.02 0 0 113

Ezeket a szövegeket egyébként hol találtad?

Előzmény: kiskarácsonynagykarácsony (103)
urál Creative Commons License 2007.04.02 0 0 112

Hoppáhoppá!

 

Tehát itt a megoldás! Ha valahogy sikerülne kitiltatnom magam az indából akkor visszakpnám a nicknevemet, mármint, hogy azzal tudjak belépni az indexre, hiszen az indából való kitiltás azt nem érintené!

 

Az indára is van megoldás, a freestratos bannerre is volt!:)))

Előzmény: kiskarácsonynagykarácsony (103)
annyi baj legyen Creative Commons License 2007.04.02 0 0 111
jóvanna, nem akartam rögtön az orális szekszuális aktusra figyelmeztető felhívással kezdeni :)
Előzmény: kdezsoe (110)
kdezsoe Creative Commons License 2007.04.02 0 0 110

Egy adat vagy egy adatbazisban, nem tobb...

Tessek ugy viselkedni. :)))

Előzmény: annyi baj legyen (106)
:sn4ke: Creative Commons License 2007.04.02 0 0 109
olvass
Előzmény: vlevi (108)
vlevi Creative Commons License 2007.04.02 0 0 108
Ezt akár írhattam volna én is.
Egyébként mi a búvalbaszott lófasz ez az inda, azonkívül hogy kell a halálnak?
Mert én kurvára nem akarok se blogozni, se vipmailozni (ha eddig nem tettem, ezután végképp nem fogom megszeretni).
Előzmény: missparker (5)
Nameless_ Creative Commons License 2007.04.02 0 0 107
Egy lófaszt, és nem is fognak megkérdezni róla. Lenyomják a torkodon, akard és kész.
Előzmény: annyi baj legyen (106)
annyi baj legyen Creative Commons License 2007.04.02 0 0 106
GG, és csináltatok valamilyen felmérést, hogy hányan szeretnék ezt a fajta szolgáltatást?
Hiszen az idejárók nagy része csak fórumozni szeretne. Az rendben van, hogy felkínáljátok a lehetőséget a váltásra, viszont szerintem legtöbbünket ez az agresszív nyomulás az, ami idegesít. Ha egyszer kiválasztom, hogy nem, nem szeretném kipróbálni, akkor nem kérdezgesse meg minden bejelentkezésemkor, hogy nem gondoltam meg esetleg magamat...
Ha baloldalt lenne egy link a menüben, sokkal szolidabb lenne, viszont ha valaki indázni akar, meg van a lehetőség bármikor váltani.
Előzmény: GG (99)
kdezsoe Creative Commons License 2007.04.02 0 0 105
Arrol mar nem is beszelve, ha ujrainditom a gepet, de akar csak a bongeszot, ujra be kell jelentkeznem.
Előzmény: kdezsoe (104)
kdezsoe Creative Commons License 2007.04.02 0 0 104

Nnnna. Rakurtam....:(

Nem azonnal forumozni indultam, mert kivancsi lettem, mi ez az uj kunszt.

Rajottem, hogy nem akarok blogot, nem kell az indafon, a mail is jobban tetszik az outlookomon.

Mostmeg csak a teljes (kukacos) mailcimemmel enged be a forumra!

Nem akarok Indat! Hol lehet visszacsinalni?

Most. Rogton.

kiskarácsonynagykarácsony Creative Commons License 2007.04.02 0 0 103
Elemezné, nekem a felhasználási feltételekben szereplő, pár sort?

"A szolgáltatást csak saját felelősségedre használhatod. Felelős vagy a felhasználói neveddel végrehajtott műveletekért, valamint az ezt védő jelszavad biztonságban tartásáért."

"Az erre szolgáló beállítási lehetőségeken kívül nem módosíthatod az IndaPass és az ahhoz kapcsolódó rendszerek megjelenését, működését, az erre vonatkozó kísérletek is kizárást és egyéb jogi következményeket vonhatnak maguk után."

"Amennyiben a jelen felhasználási feltételek megsértésével kárt okozol a Szolgáltatónak, azt teljes mértékben köteles vagy megtéríteni."

Vagyis, ha jól értem, akkor az Index Zrt engem beperelhet, többekközött azért, ha kitiltom a reklámokat a saját gépemen. Ez már eddig is érdekes.
Ezzel kapcsolatos a következő kérdésem, ha csak statisztikai célra logolják a "mozgásomat" akkor mi alapján azonosítanak be? Vagy mégsem csak statisztikai célú a logolás?

Mikor kerül a fórumon bevezetésre kötelezően az Indapass?

Köszönettel: KK
Előzmény: GG (99)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 102
most éppen jó, úgyhogy vagy megjavult vmi, vagy a kiléptetési idő volt túl hosszú, sajnos sehol nincs megadva, hogy mennyit fogad el, és én szerintem kb száz évre állítottam :)
Előzmény: locsemege (100)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 101
érdekelne ennek a privacy háttere. ki látja, hogy mely nickek tartoznak egyvalakihez, ki látja annak a valakinek a blogját, levelezését stb., milyen garanciák vannak erre. milyen adatokat szolgáltattok, ha egyik-másik szolgáltatás kapcsán probléma merül fel... és ami a legfontosabb: lehessen kilépni az összekapcsolásból. már, ha megmarad a indafos-független fórumozás lehetősége. mondjuk, ha nem, akkor bukta lesz..
Előzmény: GG (99)
locsemege Creative Commons License 2007.04.02 0 0 100
Itt valami tényleg nem gömbölyű, mert tényleg nem tapasztaltam változást. Tudni kell, én mindig az első új hozzászolásommal, vagy a válasszal egy hozzászólásra lépek be, sohasem a bal felső sarok környékén lévő login-nal.

Nem az indexeseket védem, de egyelőre nem látom szerencsére, hogy hol baxták el.
Előzmény: e_dora (84)
GG Creative Commons License 2007.04.02 0 0 99

Sziasztok, ne hagyjátok abba: akkor mostantól ez lesz a Fórum-Indapass hivatalos topikja, és még a címét sem írjuk át :)

 

Minden ilyen átállás jár egy kicsi nyűggel, meg van, amelyik nagyobbal, ezt sajnos mi is tudjuk, de nem azért csináljuk, hogy a kedves fórumozó közönséget megszívassuk, vagy hogy a nyakába varrjunk egy csomó olyan szolgáltatást, amit nem is akar használni, hanem azért, mert annyi mindennel szeretnénk bővíteni a Fórumot, és annyi sok, hónapok és évek óta sorban álló kérést megoldani, hogy nagyon hosszú gondolkozás után tényleg nem maradt más, mint az, hogy errefele menjünk.

 

Már az első körben adunk egy kis pluszt a kényelmetlenségért cserébe: egy régesrégi kérést megoldottunk, az Indapassosan működő felhasználók ugyanis meg tudják csinálni azt, hogy egy bejelentkezés után több nicket kezelnek, és a nickek között  egy legördülő menü segítségével lehet váltani. És ahány nick, annyi identitás, annyi kedvenceklista stb.

 

Itt leszek, figyelek!

 

Gerényi Gábor

Index

locsemege Creative Commons License 2007.04.02 0 0 98
Micsoda? 1% alatt van a processzor kihasználtságom, mint eddig.
Előzmény: Kilroy (85)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 97

Nekem Maxthonom van, azzal szenzációsan, mert semmi se látszik, ami Inda lenne.

 

Előzmény: e_dora (95)
tuutuu Creative Commons License 2007.04.02 0 0 96

Jól tenné az Index, ha ezt a baromságot fölszámolná, mert hamarost megint itthagyom az egészet pár évre...:}}

 

Minden ügynököt lerugdosok a lépcsőn, nehogy már ilyennel bosszantson már a zindex..:}}

e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 95
IE alatt hogy lehet kinyírni a fejlécet és a bannert? (minden narancs felettit)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 94
lecseréltem a bookmarkomat az indafos leave me alone button linkjére, talán majd így
Előzmény: e_dora (92)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 93
Igen, bennmaradok. nyomogatom az f5-ot, vagy varok 10 percet, mind1.
Előzmény: e_dora (91)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 92

fejlődés... most először a böngésző újra kinyitása után be voltam még logolva, bár nem a fórum főoldalra tett, hanem - MÁR BELOGOLVA - megkérdezte tőlem újra, hogy

 

 hátha meggondoltam magam 5 perccel ezelőtthöz képest

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!