Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2020.10.30 0 0 279

                ...ufőnk fff...
         ...most rögtön, hogy felraktam a rakást, hogy Kinek minek, mndenkinek van egy alma, tudod, ha lejebbe huznak lejebb... na meg My Bellámi...az szintén egy dal, de Bélám Bélám kell egy béles...
Sóval én előrebocsánatot kérek, mindenkitól ha tudva vagy dudva félre érett... nem akarok (főleg akarattal?) bántani sehogy...senkit semmit...Szeretni jo jo jjojojojooo...
    IsIs (IstenIsten) IMA- ISA!

Előzmény: repcsepista (278)
repcsepista Creative Commons License 2020.10.30 0 0 278

                 ...ufőnk fff...
             1.: Amit most mondok, az nem satn sirás meg sir-ásás hanem láss...talán itt csak egy olyan fel...fitelem, közvetlen egy az Égben kapcslátban vaggyok a halottainkal...nincsak ezabczulla titok=piszOk de miért... zitt hála apuéknak, mert vezesd a vakokat...zitt a kifezés módozatai... minden itt hellesirás sirásás szabályit s most bönölde...törÖltetnek...
             2.: Kimondottan a tópickozaton belül akarok maradni...ládd nem a beszéd folyamata...azaz ha nem a topcikozaton belül...na legtöbbzör azért törÖltek...gyalázat mert milyan hatással van azokra, akikbam még van egy grisz önzetlen szertetet Isten = Szeret -szeretet etet...amit én... én ki, Kinek minek, na meg te maja Bellámi... hogy lehet hogy NEM SZERETNI, azaz mindenki csak szeretni akarni?- az rögtön a NAPOD FÉNYE POM POM POM... na azért merÉszkedtem, mellesleg senki sehol nem enged...ami érható, mert azzal te nagyobb vagy a Napnál? -aha de nem repcse-pitim pfff...van neki?
            3.: De mjocst nagyon hallgatok apuékra, ami valóság hogy mindenmki ...ninicsak, te te te...plöda te s mi ilyenek vagyunk, milyen? Óh milyen, szépen cseng...nizitek apuék előbbcsengetnek mint ...ládd csengettü de az harangszó csendül...Na egy az egy az egyben!- FÉNYES -ÉGIEINKELL IS EGY AZ EGY KAPCSOLÁTBA VAGYOK... NA AZ AZ AZ...TE VAGY, BÜDÖSKE...na leszokok a nagy Betty? -Büdöske van e hell szivedbe, befogadni az Üdv, vagy Egek Földek dek Ura, nem hanem ISTEN? -Bellámi igen igen jól isrmeri meri a BibLilát ...piros fehér zöld deee...piros fehér lila...vagy sárgát, virágzik a repece...
          ISTEN =ISTEN! -Jézus az egy NAP! -de minden Nap jó Napom pom pompompom... -FÉNY S ÉN? -ÉN MEG JÉZUSMARIAM MMM... ÖRÖKEGYEK VAGYUNK, AZAZ ...
Isten -Isten!
       ...Zna bocs azoktól, ládd...ládd...nemtudok hozzá? -nem hanemha a kérdés...???
...ahhh...nincsak halál?- sem semmi aminek vége van, ezt nemrég apuék. fel is ut... le lö...
Maga maga?

Előzmény: Eklatáns Béla (269)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 277

De hogy ne találgassatok, a brazíliai Colares szigetén 1977-ben történt eseményekről van szó.

Előzmény: egylambos (275)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.30 0 0 276

Ja. Én csak földműves témát akartam említeni.

Előzmény: egylambos (275)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 275

Ez így van, meg a zenehallgatással. Vannak azért brazilban érdekesebb esetek is mint Boas. Ezt te tudod a legjobban.

Előzmény: FromStadlau (274)
FromStadlau Creative Commons License 2020.10.30 0 0 274

Hogy tömeges elrablások... nem hinném, de Brazíliából van egy érdekes eset (évtizedekre vissza) egy Antonio Villas Boas nevű földművessel kapcsolatban. 

Persze érthető okokból erről snvc-nek kellene infót szolgáltatni, dehát ő csúcs csajokkal és a lambójának elromlott indexével van ilyenkor elfoglalva:) Ez van.

Előzmény: pk1 (271)
informer0707 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 273

Fényhajónak ebben igaza volt, val.szeg abban tévedett, hogy ezt nem élienek űzték csészealjakkal, hanem a megszálló törökök rabszolgakereskedelem címén.

Előzmény: pk1 (271)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 272

Pusztán az volt az oka, hogy a parasztembrerek sokkal egészségesebbek a városiaknál. 

Előzmény: pk1 (271)
pk1 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 271

Hát bizony véget ért a parasztemberek milliószámra elrablása az Alföldről. Fényhajótól tudjuk, hogy ez virágzó üzletág volt egykoron.

Előzmény: egylambos (270)
egylambos Creative Commons License 2020.10.30 0 0 270

Azt azért tudod, hogy az élieneket kihasználva most már csak néhányan utazhatunk korlátozások nélkül bárhova. Ez van.

Előzmény: pk1 (268)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.10.30 0 0 269

A legközelebbi szösszenetedet erről írd meg ufós stílusban, kéváncsi vagyok a meglátásaidra: https://www.youtube.com/watch?v=_c7b2Yp6JU4 ...

Előzmény: repcsepista (256)
pk1 Creative Commons License 2020.10.30 0 0 268

Helló, sőt hellósztok! Jól értem, hogy legalább ketten használjátok ezt a nicket? Mert itt inkább az a szokás, hogy egy embernek van több nickje, de no problem. És persze, ugyanolyanok vagyunk szerintem is, csak többnyire más a véleményünk. Ahogy öreg barátom mondta/-ja: ez van.

Előzmény: repcsepista (256)
repcsepista Creative Commons License 2020.10.30 0 0 267

                  Én...??? -Ki?
           Én? -kérdéses, s ha azt mondom, én Isten vagyok? -s ha valaki embert? -alkotott... az Isteni szikra, azaz.. az örökvan, meg örök energia forrása van, s őt senki sem alkothatta...hanem ő a maga maga?- alkotója? -ami ha örök tudatos (saját tudAtomos) energia forása (Napja) van, van? (ezt csak az Isten tudja?) Hogy hogy látogato? -a dal jó, hogy attól félek hogy ebbe? -miE? végleg beleragadtam? - egymásnak seggit enni ke! -zerintem azért jöttünk ide le? -van lejjebb...?

Előzmény: kinek. (258)
egylambos Creative Commons License 2020.10.29 0 0 266

De ha netán mégis elfogyna, még nálatok is elszaladhatok a közértbe megvenni mielőtt megyek. :-)

Előzmény: kinek. (264)
kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 265

Na tessék, most megkaptam a magamét, kisbetűkkel írtam eddig, hogy Rá...

Bocs Rá, Ré :)

kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 264

A kóla helyett elvileg más jön, de semmit sem megenni, vagy meginni, Elhozni! :) Persze nagyon köszönöm, ha megérkezik...

Előzmény: egylambos (263)
egylambos Creative Commons License 2020.10.29 0 0 263

És a kólát sem meginni?

Előzmény: kinek. (262)
kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 262

A csokis kekszet nem megenni hazafele! :)

Előzmény: kinek. (261)
kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 261

Igen, hiszen ember vagyok itt, vagy mi a szösz? :) Én rá mertem bízni magam, hiszen szeret :) És én is...

Előzmény: egylambos (260)
egylambos Creative Commons License 2020.10.29 0 0 260

Az élienek mesterséges intelligenciájának azért kicsit be kellett segítenie. :-)

Előzmény: kinek. (257)
kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 259
Előzmény: kinek. (258)
kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 258

"...Én ???... vagyok? meg !!!... álljon meg a vonat... s ne feledjuk,minden kérdésben ténleg benne a válasz... ha nincs, az is sss...
...hogy lehet... több szem,többet lát...az az álmom...s mindenKinek van, vagy kellen neee..."

 

Nagyurunk, bármi is tűnik, most semmi közöm Enkihez, aki megalkotta néked az embert, csak szenvedni jöttem ide a földre, -ré, -rá... De teszek rá:)

Előzmény: repcsepista (256)
kinek. Creative Commons License 2020.10.29 0 0 257

Bizonyára olvastad most tőle a lényeget, persze az egyéni stílusában (mert nem ismer):

"Rövid leszek, s ne feledd...én teljesen olyan vagyok, mint te te te...plöda te? Hogy mi van, az hogy te meg én az ANYAGTÓL FÜGGETLENEK VAGYUNK... MI ÉRTÜNK ÉRTÜNK?- VAN MINDEN? -MI AZ? CSAK UGY MEG AKKOR VAGYUNK... vagyOK?
...       HOGY TÉNLEG IGAZ AMIKET ÁLMODOZOK...IGEN, DE ÉN IS EGY PATKÁNYUK NYULUK, VAGYOK AMIT ZINTÉN GONDOLNI KE? MAGA MAGA?
         Önálló? -MAGAMNAK -MAGAMÉRT?- ÉRT? gondolOK -kozz...láss lát? -=erő...nekem adatott minden, hatalom erő Égen -földönggg..."

Előzmény: Eklatáns Béla (253)
repcsepista Creative Commons License 2020.10.29 -1 0 256

                  UFŐ-k fff...
             Isten Isten... nel (nail) élek, éltetek, s éltetni lehet? Meglepődtem, mrt ide?- irhatok, meddig? Nona akik ide... jöttetek is, meg mindenki ... én az vagyok! Ha mégis lehetsegges ...fitelem, nekem irtóra teccik hogy mint gyerekKoromba az álmom összefolyt ezzel, ami miatt...ládd zerintem csak ÖRÖK ÉLET VAN, amit csak te te te...tudhatol (ol? -öl?) meg, meg ami minden? -csak te te te...plöda te...
            Nnem akarok más lenni, mint az a gyerek, aki gondolátban sem akarok megbántani senkit, mert az hogyha akárkit benne a környezetünk, valami -valaki bánt....zett... anu, Tibi bánt...azaz mindig egy marik port vágott a szemembe... mert a környezete buzerálta...én meg magamat mindig igyekszek bould ---dog? -az dög, s apuék (valóban becsengettek meg ne monjak olykat hogy kutya, esetleg hüséges?) velem vannak, ládd olyan hogy dog dög - halál? Hall áll?
Fitelem, én ha irhatok ide, ládd a feleségem is...nembánt senkit... de ezt a hülyeségét... igy született... de lehet hogy azért...
          Rövid leszek, s ne feledd...én teljesen olyan vagyok, mint te te te...plöda te? Hogy mi van, az hogy te meg én az ANYAGTÓL FÜGGETLENEK VAGYUNK... MI ÉRTÜNK ÉRTÜNK?- VAN MINDEN? -MI AZ? CSAK UGY MEG AKKOR VAGYUNK... vagyOK?
...       HOGY TÉNLEG IGAZ AMIKET ÁLMODOZOK...IGEN, DE ÉN IS EGY PATKÁNYUK NYULUK, VAGYOK AMIT ZINTÉN GONDOLNI KE? MAGA MAGA?
         Önálló? -MAGAMNAK -MAGAMÉRT?- ÉRT? gondolOK -kozz...láss lát? -=erő...nekem adatott minden, hatalom erő Égen -földönggg...
         Asztalunk kerek kerekestől? -vissza...
  ...Én ???... vagyok? meg !!!... álljon meg a vonat... s ne feledjuk,minden kérdésben ténleg benne a válasz... ha nincs, az is sss...
...hogy lehet... több szem,többet lát...az az álmom...s mindenKinek van, vagy kellen neee...

pk1 Creative Commons License 2020.10.29 0 0 255

Régen még lehetett. Javaslom, hogy az UFO-s topikba írd be: "szóba akarok állni veled". Csak rákattint néha ő is tévedésből ...

Előzmény: Eklatáns Béla (253)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.10.29 0 0 254

Mázli. Télleg nem szabad a kutyáknak csokit adni...

Előzmény: egylambos (251)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.10.29 0 0 253

De hogy lehet vele szóba állani? Nem lehet oda írni...

Előzmény: pk1 (244)
pk1 Creative Commons License 2020.10.29 0 1 252

Hogy jutottál gyerek koromhoz?

Előzmény: egylambos (251)
egylambos Creative Commons License 2020.10.29 0 0 251

Hát nem tudom, gyerek koromba a kutyánk megette a csokit mint a huzat és semmi baja nem lett.

Előzmény: pk1 (250)
pk1 Creative Commons License 2020.10.29 0 0 250

Az a kutyáknak méreg.

Előzmény: egylambos (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!