Keresés

Részletes keresés

eszter-sz Creative Commons License 2013.07.04 0 0 1325

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén családi házakban és nagyobb lakásokban (alkalmanként min. 6 óra elfoglaltsággal).

 

Vállalok:

 

-heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

tel: 0620 801 36 27

Bubimaya Creative Commons License 2013.07.03 0 0 1324

Sziasztok!

28 éves nő vagyok, XV.kerületi 60m2-es (2+fél szoba, konyha, fürdő,wc) lakásomba keresnék megbízható takarítónőt heti 1x-i takarításra: porszívózás,felmosás,bútorokon száraz-nedves törlés (hálistennek nem sok polc, szekrény, dísz van :-) ) , ez az ami minden héten szükséges lenne. MOsás, vasalást nem kérek.Nem egy óriási munkáról van szó, de sajnos nekem ennyi időm , energiám sincs :-/ Ami plussz dolog lenne az az ablakpucolás, ajtók pucolása, szekrények, tűzhely, hűtő belső takarítása, ez megbezsélés kérdése, amikor időszerű lenne :-) Rugalmas vagyok a nap bármely szakában, de elsősorban délelőtt lenne jó.

Kérem privátban jelentkezzen , akit érdekelne a munka. Már pénteken szeretném, ha valaki tudna jönni :-) köszönöm

Evelin80 Creative Commons License 2013.07.01 0 0 1323

Kedves Érintettek!

 

A XVII.kerület külső szélén elhelyezkedő, 65nm-es lakás takarításához keresek megbízható személyt, folyamatos munkára, heti egy alkalomra, amikből a hétköznap délelőttök a legpreferáltabbak általam.

Tudni érdemes, hogy van kutya!

Kérném az alábbiakat olvasssa át majd, emailban femininfenomen@gmail.com jelentkezzen a pontos fizetési igény megjelöléssel!

Köszönöm!

 

Evelin80

 

-por törlése szárazon-nedvesen az összes helységben

-porszívózás

-felmosás

-fürdőszoba és konyha (mosogatni nem kell) takarítása is

-minden alkalommal 1-1 ablak megtisztítása (ne legyen egyszerre nagyon sok)

 

 

 

Kriszten35 Creative Commons License 2013.06.30 0 0 1322

Kedves Helena!

 

Írtam neked, de vissza dobta a mailt. Mi vállalunk takarítást. Kérlek írd meg, hogy a bemutató levelemet milyen címre küldjem. 

 

Köszi

Ignácz Piroska

 

 

 

Előzmény: helena_ (1317)
Kriszten35 Creative Commons License 2013.06.30 0 0 1321
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.30 0 0 1320

XI. kerületbe keresek 45m2 -es lakásba segítséget a  takarításhoz, megbízható, ápolt hölgy személyében.

1-1.5 havi takarítás, esetleg vasalás.

 

Akit érdekelne, kérem, elérhetőséggel,  fizetési igény jelöléssel írjon nekem a kplay@freemail.hu címre.

 

V. Kati Creative Commons License 2013.06.28 0 0 1319

Lehetőleg környékbeli, megbízható, tapasztalattal rendelkező takarítőnőt keresünk törökbálinti családi házunkba. Ideális esetben  péntek délelőttökre (8-14 vagy 9-15 óráig), hosszú távra. Fényképes bemutatkozó levelet refencia megadásával a

vkati@yahoo.com

email-címen várunk.

V. Kati

helena_ Creative Commons License 2013.06.28 0 0 1318

De aki tud ajánlani jó takarítónőt a XVI. kerületben (vagy a közelben), az is írhatna. Köszönöm.

helena_ Creative Commons License 2013.06.28 0 0 1317

Alapos, megbízható takarítónőt keresek a XVI. kerületben kis lakás (2-2,5 óra) heti (lehetőleg csütörtöki vagy pénteki) takarítására.

Ár és időbeosztás megjelőlését a helene_@freemail.hu-ra várom.

bámci Creative Commons License 2013.06.27 0 0 1316

Sziasztok!

 

 

Havi nagytakarításra keresek takarítónőt (minden hónapban 1-2 alkalom) 30nm-es kis garzonlakásba Budapesten a 3.kerületben a Flóriántérhez közel.

Idő hiányában sajnos nemtudom megoldani egyedül, van 3 kutya aki nem kis kupit csinál, tehát a jelentkező erre készüljön.

600 ft/ óra bért tudok fizetni ezért.

 

A jelentkező legyen állatbarát és ne sikoltozzon a kutyák láttán!!!!!!

 

Fényképes önéletrajzokat a barbyyye@hotmail.com  e-mail címre várok

metallik Creative Commons License 2013.06.25 0 0 1315

Köszönöm az eddigi jelentkezéseket, egyenlőre már bőven vannak jelöltek, nem kérek több jelentkezőt. 

Előzmény: metallik (1308)
zso.zso Creative Commons License 2013.06.25 0 0 1314

Kedves Mindenki!

 

 Takaritást Vállalok családoknál!  akár bejáronő ként is. minden amit szeretne.megbiszhato Rugalmas,munkámra igényes, csalodást nem okozo. 38 év Nő vagyok.  Reszleteket,telefonon,vagy személyesen. 

 

Le Írni mindent le lehet,igy nem írok többet. gyözödjön meg inkább.

 

 

                  Hivjon Bizalomal: 06-706345842

 

   Üdv: Erzsok.    

Rancho Creative Commons License 2013.06.23 0 0 1313

Sziasztok. II kerületbe, Hidegkútra családi házba takaritónőt keresek, esetleg vasalással. Heti egy alkalomra. Ajánlatokat a nerdos kukac index pont hu emailre küldjetek. Csak magánemberek jelentkezését várom, cégek ne keressenek. Köszönöm.

Erika7202 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 1312

Kétgyerekes 41 éves családanya vagyok. Bejárónői állást keresek, heti 2 napra.

Fotó: 

https://m.facebook.com/#!/home.php?react=AQAnfWvv4Fg-Oqc9&refsrc=http%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fdeactivate.php&soft=side-area&__user=100002143684379

Izidor80 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 1311

Kedves Takarítást vállalók!

 

55 nm-es lakás alkalmankénti (de rendszeres) takarítására keresek megbízható, precíz, Takarítótnőt.

Bemutatkozásokat az izidor80@hotmail.com emailcímre várok.

Köszönöm.

Péter

V. Kati Creative Commons License 2013.06.21 0 0 1310

Lehetőleg környékbeli, megbízható, leinformálható, tapasztalattal rendelkező takarítőnőt keresünk törökbálinti családi házunkba. Ideális esetben  péntek délelőttökre (8-14 vagy 9-15 óráig), hosszú távra. Jelentkezéseket a

vkati@yahoo.com

email-címen várunk.

V. Kati

Zs. Timea Creative Commons License 2013.06.16 0 0 1309

Keresünk egy megbízható, precíz bejárónőt, akinek többéves tapasztalata van és leinformálható. A munkavégzés helye Budapest III. kerület. A bejárónői munka heti két alkalommal takarítást, mosást, teregetést, vasalást jelentene egy családi házban. Ebből az egyik nap mindenképpen pénteken lenne! Esetenként ablakmosást is. Bérezés alkalmanként, megegyezés szerint. A jelentkezőktől fényképes bemutatkozó mailt kérnénk! Elérhetőség: bejaronotkeres@gmail.com ÜDV

metallik Creative Commons License 2013.06.16 0 0 1308

Fiatal, nemdohányzó angyalföldi mérnök keres 1 szobás garzonhoz megbízható, leinformálható,  referenciával rendelkező, de mindenekelőtt ügyes és alapos takarító hölgyet. Egyszobás, 37 nm-es, jó állapotban lévő, tehát nem elhanyagolt társasházi lakás alkalmankénti (kb 2-3 hetente) takarításáról lenne szó (+némi vasalás megegyezés szerint) . Megbeszélés alapján hétköznap este vagy hétvége jöhet szóba, a lakás nem túl nagy méretei alapján 1-2 óra alatt be lehet fejezni. Gyerek, háziállat nincs! Kölcsönös megelégedés esetén hosszútávra is.   

Ajánlatokat a metallik [kukac] freemail [pont] hu címre kérem

 

 

B lue Creative Commons License 2013.06.16 0 0 1307
Dunakeszin 60 nm-es lakás + 12 nm erkély rendszeres (heti) takarítására keresünk megbízható, alapos takarítónőt. Cica van a lakásban. Nagytakaritas negyedévente (ablakpucolás, redőnytisztítás stb). E-mail: malkovics.imre@freemail.hu 30/5588572
pirinyó2 Creative Commons License 2013.06.16 0 0 1306

EGYSZERŰ TAKARÍTÁS FELSŐFOKON!

 

Budapesten és környékén vállalunk takarítást magánházakban és irodákban.

 

Tegyen bátran próbára minket!

 

Miért is érné be kevesebbel, mint a legjobb?

 

Hívjon és győződjön meg róla személyesen, hogy a tisztaságnak is vannak fokozatai.

 

Ön, illetve a Cége a legjobbat érdemli!

 

Üdvözlettel:

Papp Krisztina

+3670/779-1434

http://egyszeruentiszta.info/ajanlasaim/#.Ub2BZfm-2So

bestofKatika Creative Commons License 2013.06.12 0 0 1305

Tisztelt Hirdető! Kőbányán lakom én is, magamról annyit, hogy közismert személy bejárónője voltam, hívjon bizalommal 0620-580-8645

Előzmény: dancee (1272)
Nikolett091 Creative Commons License 2013.06.11 0 0 1304

Tisztelt olvasók!

Pontos,precíz,megbízható,rugalmas fiatal lány vagyok. Vállalok Heti-Nagy takarításokat.Nagyon Kedvező  áron Budapesten.

A takarítás mellett  vasalást is vállalok.A héten kedd illetve péntekekre és szombatokra keresek még munkát.

Ha felkeltettem érdeklődésüket Kérem Írjanak.

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

E-mail címem:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm!

 

 

Rencsike25 Creative Commons License 2013.06.10 0 0 1303
Kedves Mindenki!

Csaladi házba keresek takarítònõt Herceghalomra! Csak leinformalható, referenciákkal rendelkezõ jelentkezeseket tudunk elfogadni!
Rendszeres munkáról lenne szó.
Az alábbi e-mail címre varom a jelentkezeseket!

renata@boros.me

Köszönettel:

Boros Renáta

Kriszten35 Creative Commons License 2013.06.09 0 0 1302

Szeretnél otthonodban ragyogó tisztaságot megfizethető áron? Szeretnéd, ha otthonodban megbízható, rugalmas takarító dolgozna? Mi ezt kínáljuk!
Magánház-lakás, napi- és nagytakarítása.
Hívjál Most!
Papp Krisztina
+3670/779-1434
egyszeruentiszta@gmail.com
www.egyszeruentiszta.info

 

DErika56 Creative Commons License 2013.06.05 0 0 1301

Kedves Mindenki!

 

Sokat gondolkodtam, hogy hogyan is mutathatnám be magamat pár mondatban, hogy ne a sablon szöveget írjam....annyian jelentkeznek, hogy nehéz lehet választani, hogy ki lehet az, aki tényleg megfelelő lenne a segítséget kereső igényeihez. Így arra jutottam, hogy röviden csak a lényeget írom le magamról.:)

 

56éves vagyok, több mint 20éve dolgozom takarítónőként gyerekes családoknál, magánszemélyeknél, irodában. Az egyik családnál már 16éve!

Magamra és a munkámra TÉNYLEG igényes és nagyon precíz vagyok. Nem dohányzom, nem iszom, nem kések el, nem vagyok megbízhatatlan, nem zavarok, nem beszélek fölöslegesen és nem mellékesen nagyon szépen takarítok.:))

A XIX.kerületben lakom, 3 felnőtt gyermekem van. Szeretem az állatokat, -nekem is van- sportolok és kirándulok szabadidőmben, amikor jut rá.

 

Budapesten bárhol vállalok napi- vagy nagytakarítást, erkölcsi bizonyítvánnyal igény esetén rendelkezem.

 

További szép napot kívánok, Erika

domotor5.6@gmail.com

Bizalom1 Creative Commons License 2013.06.03 0 0 1298

Üdvözlök mindenkit!

 

 Évek óta rutinos takarító vagyok!      .Családoknál, lakás- ház takarítását végzem.Mosok-vasalok, igény szerint.Úgy dolgozom, hogy a megbeszélt időtartamban, beleférjen 1 ablak.1 ajtó, függüny, ... így nem kell nagytakarítani, mindig tiszta a lakás.54 éves, gyors-alapos vagyok, 6 éve ez a munkám  Ingatlan hitellel maradtam egyedül, nehéz helyzetben, ez önmagáért beszél.A munkám komolyan veszem, a becsület alap..Jelenleg a hétfő, és a péntek üres, keresek minimun 4, de 6-8 órás időben családot! XV-kerületi vagyok, környező kerületek előnyösebbek lennének, de minden megoldható. Alkalmi jelleggel is vállalok NAGYTAKARÍTÁST-- bármilyent, lehet búli után hétvégén is- költözésnél-festés-halál eset...-felérek 2 fiatallal!! Állat barát-kert szerető, univerzális nő vagyok! Köszönettel.       wg48@freemail.hu      Tel: 0620-334-55-58.

szigetréme Creative Commons License 2013.06.03 0 0 1297

Egy ismerősöm kérését tolmácsolom.

 

Ráckeve melletti kis faluban lévő házunkba keresek nagytakaritásra takaritónőt. 3 hálószoba, fürdőszoba, közlekedő, nappali és konyha nagytakaritásáról lenne szó. Portalanitás, ablak lemosása és pucolása, a szekrények portörlése és amit egy nagytakaritás magába foglal. És természetesen függöny mosás.

Olyanok jelentkezését várjuk akik igényesek és precizek a munkájukra.

 

Rövid fényképes bemutatkozó levelet kérek a fizetési igény megjelölésével  a következő email cimre.    bugyur@freemail.hu

 

Köszönöm

 

Carol72 Creative Commons License 2013.06.02 0 0 1296
Házvezetőnőt, bejárónőt keresek a 18.kerületbe!
A feladat a családi ház rendbentartása, minden hozzá tartozó dologgal. Főzésre, gyerekfelügyeletre NINCS szükség, kizárólag a lakást kell rendben tartani, illetve mosni, vasalni, virágot locsolni. Olyan hölgyet keresek aki nem dohányzik, igényes magára, olyan szinten tud takarítani, hogy ne legyen szükség alkalmanként nagytakaritásra, mert minden folyamatosan rendben van, illetve tökéletesen, szépen vasal. A munka szerintem heti három alkalmat jelentene. Amennyiben érdeklődik, akkor fényképes bemutatkozást kérek a kepesne@freemail.hu címre referenciák megjelölésével!
Vicus02 Creative Commons License 2013.06.01 0 0 1295

                           Jó napot kivánok!

 

 

     Hétvégén vállalnám lakások és családi házak kis és nagytakaritását Budapesten.

 

 

            Megbizható és alapos munkát végzek.

 

      Jelenleg is takaritóként dolgozom, kérésre küldök önéletrajzot.

 

    Elérhetőségem: leopard1202@freemail.hu

 

 

               tel szám: 06305527818

 

                   Várom a jelentkezésüket köszönöm!

Ritaa8 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1294

Takaritást és gyermekfelügyeletet vállalok!!!

 

Hétköznap és hétvégén is! Gyermekekhez van tapasztalatom, bölcsődében dolgozom!

Megbizható,rugalmas vagyok!!

 

Köszönettel:

Rita

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!