Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2023.11.22 -1 0 7503

Érdekes, hogy annak mennyire örültek, amikor Ica két pontot is szerzett nekik a játékban! A "vegyes párosban" sem a kigyúrt srác produkált, hanem Ica rántotta meg teljes erőből a kötelet és ezzel nyertek is. 

Előzmény: Magdi60 (7502)
Magdi60 Creative Commons License 2023.11.22 -1 3 7502

Igen, az idősebbeknek (nem csak Icának, Rékasinak sem) nem tetszik, hogy egyformán kezelik őket, pedig fennen hangoztatják, hogy ne tegyenek velük különbséget.

Nem csak itt, mindenhol az van már, hogy nem tisztelik sem itt, sem munkahelyeken a kort, a húsz éves munkatárs simán beszól, lehülyézi és még csúnyábban is a hatvan évest...

(tudom, tudom, a kor ne legyen védettség, de azért mégis, na...)

 

Előzmény: Ilhilla (7501)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.22 -2 2 7501

Nekem kell egy ilyen mesebeli feneketlen zsákocska, amibe simán belefér a hölgyek fél gardróbja és a teljes sminkkészlete! :D

 

Érdekes, hogy reggel, ébredés után első dolguk az volt, hogy kisminkeljék magukat?

 

Bíró Ica előtt le a kalappal, kár, hogy idén -valószínűleg- ő lesz, akit mindenki kikezd és hülyének néz.  

Elhaym1 Creative Commons License 2023.11.21 0 1 7500

Igen, 22:30-kor. Csak hétfő reggel derült ki, hogy mégis lesz Párharc. Egyes műsorújságok írták át csak. 

Előzmény: Ilhilla (7498)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.21 -3 0 7499
Előzmény: Ilhilla (7498)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.21 -3 0 7498

A hosszúra nyújtott Farm után? Akkor én rossz műsorújságnak hittem. 

Előzmény: Elhaym1 (7495)
gombóc63 Creative Commons License 2023.11.21 0 3 7497

Rettenetes, nem is gondoltam volna. Már most nagyon sok(k) volt, mi lesz később! De Icát és Zsuzskát is fel kellene világosítani, hogy ez itt egy akár kúszó-mászó verseny, a mellkidobás és a szoknya nem idevaló.

Előzmény: forgoszel (7492)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.11.21 0 1 7496

Csak az első rész a bemutatkozások miatt. Ma már rövidebb lesz. 

Előzmény: derek (7491)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.11.21 0 0 7495

Tegnap volt Párharc, ki is derült az egyik párbajozó. 

Előzmény: Ilhilla (7494)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.21 0 0 7494

Az az érdekes, hogy a Párharc facebook oldalára már kitették annak a résznek a videóit, amit még majd csak ma este fognak sugározni. (Úgy látszik az oldal kezelőjének nem szóltak a műsorváltozásról). 

Előzmény: Ilhilla (7493)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.21 -2 0 7493

A nézettség miatt csinálták, nem akarják, hogy a "Király" elvigye a nézőket! 

Ma már visszatér a Párharc is (de minek)!

 

Belenéztem, majd az ismétlést fogom megnézni, remélem, érdemes lesz. 

Előzmény: derek (7491)
forgoszel Creative Commons License 2023.11.20 0 3 7492

Mekkora egy ripacs ez a Rékasi!

derek Creative Commons License 2023.11.20 0 0 7491

Most komolyan három órás a mai adás? Vagy egész héten így elnyújtják?

forgoszel Creative Commons License 2023.11.20 0 2 7490

Jézusom! Mi ez a hiszti? Besz@rás! :)

Peti817172M Creative Commons License 2023.11.10 0 0 7489

Az Ázsia Expresszben most kivételesen nem volt egyik se.

Előzmény: Mazsola0070 (7488)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.11.10 -2 2 7488

Én csak azt nem értem, hogy a nézők tényleg ennyire kíváncsiak a Gáspár és a Sóbert klán tagjaira, hogy manapság szinte elképzelhetetlen a két kereskedelmi kanálison műsor nélkülük? (Már azt várom, hogy az esti hírműsort is Gáspárfater fogja vezetni a TV2-n, biztos vicces lenne.)

 

Paprika Dorinát a Séfek séfe óta futtatják a médiában (bár egy másik főzőműsorban cáfolta, hogy Gáspárfater keresztlánya lenne, kérdés, ezt el lehet-e hinni), szerintem ha be is vonz egy nézői réteget, legalább ugyanennyi nézőt veszít is, akik már nem hajlandóak a Gáspár (és a Sóbert) klán tagjait nézni.

Előzmény: Ilhilla (7487)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.10 -1 1 7487

Van. Az a Paprika Dorina nevű lány tudtommal Gáspár Győző keresztlánya (Séfek séfében mondták), na és ott van Gáspár Zsolti is! 

Kíváncsi leszek, ebben a műsorban megjelenik-e majd Győző és Bejja, mert eddig szinte minden most futó műsorba bedugták őket valamilyen ürüggyel! 

Előzmény: Szapszi (7485)
szuszetti Creative Commons License 2023.11.10 0 0 7486

Nem a csatorna élőjére kapcsolok, hanem a felvettet indítom el.

Előzmény: kelso82 (7484)
Szapszi Creative Commons License 2023.11.10 -1 3 7485

"  Lakatos Levente meg Szabyest...édesf@szom....."

Komolyan mondom, hogy már én is ezt mondanám, ha lenne!😮🤣 Egyébként most látom, hogy indul a Farm következő évada. Örülök neki, kedvelem a műsort. (Persze a szereplőktől függően.)


A mostani szereplők láttán, kissé elkedvetlenedtem! Meglepően "vegyes" a csapat! Több az antipatikus személy, mint a szimpatikus. ( Sőt volt akit meg kellett guglizni! ) 


Node,  hogyhogy nincs senki a Schrobert  és a Gáspár klánból?! Így már nem is ér semmit az egész, nem igaz ?! 🤣🤣

Előzmény: Peraltada (7469)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.08 0 0 7484

"Hírműsort is felvételről nézünk, sokszor az élővel egy időben."

 

Azt hogy? :D

 

Előzmény: szuszetti (7482)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.08 0 0 7483

Kedves szuszetti!

 

Ugyanezt mondom en is! Pontosabban en is tkomos vagyok, en is 90%ban felvetelrol nezek mindent a tvmen. Csak azt mondom, hogy nem kell rogziteni nekem, erdemes lenne ranezned a tkomomos kapcsolodon az archiv tvre. (Menu/archiv tv(a tv musor menupont alatt)

 

atv-t pl napi rendszeresseggel nezek rajta hirmusort es majdnem az osszes tobbi musort is es nem kell rogzitenem.

3 napig erheto el 1-1 nap. Tehat pl egy hetfoi nap csutortokig kolcsonozheto (ingyenes mindennek a kikolcsonzese, csak megmaradt ez a nyelvezet. (Amikor indult az archiv tv kb 14 eve mar akkor is hasznaltam es akkor meg 50 forint volt minden egyes musor kikolcsonzese ezert megmaradtak a nyelvezetnel de null forint)

Előzmény: szuszetti (7482)
szuszetti Creative Commons License 2023.11.08 -1 0 7482

Nyilván megszokás kérdése, nekem eszembe sem jut az archív tartalmat megnézni, de élőre is csak pár havonta kapcsolok. Hírműsort is felvételről nézünk, sokszor az élővel egy időben. Beköltözéskor rögtön ez a rendszer állt fel, bajban lennék, ha váltani kellene. Megszoktam és roppant kényelmes mára.

Előzmény: kelso82 (7481)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.08 -1 0 7481

En is 12+ eve nezek igy, de mivel rtl tv2es esti musorok nem kerultek soha fel, igy azoknal ez sztorno. En a tkom belso archiv tvjet hasznalom igy van 90+ csatorna aminek van archiv tv adoja es 3 napig visszanezheto kb minden, nem is kell rogziteni.

 

Nekem nem vinyos igy azt nem tudom megtenni. Egyebkent par eve egyszer hivtam szolgaltatot h igenyeljek vinyos boxot, mar nem emlekszem mi volt a gebasz, de vmi volt, mert hagytam a fenebe:D

Valami nem tetszett a valaszukkal kapcsolatban, nem emlekszem, hogy mi. (nem az hogy plusz penzbe kerulne egy rohzitesre alkalmas box.) de nem emlekszem mi volt a bibi, valami mintha lett volna ami nem tetszett:o

 

Amugy rtl klubnak is volt archiv tvje akkor meg a listabol is kitoroltek amikor fizetos lett a most. De addig sem voltak esti musorok amiket rogzitett a rendszer, csak fokusz meg hiradok.

 

 

De pl a szingli vahgy svindlit a viasaton3 n teljes egeszeben archiv tvrol neztem vissza. (reklamok itt is tekerhetok termeszetesen)

 

Előzmény: szuszetti (7479)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.08 -1 0 7480

Hat ez csak reszben igaz, mert love islandet visszaneznem rtl moston de nem lehetseges (max ha pluszos vagy, amire akk nem fizetnem ha 50 forint lenne- (nem a penz miatt)

 

Tv n valo visszanezhetosegrol beszelunk. Neten nyilvan lehet. Letorrentezed azt csokolom, meg reklamot sem kell elviselni

Előzmény: Peti817172M (7477)
szuszetti Creative Commons License 2023.11.08 0 0 7479

Valahogy úgy van, hogy egy adást lehet nézni és közben 2 adást rögzíteni, ha  1db beltéri egységed van (telekomnál). Ha 2 van, akkor már három adást is lehet egyszerre rögzíteni, de a mai TV kínálatnál az egy beltéri is bőven elegendő.

 

Nem macera a rögzítése kicsit sem. Ha kinyitod a műsorújság vagymi menüt a távirányítón, egyszeri gombnyomással az adott műsort veszi fel a beltéri, ha kétszer nyomsz ugyanarra a felvételes gombra, akkor a sorozatot veszi minden nap, vagy minden héten, amikor adják a következőt. Innentől akkor nézed meg, amikor akarod, nem kell neten keresgetni, töltögetni, miegyéb.

 

Mi már mindent így nézünk (~12 éve) felvételről, reklámot, sallangot áttekerve. Majdnem élőben is jó; kezdődik (mondjuk) a Sztárbox nyolckor, de elég fél kilenc körül elkezdeni nézni, így a műsor végére kábé utol is éri a zember az élőt és nem is késik le semmiről. Filmeknél szintén.

 

Szerintem roppant kényelmes és választani sem kell, felveszem, ami érdekes lehet, aztán vagy megnézem, vagy nem - ha betelt a tárhely, törli magát, ha nem döntesz másként

 

Vannak még apróságok, de ez a lényeg.

Előzmény: kelso82 (7474)
Ilhilla Creative Commons License 2023.11.08 -2 0 7478

Telekom előfizetésem van. Még nem gondoltam erre a lehetőségre, hiszen nincs annyi műsor, amit szívesen felvennék, hogy utóbb megnézzem. 

Szerintem másnap ismételni fogják a Farmot (tették ezt az Ázsiával és a Nagy Ő-vel is, csak azokat nem néztem), és a délutáni "sziesztámba" bele fér a nézése. 

Előzmény: szuszetti (7472)
Peti817172M Creative Commons License 2023.11.07 0 0 7477

A TV2 play-en, illetve az RTL moston visszanézhetők a műsorok. Ingyen is, csak el kell viselni a reklámokat.

Előzmény: kelso82 (7474)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.07 0 0 7476

Kossz, ez gyors volt:)

 

Szingli vagy svindli c. viasatos musor jutott rola eszembe:)

 

Előzmény: Peraltada (7475)
Peraltada Creative Commons License 2023.11.07 0 0 7475
Előzmény: kelso82 (7473)
kelso82 Creative Commons License 2023.11.07 0 0 7474

Nalam csak felig igaz ez amit irsz. Visszanezheto, de korlatozottan. Nem tudom rogziteni mert olyan boxom van amiben nincs vinyo. Elmeletileg lehetne igenyelnem ilyet is.

 

 

Vannak adok viszont ahol a teljes nap visszanezheto rogzites nelkul. De nem macera allandoan rogziteni?

 

Előzmény: szuszetti (7472)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!