Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.15 -3 4 5998

"Balázsnak most kijött a száján az áztatós-szeles kínzás előtt, hogy kezdődjön a játék"

 

De legalább nem vihogott tele pofával, amikor látta, hogy szerencsétlen Muri már reszket, mint a nyárfalevél a hidegtől....talán érezte, hogy az még tőle is sok lenne, bár nem mintha érdekelné, hogy mit szólnak a kárörvendő röhögéseihez a nézők....

 

És még azt mondta, hogy a korábban belinkelt ifjúkori alakításai óta megváltozott....dehogy változott meg, pont úgy vihog most is másokon, ha teheti, mint akkor, csak most már tudja moderálni magát, és tudja mikor kell visszább venni, különösen, ha veszik is a megnyilvánulásait. (Illetve most már nyilván nem kezdene el bealázni a kamerák előtt egy kövér lányt, aztán hogy akkor mit csinál, amikor nincs kamera, azt nem tudom.)

 

Egyébként teljesen egyértelmű volt, hogy Rusnyázóék és Vigyoriék is azt figyelték, hogy Muri meddig bírja még, nyilvánvaló volt, hogy ők fogják feladni.

Ha jól hallottam ez 25 percnél következett be, emlékeim szerint amikor Ráczékkal és Járaikkal csinálták ugyanezt, jóval tovább bírták.   

Előzmény: Magdi60 (5987)
szuszetti Creative Commons License 2022.10.15 -2 4 5997

Szép Bea, mint egy virág. Vagy inkább, mint egy növény.

Temérdek alkalommal volt úgy a házban, hogy több hölgy lényegesen nőiesebb volt, még a tenyerestalpas Csilla is.

És a párja is úgy kezelte, mint egy szép növényt virágot.

 

Persze azért többet érdemelne, mint egy olyan párt, aki szíve szerint letagadná, hogy közük van egymáshoz és rendre nevetségessé tette őt a szemforgatásaival és a bárdolatlan beszólásaival.

Előzmény: Ilhilla (5994)
larssen Creative Commons License 2022.10.15 -2 0 5996

Az miért érdeke a csatornának, hogy legyen minden évadban legalább egy cigány?

Előzmény: Ilhilla (5995)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.15 -4 0 5995

Miért volt ez az érdeke a csatornának? ...hogy ne mondják: mindig az ő emberei nyernek (hiszen egykor Dani is az volt)? Erre megnyeretik ezzel a nőszeméllyel? Brrrr...

Előzmény: larssen (5993)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.15 -5 7 5994

A facebook-on felróják, hogy Bea mennyire hiú volt, amikor azt mondta, hogy szebb, mint Csilla.

 

...de igazat mondott! Minden nőn volt valami MŰ, volt, akin több is, még Enikőn is, a hirtelen szőke haja (ami jól lenőtt a végére). Pamela soványságához pedig nem passzoltak a hatalmas mellek. Bea természetes szépség, ezt irigyelte meg mindenki!

 

Érdekes, ha egy férfi azzal kérkedik, hogy mennyire bátor, mennyire erős (van ilyen bőven), azt nem kezdik ki. 

 

Csilla (még a "vizsgája idején") természetesebb szépség volt, mint most, dicsekedett is rendesen a tanár úrnak. Mostanra sajnos nem bírt magával és feltöltette a száját. :-)

 

Ha Béci pár nappal a vége előtt nem csinál s..get a szájából és kitart Daniék mellett, akkor nem Csilláék nyernek. Utána meg hogy ölelgette Danit...hatalmas képmutató és nem úriember (igaz, nem is volt rajta ing :D).

larssen Creative Commons License 2022.10.15 0 3 5993

Ez így volt polkorrekt, hogy a tikkelősék győzzenek, megmondtam előre, hogy vagy Ráczék nyernek, vagy ők.

Nem is volt nehéz ezt elérni, előre borítékolható volt 5 páros szavazata, csak a legelsőként kiesetteké volt kérdéses, ami aztán mindent el is döntött. Elég volt őket meggyőzni, hogy mit kíván a csatorna érdeke.

Előzmény: bleró (5985)
deluigi Creative Commons License 2022.10.15 0 0 5992

talan nem ezekkel az emberekkel :)

 

Előzmény: Apádfüle (5986)
szuszetti Creative Commons License 2022.10.15 -2 0 5991

minden páros három szavazatot adhatna le egy fiú, egy lány és egy páros szavazat

 

Ebben az esetben nyert volna Dani, fogta volna a pénzt és teli fogsorral rávigyorogva hagyta volna faképnél Beát :)

Előzmény: appa62 (5983)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.15 -1 0 5990

Nem "jól", hanem "jobban"! :D Micsoda különbség! Ez azt is jelentheti, hogy a béka feneke fölött pár centivel! 

Előzmény: Apádfüle (5988)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.15 -1 2 5989

Balázs állította: "langyosa víz", de ha az is volt, az a környezet néhány perc után lehűtötte! Lehet, hogy a hülyéje elhitte a versenyzőknek, hogy "jó meleg a víz"? :D 

 

...és hétfőtől sem szabadulunk meg Balázstól, már a dzsungelben van! 

 

Mondjuk ott lesz a műsor helyette a "Párharc" Stohl Andrással, de attól már -a versenyzőket látva- előre elment a kedvem. Ott sem lesznek normális feladatok (sok dolguk lesz a kaszkadőröknek), ráadásul sajnos megtudtam a nyertesek kilétét!

 

Csilláék győzelmének nem örülök, engem nem tudott szórakoztatni, ahogy állandóan "hülye állatozták" egymást és ha 9 év nem volt elég arra a "fészekre", az itt nyert pénz sem húzza ki őket a bajból. Csilla pedig már összeszedhette volna a rávalót, olyan sok műsorba betették (és gondolom a tanár úr is beajánlotta ennek-annak. :D).

 

Azt nem tudom, hogy a 4 napig bent volt Veronika-Richárd páros mi alapján tudott dönteni. A legelső évad szavazása jobb volt, amikor a nézők dönthettek!

Előzmény: szévike (5979)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.15 0 6 5988

Na, itt is érvényesült a "Magyarország jól teljesít" jelszó. A színvonal a béka alatt. Remélem, nem kell példaképnek tekinteni őket ezek után.

 

 

Előzmény: bleró (5985)
Magdi60 Creative Commons License 2022.10.15 0 1 5987

És Balázsnak most kijött a száján az áztatós-szeles kínzás előtt, hogy kezdődjön a játék!

Előzmény: Apádfüle (5986)
Apádfüle Creative Commons License 2022.10.15 0 3 5986

Talán irigylésre méltóan fiatal vagy, azért nem emlékezhetsz rá, de voltak ám a tévében rendkívül szórakoztató és színvonalas vetélkedők valamikor.

Előzmény: deluigi (5969)
bleró Creative Commons License 2022.10.15 0 6 5985

A buta pumpafejű spiné,meg az 1 bites arcrángató tahó nyert?Nem semmi szinvonal.

et cetera Creative Commons License 2022.10.15 0 6 5984

Hát ez egy "ki a barátod?"  szavazás volt, semmi köze a teljesítményhez, együttműködéshez és nyeréshez..

appa62 Creative Commons License 2022.10.14 0 1 5983

Kíváncsi lennék egy olyan döntős szavazásra, hogy minden páros három szavazatot adhatna le egy fiú, egy lány és egy páros szavazat. Ezeket adnák össze párosokként. Biztos vagyok, hogy más végeredmény születne, mint így. Persze ez a "nyerő páros" mégis érdekes lenne, hiszen biztosan sokan vannak, akik a párok tagjait nem egyformán kedvelik.

szévike Creative Commons License 2022.10.14 -1 3 5982

Pamela végig, mint aki vackorba harapott.

appa62 Creative Commons License 2022.10.14 -6 2 5981

Azért az is igaz, hogy hazudtak a kiszavazáson, hogy a szívükre hallgatva küldték haza Béciéket, s tartották bent Szabiékat, hisz nem sokkal előtte Bea magyarázta, hogy a vizes feledatnál (mert számítottak rá, hogy az lesz az elődöntőben) Enikőnek nem sok esélye lesz, míg Béci párja símán bírná. Nos egyértelműen taktikai okokból szavaztak így, az egész játék alatt tisztában voltak azzal, hogy Szabiék nem lehetnek ellenfelek a számukra, ezért is ment a barátkozás. Arról szoktak megfeledkezni egy kicsit a játékosok, hogy később minden visszanézhető.

Előzmény: Salvor2 (5960)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.14 0 5 5980

Úgy remegtek, mint a kocsonya, nekem ne mondja senki, hogy nem volt hideg az a víz...!

Előzmény: szévike (5979)
szévike Creative Commons License 2022.10.14 -2 9 5979

Szadista banda!

Legszivesebben odaállitanám a műsor kreativjait meg főleg a műsorvezetőt és segédjét egy ugyanilyen

etapra. 

 

Persze mindjárt jön egy kommentelő, hogy biztos nem is volt hideg az a viz.

De ha még nem is lett volna az, amit kétlek ennyi szadizmus láttán, akkor is tiszta tüdőgyuszi

egy elhagyott bányában fél órát zuhanyozni.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.14 0 8 5978

Elmebeteg "játék" - komolyan, ki találja ezt szórakoztatónak...?

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.14 -1 9 5977

Ez egy rém kellemetlen műsor.

Az egész arról szól, hogyan ugrasszuk egymásnak a szereplőket, hogyan hozzuk ki belőlük a legrosszabbat (és akkor a manipulatív vágásról, szerkesztésről még szó sem esett).

Korábban még voltak játékok (meg valamilyen színvonal), most már a feladatok teljesen háttérbe szorultak a szereplők egymást marása mellett.

És akkor még az élveboncolás, meg a totál egysíkú, ötlettelen, óvodás szintű feladatok... ez a műsor teljesen lezüllött, és csak azokat az embereket tudják befogni szereplőnek, akiknek valamiért nagyon kellhet a pénz (és/vagy az ismertség)...

 

Komolyan mondom, nézni is kínos.

(Tegnap is inkább az Amazon - Ügyvédet néztem. Az is pocsék volt.)

Előzmény: Kr.Kr. (5970)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.14 -1 8 5976

A tavalyi nagyon kínos volt, de idén azt is sikerült alulmúlni.

 

A nők áztatása nagyon becsípődhetett valamelyik fő "kreatívnak"...

Előzmény: Ilhilla (5971)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.14 0 8 5975

Nem feltétlenül sakkban kellene gondolkodni.

 

Létezik műveltségi vetélkedő, ügyességi játékok (Játék határok nélkül vagy az Exatlon megvan?), együttműködést igénylő feladatok, észjátékok... hihetetlen, mekkora ziccereket hagynak itt ki a szerkesztők!

Óvodás szintű játékok, gusztustalankodással fűszerezve, nagy tér hagyva az idióta műsorvezetőnek (és a Gumimacik Gyagyás Tódiját idéző szárnysegédjének), a játékosok egymásnak ugrasztása... ennek most viccesnek kellene lennie, vagy minek? 

Mert én nem találom szórakoztatónak...

Előzmény: deluigi (5969)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.14 0 3 5974

Aha.

Feladhatnák.

De gondolom, erre a részletre is kitér a szerződésük.

Előzmény: deluigi (5964)
Cappuc Cino Creative Commons License 2022.10.14 -2 4 5973

"ki a hulye? a csatorna vagy a versenyzok?"

 

Mindkettő. Sőt én is annak érzem magam, mint néző.

 

Tudhattam már, hogy milyen színvonaltalan feladatokra számíthatok, de eddig reménykedtem.

Manipuláció, óvodás feladatok. Mindig ugyanazok, unalmas és fárasztó, szégyen...

 

(Részemről ennyi, találjanak ki valami mást helyette. Engem már elveszítettek.)

Előzmény: deluigi (5964)
Salvor2 Creative Commons License 2022.10.14 -2 8 5972

Az első néhány évadban az utolsó két körben voltak a leszellemesebb, legszórakoztatóbb játékok. Pl. nekem nagyon tetszett az, amikor autóval kellett menniük, megtalálni helyeket, megoldani feladatokat (pl. sátorállítás, ami ha jól emlékszem Gáspár Lacinak nagyon nem ment). Vagy a másik, amikor egy "Rambó" akadálypályán kellett végigmenni (pl. Fésűs Nelly produkált hihetetlen teljesítményt). De a legnagyobb kedvencem a főzés volt, amikor a fiúk főztek, a lányok csak szóban segíthettek. A Szabó Zsófi-féle pörkölt (kezdd el főzni a hagymát vízben, majd vágd le a csirke mellét a combjáról...) volt eddig az abszolút csúcs.

 

Ez a jeges víz alatt álljatok nagyon ötlettelen, primitív dolog, egyáltalán nem szórakoztató.

Előzmény: Apádfüle (5966)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.14 -7 4 5971

Ráadásul előző nap is jól megfürdették a hölgyeket! Mondjuk kétlem, hogy hideg vizet folyattak rájuk, talán ezért is kellett a lámpákra figyelniük, hogy tudják: mikor "hideg" a víz, de ha a párja lassú, a langyos víz is hamar elhűl abban a klímában.

 

Tavaly is volt ilyen feladat, amikor fürdőruhában (!) kellett a zuhany alatt énekelniük a csajoknak, most legalább adnak rájuk "búvárruhát"! :-)

 

Mennyivel jobb volt, a amikor csak fűrészelniük kellett! 

Előzmény: Apádfüle (5966)
Kr.Kr. Creative Commons License 2022.10.14 -1 5 5970

Muri Enikő többször elmondta, hogy neki ez az egyik kedvenc műsora. Az persze benne lehet, hogy csak nyalt az RTL-nek, de Bencéék is mondták, hogy tudták lesz olyan feladat, amikor 40 méter magasban kell feladatokat megoldaniuk. 

 

Máshogy gondolkodnak az emberek, hogy egy-egy televíziós szereplésért mit vállalnak be. Az sem véletlen, hogy az ilyen jellegű műsorokban szinte mindig ugyanazok az arcok bukkannak fel. Számomra már az is elrettentő, hogy a szexuális életükre, szeretőik számára rákérdeznek. Mintha ehhez bárkinek is lehetne köze. Emellett azt sem értem, hogy miért mondják el egyesek, hogy a házasságukat megmenteni mennek be... mivaaaannn???  

 

Nem védem a szerkesztőket, mert totál ötlettelen feladatokat találtak ki. Tulajdonképpen minden feladat alapja, hogy összeugrassza a játékosokat nap, mint nap. Az, hogy ez névtelen levelek vagy "csekkbefizetés" formájában történik, már mindegy is.

De én is azt gondolom, hogy akik vállalták a szereplést, azoknak a játékosoknak ezeket is tudniuk kellett. 

Előzmény: deluigi (5968)
deluigi Creative Commons License 2022.10.14 -5 4 5969

elkepzelem, ahogyan VV-Beci es miss akarki sakkfeladvanyt oldanak meg, a ketmillio nezo meg lelegzetvisszatartva figyeli az izgalmas vetelkedot :)

 

Előzmény: Apádfüle (5967)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!