Keresés

Részletes keresés

missparker Creative Commons License 2007.04.02 0 0 184
És az is le van írva, hogy a feltételeket bármikor egyoldalúan módosíthatja. No comment.
Előzmény: Törölt nick (176)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 183

Szóval, ha minden topicváltás előtt szépen kijelentkezek, akkor az Inda nem kérdez.

Ha le akarjuk nyomni ezt az állatságot, akkor ebben az irányban kéne elindulni.

kiskarácsonynagykarácsony Creative Commons License 2007.04.02 0 0 182
Mert ott nem írtam alá, hogy követhet a buszvezető, és azt hogy mikor hova megyek felírhatja, és az ő belátására legyen bízva, hogy ezt kinek adja át.
Azzal, hogy az Inda-s feltételeket aláírom, elfogadom, hogy kutakodhat utánam ha zavar.

Ráadásul ellentmondás van a " perelhetünk" és a "csak statisztikai célokra tároljuk az adataidat" között.
Ha perelhet akkor nem csak statisztikai célra tárolja az adataimat, ha meg csak statisztikára, akkor mi alapján perel?

Vagyis valamelyik része a dolognak nem igaz.
Előzmény: Törölt nick (178)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 181
nem járok busszal, de ez itt off
Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 180
irl adatokat??
Előzmény: e_dora (179)
e_dora Creative Commons License 2007.04.02 0 0 179
nyilván a te érzékenységed alacsonyabb a magánjellegű adatok kérdésében, erre utal az is, hogy az imént írtál be rólam irl adatokat, no comment. jobb napokon a nicked bánná.
Előzmény: Törölt nick (176)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 178

Ez megintcsak szocializacio kerdese. Azt megszoktad, hogy reggel felszallsz a buszra, es emberek SZAZAI LATJAK, HOGY MERRE TARTASSZ!! Sot! A buszvezeto titokban megfigyeli, hogy hol szallsz le, es jelenti a helyi kozlekedesi vallalatnak!!!!!!

 

Ezek miert nem zavarnak?

Előzmény: e_dora (145)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 177

nem azért csináljuk, hogy a kedves fórumozó közönséget megszívassuk, vagy hogy a nyakába varrjunk egy csomó olyan szolgáltatást, amit nem is akar használni

 

Ne röhögtessél már kedves Druszám. Pontosan azt csináljátok.

 

Az Inda:

- felesleges

- tetű lassú

- rém ronda

- a lényeget pedig úgy se tudjátok vele biztosítani -- hogy ti. több reklámbevételed legyen. Azért, mert ha majd nem tudjuk lehasítani a sok fölösleges szar reklámot, mint most, akkor nagyon sokan fogjuk itthagyni az Indexet Indástól, elkúrt levelezőrendszerestől, hírportálostól. És akkor a maradék majd engedelmesen nézi a sok szar reklámot, de a tömeg nem, mert az másutt fog fórumozni, és a napi letöltött oldalszám is más szájtra megy majd.

 

Nekem nagyon a szívem csücske az Index, nagyon nem akarom itthagyni, de pontosan ezt fogom tenni, igen hamar, ha ezen a galádságon nem változtattok. Mondjuk a tegnapi felállásra, az még elég jó volt.

 

 

 

Előzmény: GG (99)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 176

Felelmeid/erveid kizarolag a "gonosz szolgaltato csunya dologra hasznalja az adataim" elvre epulnek. Nem allitom, hogy ez a veszely nem letezik, de szerintem nagyobb az eselye annak, hogy holnap a fejemre esik egy tegla.

 

A fent kiemelt elv surolja az osszeeskuves elmeletek hatarait, hiszen felelmeid alatamasztani valos informaciokkal nem tudod, es egyebkent is le van irva, hogy az indapasst hasznalo _szolgaltato_ milyen adatokat mire hasznalhat.

Előzmény: locsemege (147)
landsmann Creative Commons License 2007.04.02 0 0 175
No, akkor nyiss csak meg egy olyan Indexes fórumot, ahol még nem voltál a bejelentkezés óta. Majd akkor szembesülsz a kérdéssel.
Előzmény: Törölt nick (173)
MZ5 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 174
T. szerk!

akarsze-e IndaPass-t?"

Nem. NEM AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 173

Most írtam ezt a hszt, előtte nem voltam bejelentkezve, és egy másik gépről nyomom most.

Beírtam a hszt, és nicket+pw-t meg csak így be, a két kis rublikába, amit erre régen csináltak.

 

És nem volt Indázás! Nem kellett sehova kattintanom, csak elküldtem a hszt, oszt jóvan...

Előzmény: Törölt nick (171)
landsmann Creative Commons License 2007.04.02 0 0 172

Na, az Origo-t ne hozdd példának, azok is az összevonással nyírták ki a fórumot. Ha belépsz, mászkálhatsz a Freemailen is. Ha előbb voltál a Freemailen és beméssz a fórumra, egyből rákérdez, hogy azzal a mail címmel akarsz-e ott bóklászni. Nem számít neki, hogy egy Kedvencekbe lementett liunkre kattintasz, autopmatikusan azt a hülye kérdést teszi fel. Ha egyszer kilép az ember e rendszerből, akkor kilép. Ne faggatózzon, hogy azzal akar-e az ember fórumozni. Ha akar azzal, vagy másikkal, lépjen be, de ne erőltesse már az emberre a hülyeséget.

Meg is lehet nézni az Origo fórum látogatottságát. A rendszerváltás előttinek a töredékére esett vissza. Hasonló lesz a helyzet itt is, de kurva nehéz lesz visszacsábítani a fórumozókat.

 

Valahogy az az érzésem, hogy most a fórum üzemeltetőinek az a célja, hogy minél több aktív fórumozót űzzenek el. Mindezt azzal, hogy a fórumozókat se meg nem kérdezik, se előre nem tájékoztatják, és nem hallgatnak a fórumozók kívánságaira. Csak néhány példa, amit én tapasztaltam: Mobilfórum, Origo fórum, Terminal fórum. Most Index fórum? Nagyon efelé haladunk.

Előzmény: urál (139)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 171

És azt pedig majd jól nem szabad, ezért találták ki az egész szutykot.

Lásd a felhasználói feltételeket, amit délután bekopiztam, abban írják.

Előzmény: John Zero (170)
John Zero Creative Commons License 2007.04.02 0 0 170
Úgy látom a nyavajgás itt nem sokat segít, pedig engem is zavar ez a "mindig rákérdez hogy akarsze-e IndaPass-t?"

Nem. NEM AKAROK!

Azért a helyzet nem teljesen reménytelen: Mozilla Firefox alá létezik egy Greasemonkey ( http://www.greasespot.net/ ) nevű kiterjesztés, amely lehetővé teszi, hogy a felhasználók külön telepített, vagy sajátkezűleg készített scriptekkel átszabjanak weboldalakat ( http://userscripts.org/ ), felrakjanak, levegyenek, linkeket, részeket, stb. (Most látom, hogy IE7-hez is van ilyen, IE7Pro néven.)

Lehet, hogy érdemes lenne ilyen scriptet készíteni az Indexhez?
Siemens113 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 169
Engem is nagyon zavar ez a cucc. Nem lehetne vhogy választhatóvá tenni, őszintén szólva durván nem érdekel, hogy mibe lehet még belépni csak a fórumra szeretnék bejutni ahogy eddig ettől a sok rizsától meg csak felhúzom magam állandóan.

Köszi szépen

üdv
t3v3d3s Creative Commons License 2007.04.02 0 0 168
GG,

azt miért nem lehet, hogy aki nem akarja, azt békén hagyja az indanyaggatás? Pl. ha egyszer azt mondom, megyek fórumozni, utána az indakipróbálási ajánlat bekerül a menübe kisebb vagy nagyobb betűkkel, de nem egy plusz klikk után!

(mindezt kérdem az után, hogy tegnap ide beírtam, hogyan lehet kikerülni, hogy folyton zargasson, erre tessék, most már sehogy...)
locsemege Creative Commons License 2007.04.02 0 0 167
Mondjuk a bíróság szerintem helyből érvénytelennek tekintené ezt a fenyegetést, mert ez olyan, mintha előírnák, hogy kötelező Index-et látogatnod, nem kapcsolhatod ki a monitorodat, nem netezhetsz terminálról vagy konzolról. A dolog úgy néz ki, hogy adsz egy http lekérést, a szerverük erre válaszol. Az már a felhasználó dolga, hogy a http választ hexadecimálisan vagy karakteresen nézi, esetleg valamilyen korszerű böngészővel, s ha meglát egy reklámot, becsukja gyorsan a szemét, ezért a felhasználót nem lehet felelősségre vonni. És ahhoz sincs semmi köze, hogy egyáltalán feltettem-e az Adobe flash plugin-ját.
Előzmény: kiskarácsonynagykarácsony (160)
missparker Creative Commons License 2007.04.02 0 0 166
User szinten ebből a világon semmi előnyöm nincs. A szolgáltató jóléte meg hagy ne érdekeljen. Ha majd olyasmit kínál, ami kell nekem, akkor igent mondok. Az Indapassra nemet mondtam.
Előzmény: Törölt nick (136)
urál Creative Commons License 2007.04.02 0 0 165

Felőlem! Az a helyzet, hogy magasról szarok rá.

Előzmény: kiskarácsonynagykarácsony (162)
kiskarácsonynagykarácsony Creative Commons License 2007.04.02 0 0 164
Nekem a tűzfalam eleve szűr minden reklámot, is. Had ne engedjem már át a vírust is, hogy lássam a reklámokat.
Előzmény: locsemege (159)
rg7 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 163
Bizonyíték:
Előzmény: rg7 (161)
kiskarácsonynagykarácsony Creative Commons License 2007.04.02 0 0 162
Az egyéb jogi következmények is jöhetnek?
Előzmény: urál (155)
rg7 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 161
egy régesrégi kérést megoldottunk, az Indapassosan működő felhasználók ugyanis meg tudják csinálni azt, hogy egy bejelentkezés után több nicket kezelnek, és a nickek között egy legördülő menü segítségével lehet váltani. És ahány nick, annyi identitás, annyi kedvenceklista stb.

Ez nem új ficsőr. Már rég megoldottátok.
Hagy ne áruljam el, hogy hol.
És ne etesd a népet.
Előzmény: GG (99)
kiskarácsonynagykarácsony Creative Commons License 2007.04.02 0 0 160
Majdha téged, meg még 10 embert beperelnek, akkor késő lesz agódni.

Le van írva? Le van. Elfogadtad? Elfogadtad. Akkor perelhető vagy. Ennyi.

GG-től meg várnám a válaszokat, hátha megnyugtat, hogy amit leírtak, azt nem is írták le :-)
Előzmény: cpix (152)
locsemege Creative Commons License 2007.04.02 0 0 159
Az erre szolgáló beállítási lehetőségeken kívül

Azért tegyük hozzá, hogy az Adblock, tűzfal, flashblock mind-mind erre szolgáló beállítási lehetőség! :)
Előzmény: urál (155)
urál Creative Commons License 2007.04.02 0 0 158

Fenyegessenek csak nyugodtan! Ha ez az útja az indából való kiszabadulásnak, akkor tiszta szerencse, hogy ez a kitétel benne van a szövegben!

Előzmény: locsemege (157)
locsemege Creative Commons License 2007.04.02 0 0 157
Akkor se fenyegessen senkit! Ha a törvény tiltja, hogy poénból bárki robbantással fenyegetőzzön - teszem hozzá, jogosan -, akkor emiatt a szöveg miatt menjen a sunyiba az Index, szintén jogosan. És ez független attól, hogy magasról teszek arra, hogy az Index szerint csak szürke alsógatyában fórumozhatok, mert tudom, hogy ez nincs így, csak fenyegetnek a férgek.
Előzmény: cpix (152)
cpix Creative Commons License 2007.04.02 0 0 156
Nem tudom, hogy sérted-e, de szerintem ez nem is fontos.
Előzmény: locsemege (153)
urál Creative Commons License 2007.04.02 0 0 155

Szóval ezt a kitételt értik az alatt, hogy nem tilthatom például a reklámokat:

 

Az erre szolgáló beállítási lehetőségeken kívül nem módosíthatod az IndaPass és az ahhoz kapcsolódó rendszerek megjelenését, működését, az erre vonatkozó kísérletek is kizárást és egyéb jogi következményeket vonhatnak maguk után.

 

Akkor elősegítendő az indából való kitiltásomat felteszem ezt a képet, amelyen egyértelmű módosítás látható:

 

Kikpróbáltam, nem teccik, kilépnék!

Előzmény: locsemege (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!