Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.05 0 0 111

Ez egy jó kérdés.

Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.05 0 3 110

Üdv. Végül is itt mindenki elmondhatja a véleményét, hiszen ezért van ez a fórum. Más kérdés, ki hogy fejezi ki azt. A rosszabbik eset, ha valaki látatlanban sértegeti a másikat, vagy diszkriminatív kijelentéseket tesz, képességei ellenére is lesüllyed egy alpári szintre. A kérdésem az lenne, mit csinálnak ilyenkor a moderátorok? Léteznek itt ilyenek?

Előzmény: Törölt nick (109)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.05 -1 1 109

A te hozzászólásod egy szinten van az övével.

Előzmény: szőke a ciklon (107)


joajo Creative Commons License 2019.02.04 0 2 108

"Bunkó vagy Bákszi!"

 

Ha zavar az ilyen vallomás, minek vagy itt a fórumon?

/Költői kérdés volt. Nem várok választ és nem is érdekel!/

 

Attól, hogy te szem ellenzőt hordasz és nem látsz mást, és hajtogatod ugyanazt, nem biztos, hogy a tied a tuti!

Ezt meg kellene érteni, ha lenne egy kis intelligenciád.

De ahogy elkezdted sértegetni az alapján nincs!

 

 

Előzmény: Törölt nick (102)
szőke a ciklon Creative Commons License 2019.02.04 -3 1 107

ugyan mit vársz egy ROMA FALLOSZ nevű nick tulajdonosától? az ő "kultúrájukban" az anyjukon kívül minden nő kurva. ha van rajta sapka,akkor azért,ha nincs,akkor azért. 

Előzmény: Törölt nick (103)
enrico beneti Creative Commons License 2019.02.04 0 1 106

Én nem ezt mondtam, csak lekurvázni valakit ismeretlenül nem éppen szép dolog. Pláne hogy az egész a férjétől indult, akinek nagy vágya volt a hárma/többes. És az, hogy az ipse bele ment úgy hogy azt se tudta milyen érzéseket válthat ki belőle ez a fölállás, és ezt aztán kezelni se tudja, kicsit felelőtlenségre utal. Az hogy utána meg még a feleség a hibás, nonszensz. (Bár itt azért ismerni kellene a sztori pontosabb részleteit...)

Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 -8 0 105

Miért az én szemszögen olyan rossz? Akoor sajnáljuk hogy mutogatta magád puncijàt es flörtölt fiukkal lányokkan találkozott is ") :) Nagyon sajnálom :)))))) Jobb így ?

Előzmény: enrico beneti (104)
enrico beneti Creative Commons License 2019.02.03 0 2 104

Elég begyepesedett gondolkodásod van.....-.-

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 5 103

Igen primitív hozzászólás.

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 -17 0 102

Aki kurva az az marad akkor is ha a férje próbára teszi .Ha tetszik ha nem ez az igazság.Lesbi es.kúrva ennyi.Ő is élvezte ......

Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 3 101

Olvasd el mégegyszer a 75-s hozzászólást, s ha tudod értelmezni megfelelően az ott leírtakat, rájössz rögtön arra, ki volt a hibás valójában. A csupa nagybetűkkel leírt kijelentéseket meg kerüld, mert az internet nyelvén ez kiabálást jelent. Legfőképpen azért is, mert nem is ismered azt, akivel “kiabálsz”. Amúgy egyetértek az előző hozzászólásban leírtakkal. 

Előzmény: Törölt nick (99)
enrico beneti Creative Commons License 2019.02.02 0 5 100

Na méég ilyen hülye hozzászólást.... Ha meg nem teljesíti a férje kívánságait, akkor meg egy olyan nő aki nem is szereti a férjét?Akkor lehet hogy a férje megy férre. Gondolkozz már mielőtt ilyen gyökérséget írsz. 

Én azt gondolom, hogy itt ott csúszott el a dolog, hogy nem lettek átbeszélve az érzések rendesen (főleg a férfi részéről). 

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 -13 0 99

Itt nem a férjed volt a hibás hanem te :) Tudta a férjed hogy szeretsz kacérkodni mutogatni magad más férfiakkal beszélgetni.

 

Ez egy próbatétel volt.Hogy normális asszony család anya vagy e ?

Vagy ..........

Egy nirmális család anya feleség nem.megy bele ilyen dolgokba mert nem kiváncsi senkire meg ha a férje kéri akkor sem erdekli más. ENNYI !! Nem kell a mellé beszélés !! TE VAGY A HIBÁS !

 

Előzmény: Női_szemmel (75)
királyölő Creative Commons License 2019.01.07 0 0 98

Ritkán, és kevés ilyen jó írást olvasni itt. Köszi, hogy leírtad. Én azt hiszem, elég távol vagyok ettől a problémától, bár fantáziám van bőven, nomeg vágyaim, de nem hiszem, hogy veszélyeztetne ez a szituáció. Most őszintén belátom, hogy talán nem is baj ez :) :)

 

Bár, ki tudja mit hozhat a jövő... mindenféleképpen óvatosan, és ésszel kell csinálni az ilyesmit, és nemcsak a ti konkrét példátokra gondolok.

Előzmény: Női_szemmel (75)
Női_szemmel Creative Commons License 2019.01.07 0 0 97

#75 -ös hozzászólásomra többen reagáltatok. A férjem nem fogom hibáztatni, hisz a történtekhez én is kellettem. Nem könny kívülállóként ezt jól látni. A mi kapcsolatunk is nagyon szilárd volt, de mégis megölte a kapcsolatunkat ez. 

Női_szemmel Creative Commons License 2019.01.07 0 0 96

Szia!

 

Sajnos jól látod. Sokan ámítják magukat, de rengeteget leveleztem már és tényleg azt látom benne, hogy előbb utóbb mindenki eljut ide, vagy bár nem válnak el, de már maxium csak a szex vagy az sem tartja össze őket.

 

Előzmény: MCZ (88)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 0 0 95

Ezt a két ösztönzést  nagyon jó ötletnek tartom. A feleséged részére lehetne azt is alkalmazni ha még nem fogyott  egy dekát sem, hogy ízelítőt adnánk neki abból, hogy milyen jutalmazásra számíthat, ha megvalósítja a kitűzött célját.

Én egy 'mézes madzagnak', egy 'megelőlegezett bizalomnak' képzelem el ezt a nulladik alkalmat.

Természetesen hangsúlyozva, hogy most még nem történik semmi (attól még történhet, ha működik a kémia), de a későbbiekben többre is számíthat.

Én ebben benne lennék, elmennék hozzátok azzal a mottóval, hogy "mindent szabad, de semmi sem kötelező".

(Én hetero.vagyok...)

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.07 0 0 94

A kinézete miatt megosztó volt a prűd USÁ-ban. Bukás volt. De nekem is tetszik.

Előzmény: FordEdsel. (77)
Penge666 Creative Commons License 2018.12.02 -1 1 93

Mint olvastam nő vagy.Téged nem vonz-ha már a szex ilyen különleges élvezete felé veszitek az irányt-hogy milyen lehet egy másik nővel?Mi egyből belevágtunk és párral kezdtünk.Pasit szólóban sokkal nehezebb találni.Én határozottan állítom,hogy jó pasi-aki nőknek megfelel-nincs vagy nagyon kevés van.Aki jó pasi,annak már szinte biztos,hogy van párja-attól nem illik elvonni-akinek meg 30-40 évesen nincs párja,annak meg valószinüleg oka van.Szóval ha kicsit is izgat a biszex,ajánlanám egy párral kezdeni..

Előzmény: Fancsika11 (89)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.28 0 1 92

Jobb egy idegen nem az utcából, de ésszerű távolságból akit előtte azért kicsit megismertek. Néhány randit szerveztek előtte vele de sokáig húzni sem érdemes. A net tele van ilyen ismerkedős oldalakkal csak ki kell szűrni a megfelelőt... ;)

Előzmény: Fancsika11 (89)
Milos123 Creative Commons License 2018.11.28 0 0 91

szerintem idegen,,,,,

Előzmény: Fancsika11 (89)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.27 0 2 90

Nálunk is hasonló az alap szabály, nincs külön vonulás szex csak együtt. Külön vonulva mással az már nem együtt lenne.

De ilyen helyzetbe nem is voltunk.

Előzmény: Penge666 (85)
Fancsika11 Creative Commons License 2018.11.27 0 0 89

Sziasztok,

27 éves nő vagyok a párom 28. Már 10 éve együtt vagyunk, sok jót és rosszat is megéltünk már, szerencsére együtt tervezzük a jövőt is és felvetődött bennünk hogy egy harmadik személyt is szivesen befogadnánk az ágyunkba. A lényeg az hogy neki és nekem sem volt mással szexuális kapcsolatom. Hogy kellene belekezdenünk ebbe a tervbe ? NEM ITT SZERETNÉK EMBERT KERESNI ! Ezt szeretném leszögezni. 

Beszéljük át ? Beszéljünk róla hogy kik jöhetnek szóba ? (Jó ha ismerős a partner ?) Vagy esetleg idegen ? 

 

Köszönöm a válaszokat.

Fancsi

MCZ Creative Commons License 2018.11.27 -1 0 88

Kedves Volt feleség! Nagyszerűen megfogtad a lényeget. Sajnálom, hogy nem más kárán tapasztaltad meg.. Mindenki, aki erre a vékony jégre merészkedik, így jár, ki előbb, ki később, ki bevallja magának, ki nem..

 

Előzmény: Női_szemmel (75)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.27 0 0 87

Természetesen azt is megbeszéltük, hogy ha beüt az 1%, és bármelyikünk nem akarja, vagy utána nem akarja többé, akkor megmaradunk az álmodozásnál. Csak az, hogy ilyesmikről beszélünk, ilyen videókat nézünk, történeteket olvasunk, már sokkal nyíltabb és még jobb szexet eredményezett, pedig eddig is nagyon élveztük egymást. 

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.27 0 2 86

Belevágtunk; jelöltkeresési fázisban vagyunk, sőt, van, akivel már képet is cseréltünk. Csak a párom részéről annyi, de annyi mindennek stimmelnie kell... Volt egy srác, jóbarátom, akivel gondolkodás nélkül akár már holnap megtörténhetne a dolog mindkettőnk részéről, de ő sajnos már elérhetetlen. :/ Úgyhogy most szerintem hosszú keresésnek nézünk elébe. Kitaláltunk amolyan előremozdító dolgokat (amit írtam már, ha leadok 10 kilót, akkor a párom tol egy cuckold szopást valakivel; jelentem, 4,5 kiló már le is ment rólam :D ), ha meg ő ad le pár kilót (nem kövér, de önbizalomhiányos, mint a legtöbb nő), akkor kap ajándékba egy masszázst az itt a fórumon megismert sráctól, ahol akár bármi megtörténhet). 

Szóval rajta vagyunk az ügyön, már agyontárgyaltuk, hogy igen, mindkettőnk ilyesmire vágyik, 99%, hogy nem lesz baj, csak megfelelő legyen a beszálló harmadik.

Előzmény: Penge666 (84)
Penge666 Creative Commons License 2018.11.27 0 0 85

Nálunk,bár a mi szabályaink szerint lehet szex külön-külön ,de egy helyiségben a másik elött,ezzel nem élünk.Szex csak együtt..Természetesen,mivel sokat fotozunk,így vannak szituációk,amikor csak egyikünk szexel..:) 

 

Előzmény: Törölt nick (82)
Penge666 Creative Commons License 2018.11.27 0 1 84

Vágjatok bele..Az első úgyis megmutatja,hogy fog-e müködni vagy nem.Nálunk a párom olyan szinten volt féltékeny,hogy még azt is megkérdezte,hogy miért köszönök egy nőnek.Az pedig,hogy az utcán megnézzek egy nőt,főben járó bűn volt.Belevágtunk,müködik,azóta együtt nézzük meg a nőket az utcán és kibeszéljük,hogy ki mit tudna csinálni vele...

Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.25 0 0 83

Értem. Igen, minden egyes esetben van valami tanulság.

Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.24 0 3 82

Mi alaposan rákészültünk az első hármasra, nem csak úgy egyből bele ugrottunk.

Nálunk fordítva sült el a dolog.  A párom az első akciós éjszaka után egy hétig csak vigyorgott amikor (gyakran) eszébe jutott mit tett két férfival... :)

Én a férje pedig a hajamat téptem mire mentünk bele, mire beszéltem rá a páromat.

 

Jól sikerült este volt, iszogatással és masszírozással stb, csak a végén hajnalba hagytam hogy a srác szólózzon a szemem előtt a párommal míg pihenek.

Hetekig ugrott be az a kép, amikor a barátunk a nagy farkával hátulról dugja a nőmet és közbe csapkodja a fenekét és az meg persze az lihegve élvezi! :-)

 

Erre a látványra nem lehet felkészülni előre szerintem! Elsőre sok volt a sokk.

Később már izgatónak találtam csak elsőre nem volt jó....

 

Ez is tanulságos eset lehetne.

Előzmény: Törölt nick (80)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!