Keresés

Részletes keresés

Tomba002 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 7489

Szia!

 

Szerintem Tóth Jancsinak írjál, mert rajta kívül senki nem tudja ki ez a gyerek...

Neki biztos megvan a statja, hogy mit játszott a luxenburgi harmadosztályban...

Előzmény: Danesszitó (7488)
Danesszitó Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7488
Tóth Péterről írna nekem valaki infót? Nekem sajnos nem mond semmit a neve...
clone7 Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7487
"belenyúlnak" a légiósokba

pff ez jól sikerült.:-)
Előzmény: clone7 (7486)
clone7 Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7486
A bajnok úgyis az lesz, ahol "belenyúlnak" a légiósokba.
A magyarok töltelékek.
Előzmény: apostille (7480)
Terriba Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7485

 

  Nyilvan mindketten erzelmi alapon is velekedunk, de en peldaul a kormendi magyar magtol kicsit se vagyok elajulva. Nemeth serult (akarmit is mondanak) Fodor geri minden szezon felet serulten tolti, maradt Trummer, Fepu, Boldi.  Ez szerintem nem annyira marhaeros... A sopron paksnal jobb magyarjait erosen viccnek erzem. Pecs detto. Albacomp jobb, ezt alairom, Hendleinrol megfeledkeztem. Ti annyival vagytok jobbak, hogy van ket eros kezdo magyarotok, hozzateszem, hogy azert a Vojvoda most egy jo csapatban fog jatszani, kivancsi leszek, ott hogy megy majd. (teszem hozza, en orulnek neki a legjobban, ha jol menne neki)  A Kecskemeti magyar allomany nem rossz, de en a mienket jobbnak erzem.

 

  Amit meg a 2-3 minosegi csererol irsz az szerintem alomvilag. Pont ti vagytok ra a legjobb pelda, hogy egy eros kezdo meg nehany iparos (Gaspar, Baki,  Simon, Toth, stb) boven eleg, rohogve lehet veluk bajnoksagot nyerni, hogy a Falco hatemberes bajnokcsapatat ne is emlitsem. Talan a szolnoknak lesz olyan bika kerete, hogy minoseg lesz a padon is, de meg ettol se biztos, hogy ok lesznek a bajnokok.Mivel latvanyosan nagy legioscserek varhatok,(-Alba-Zte-Olaj, ASE-Kormend-Kecskemet stb) igy a zsakbamacska faktor miatt is szerintem az a csapat lesz a bajnok, akinel a 3 legjobb legios lesz.

Előzmény: egerszegi (7484)
egerszegi Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7484

a "siman uti" kategoriabol kihagytam az Albat.

 

ne felejtsd el, kell ket kifejezetten jo a kezdobe (szvsz nalatok max 1 lesz) es 2-3 minosegi csere a legjobb 4-hez.

Előzmény: egerszegi (7483)
egerszegi Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7483

hat azert ezt a magyar magot szvsz siman uti a Kormend, Kecso es nagyon remelem mi is.

 

Szerintem nem sokkal, de ennel jobb a Sopron is.

 

Es nem latom a nyiregyhazit vagy a pecsit gyengebbnek.

Előzmény: Terriba (7482)
Terriba Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7482

 

 

 Hat tenyleg botrany hallod. Csak azt nem tudom, hogy Szolnokon kivul hol latsz te olyan magyar allomanyt, ami siman veri a mienket, foleg, ha sikerulne leigazolnunk Oroszt, akit ugyan lehet ekezni, hogy szaznegyven eves, de ettol meg tavaly jol kente, padra boven jo lenne.

 

  Egyetertek hogy az igazolasi strategia nem a pegpompasabban lett eloadva , de azert eleg rohejes lenne egy Zalan, JAncsi, Kovacs Akos Korte+magyar center +fiatalok alapanyag miatt fikazni a vezetoseget...

Sírjál somos! Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7481
Van még egy pár fórum, ahová nem írtad még be, úgyhogy hajrá, van még dolog bőven!
Előzmény: apostille (7480)
apostille Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7480

A TEOL cikke szerint jön Tóth Péter, Horti, Pavlik és még egy magyar (Csaplár-Nagy?).

Ezen dolgozott a vezetőségünk hónapok óta? Fasza!

Pipi szerint, mivel "elhúzódott" számunkra a bajnokság, így igazolás terén lépéshátrányban voltunk a többiekkel szemben: Tényleg? És a Körmendnek, Szolnoknak meg a ZTE-nek nem húzódott el. Komolyan mondom kéne egy szóvivő a vezetőség mellé, hogy legalább ilyen "bicskanyitogató" dumák legyenek már kissé átfésülve. Ne nézzék hülyének a szurkolókat. Kedves Tóth János, az 1.200,- Ft-os jegyárak is maradnak, vagy azok követik a csapatépítés színvonalát?

Előzmény: Artúr Doki (7479)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7479

Zalán alákarmolt még egy évet,az utolsót.

Ez számomra azt jelenti,hogy idén sem lesz rossz csapatunk.Biztos nem maradt volna,ha akkora zrí van.

Kezdeti nehézségek után csak össze lesz rakva az a csapat,legalább is bízhatunk benne.

Előzmény: Tomba002 (7478)
Tomba002 Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7478

Egy kicsit rosszabb is megteszi...:DDDDDDDD

 

Én is találkoztam vele, elnézve lehet, hogy még most is jobb lenne mint egy-két külföldink volt az utóbbi évekban.

Előzmény: Artúr Doki (7477)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7477

Na ettől nem félek.Először a jól bevált "hazánkban megforduló külföldi" pléjörök jönnek szóba,aztán nézünk körül távolabb.

Visockast elnézegettem hétfő reggel a Coopban sorbanállás közben,nem mostanában lesz hasonló kaliberű versenyzőnk...

Előzmény: Törölt nick (7476)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7476
Ez így van.
De talán nem esnek ki eleve a keresési sugárból a magas induló árral rendelkező "NBA sztárok". Akik között aztán ki lehet mazsolázni (alkudni) a megfelelőt. :)
Előzmény: Artúr Doki (7475)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7475

Tudjuk,hogy pénz nem minden.

Sok pénzért is kaphatsz egy rakás szart,de  ha szerencséd van viszonylag olcsón is kifoghatsz valami csiszolatlan gyémántot.

Mondjuk konkrétan Ivory elég occó vót ezen a szinten...

Előzmény: Törölt nick (7474)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7474
Talán most nagyobb az esély jól választani, mivel eddig elég sokat sikerült spórolni a magyar magon. :)
Előzmény: Artúr Doki (7473)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7473

A jó kiválasztás igen fontos.(részben azért lutri is)

Idén is jól kéne választani,tekintve,hogy csak 3 légiós lehet.

Gyengusz nem fog beleférni,főleg hogy a magyar mag sem lesz valami acélos(jelen állás szerint)

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.16 0 0 7472
Ebből is látszik, hogy milyen magas színvonalú a szakmai munka itt Pakson! :)
Sommerville francia bajnok, Monroe az olasz döntőben vitézkedik, ...
Előzmény: OazIs (13) (7463)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7471
Gulyás Róbert visszavonul
Bb1.hu2010. június 15 13:19

Paks – A játékos a kosárlabda közelében sem marad.

Mint arról korábban már beszámoltunk, Gulyás Róbert makacs térdsérülése miatt néhány hete jelentette be, komolyan elgondolkodik a visszavonulásán. Azóta a döntést is meghozta a klasszis center.

– Nehéz döntés volt, de végül meghoztam, nem folytatom a pályafutásom. Egyelőre úgy néz ki, hogy a sportág közelében sem maradok. Szerettem volna a szakmai stábot erősíteni Pakson, de mivel ilyen irányú megkeresés nem volt felém, így egyelőre marad a civil élet – mondta Gulyás a BB1.hu-nak.

Gulyás Róbert hosszú pályafutást tudhat magáénak. Játszott a Dombóvár, a Pécs, a Paksi Atomerőmű, a Pau, a Chalon, a Dinamo Moszkva Regio, a Olympiakosz, a Panelliniosz, az Ulker, a Malaga és a Mariupol együtteseiben.
1998-ban az év játékosának választották, 101-szeres magyar válogatott.
saabee Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7470
Körte nem tud 3-ast játszani.
Teljesen haszontalan ott, Dzunic is ott erőltette....meg is lett az eredménye a sarokban való ácsorgás formájában.
Előzmény: Artúr Doki (7468)
vlado sola Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7469
Vagy esetleg Marco Sanders?Wiley?Freeman Eric?
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7468
Nem lenne rossz,bár Williamsnek sok a hármas.
Áthidalásként Körte hármasban,Jankó padon Nick mögött kettesben.
Jöhet.
Előzmény: clone7 (7460)
Artúr Doki Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7467
Palánk alá visszahozzuk Sommervillenét,meg Englishnét...
Ütős duolenne.
Szó szerint.
Előzmény: Törölt nick (7466)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7466
Azt a nőt Gulyás sem tudná tartani poziban, az biztos.
Előzmény: clone7 (7465)
clone7 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7465
Szerintem nálunk senki nem is kérdőjelezte meg Marcellus képességeit: e téren semmi gond nem is volt vele. A hozzáállásával és a feleségével annál több. :-))
Előzmény: OazIs (13) (7464)
OazIs (13) Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7464
bocs, nem ide, bár sommerville titeket is érint :)
OazIs (13) Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7463

Vasárnap este néztem a ProA bajnoki döntőt, Le Mans és Cholet Basket, nos, azért ha már feszt csak szidjuk a managereket, hogy milyen takony játékosokat hoznak Mo-ra, ne restelljuk itt és most megjegyezni: két korábban mo-ra nem kellett/mo-ról elküldött játékos is proA bajnok most vasárnaptól kezdve. Egyikőjük a Paksról félidőben elzavart Sommerville, a másik pedig a Szolnokra tavaly kiajánlott Antwayne Robinson.

 

Mindkettő 3-4, és mindkettő húzóember a bajnokcsapatban. Sommerville kezdett vasárnap, jól is játszott, aztán két negyeden át ült, hogy az utolsó másfél negyedre visszatérve szintén jól kapcsolódjon be a játékba. Robinson meg nagyon extra dolgokat csinált. Nem is tudom már, hogy nekunk miért nem kellett, de jobban jártunk volna vele mint Rice-szal, az biztos.

 

Illetve ez az egész azért mutatja, hogy nem mindig a manager a ludas.

Persze van úgy, hogy igen.

 

(sporttárs se tehet róla, hogy egy rakás szar eddig a 2010-es foci vébé, csak egy kicsit :))

 

att22 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7462
Vojvoda Zalaegerszegre igazolásáról, én még annyit hallottam, hogy miután a menedzserei a Vinkó-KisPutesz páros, persze hogy inkább Zalaegerszegre viszik. Putesszal így duplán jól jártak Zegen.
Esélyekről nekem az az érzésem, hogy lesz pár kimagasló csapat, de a nyolcba kerülésre meg lehet minden esély, mert a többi gyengült. Az hogy sikerül-e a kimagasló csapatok közé kerülnünk, az pedig mi szerencsénken, és az ő balszerencséjükön is múlhat.
clone7 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7461
bocs, lemaradt a smile, aztán majd meglátjuk...
Előzmény: clone7 (7460)
clone7 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 7460
Savic - Pavlik - Williams - Clark - Jones ?
Előzmény: Artúr Doki (7454)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!