Keresés

Részletes keresés

p.tomi75 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 238

15 kg ig 15 EUR/GBR

20 kg ig 25 EUR/GBR

utirányonként.

 

Előzmény: kékszemű (237)
kékszemű Creative Commons License 2012.02.07 0 0 237

Csomag díját hogy számítják a Ryanair-nél?

p.tomi75 Creative Commons License 2012.02.07 0 0 236

Én szintén a Malév jegyemet buktam áprilisra. De  érdemes bekukkantani a Wizz oldalára, tegnap sikerült jegyet vennem áprilisra, annyiért mint a Ryanair-nél van kiírva szuper akciósan. A Wizz pedig engedélyekkel rendelkezik!

Előzmény: freyya (235)
freyya Creative Commons License 2012.02.07 0 0 235

Feltételezem, hogy mivel nem becsődölt légitársaságról van szó, járattörlés (esetükben a járat meghiúsulása) esetén szó nélkül visszautalják a befizetett összegeket. Ettől függetlenül én inkább kivárom azt a megegyezést a reptérrel. A MALÉV jegyünket már bebuktuk, nem akarok egy újabb légitársasággal hadakozni a pénzemért. Úgyis csak augusztusban utazunk. Annak viszont örülök, hogy végre Malagába lesz közvetlen járat Budapestről (ha lesz), nem kell Madridból még kétszer annyiért levonatozni.

Előzmény: Psziche (228)
malazs Creative Commons License 2012.02.05 0 0 234

Semmi gond ;-)

Előzmény: Pontikos1 (232)
malazs Creative Commons License 2012.02.05 0 0 233

Nem téged cseszegettelek  ;-) A te hozzászólásodra válaszoltam mert Pandust kérdezted, én erre azt írtam hogy nézd meg kit is kérdezel,a hozzászólásaiból kiderül ;-)

Előzmény: Pontikos1 (231)
Pontikos1 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 232

Bakker, bocs. Így utólag visszaolvasva tök lejön, hogy nem engem csesztettél, hanem engem erősítettél meg. Ne haragudj, megkövetem magam!

Előzmény: malazs (230)
Pontikos1 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 231

te malazs, legközelebb annak reagálj, aki kicsapja a biztosítékot - látod, ezért nem értettem, miért engem cseszegetsz, holott ugyanarról beszélünk. :)

Én egyébként továbbra sem értem, miért lelekesednek ennyien a hírek dacára. Jegyet venni egy olyan légitársaságnál egy olyan útvonalra, ami még nem is biztos, hogy elindul - csak azért, mert olcsó... Kívánom, hogy tényleg senki ne járjon pórul, de szerintem ostobaság azt hinni, hogy egy menetrend, pár szerződés, a jegyértékesítés és egy sajtótájékoztató pár óra alatt összedobható

Előzmény: malazs (230)
malazs Creative Commons License 2012.02.05 0 0 230

Valóban elképzelhető hogy igazad van, Lehet Pontikos1 pont arra gondolt amire én, csak ő azt hihette hogy az írásom rá vonatkozik,mert neki válaszoltam. Holott abból kiderül hogy Pandus írása ami itt is kiverte nálam a biztosítékot,mert már a pilóta fórumon is a Ryan-t ajnározta hogy milyen f@sza gyerekek mert 2mp alatt reagáltak.

 

A megegyezés a reptérrel az egy összetettebb dolog lesz, sok az egyeztetnivaló benne, terminálról,kiszolgálásról és persze az árról, MO'L úr pedig nem arról híres hogy olyan nagyon fizetni akar,neki BUD olyan reptér mint egy utolsó francia isten hátamögötti kis falu reptere aghová csak azért repül mert a gépének a landolási díja annyi mint itthon egy belvárosi parkolás.

Előzmény: Psziche (228)
Vivyke89 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 229

Sziasztok!

 

 

Segítséget szeretnék kérni. Még sosem utaztam Ryanair-rel.

Manchesterbe mennék Budapestről. 03.03-03.17.  A jegy 2999-2999 hozzá jön a poggyász , biztosítás stb stb. kijön végül 36 körül. kiválasztom, hogy  mastercarddal fizetek ugy már 39 lesz. Viszont azt is írja, hogy Excluding administration fee. Az gondolom a 6 euro / 6 font. Azon kívül kell még valamilyen egyéb díjra számítanom?

Másik kérdés. Hogy a foglalásnál letudom foglal a 2 időpontra a jegyet. Viszont itt : http://www.ryanair.com/hu/cheap-budapest-hungary-manchester-uk-flights

ezt írja: Booking Period: Fri 3 Feb 12 - Mon 6 Feb 12
Travel Period: Mon 2 Apr 12 - Mon 30 Apr 12
Applicable Days: Mon - Thurs (Subject to availability) Offer Advance Purchase: 14 Days starts 18 Feb 12.

 

Akkor most március 3-án eltudok utazni vagy sem?:/

Már nem értem, hogy mi van. Főleg, hogy itt a fórumokon olvasgattam olyanokat is, hogy lehet hogy miután már lefoglaltam és kifizettem a dolgokat után majd törlik járatot...

 

 

Előre is köszönöm a segítséget!

Psziche Creative Commons License 2012.02.05 0 0 228

Nem értem, pontosan miről vitatkoztok, de lehetséges, hogy félreértitek egymást.

Jó lenne, ha valaki meg tudná mondani, hogy kb. mikortól lehet biztonságosan jegyet venni, és főleg kívánatos lenne a Ryanair részéről egy magyarországi információs telefonszám.

Nincs még megegyezés a Ryanair és a reptér között, de már árulják a jegyeket. Hogy lehet ez? És ha most megveszi valaki, aztán kiderül, hogy aznap mégsem fog indulni járat, olyankor mi van?

Előzmény: malazs (227)
malazs Creative Commons License 2012.02.05 0 0 227

Még nem szerződött!!! Nézted a foglalási oldalukat és a BUD felhívását!

 

Az ész nélküli jegy foglalásához: Mi általában ha már utazunk az min 5 nap, kettőnknek 2 feladott és 2 kézipogyó, szeretek olyan helyen ülni a gépen amit én jónak látok,tehát nem hátrány az online check-in ami konkrét helyre szól, nem szeretek tolongani csak azért hogy mielőbb a gépbe üljek a megfelelő helyre. Nem szeretek a cálállomásomtól távolabbi reptérre utazni,mert az onnantól bejutás+ költség és +idő. Nos, ezek függvényében nézzük már meg mennyi is az az olcsó jegy! Lehet 1-2 napos hátizsákos utakhoz ez jó megoldás, csak épp másoknak más igényeik vannak. Így aztán lehet dicsőíteni MO'L-t, csak hogy ez az ex MALÉV utasoknak nem alternatíva, továbbá korántsincs róla szó hogy egy másodpercek alatt összeütött üzleti tervről és járatokról lenne szó. Ha a kedves olvtársnak akár csak egy halovány fogalma lenne egy-egy útvonal összeállításáról és arról hogy ehhez lehet azok a repterek már zsebben vannak ahová repül a Ryan, de BUD még nem! Ráadásul ehhez a T1 kevés is lesz,a T2 költségei meg nem épp olyan barátságosak mint amit megfinanszírozott nekik a Turizmus ZRT az 5 desztináció esetében T1-re.

Előzmény: Pontikos1 (226)
Pontikos1 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 226

malazs drága, nem tudom, hogy olvasol a sorok között, de nem is baj. Tudod, mit? Foglaljatok ész nélkül jegyeket!

Nem tudom, mi bántott meg téged abban, hogy a ryanair még szerződött a reptérrel...

 

Előzmény: malazs (225)
malazs Creative Commons License 2012.02.05 0 0 225

Ááá! az nem lényeg, nézd meg az illető hozzászólásait akire reagálsz, abból kiderül hogy mennyi objektivitása,rálátása van a repülésre és az azzal kapcsolatos üzleti világra. Mindegy lenne ha Fekete Pákóval szállnál vitába a magyar nyelvről.... :)))

Előzmény: Pontikos1 (223)
Pandus Creative Commons License 2012.02.05 0 0 224

jól tették!

Előzmény: Pontikos1 (223)
Pontikos1 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 223

Remélem, azt is olvastad, hogy még nincs megegyezés a reptér és a légitársaság között...

Az meg sztem elég naív elképzelés, hogy ők erre már nem készültek rá korábban...

Előzmény: Pandus (222)
Pandus Creative Commons License 2012.02.04 0 0 222

a tegnapi események hatására nem márciusban indulnak újra a Ryanair bp-i járatai. Úgy viselkedtek, ahogy egy  - kapitalista - cégnek viselkednie kell. Egy mp alatt felmérték, mekkora űr lett, amit ők betölthetnének. Ráugrottak, néhány órán belül (!) kidolgozták a stratégiát, az eredetileg 5 úticél heyett 31re szervezték meg a járatokat, és mindezt már délben feltették a honlapjukra, majd délután itt, nem Íro-ban tartottak sajtótájékoztatót. Így kell ezt, Bravó!

 

springcroft Creative Commons License 2010.04.13 0 0 220

Így most már érthető. Ezek szerint ki kellene számolni, hogy ha a jegy árából levonod az adott oldalon felsorolt díjakat megéri-e lemondani marad-e valami.

Mivel én nem jelentettem be semmit csak egyszerűen nem mentem el ezért nem is vontak le semmit. Én csak a repjegyet buktam, semmilyen más költségem nem volt.

 

Viszont én az Easy jettel utaztam volna.

 

Szerintem számold ki hátha megéri hogy levonják a különböző összegeket és visszajár valami.

Előzmény: ztin (219)
ztin Creative Commons License 2010.04.13 0 0 219
A weboldalukon szerepel abban az esetben ha lemondanád az utat, vagy mondjuk késve érkezel és nem jutsz fel a gépre. A jegy árát visszafizetik ugyan de ilyen díjakkal rémisztgetnek a weboldalon... Szóval azt mondod ha csak simán nem utazom el akkor max. a repjegyet bukom el?
Előzmény: springcroft (218)
springcroft Creative Commons License 2010.04.12 0 0 218
Én már buktam wizzair jegyet de se további szolgáltatások díját se semmi rendelkezésre tartási díjat nem számláztak ki. Mire gondolsz amikor ezeket a költségeket említed? Mi az a rendelkezésre tartás díj? (előre is bocsi ha csak én vagyok ilyen tudatlan)
Előzmény: ztin (217)
ztin Creative Commons License 2010.04.12 0 0 217
Sziasztok!

Wizzair jegyem van, de ahogy néztem nem tudom töröltetni az utazásom mert valójában többe kerülne mintha elmennék. Szerintetek mi történik akkor ha egyszerűen nem megyek ki a reptérre? Akkor is megfizetetik velem az egyéb Szolgáltatások Díját és a rendelkezésre Tartási Díjat? Nagyon nem tudok elutazni de ahogy megnéztem az egyéb díjakat kénytelen leszek...
Valaki csinálta már, hogy fogta magát és mégsem utazott?
Köszi előre is az infókat...
csufi.rulez Creative Commons License 2009.06.27 0 0 216
Dehogynem, átszervezheted a dolgot. Csak az 35 GBP/€-ba fog fájni (egy útra/szektorra természetesen).
Előzmény: Ganicza (215)
Ganicza Creative Commons License 2009.06.27 0 0 215
Hmmm, kössz a gyors választ.....és másik időpontra sem lehet átrakatni?! biztos vlmi
felárért, de akkor is jó lenne!
Előzmény: csufi.rulez (214)
csufi.rulez Creative Commons License 2009.06.27 0 0 214

Úgy működik, hogy

 

1. Nem kell és nem is lehet semmit lemondani.

2. A jegyvásárlásra kiadott pénz bukta.

3. További teendő/aggódnivaló nincs.

 

(esetleg örülj, ha olcsón foglaltál, mert akkor keveset buksz :-)

Előzmény: Ganicza (213)
Ganicza Creative Commons License 2009.06.27 0 0 213
Szervusztok!

Vettem két repjegyet, az egyik Budapest-Bristol a másik Bristol-Dublin!
Közben ugy alakult h nem tudok kimenni...ilyenkor le lehet mondani valahogy,
vagy veszik minden pénzem?! Ez hogy működik?!

köszi
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.17 0 0 212

Itt kérj segítséget, több szaki olvassa:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9080771&la=91178083

Előzmény: biaci (211)
biaci Creative Commons License 2009.06.17 0 0 211
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni abban hogy folgaltam jegyet Bristolba.De a jegyen az áll:NOT CONFIRMED.A pénzt se vonták le és E-mail-t se kaptam.Mi lehet a gond?Van reservation number,rajta a nevem,minden.Miért nem vonta le a pénzt vajon?Foglaljak újat???1 hét múlva mennék!
Kérek szépen valakit,segítsen!!!Köszönöm
Newrem83 Creative Commons License 2009.05.21 0 0 210
Üdv,

Valaki nem tudja véletlenül, hogy ha már megvettem a jegyet és a kapott emailben benne van a 3000Ft-os összeg amit 1db. checked bag-ért fizetek ( feladandó poggyászért),és online check in-eltem, akkor ugye a reptéren már nem kell fizetnem másért?
finchley Creative Commons License 2009.03.18 0 0 209

Szia

 

Pozsony Bécs közötti buszjárat:http://www.slovaklines.sk/index_hu.html

 

A másik kérdésben most már én is elbizonytalandotam mivel eddig én is így tudtam, hogy nem kell fizetni de most  azt olvastam hogy kell.

Előzmény: Szirtaki (208)
Szirtaki Creative Commons License 2009.03.18 0 0 208

Sziasztok!

 

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha foglalok a Ryanair-nél repülőjegyet, akkor a feladott csomagokért kell külön pluszba fizetni az internetes jegyvásárlásakor?

Mert mintha +15 EUR kellene fizetni minden egyes feladott poggyászért.

A járat a Pisa-Bratislava.

 

Másik kérdés:

Pozsony repteréről Bécsbe van e valamilyen buszközlekedés?

Mivel Pozsonyba érkezik a repülőgép. És innen Bécsbe szeretnék átjutni.

 

A segítséget előre is köszönöm!!!

:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!