Keresés

Részletes keresés

(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.06.24 -4 7 560

Ő miatta kéne nekünk a világ másik felén letérdelnünk ?

Ez viccnek is rossz ...

,,Chauvin tavaly május 25-én, egy rendőri intézkedés során perceken keresztül térdelt az afroamerikai George Floyd nyakán, és ezzel a vád szerint a férfi halálát okozta. Később a nyilvánosságra hozott boncolási jegyzőkönyvből kiderült, hogy az áldozat szívbetegségben és az új típusú koronavírus okozta Covid-19 betegségben szenvedett, továbbá a szervezetében rengeteg kábítószer is volt. "

Előzmény: csupaokosság (553)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -3 1 559

hát ha általában több száz barom üvölt, akkor nem mondhatom, hogy néhányan halkan kiáltoztak.

Előzmény: (.) (.) Gibson (555)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -3 1 558

orbán viktor. aki egyetértett a letérdelő íreket kifütyülő hordával.

Előzmény: üveges (554)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 -1 7 557

Én azért óvatos lennék, és bemondásra nem hinném el, hogy homofób trágárságokat kiabáltak a magyar szurkolók. És amíg nem hoznak bizonyítékot, addig nincs miről beszélni.

Rodenberget már kértem, hogy hozzon bizonyítékot.

Előzmény: huncut világ (550)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -4 1 556

ja, te se érted, mit jelent  a másik véleményének a tiszteletben tartása - nem az elfogadása. ha mást mond az a szemét, mint én, akkor jól orrba verem aztán majd bekussol a mocsadék!

Előzmény: (.) (.) Gibson (552)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.06.24 -3 5 555

Általánosítasz, ez a legnagyobb gond veled .

Ez olyan, mintha az LMP-s meleg Ungár Peti miatt az egész pártot lebuziznám ...

Előzmény: Vevegyő (551)
üveges Creative Commons License 2021.06.24 -1 2 554

na akkor mondjál egy miniszterelnököt, aki egy focimeccs után nyilatkozatot tesz az ott történtekről. Egyébként a magyar kormány igen is sokat tett azért, hogy a szurkolás kulturált és ellenőrzött keretek között follyon. Tüntettek is a fradisták Kubatov Gábor ellen. 

Előzmény: Vevegyő (549)
csupaokosság Creative Commons License 2021.06.24 -1 1 553

Friss! Szégyenletes, hogy a magyar futball válogatott nem adja meg George Floydnak a tisztességet, az ARD szerint!

(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.06.24 -4 5 552

Szolgalelkűeknek való mentalitás ... térdelj le a boltban holnap reggel, fejezd ki az együtt gondolkodásodat az lmbtqrókkal ....

Ha meg beszól egy 16 éves, kusshadj, húzd össze magad, nehogy modortalannak tartsanak.

Előzmény: Vevegyő (545)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -3 2 551

nem nézem semelyik oldalról. szemből nézem, és abból az látszik, hogy a magyar szurkolók tahó, primitív barmok.

pont.

Előzmény: huncut világ (550)
huncut világ Creative Commons License 2021.06.24 -2 4 550

A drukkerek radikális erőszakos viselkedése nem keletről jött divatba, hanem a fejlett nyugattól vettük át. Ha erről az oldalról nézed, a magyar szurkolók viselkedése rendkívül européer.

Előzmény: Vevegyő (543)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -2 2 549

egyáltalán nem gondolkodom, mert tudom, hogy megjelenik. csak nem mindegy, milyen arányban, nem mindegy, hogy reagál rá a szövetség és végül, de nem utolsó sorban hogy reagál rá a miniszterelnök, ha reagál rá egyáltalán.

Előzmény: üveges (547)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 -2 4 548

Aki a pályán politizál (letérdel), az ne csodálkozzon, ha politikai választ kap, és kifütyülik. Nincs ezzel semmi probléma, majd legközelebb otthon térdel.

:)

Előzmény: (.) (.) Gibson (542)
üveges Creative Commons License 2021.06.24 -2 3 547

Mondjál már egy országot, ahol nem jelenik meg a rasszizmus, a szélsőség a labdarúgópályák mentén. Ne gondolkozz nagyon, mert nem tudsz.

Előzmény: Vevegyő (543)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 -1 2 546

Ajaj, csak nem a fősodorral mennek a britek, akkor a Heil Hitler, most meg a rasszista térdelés?

:)

Előzmény: (.) (.) Gibson (538)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -2 1 545

bizony. hungarikum. a modortalanság, a taplóság, a lábszagúság lassan hungarikummá válik a világban. én nem lennék erre büszke, de ugye nem vagyunk egyformák.

Előzmény: (.) (.) Gibson (542)
huncut világ Creative Commons License 2021.06.24 0 3 544

Ez érdekes. Ezt a példát kellene mindig mutogatni a térdeplő minden áron alkalmazkodni akaró okoskodóknak.

Előzmény: (.) (.) Gibson (538)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -2 1 543

és ezért üvöltbe buzizik. logikus.

:)))

Előzmény: üveges (541)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.06.24 -3 6 542

Hát ez az, nem kötelező.

Mégis megy a háborgása a szolgalelkű libnyákoknak ....

 

,,...kifütyülni és fújolni azokat, akik letérdelnek, orbitális bunkóság. tudod: hungarikum."

Szolgalelkűeknek, ha engem azért csesztetnek, mert én nem térdelek le, naná hogy én meg kifütyülöm a letérdelőt ....

Hungarikjm ?

Büszkeség ez, nem csúszásmászás, és ez sportesemény, nem a lmbtqrókról kéne szólnia.

Előzmény: Vevegyő (540)
üveges Creative Commons License 2021.06.24 -1 4 541

"aki sértve érzi magát egy szivárványos zászlótól, az egészen véletlenül nem egy primitív, lábszagú, homofób barom?"

 

Nem, ő egyszerűen egy máshogyan gondolkodó, akinek semmi baja amúgy a melegekkel, azonban nagyon únja már a meleg propagandát, melyet tolva még a sportpályára is berohangálhatnak szivárványos emberek, miközben ő a kedvenc csapatának szurkolna.

Előzmény: Vevegyő (524)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -2 1 540

nem. ne térdeljünk le. nem kötelező. viszont kifütyülni és fújolni azokat, akik letérdelnek, orbitális bunkóság. tudod: hungarikum.

Előzmény: (.) (.) Gibson (538)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 -1 3 539

"A kormányfő elmondta, hogy mennyire nehéz volt elfogadnia, hogy meleg és ezt elmondania a szüleinek.”

 

Biztosan homofóbok voltak a szülei, de akkor miért nem náluk reklamál?

:D

Előzmény: Repülőrepülőgép (531)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.06.24 -3 5 538

1938. Német-angol meccs, karlendítés ...

1940.Német-magyar, a magyar nem emelte fel a kezét.

Most meg térdeljünk le, mert a németek azt akarják, meg szivárványos tököm ?

Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 0 4 537

"A német hatóság azt írta, hogy szerda este 7 óra magasságában a magyarok homofób szólamokat kezdtek el skandálni a stadionban,"

 

Na, legalább kiderül, a "7 óra magasságában" germanizmus a magyar nyelvben. :))

 

Honnan jöttek rá a rendőrök, hogy homofóbok azok a szólamok? A német rendőrök értenek magyarul?

 

:D

Előzmény: Rodenberg (530)
Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -4 0 536

dehogy érted. 

Előzmény: Repülőrepülőgép (531)
csupaokosság Creative Commons License 2021.06.24 -2 0 535

Friss rendkívüli! Ma este újabb európai városok borulnak szivárványba a magyar rezsim elleni tiltakozásul! Le kell térdeltetni Magyarországot és ki kell zárni az európai közösségből és nem vehetnek részt a kovid utáni új gazdasági mechanizmusban sem,  valamint az emberarcú kapitalizmus építésében sem,

mondta Mark Rutte holland miniszterelnök!

Vevegyő Creative Commons License 2021.06.24 -1 1 534

viráglelkű ifjak. (mit hőbörögtek itt jobbhibbanték, mikor fekete-győr egy füstgránáttal hajigálózott, épp csak terroristának nem nevezték...)

:)))

Előzmény: Rodenberg (530)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 -1 1 533

Banyek, igazad van!

Nekem is inkább ott kellett volna lennem. De majd kimegyek a Pride-ra, és ott meleg szavakkal üdvözlöm őket!

 

:))

Előzmény: Törölt nick (529)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 -3 0 532

Amúgy tök jó ez a topik. Pl amíg itt égetem szénné szegényeket, Zsenőke nem tudja rombolni a focitopikot, mert állandóan fél, hogy lemarad valamiről:))

Előzmény: Törölt nick (525)
Repülőrepülőgép Creative Commons License 2021.06.24 -2 3 531

Hogy a magyar törvény mennyire abszurd, arra Xavier Bettel luxemburgi miniszterelnök a személyes példáján át világított rá. A kormányfő elmondta, hogy mennyire nehéz volt elfogadnia, hogy meleg és ezt elmondania a szüleinek.”

 

 

Megértem. Elég nehéz lehetett!

Mert ugye most is elég nehéz a létezését elfogadtatnia? 
Vagy Hollandiában már más a helyzet? Ott már ez természetes?

 

Nos én pl ezért is ellenzem már a fű legalizálását is! Hogy a többi varázsszert ne is említsem!

Akkor már inkább legyünk ilyen maradiak!

 

Előzmény: Vevegyő (517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!