Keresés

Részletes keresés

nlion Creative Commons License 2021.08.25 0 1 118

Mondjuk ez jó mert nem csak erő és tudás kérdése hanem szerencse is. másképp a jobb fizikummal rendelkező vagy az okosabb játékos pl logikai feladatoknál előrébb van

Előzmény: kelso82 (108)
nlion Creative Commons License 2021.08.25 0 1 117

én neki drukkoltam a survivorbe is sokkal többet tett a csapatért mint a győztes és nem is volt olyan taktikus számító. emlékszem minden játékot szinte ők nyertek meg

Előzmény: Ilhilla (114)
nlion Creative Commons License 2021.08.25 0 0 116

csak szeretek erősen fogalmazni. :D nem kedveled így is lehet fogalmazni :D

Előzmény: gombóc63 (112)
Magdi60 Creative Commons License 2021.08.25 0 0 115

Végül is kicsit mindannyian ilyenek vagyunk, szeretnénk megfelelni, otthon, a munkahelyen, vagy akár magunknak, itt meg a közönségnek, a pénzért...

Előzmény: Ilhilla (114)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.25 -4 1 114

Nem is értem, abból, hogy azt írtam róla: "sunyinak" látom, miért az ment át, hogy utálom? Az exatlonban nem láttam, a Farmban kedvelhető volt (talán sokat nyalizott a viszkisnek).

Többen írták máshol, hogy a "TV2 csókosa", erről nem tudok nyilatkozni.

 

Ebben a játékban valamiért azt érzem, hogy nem őszinte, megjátszós. Ferinél ugyanazt látom: nem ez az ő igazi arca, azt már megmutatta a survivorban, nem volt szerethető! Lehet, hogy rosszul látom, de ezek csak megérzések!

Előzmény: nlion (111)
ga_zsi Creative Commons License 2021.08.25 -1 0 113

szerintem sokaknál - nálam is - az első benyomás nagyon sokat tesz a latban szimpátia kérdésben. Zalán az exatlon miatt sokak szemében szálka, ezt én nem tudom megítélni, mert abból a sorozatból max 1-2 adást láttam. A farmban viszont tetszett, hogy nem rinyált, mindent megcsinált szó nélkül. viszont ezt is másként látják többen. Most sokkal nehezebb dolga van, mint Ferinek, mert amíg Feri minden szavát majdhogynem szentírásnak veszi a csapata, addig őt nem mindenki akarja elfogadni. (lásd a kisoroszlán)

Völgyesi Gabi sem itt lett szimpi, hanem sok éve, már nem emlékszem melyik műsorban, de a "sztárban sztár" is ő volt nálam, amikor benne volt.

Leó a maga tudálékosságával nagyon zavar, de nem értettem, ennyire miért. Aztán tegnap az egyik monológjában megvilágosodtam. van egy ismerősöm (vagy 10-15 évvel öregebb nála) hasonló alkat, hasonló arcberendezés, ugyanaz a beszédhangsúly, az "s" hang megnyomása, mintha csak testvérek lennének. Na őt nagyon-nagyon nem szeretem és szerintem ezt az érzést vetítem át Leóra is. mondjuk amúgy se lenne a szívem csücske az állandó okoskodása miatt.

Előzmény: nlion (111)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.25 -1 0 112

Én pont nem utálom, sőt...nekem Feri az aki kevésbe szimpatikus, talán azért, mert már a Survivorban sem volt az. A nyertes csapatról még nagyon korai beszélni, sok tényezőnek kell még klappolni ahhoz, hogy nyerő legyen valamelyik.

Előzmény: nlion (111)
nlion Creative Commons License 2021.08.25 -1 1 111

Nem vágom miért utáljátok annyira a Zalánt mondjuk én most látom először. Nyilván nekem is Feri szimpatikusabb de mégse tudok neki drukkolni mivel az ő csapata meg kevésbé szimpatikus mint a Zaláné. Ez hogy ki fog nyerni az azért szerintem nem ilyen egyértelmű csak annyi volt biztos hogyha a farkasok elbuknak egy játékot akkor Busa Pista fog egyből menni a levesbe. A másik csapatnál ez valószínűleg Zoli lenne, a többi történet alakulást viszont nem lehet előre látni :D

Előzmény: Ilhilla (101)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.25 -2 3 110

"(Bár továbbra is jó kérdés számomra, hogy egy 130 kilós csávót mi a búbánatért kértek fel egy ilyen műsorba egyáltalán.)" - első kiesőnek. 

Előzmény: Mazsola0070 (109)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.25 -2 4 109

Én is pont ezt néztem, tényleg nem lesz semmilyen más játék? Kezd olyan lenni, mint egy iskolai indiántábor a 70-es években...:)

 

Busa meg formálisan nem adta fel, de az, hogy lövöldözött össze-vissza, mint egy beszívott indián (ha már indiántábor) nekem nagyon arra utalt, hogy nem is akart nyerni.

 

De azt sem teljesen értettem, hogy miért Völgyesi Gabinak kellett hegynek fel sprintelnie, nyilvánvaló, hogy Varga Viktor, Ekanem, de ha nő kellett (mert a másik csapatból is nő futott, bár ezt nem mondták ki előre), szerintem a kiscsaj is alkalmasabb lett volna erre.

 

Nekem nagyon úgy tűnt hogy ezt most ügy hozták össze, hogy Busa ne veszítse el az arcát (a sok duma után végül ne kelljen feladnia), de mindenképpen ő menjen most. (Bár továbbra is jó kérdés számomra, hogy egy 130 kilós csávót mi a búbánatért kértek fel egy ilyen műsorba egyáltalán.)

Előzmény: kelso82 (108)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -2 3 108

Minden parbaj ez a celbaloves lesz? Ezt mar masodszorra latjuk 3 jatekbol osszesen:)

 

Remelem ennel jobban kreativkodtak a kreativok:)

kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -3 3 107

Busas :

 

"A sajat szemszogemet neztem" 

 

:D

kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -4 1 106

Gyanum, h megint latunk egy parbajszituacios kiesest ahol nem lexz semmifele parbaj a megallapodas miatt, feladas miatt.

Hs jol remlik az elso 3 parbajkieses parbaj nelkul zajlott le a farm tv2es szezonjaban vagy mashol.

A hagyomany folytatodhat

kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -5 4 105

Tothferj most mondja busas szemebe oszinten, h lassitja oket es igy nem fognak tudni nyermi kesobb sem.

 

Mondja ezt az a gabor akinek 4 perc kellett,h masfel meter magasbol leereszkedjen a kotelen.

Nem bantas, teny.

 

kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -3 1 104

Rendesen felbatorodtak a reklamok mennyiseget es hosszat tekintve.

Eddigi adasokban harmad ennyi volt kb..

kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -3 0 103

Szarvas csapatnal kizarolag bomba csajok vannak. Mindegyik tetszik:p

shu14 Creative Commons License 2021.08.24 -8 1 102

>Egy a jó benne: Zalán most nem nyerhet! :D

 

Dehogynem. Legalább annyit vág zsebre, mint a leendő győztes. Csak nem mint nyereményt veszi föl, hanem mint díjazást.

Előzmény: Ilhilla (101)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.24 -7 6 101

úgy kell nézni mint egy sorozatot.

 

Na, de ki szereti, ha már a legelején sejteni lehet, hogy ki a gyilkos kit szemeltek ki győztesnek? :D

 

Egy a jó benne: Zalán most nem nyerhet! :D

Előzmény: nlion (97)
nlion Creative Commons License 2021.08.24 -1 7 100

Szőke Zoli feje LOL

nlion Creative Commons License 2021.08.24 0 5 99

a reality mindig erről szólt hogy az emberek hogy viselkednek egymás között ki lesz kirekesztve kik fognak bratyizni stb, és az h a nézők melyik karakterrel tudnak azonosulni akinek majd fognak drukkolni vagy kit fognak nagyon utálni :D

Előzmény: Lamner (74)
nemtudhatom Creative Commons License 2021.08.24 -8 1 98

VV Leo feketeoves okoskodo,kotekedo.....a konnyed szorakozasnak annyi elobb utobb ha megjelenik.....most elobb !

Előzmény: Ilhilla (89)
nlion Creative Commons License 2021.08.24 -1 5 97

úgy kell nézni mint egy sorozatot. nem azt h mennyi a valóságalapja. 

Előzmény: shu14 (82)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.24 -7 4 96

Lehet, hogy szerény, attól még én sunyinak látom, sokszor indokolatlanul összeszűkül a szeme és ravaszul néz, mint egy róka! :-)

Előzmény: gombóc63 (95)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.24 -6 4 95

Zalán ezen kívül az Exatlonban is szerepelt. Nekem ő nem sunyi, inkább szerény.

Előzmény: Ilhilla (91)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.24 -1 2 94

A lánytestvérek fitnessmodellek, ahogy írják is róluk, Eszter pedig ma már Baronits barátnője.

Előzmény: Ilhilla (89)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -3 3 93

Amondo vagyok, h ne misositsd az embereket igenytelennek csak azert mert leul a tv ele kicsit kikapcsolni  egy hosszu nap utan.

Ez fuggetlen attol, h a musor valojaban milyen szinvonalu.

 

En pl szivesen leheveredek ele ma este is. Ezek szerint igenytelen vagyok, hovatovabb en pl a farm tv2es es rtles evadat is birtam.

Egy vvnel ezek merfoldekkel jobbak es igenyesebbek.

Előzmény: Lamner (74)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -1 0 92

Tenyleg jo csajok a lanytesok. Foleg az egyik kettejuk kozul. Talan ot mondanam legjobb csajnak a szereplok kozul.

De az a dori musorvezeto is eleg jo. O nem az azsia expressben volt? Talan az elsoben?

Előzmény: Ilhilla (89)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.24 -7 4 91

Zalánt a Farm VIP műsorban ismertem meg, már akkor vegyes érzelmeim voltak vele kapcsolatban. Most sem érzek mást ha rá tekintek: olyan kis "sunyi alak" benyomását kelti!

Előzmény: shu14 (82)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.24 -2 0 90

*par szereplon kivul (felsorolas) .....nem nagyon ismerosek.

Előzmény: kelso82 (88)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.24 -5 1 89

VV Leót meg kell "védenem":

- nem ő akarja, hogy így nevezzék, ebben a műsorban nem is értem, miért ne lehetne Zsoltnak nevezni, hiszen vannak, akiket szintén nem ismernek a nézők eléggé (őt legalább a VV volt nézői ismerik).

- egyszer véletlenül láttam a Sláger TV-n, egy jótékonysági műsorban szerepelt, illetve ő volt a műsorvezető és az a személy, aki a rászoruló családoknak elvitte az adományokat. Ott egész jól hozta az együttérző szerepet. Az a műsor akkoriban rendszeresen jelentkezett.

- a neve mellé azt írják, hogy dokumentumfilm-rendező és vágó, tehát valahol egészen biztos ezzel foglalkozik, vagyis maradt a média közelében.

 

A lánytestvérekről -azon túl, hogy szépek- viszont tényleg semmit nem tudok. :-)

Előzmény: r.tonyo4 (81)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!