Keresés

Részletes keresés

a t o s z Creative Commons License 2003.09.18 0 0 11
Nem megy a Netmeetingel sem :( Amugy ha jol tudom a Netmeeting bele van integralva az MSNbe.
Előzmény: Törölt nick (9)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.18 0 0 10
Se így se úgy nem megy...
Előzmény: Marsh (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.18 0 0 9
Mindenkinek üzenem, akinek nem megy a Messengere!

Használjátok a Netmeetinget! Beírod a hívni kivánt gép IP címét, ráklikkelsz a hívás gombra, és megy minden, mint a karikacsapás.

A Netmeetinggel így közvetlenül kapcsolod össze a két gépet, az MSN viszont mindig minden üzenet megjárja a központot, és ez rengeteg hiba forrása lehet. Netmeetinggel remekül lehet hangátvitelt sőt -- ha van webkamera -- képátvitelt is alkalmazni.

A Netmeeting első indítása kicsit húzos, mert ott vaqn ugyan minden MS rendszerben, de kissé eldugva. Startonjobb klikk, intéző, Program Files, Netmeeting, és ott indítod a conf.exe progit, ez a Netmeeting. Használjátok egészséggel!

Hawkeye

Marsh Creative Commons License 2003.09.18 0 0 8
próbáljátok ki a hangkapcsolat elindítását úgy is, hogy te indítod el, meg úgy is, hogy a másik fél indít és te elfogadod.

ha egyik irányból se megy akkor passz

nekem is csak akkor megy, ha én fogadom el a másik felkérését.

Előzmény: a t o s z (7)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.10 0 0 7
Mint mondtam nem a tuzfallal van a gond. Nalam amugy Sygate van, a masik oldalon meg semmi. Es biztos hogy nem nalam van a gond, mert en massal gond nelkul beszelek. Ezenkivul filetranszfer megy. Sot talaltam egy masik beszelos progit is (Skype) ami mukodik ugyan de iszonyu rossz a hangminoseg, tehat mindenkepp szeretnem szora birni a messengert...
Előzmény: Marsh (6)
Marsh Creative Commons License 2003.09.10 0 0 6
A tűzfallal van gond, azért nem működik. Cseréld le a tűzfaladat Norton Internet Security-re,azzal menni fog.
A Zone Alarm alatt nem megy.
a t o s z Creative Commons License 2003.09.07 0 0 5
Tenyleg senkinek nincs semmi 5lete? :-(
Előzmény: a t o s z (4)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.01 0 0 4
A problemam ugyanez. Massal megy de a baratnommel nem sikerul beszelnem. A baratommal kiprobaltuk, bekapcsilta a tuzfalat es ment ugyis a duma. Amugy a masik felnel lecsekkoltattam, ott sincs tuzfal. Amugy meglehet nezni: Eszkozok Beallitasok Kapcsolat menupontban. Nemtom mi lehet a gond, pliiz help!
Thx, atosz.
PeteR Creative Commons License 2002.12.27 0 0 3
Igy van, valamelyik oldalon tuti tuzfalat telepitettek,vagy beallitottak, ezert nem tudsz csatlakozni hozza!
Előzmény: ZoliMS (2)
ZoliMS Creative Commons License 2002.12.25 0 0 2
Az 5.0 nem javít ilyen jellegű hibákat. Nincs esetleg köztetek tűzfal? WindowsXP-t használtok? Ha igen akkor quqq meg a beépített tűzfal konfigját, biztosan az vágja el az utat a két gép között.

Z

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.25 0 0 1

"Megjelent az MSN Messenger 5 újabb verziója"

http://www.terminal.hu/newsread.php?id=21202412022322

Telepíts rá valami új verziót, hátha kijavítja a hibát.

lgarry Creative Commons License 2002.12.24 0 0 0
Együtt érzek veled. Ugyan ez a problémám...
3M Creative Commons License 2002.10.22 0 0 topiknyitó
Kérlek benneteket, segítsetek! Kb. 2 hete használom a messengert, hogy lányommal beszélhessek. Ment is, szuper volt. Aztán 2 napja nincs hang. Tudunk kapcsolódni, írásban üzenni is, hang meg sehol. Az én gépem nem üzen semmit, a lányomé meg ezt:
Az elérni kívánt hálózat vagy számítógép az ott felmerült problémák miatt nem elérhető. Próbálja meg később újra
Nahát már 2 napja próbálgatjuk, de semmi.
Super lenne, ha valaki tudna segíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!