Keresés

Részletes keresés

Domika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 120
Mert nem válaszoltál rá... :) Ma este mail megy...
Előzmény: Törölt nick (118)
EmpZoooli Creative Commons License 2000.09.10 0 0 119
Hali

En is sokaig jatszottam ENTERPRISE128 geppel, de mivel a csaladban nem nagyon volt villamos-muszaki emberke meg is maradtam ezen a szintem...
(meg a kulso joy-t se sikerult beuzemelnem) Az egyetlen dolog amit tettem, hogy elso pillanatban kidobtam az eredeti magnot es vettem helyette egy csucs szupert, es emiatt soha semmi problema nem is volt a kazettakkal (a magno-vezerlo kabelt se dugtam be soha).

Arra emlekszem hogy a Dagaly utcai (Bp XIII. ker) muvelodesi hazban valami nyari napkozin a szamitogepesek kozott osszefutottam egy szemuveges sraccal, akirol kiderult, hogy szintem EP-je van otthon es beszelgettunk is sokat. Mikor elvaltunk adott egy kopott kazettat amin sok jatek volt koztuk egy "public domain"-os is... A jatek cime valami olyasmi volt hogy "Jack in the land of coconuts" es egy idetlen kover kisfiuval kellett mindenkit kokusszal megdobni (amugy sima ugralos jatek volt). A srac amugy nem tudta hogy a jatek cime nem public domain, de en kesobb rajottem. (azert irom le ezeket hatha valaki magara ismer)

Melyik magyar programozo-gardanak volt az a maniaja, hogy mindenhol fenylo neoncsovek forogtak a menuknel? Sok egyszeru, de elvezetes jatekkal jatszottam toluk...

A Nodes volt a sztar az biztos, de a Wrigglerrel is sokat nyomtuk. Volt meg Exploding fist es Star Wars jatek is. Batmanbol ket verziom is volt.

Nemreg viszont nagyszuleim hiretelen elajandekoztak(!) a porosodo EP-met, pedig meg egy aranyos dinoszaurusos matrica is volt rajta...
Nem tudom miert de majdnem sirtam.

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.07 0 0 118
Miért nem tudsz emailban elérni?
Domika Creative Commons License 2000.09.07 0 0 117
Endi!

Mivel e-maiben nem igazán tudlak elérni, ezért itt próbálkozom. LionKOAK küldött egy EP-s félig kész honlapot, amit te csináltál. Megnéztem. Egész jó. Ha érdekel tudunk tárhelyet biztositani aldomainnal is. Sot!
Irjál nekem mailt! Megbeszéljük.

Üdv
Domi

Előzmény: Törölt nick (113)
DDani Creative Commons License 2000.08.27 0 0 116
Igen, csak én az ENTER-be (Enterprise emulator) szeretném betölteni, ugyanis nem rendelkezem igazi EP-vel sajna :(
OkOsKa Creative Commons License 2000.08.27 0 0 115
Hát pnt nem jó: az EPTE előlapján a PLAY gombot kell megynyomni (vagy Commands menü PLAY menüpont), és ki kell választani a TAP fájlt. Az EP gépen meg mintha magnóról töltenéd be.
Előzmény: DDani (114)
DDani Creative Commons License 2000.08.26 0 0 114
Sziasztok!

Segítsetek, nem tudok rájönni, hogy lehet az ENTER-be a Wrigglert betölteni.
EPTE-nél kiválasztottam az "Extract a .TAP file"-t, megcsinálta, de hogyan tovább?

DDani

Törölt nick Creative Commons License 2000.08.21 0 0 113
Köszi!
Én aktív leszek!
OkOsKa Creative Commons License 2000.08.21 0 0 112
Ha minden jol megy, felirtalak. De az udvozlolevelbol ugyis rajossz.

Ja igen:
A levlistara minden uj beleponek erdemes lenne par nappal/hettel a tagsag utan irni egy bemutatkozo levelet (ICQ, honnan ir /varos), a klubjelleg fokozasa erdekeben. De ne rogton irjatok, mert kell ido, amig kello szamu listatag verbuvalodik ossze.

Es ha valaki hasonlo kezdemenyezessel all elo/tud ftp-szervert aldozni a nemes celert, maximalisan tamogatom.
Let EP live forever...

Előzmény: Törölt nick (111)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.21 0 0 111
Hú, írjatok fel a levlistára, mert én lehet hogy elfelejtem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!