Keresés

Részletes keresés

Kriszten35 Creative Commons License 2013.06.09 0 0 1302

Szeretnél otthonodban ragyogó tisztaságot megfizethető áron? Szeretnéd, ha otthonodban megbízható, rugalmas takarító dolgozna? Mi ezt kínáljuk!
Magánház-lakás, napi- és nagytakarítása.
Hívjál Most!
Papp Krisztina
+3670/779-1434
egyszeruentiszta@gmail.com
www.egyszeruentiszta.info

 

DErika56 Creative Commons License 2013.06.05 0 0 1301

Kedves Mindenki!

 

Sokat gondolkodtam, hogy hogyan is mutathatnám be magamat pár mondatban, hogy ne a sablon szöveget írjam....annyian jelentkeznek, hogy nehéz lehet választani, hogy ki lehet az, aki tényleg megfelelő lenne a segítséget kereső igényeihez. Így arra jutottam, hogy röviden csak a lényeget írom le magamról.:)

 

56éves vagyok, több mint 20éve dolgozom takarítónőként gyerekes családoknál, magánszemélyeknél, irodában. Az egyik családnál már 16éve!

Magamra és a munkámra TÉNYLEG igényes és nagyon precíz vagyok. Nem dohányzom, nem iszom, nem kések el, nem vagyok megbízhatatlan, nem zavarok, nem beszélek fölöslegesen és nem mellékesen nagyon szépen takarítok.:))

A XIX.kerületben lakom, 3 felnőtt gyermekem van. Szeretem az állatokat, -nekem is van- sportolok és kirándulok szabadidőmben, amikor jut rá.

 

Budapesten bárhol vállalok napi- vagy nagytakarítást, erkölcsi bizonyítvánnyal igény esetén rendelkezem.

 

További szép napot kívánok, Erika

domotor5.6@gmail.com

Bizalom1 Creative Commons License 2013.06.03 0 0 1298

Üdvözlök mindenkit!

 

 Évek óta rutinos takarító vagyok!      .Családoknál, lakás- ház takarítását végzem.Mosok-vasalok, igény szerint.Úgy dolgozom, hogy a megbeszélt időtartamban, beleférjen 1 ablak.1 ajtó, függüny, ... így nem kell nagytakarítani, mindig tiszta a lakás.54 éves, gyors-alapos vagyok, 6 éve ez a munkám  Ingatlan hitellel maradtam egyedül, nehéz helyzetben, ez önmagáért beszél.A munkám komolyan veszem, a becsület alap..Jelenleg a hétfő, és a péntek üres, keresek minimun 4, de 6-8 órás időben családot! XV-kerületi vagyok, környező kerületek előnyösebbek lennének, de minden megoldható. Alkalmi jelleggel is vállalok NAGYTAKARÍTÁST-- bármilyent, lehet búli után hétvégén is- költözésnél-festés-halál eset...-felérek 2 fiatallal!! Állat barát-kert szerető, univerzális nő vagyok! Köszönettel.       wg48@freemail.hu      Tel: 0620-334-55-58.

szigetréme Creative Commons License 2013.06.03 0 0 1297

Egy ismerősöm kérését tolmácsolom.

 

Ráckeve melletti kis faluban lévő házunkba keresek nagytakaritásra takaritónőt. 3 hálószoba, fürdőszoba, közlekedő, nappali és konyha nagytakaritásáról lenne szó. Portalanitás, ablak lemosása és pucolása, a szekrények portörlése és amit egy nagytakaritás magába foglal. És természetesen függöny mosás.

Olyanok jelentkezését várjuk akik igényesek és precizek a munkájukra.

 

Rövid fényképes bemutatkozó levelet kérek a fizetési igény megjelölésével  a következő email cimre.    bugyur@freemail.hu

 

Köszönöm

 

Carol72 Creative Commons License 2013.06.02 0 0 1296
Házvezetőnőt, bejárónőt keresek a 18.kerületbe!
A feladat a családi ház rendbentartása, minden hozzá tartozó dologgal. Főzésre, gyerekfelügyeletre NINCS szükség, kizárólag a lakást kell rendben tartani, illetve mosni, vasalni, virágot locsolni. Olyan hölgyet keresek aki nem dohányzik, igényes magára, olyan szinten tud takarítani, hogy ne legyen szükség alkalmanként nagytakaritásra, mert minden folyamatosan rendben van, illetve tökéletesen, szépen vasal. A munka szerintem heti három alkalmat jelentene. Amennyiben érdeklődik, akkor fényképes bemutatkozást kérek a kepesne@freemail.hu címre referenciák megjelölésével!
Vicus02 Creative Commons License 2013.06.01 0 0 1295

                           Jó napot kivánok!

 

 

     Hétvégén vállalnám lakások és családi házak kis és nagytakaritását Budapesten.

 

 

            Megbizható és alapos munkát végzek.

 

      Jelenleg is takaritóként dolgozom, kérésre küldök önéletrajzot.

 

    Elérhetőségem: leopard1202@freemail.hu

 

 

               tel szám: 06305527818

 

                   Várom a jelentkezésüket köszönöm!

Ritaa8 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1294

Takaritást és gyermekfelügyeletet vállalok!!!

 

Hétköznap és hétvégén is! Gyermekekhez van tapasztalatom, bölcsődében dolgozom!

Megbizható,rugalmas vagyok!!

 

Köszönettel:

Rita

Dettusfruttus Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1293

Sziasztok!

Holnapra keresek sürgősen takarítót Újbudára!

40nm2 káoszra keresek bátor takarítónőt:) Mivel csak este érek haza a munkám miatt, ezért nálam elszabadult a pokol, illetve a kutyám is hullajtja a szőrét (nem lesz jelen takarításnál). :) Holnap délelőtt vagy délutánra...

Nagytakarítást szeretnék (mosás, felmosás, elmosogatás, konyha teljes rendbetétele, porszívózás, fürdőszoba kitakarítás, polcok rendbetétele, letörlése, wc kitakarítása, ajtók lemosása...)

Ha tudod vállalni akkor a  dettusfruttus@freemail.hu email címre várom az emailed ami fizetési igényedet is tartalmazza. :) 

Köszönöm

carol2 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1292

Kedves segítségre vágyók!

 

Takarítást vállalok magánlakásokban Törökbálint, Budaörs, Budapest területén most már lassan 2éve, és az ügyfeleim meg vannak elégedve velem.

Van közöttük fiatal pár, akik ritkán vannak otthon, így nincs idejük takarítani, azonban kerül olyan is akinek anyaként kisgyereke mellett nem jut ideje a lakás megfelelő tisztán tartására.

Azonban az idősebb korosztályú házaspár is bizalommal bízhatta rám a lakás tisztán tartását,mert sosem csalódott az eredményben. Azért választottam ezt a munkát, mert rugalmas , és mert szeretem a tisztaságot és a rendet!

Hosszú távon keresem a munkaadóimat.

 

Kedves, jó humorú, munkájára igényes,maximalista vagyok. Ha ilyen embert keres akkor hívjon bátran a következő számon:

 

06202298526

 

Vagy írjon a következő email-címen: carol2@freemail.hu

Boriné.Katalin Creative Commons License 2013.05.30 0 0 1291

Megbízható takarítónő több éves tapasztalattal munkát keres.

Irodák,társasházak,magánlakások...(főként V,VI,VII,VIII,X,XIV,XVI kerület )

Leinformálható vagyok .

 

Elérhetőség 0670/594-5294 vagy bori.sanorne@hotmail.hu

Danielle007 Creative Commons License 2013.05.29 0 0 1290

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Gazdagréttől 10 percre található magánlakás(110 nm ) rendben tartásához keresek segítséget hosszútávra!

Vasalás, alapos takarítás, rendrakás a feladat. 2-3 hetente kell jönni  , hétvégi napokon . A családban két macska és egy kisgyerek is van .   Jelentkezést /rövid bemutatkozást  emailen várom , fizetési igény megjelölésével.

 

Email : 
irhasaroktakaritas@gmail.com

dancee Creative Commons License 2013.05.29 0 0 1289

Magadnám a számomat:06204921359

Előzmény: csiporka3 (1277)
dancee Creative Commons License 2013.05.29 0 0 1288

Megadnám a számomat:06204921359

Előzmény: zsömi06 (1273)
Agnes1122 Creative Commons License 2013.05.27 0 0 1287

Kedves mindenki! Nagyon sok emailt kaptam, kérem, többen ne írjanak, akik eddig írtak azokból remélem valaki be fog válni....

Köszönöm a jelentkezéseket, és minden jót kívánok.

Ágnes

Előzmény: Agnes1122 (1285)
zso.zso Creative Commons License 2013.05.27 0 0 1286

 

Kedves Mindenki!

 

 Takaritást Vállalok családoknál!  akár bejáronő ként is. minden amit szeretne.megbiszhato Rugalmas,munkámra igényes, csalodást nem okozo. 38 év Nő vagyok. megprobálok önhoz igazodni. Reszleteket,telefonon,vagy személyesen.

 

Le Írni mindent le lehet,igy nem írok többet. gyözödjön meg inkább.

 

 

                  Hivjon Bizalomal: 06-706345842

 

   Üdv: Erzsok.                      

 

Agnes1122 Creative Commons License 2013.05.25 0 0 1285

Jó napot kívánok. Takarítónőt keresek a XI. ker.ben, az Allee-tol/Móricz Zs. körtértől 10 percre. Ez egy nagyon pici lakás, csak 1 szoba van, meg előszoba, konyha és fürdőszoba, minden elég kicsi. Heti 1 alkalommal keresnék valakit, kb 2 óra alatt itt az egész lakást ki lehet takarítani, össze kéne söpörni (egyelőre nincs porszívó), felmosni, szekrények tetejét letörölni, mosogatni, kicsit vasalni, meg mindent tisztán tartani, néha kitisztítani a hűtőt, de itt minden elég tiszta, nincs gyerek meg állat és én is takarítok. Az az egy kifogásom van, hogy alaposan takarítson, ne tessék-lássék, és hogy vigyázzon a ruháimra meg a cipőimre.

2000 Ft-ot ajánok ezért+ adok kávét vagy teát és én mindenkit tisztelek tehát biztos jóban leszünk.

Szívesen alkalmaznék erdélyi vagy határontúli magyart!

 

email: mozart123456@hushmail.com

vagy telefon: (bp-i szám tehát vidékről rakja elé a 061-et) 78-96-402

Szép napot mindenkinek. Ágnes

Előzmény: carol2 (1283)
dhdiana Creative Commons License 2013.05.24 0 0 1284

Kedves Julcsi!

 

Nem tudom, hogy összejött-e neked a munka, amire jelentkeztél, vagy sem, illetve, hogy van-e még szabad kapacitásod.

Nekem tetszett a jelentkezésed, ezért írok.

Ha szükséged van még alkalmi munkára, és szeretsz vasalni, akkor örülnék, ha segítenél nekünk.

Nekünk a hétköznap délutáni időpont lenne jó.

 

Várom mielőbbi válaszod az alábbi email címre:

dhdiana@freemail.hu

 

Diana

Előzmény: A.Julcsi (1271)
carol2 Creative Commons License 2013.05.24 0 0 1283

Kedves segítségre vágyók!

Takarítást vállalok magánlakásokban, többek között Törökbálint, Budaörs és Budapest budai részén. Irányár: 6000Ft/alkalom

Jelenleg nyelvtanfolyamra és nyelvtanulásra gyűjtök, ami mellett rugalmasan dolgozni tudok. Egy éve takarítok már, így referenciával szolgálhatok.

Forduljanak hozzám

bizalommal a következő számon:

06202298526

Vagy email címen:

szekely.karola86@gmail.com

 

 

iwitablet Creative Commons License 2013.05.21 0 0 1282

06-20/2309832, 06-30/8365869  Megbízható takarítónő munkát keres Budapesten és környékén. Takarítást, vasalást, bármilyen házi munkát elvállalok. 

Dan620726 Creative Commons License 2013.05.21 0 0 1281
Takarítást,mosást,vasalást,gyermekfelügyetet vállalok
Budaörs,Törökbálint,Biatorbágy,Herceghalom
és vonzáskörzetében,valamint Budapest budai oldalán!
Saját autóval,referenciával rendelkezem!
Hívjon bizalommal!
06-30/565-7414
Vicus02 Creative Commons License 2013.05.17 0 0 1280

                      Tisztelt Hölgyem!

 

       Aktuális még a hirdetése?  Elküldtem Önnek a bemutatkozó levelemet nagyon megtisztelne ha lehetőséget biztositana a részemre.

                       Köszönöm szépen

 

                         Paragi Éva

Előzmény: Paszi0223 (1269)
Kriszten35 Creative Commons License 2013.05.16 0 0 1279

Kedves Dance!

Aktuális még a hirdetésed? Budapest területén vállalunk takarítást. Több helyre járunk és van tapasztalatunk. 

Nézd meg a honlapunkat(www.egyszeruentiszta.info) és amennyiben egy megbízható kedves takarítót szeretnél hívj minket nyugodtan. 

Kellemes napot Ignácz Piroska

Előzmény: dancee (1272)
Kriszten35 Creative Commons License 2013.05.16 0 0 1278

Szeretne irodájában otthonában ragyogó tisztaságot megfizethető áron? Szeretné, ha irodájában otthonában megbízható, rugalmas takarítók dolgoznának?

Mi ezt kínáljuk Önnek!

Magánház-lakás, Irodatakarítás, irodák napi- és nagytakarítása.

Hívjon Most!

Papp Krisztina

+3670/779-1434

egyszeruentiszta@gmail.com

www.egyszeruentiszta.info

 

csiporka3 Creative Commons License 2013.05.15 0 0 1277

Kedves dancee!

Ha még aktuális, jelentkeznék a takarításra. Kőbányai vagyok én is, ha még nem kötelezte el magát senki mellett, kérem keressen meg a gabriella52@c2.hu emailon, hogy bővebben bemutatkozzam.

Előzmény: dancee (1272)
zzzxz Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1276

Kedves Segítség Keresők!

 

Alkalmi és rendszeres takarítást, nagytakarítást vállalok referenciákkal családi házakban, lakásokban.

Elsősorban Budaörs, Törökbálint, Érd, Budapest budai oldalán.

Beszéljünk a részletekről: szepenjol@gmail.com 70/397-5027

egyszülő Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1275

Sziasztok.

 

Vállalom magánházak takarítását.6000ft/alkalom napi takarítás.

Ami a napi takarításban benne van:  Konyha:asztalok,pultok lemosása,mosógatás,seprés,szemét eltávolítás,felmosás.Szoba:Ágyak rendbetétele,porszívózás,felmosás.Fürdőszoba:kád,mosdó lemosása,vízkötelenítés,tükör pucolás,seprés,felmosás.Nappali:elpakolás (újság,stb)porszívózás,felmosás.Wc:fertötlenítés,seprés,felmosás.Lakáson belüli egyéb helység:elpakolás,seprés ,felmosás.

Nagytakarítás megbeszélés alapján:5000ft-tól.

Nagytakarítás:csempe mosás,ablak pucolás,függöny mosás igény szerint.

Egyéb takarítás megbeszélés alapján.Rendszeres takarítás árai megbeszélés alapján változhat hívjon bizalommal:

06/20 259-28-95

Kérésre önéletrajzot küldök.

 

Referenciával rendelkezem.

Leinformálható vagyok.

 

egyszülő Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1274

Kedves Genovéva!Köszönöm,hogy a hírdetésemet lemásoltad,de jobban örültem volna ha a saját hírdetésedet írod ide ki.Remélem a takarításaid is ilyen minőségben végzed.

Előzmény: Törölt nick (1243)
zsömi06 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 1273

Tc. !Precíz, munkájára igényes nő vagyok,azt hiszem megfelelnék az elvárásainak.Bővebb felvilágosítást, pl. hogy mekkora lakásről lenne szó, mik az elvárásai stb.a katona 013@freemail.hu email címre lenne szíves küldeni.Köszönöm

Előzmény: dancee (1272)
dancee Creative Commons License 2013.05.12 0 0 1272

Precíz,pedáns,igényes,takarítani tudó hölgyet keresek,heti egyszeri takarításra,a X. kerületbe .

A.Julcsi Creative Commons License 2013.05.12 0 0 1271

Én szívesen jelentkeznék az alkalmi munkára! Aktuális még a lehetőség?

Gimnazista vagyok, 10.évfolyamos, 16 éves. A Szent Margit Gimnáziumban tanulok. Spanyol nyelvvizsgatanfolyamra gyűjtök, ezért keresek többek között munkát :) Bármilyen feladatot el tudok végezni, az alap tisztítószerekkel tudok bánni (hidegzsíroldó, vízkőtlenítő, ablakpucoló, stb.), és kerti munkákat is vállalok. Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezem.
Csatolva küldök fényképet a bemutatkozáshoz.
650ft/óra bérrel dolgoznék.

Szombat délelőttönként tudnék menni, vagy hétköznap délután a szorgalmi időszak végéig.
Ha mégiscsak szükséges lenne, a macskaalmot is szívesen kitakarítom.


A megadott e-mail címre is elküldtem a bemutatkozást fényképpel együtt:)


Üdvözlettel:
Andróczi Júlia

Előzmény: Paszi0223 (1269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!