Keresés

Részletes keresés

doktor wang Creative Commons License 2000.07.12 0 0 29
Felhozom a topikot, mert már annyira népszerű...
doktor wang Creative Commons License 2000.07.07 0 0 28
Na, tessék, ki akar kutyát-macskát ajándékozni?
epresjoghurt Creative Commons License 2000.07.04 0 0 27
Nagyon helyesek
Előzmény: doktor wang (26)
doktor wang Creative Commons License 2000.07.04 0 0 26
Én úgy tudom, hogy a topik alján lévő kutyácskákból egyre már volt jelentkező, de arról már nem értesültem, hogy gazdára is talált volna a minikutya.
epresjoghurt Creative Commons License 2000.07.04 0 0 25
Cicákkal-kutyákkal már jól állunk :o), gazdi jelentkező sehol?
Előzmény: Ifjonthykarola (24)
Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.07.04 0 0 24
Rengeteg kiscicát tudok bedobni a közösbe! Már van három 1,5 hónapos: 1 fekete, 1 fekete-fehér, 1 fehér-fekete. +úton van még nemtudomhány.
Etetek egy kóbor macskát és most vettem észre, hogy hasas. Nagyon vadóc, de van egy sanda gyanúm, hogy hozzánk fog leelleni... Egyébként a kismama nagyon szép cicus: fehér, világosszürke foltok vannak rajta, és iszonyú nagy, sárga szemei vannak.(Ezt most innét kimásolom és felrakom az összes macskás oldalakra - Ne lepődjön meg senki, ha máshol is látja!)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.30 0 0 23
Ez a fórum/topik a kampányok szinergikus egymásrahatásának korrelációs együtthatójaként is értelmezhető kinológiai aspektusból, amely azonban nem zárja ki a plurális szempontok igénybevételének exigenciáit sem.
epresjoghurt Creative Commons License 2000.06.28 0 0 22
Ne tessék kérem szépen a kampányomat gyengíteni :o)
Előzmény: doktor wang (21)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.28 0 0 21
Vagy macska.
Előzmény: epresjoghurt (20)
epresjoghurt Creative Commons License 2000.06.28 0 0 20
Hátha kutya kell :o)
Előzmény: razzia cattani (19)
razzia cattani Creative Commons License 2000.06.28 0 0 19
kérdeztem anyám, kell-e még egy macska, mondta, hogy nem, Töky gróf a kandúrgengszter, a hely góréja, arcnak elég a ház körül

de akkor most miért írtam?

epresjoghurt Creative Commons License 2000.06.28 0 0 18
Sziasztok!
Vizsla anyukától, ismeretlen apukától származó 2 hathetes kan kölyök (egyik zsemle színű, a másik fekete) vár szerető gazdira. Kép egyelőre nincs, oltás volt, e-mailemen lehet érdeklődni.
dalia Creative Commons License 2000.06.28 0 0 17
Húúúú.... a szívem szakad meg, legszívesebben... kéne Cicának egy kis társ, de hát az én csepp kis lakásomban hárman??? ...nem tudom...
dália szeretne mégegy kiscicát, de nem meri...:(
Előzmény: tündérlala (13)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.28 0 0 16
Üdvözlégy Karola!

Sajnos nem tudok kandúrt, de örülök, hogy írtál ebbe a rendkívül népszerű topikba.

Ifjonthykarola Creative Commons License 2000.06.28 0 0 15
SEGÍTSÉG! Nemsokára megint tüzelni fog a cicám!
Szeretnék én is ajándékozni kismacskákat, de előbb meg kéne foganjanak...
Nem ismer valaki egy alkalmas - szép, lehetőleg lakásban tartot - kandúrt?
doktor wang Creative Commons License 2000.06.28 0 0 14
Kép nincs a cicákról?
tündérlala Creative Commons License 2000.06.28 0 0 13
3 db bűbájos fekete-fehér ifjú kiscica jó gazdira vár!

tlala

szerencsefel Creative Commons License 2000.06.28 0 0 12
Aranyosak. : )
Előzmény: doktor wang (11)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.28 0 0 11
Nem túl nagyra, a képeket én linkeltem be ilyen rosszul, bocs...

A mamát már nem fotóztam le.

szerencsefel Creative Commons License 2000.06.28 0 0 10
Mekkorára nőnek meg ezek a kutyusok? A mama képét nem lehetne feltenni?
Előzmény: doktor wang (-)
doktor wang Creative Commons License 2000.06.28 0 0 9
Ez aztán a népszerű topik, nem véletlen, hisz én alapítottam. :--((((((
doktor wang Creative Commons License 2000.06.27 0 0 8
Hát ez valóban így van. Terjesszük, amire lehet, aztán lássuk, mi lesz belőle - ha lesz egyáltalán.
bluebadboy Creative Commons License 2000.06.26 0 0 7
Szerintem ezt a csereberét ki lehetne terjeszteni más állatokra is, pl. teknőcökre v. papagájokra, stb. Bár ahogy látom egyelőre a kutyák-macskák sem kelnek el tucatszámra.
bbb
doktor wang Creative Commons License 2000.06.24 0 0 6
Rendben van, az oltásokat bizonyára ki kellene fizetni, de egyébként nem az én kutyáimról van szó.
dals Creative Commons License 2000.06.23 0 0 5
Szerintem az oltásokat illendő kifizetni. Még a menhelyeken se adják mindig ingyen a kutyát, hisz vmiből etetni, oltani, stb kell.
doktor wang Creative Commons License 2000.06.23 0 0 4
Kutyák-macskák remélhetőleg gazdára találnak, ez lenne ennek a topiknak a lényege. Na.
bluebadboy Creative Commons License 2000.06.23 0 0 3
Ingyen, nem ingyen? Szerintem mindenki megegyezik, ahogy tud. Az a lényeg, hogy aki akar, az találjon gazdát a kicsinyeinek, illetve találjon új kedvencet.

doktor wang Creative Commons License 2000.06.23 0 0 2
Sajnos az oltás költségeiről nem tudok nyilatkozni, de végül is etetni is kell a kutyákat, úgyhogy azt is vegyék számításba a potenciális gazdák.
Yv Creative Commons License 2000.06.23 0 0 1
Van jó pár házicica július végi elszállítással ajándékba nálunk.
Érd: katalin.szendeffy@hungary.ncr.com
stika Creative Commons License 2000.06.23 0 0 0
Teljesen ingyen biztos nem megy, legalább az oltásokat meg kellene fizetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!