Keresés

Részletes keresés

zrilla Creative Commons License 2013.07.15 0 0 1363

Sziasztok!

 

Budapesti, Nyugati pályaudvarhoz közeli, 90 m2-es lakásunkba keresnénk megbízható, referenciával rendelkező takarítónőt heti egyszeri takarításra, hosszú távra, augusztusi kezdéssel.

 

Ami heti rendszerességgel feladat lenne:

- porszívózás

- felmosás

- fürdőszoba és konyha takarítása (mosogatni nem kell)

- polcokon portörlés, bútorokon száraz-nedves törlés

 

Ezeken felül esetenként lenne ablakpucolás, ajtók pucolása, konyhaszekrények, tűzhely, hűtő belső takarítása, amikor időszerű, külön díjazás szerint.

 

Az első alkalommal egy alaposabb takarítás lenne szükséges, utána pedig a fentiek lennének heti rendszerességgel.

 

Akit érdekel, azt kérem, hogy a zrilla@freemail.hu e-mail címen jelentkezzen elérhetőséggel, fizetési igénnyel.

 

Köszönöm!

1lászló Creative Commons License 2013.07.15 0 0 1362

Keresek XVIII. kerületi családi házhoz,50 év feletti,gyakorlott és leinformálható

nőt ,kéthetenként délelőtti takarításra.

+36-20 290 9892 Régner László.

búzás h Creative Commons License 2013.07.15 0 0 1361

Üdvözlöm!                                                                                                                                                                                                32 éves családanya vagyok,takaritást vállalok Budapesten és Solymár környékén,megbízható nemdohányzó vagyok.Hívjon bízalommal 06702632480 vagy írjon erre a címre buzaskatalin81@yahoo.com

zso.zso Creative Commons License 2013.07.15 0 0 1360

Kedves Mindenki!

 

 Takaritást Vállalok családoknál!  akkár bejáronő ként is. minden amit szeretne.megbiszhato Rugalmas,munkámra igényes, csalodást nem okozo. 38 év Nő vagyok.  Reszleteket,telefonon,vagy személyes találkozó élethűbb.

 

Le Írni mindent le lehet,igy nem írok többet. gyözödjön meg inkább.

 

 

                  Hivjon Bizalomal: 06-706345842   igy a fölösleges köröket kizárhatjuk.

 

   Üdv: Erzso.

sportos nagyi Creative Commons License 2013.07.15 0 0 1359

Kedves S.B!

 

Szeretnék jelentkezni az Önnél lévő takarítási lehetőségre. 61 éves megbízható hölgy vagyok, aki szereti a tisztaságot és a rendet. Középfokú végzettségem van, nem dohányzom. Több helyen dolgoztam  és referenciával is rendelkezem. Újpalotán a Zsókavár utcában is takarítottam, de a Mézeskalács téren lévő tízemeletes házban is, ezen kívül Budán is. Én  a XV. kerületben, családi házban lakom és a délelőtti időpont megfelelő lenne a takarításra. Köszönettel venném visszajelzését, hogy megfelelne-e Önnek egy időpont egy személyes beszélgetésre. Kedden délután leszek itthon, sajnos nem leszek addig számítógép közelében. Óradíjam: 1.000.-Ft.

E-mail címem: ajtony90@gmail.com,    vagy: rony0517@t-online.hu

Köszönettel: Ajtony Endréné (Ildikó)

Előzmény: navi49 (1356)
Brigi5 Creative Commons License 2013.07.14 0 0 1358

Kedves S.B.!

 

Engem érdekelne a munka,és megfelelne a délelőtti időpont.

Esetleg e-mailben is folytathatnánk a megbeszélést ha úgy megfelel önnek.

 

E-mail címem: boroska.brigitta@gmail.com

 

 

Előzmény: navi49 (1356)
Brigi5 Creative Commons License 2013.07.14 0 0 1357

Kedves Olvasók!

 

 

Takarítást vállalok Budapest egész területén.

Ez történhet hetente, kéthetente vagy akár havonta is délelőtti és délutáni órákban is megbeszélés szerint.

 

Két éves tapasztalattal rendelkezem magánlakások takarításában.

Fiatal, megbízható és precíz lány vagyok, aki szereti a tisztaságot és a rendet önmaga és mások körül is.

 

 Vállalok: - mosást,

               - mosogatást,

               - vasalást,

               - portörlést,

               - ablaktisztítást,

               - nagytakarítást.

             

Ezenkívül gyerekek és idősek felügyeletét és gondozását is szívesen vállalom, mivel barátságos, türelmes és vidám lány vagyok.

Főzni és sütni is nagyon jól tudok, így ebben is segítségükre lehetek.

 

Ha szükségük lenne rám, akkor kérem írjanak bátran.

 

E-mail címem: boroska.brigitta@gmail.com

navi49 Creative Commons License 2013.07.14 0 0 1356

Üdvözlet !

 

 XV.kerületi 68m2-es (2+fél szoba, konyha, fürdő,wc,erkély) lakásomba keresnék megbízható takarítónőt heti 1x-i takarításra: porszívózás,felmosás,bútorokon száraz-nedves törlés, ez az ami minden héten szükséges lenne. Mosás, vasalást nem kérek.Nem egy órás munkáról van szó.  Az ablakpucolás, ajtók pucolása, szekrények, tűzhely takarítása, ez megbezsélés kérdése, amikor időszerű lenne . Nekem elsősorban a délelőtt felel meg.

Kérem  jelentkezzen privátban - óradíj megjelöléssel - , akit érdekelne a munka .

 

Előre is köszönöm  S.B.

búzás h Creative Commons License 2013.07.12 0 0 1355

32 éves gyesen lévő anyuka vagyok, bármilyen munkát elvállalok,rendszerető és megbizható vagyok,bérezésem megegyezés szerint.Hívjon bízalommal 06702632480

Eva06 Creative Commons License 2013.07.12 0 0 1354

Lelkiismeretes, türelmes, vidám, határozott, 43 éves nő vagyok, aki a munkájára igényes. 

 

Idősek gondozását, gyermekfelügyeletet, takarítást és bejárónői munkát vállalok.

 

Tudok sütni, főzni, nem gond a bevásárlás és az ügyintézés, amiben otthon vagyok.

 

Gépkocsival rendelkezem. 

 

Elsősorban Gödöllő környékén keresnék munkát, de akár Budapestre is bejárok.

 

 

Email: eva7006@freemail.hu

Kriszten35 Creative Commons License 2013.07.12 0 0 1353

Kedves Bubymaya!

 

Ha még keresel takarítónőt akkor hívj(+36707791434) vagy írj(egyszeruentiszta@gmail.com) és megbeszéljük a részleteket. Van tapasztalatom magánházak takarításában. 

 

Üdvözlettel:
Papp Krisztina

Előzmény: Bubimaya (1324)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.11 0 0 1352

Tisztelt érdeklődő , XX. Illetve környékbeli kerületekben magán lakás takarítását vállalom. 38 éves vagyok, több éves tapasztalattal rendelkezem.Leinformálható, referencia. Tel: 06706144672, email: juhos.betty@gmail.com

Fügediné Magdi Creative Commons License 2013.07.11 0 0 1351

Takarítást vállalok Érd és környkén ,házak lakások irodák takarítását vállalom!!! Hívjon bizalommal.Tel: 06-20 372-99-64 egész nap .Email Címem:fmagdi54@freemail.hu

takarit.budapest Creative Commons License 2013.07.10 0 0 1350

www.takarit-budapest.hu

 

Vállalkozásunk egyéni igényeket kielégítő szolgáltatásokat nyújt Önnek. Gondoskodik lakása, irodája tisztaságáról, megbízhatóan és gondosan  tartja lakhatóságágának igényéhez. Diszkréten takarítunk, Önnek nem kell semmilyen háztartásbeli gondokkal tölteni az idejét, így a munkája mellett minden más kikapcsolódásra marad ideje.
Társasházban lakik? Igényes lakókkal? Nincsenek megelégedve a takarítás minőségével? Mindenre találunk közös megoldást. Referenciáink az Budapest I. kerületében vannak, igény esetén személyesen tudjuk Önnel közölni, a szerződéseink diszkréciójával összhangban.
Nagytakarításaink egyben nem jelenti a heti látogatottságunkat, de havi szinten így is tudjuk Ön és családja számára biztosítani a tiszta lakás biztonság érzetét.

Kérjen árajánlatott ! Áraink már 1000 Ft/ó !
email.: takarit.budapest@gmail.com
06/30/876-0155
Budapest 1016

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.10 0 0 1349

38 éves nő takarítást válal XX. Kerület és környékén.

Kriszten35 Creative Commons License 2013.07.10 0 0 1348

Előfordult már, hogy nem volt ideje takarítani?

Kergetett már porcicákat a lakásban, irodában?

Zavarja az, hogy miután az egész napot végig dolgozta, otthon és az irodában rendetlenség van?


VAN MEGOLDÁS!

 

Nyári hűsítő akciónk keretén belül 15%-ék engedményt adunk szolgáltatásainkból.

 

Tegyen bátran próbára!

Miért is érné be kevesebbel, mint a legjobb?

 

Hívjon és győződjön meg róla személyesen, hogy a tisztaságnak is vannak fokozatai.

 

Ajánlat kérése itt!

 

Papp Krisztina

egyszeruentiszta.info

+36707791434

egyszeruentiszta@gmail.com

Vicus02 Creative Commons License 2013.07.09 0 0 1347

                       Tisztelt lakástakaritásra munkavállalókat keresők!

 

Legyenek szivesek ha nem gond amikor megtalálják a megfelelő személyt a hirdetésükre akkor csak egy mondatban jelezzék itt az üzifalon, hogy feleslegesen akik elküldték a jelentkezésüket, én is öt e- mailt küldtem amit el sem olvastak, ugymond ne fussunk felesleges köröket.

 

                                     Köszönöm szépen!

Angéla Termeczky Creative Commons License 2013.07.09 0 0 1346

Üdvözlöm!

Termeczky Angéla vagyok 32 éves.
Csepelen lakok.
Szívesen segítek a házi munkában.
Jelenleg heti rendszerességgel takarítok és vasalok két családi házat a XVI.kerületben és a XXI. kerületben.Pesterzsébeten hetente egyszer vasalni járok.
Jelenlegi családjaim meg vannak elégedve a munkámmal ahol több mint  3 éve vagyok.
Szeretem a tisztaságot és a rendet.
Várom remélhetőleg pozitív válaszát.
Előre is köszönöm.
Ha esetleg kérdése lenne szívesen válaszolok rá.


Elérhetőségem:06 20 551 19 37

carol2 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1345

Leendő munkavállalóm!

 

Kedves,precíz és jókedélyű lány vagyok.Takarítást vállalok Törökbálint,Budaörs és Budapest területén.

Elérhetőségem: 0620 229 85 26

Dan620726 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1344
Takarítást,mosást,vasalást,főzést,gyermekfelügyeletet
vállalok
Budaörs,Törökbálint,Biatorbágy
Herceghalom és vonzáskörzetében,
valamint Budapest budai oldalán!
Saját autóval,referenciákkal rendelkezem.
Hívjon bizalommal!
06-30/565-7414
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.08 0 0 1343

Tisztelt érdeklődő, XX. Kerületben élek, 38 éves, rendezett családi háttérrel rendelkezem, kerületben és környékén rendszeres takarítást vállalok. 06706144672

eszter-sz Creative Commons License 2013.07.07 0 0 1342

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén családi házakban és nagyobb lakásokban (alkalmanként min. 6 óra elfoglaltsággal).

 

Vállalok:

 -heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

tel: 0620 801 36 27

Angéla Termeczky Creative Commons License 2013.07.07 0 0 1341

 

Üdvözlöm!

Termeczky Angéla vagyok 32 éves.
Csepelen lakok.
Olvastam bejárónői ajánlatát.
Szívesen segítek a házi munkában.
Jelenleg heti rendszerességgel takarítok és vasalok egy családi házat a XVI.kerületben és a XXI. kerületben.Pesterzsébeten hetente egyszer vasalni járok.
Jelenlegi családjaim meg vannak elégedve a munkámmal ahol több mint  3 éve vagyok.
Szeretem a tisztaságot és a rendet.
Várom remélhetőleg pozitív válaszát.
Előre is köszönöm.
Ha esetleg kérdése lenne szívesen válaszolok rá.


Elérhetőségem:06 20 551 19 37

         

Előzmény: dancee (1272)
Angéla Termeczky Creative Commons License 2013.07.07 0 0 1340

Üdvözlöm!

Termeczky Angéla vagyok 32 éves.
Csepelen lakok.
Olvastam bejárónői ajánlatát.
Szívesen segítek a házi munkában.
Jelenleg heti rendszerességgel takarítok és vasalok egy családi házat a XVI.kerületben és a XXI. kerületben.Pesterzsébeten hetente egyszer vasalni járok.
Jelenlegi családjaim meg vannak elégedve a munkámmal ahol több mint  3 éve vagyok.
Szeretem a tisztaságot és a rendet.
Várom remélhetőleg pozitív válaszát.
Előre is köszönöm.
Ha esetleg kérdése lenne szívesen válaszolok rá.


Elérhetőségem:06 20 551 19 37

   

Előzmény: Bubimaya (1324)
Angéla Termeczky Creative Commons License 2013.07.07 0 0 1339

Üdvözlöm!

Termeczky Angéla vagyok 32 éves.
Csepelen lakok.
Olvastam bejárónői ajánlatát.
Szívesen segítek a házi munkában.
Jelenleg heti rendszerességgel takarítok és vasalok egy családi házat a XVI.kerületben és a XXI. kerületben.Pesterzsébeten hetente egyszer vasalni járok.
Jelenlegi családjaim meg vannak elégedve a munkámmal ahol több mint  3 éve vagyok.
Szeretem a tisztaságot és a rendet.
Várom remélhetőleg pozitív válaszát.
Előre is köszönöm.
Ha esetleg kérdése lenne szívesen válaszolok rá.


Elérhetőségem:06 20 551 19 37

   

Előzmény: Bubimaya (1324)
Angéla Termeczky Creative Commons License 2013.07.07 0 0 1338

Üdvözlöm!

Termeczky Angéla vagyok 32 éves.
Csepelen lakok.
Olvastam bejárónői ajánlatát.
Szívesen segítek a házi munkában.
Jelenleg heti rendszerességgel takarítok és vasalok egy családi házat a XVI.kerületben és a XXI. kerületben.Pesterzsébeten hetente egyszer vasalni járok.
Jelenlegi családjaim meg vannak elégedve a munkámmal ahol több mint  3 éve vagyok.
Szeretem a tisztaságot és a rendet.
Várom remélhetőleg pozitív válaszát.
Előre is köszönöm.
Ha esetleg kérdése lenne szívesen válaszolok rá.


Elérhetőségem:06 20 551 19 37

   

Előzmény: Lizzy08 (1334)
eszter-sz Creative Commons License 2013.07.06 0 0 1337

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén családi házakban és nagyobb lakásokban (alkalmanként min. 6 óra elfoglaltsággal).

 

Vállalok:

 

-heti rendszers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

tel: 0620 801 36 27

Csicserító Creative Commons License 2013.07.05 0 0 1336

Szia Lián!

 Az e-mail címem: sndszn@freemail.hu, a telefonszámom: 0630 7223887

Előzmény: lian70 (1335)
lian70 Creative Commons License 2013.07.05 0 0 1335

Szia,

Adnál e-mail címet, telefonszámot, ha még aktuális. 

Üdv

Anikó

 

Előzmény: Csicserító (1329)
Lizzy08 Creative Commons License 2013.07.05 0 0 1334

 Megbízható, precíz takarítónőt keresek Újpesten levő 2 szintes sorházunkba / ameriaki konyhás nappali, 4 szoba, 2 fürdő, háztartási helyiség WC-vel, terasz./

Heti 2 alkalommal, lehetőség szerint hétfőn és pénteken / a péntektől nem tudok eltérni/, délelött.

Feladat: napi takarítás, vasalás / 3 főre/, ruhák kiteregetése, mosogatógép kiszedése.

Péntekenként a terasz felmosása . Nagy takarítás negyedévente, külön díjazásért.

Kezdés minél előbb.

Tel:302428424

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!