Keresés

Részletes keresés

souss Creative Commons License 2021.12.21 -2 2 5963

Mindkét Tóth lánynak a párja szakács, ugye?

LPX-424 Creative Commons License 2021.12.21 -1 5 5962

Ebben az évben a két Tóth lánynak sikerült a legmélyebb szintekre leamortizálina magukat!

Most énekelhet bármit ,az igazi énjüket bemutatták!

Ennyi,annyi!

Magdi60 Creative Commons License 2021.12.21 -1 1 5961

Ó. Micsoda tervek. Itt szerettem meg Kristófot, eddig nem volt szimpatikus.

Előzmény: szévike (5960)
szévike Creative Commons License 2021.12.21 0 1 5960

Mi Gnác-cal Kristófról beszéltünk a mai bulvárcikk alapján:

Nem sokan mernének arra pénzt költeni mostanság, amire Németh Kristóf - Ripost

Magdi60 Creative Commons License 2021.12.21 -1 0 5959

Az Vera. Eddig nem szerettem, de itt humorosnak találom.

Előzmény: deluigi (5958)
deluigi Creative Commons License 2021.12.21 0 0 5958

szerintem az utolso voros versenyzorol van szo

Előzmény: Magdi60 (5956)
Tibbe Creative Commons License 2021.12.21 0 1 5957

Éhes volt. :P

Előzmény: Ilhilla (5953)
Magdi60 Creative Commons License 2021.12.21 -1 0 5956

Elvesztettem a fonalat: Németh Kristófról beszéltek? 

Előzmény: szévike (5955)
szévike Creative Commons License 2021.12.21 0 1 5955

Mondjuk azzal a tiz millával nem jut messzire.

Ha megnyeri.

Bár nem akarok spoilerezni, de elég furcsán fogalmazott ma valamelyik bulvárcikkben.

Előzmény: Alpári Gnác (5954)
Alpári Gnác Creative Commons License 2021.12.21 -1 2 5954

Na mondom én, hogy franchise!

 

Talán van valami online üzleti tanfolyam, aminek az egyetlen ingyenes része a franchise és azt olvasta el mindenki, a cápás topikban már nem tudom hogyan körbe röhögni az ilyen félnótásokat.

 

Franchise az a McDonalds, vagy ha már... a Norbi Update, olyan bevezetett, sikeres márka, aminek annyira szeretnének mások a tagjai lenni, hogy még fizetni is hajlandóak érte.

Egy majd egyszer megnyíló étterem, az nem franchise, azt NK csak szeretné.

 

Szentendrén valami középszar helyet sikeresen el lehet pöfögtetni, ha majd újra lesznek turisták, csapatépítők, lagzik, ilyesmi, de hogy ugyanez mitől lenne sikeres Kiskunmajsán, arról sejtelmem sincs...

Nem baj, ha esetleg nyerne, bele tolhatná a nyereményt, könnyen jött, könnyen megy...

Előzmény: Ilhilla (5948)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -4 1 5953

Nézem az ismétlést és el nem tudom képzelni, hogy Tóth Vera miért vitt a második ételéhez legalább két pár szárazkolbászt? :D

Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -5 1 5952

Vera biztosan tudja! :-)

Van, akinek az olvasatában a "kolléga" azt is jelenti, hogy korábban egy szakácsiskolába jártak, vagy együtt kezdték a pályát.

Előzmény: Mazsola0070 (5950)
Tibbe Creative Commons License 2021.12.21 -1 1 5951

Lehet, hogy Szentendrén akar új éttermet, de nehéz lesz megmaradnia. Félévente változnak a vállalkozások, éttermeknél pár maradandó van, a többi kisezer vállalkozás folyamatosan gazdát és profilt cserél.

 

Majd meglátjuk mire megy. Sznob az van bőven.

Előzmény: Ilhilla (5948)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.21 -1 2 5950

"A meghívott séfek között voltak azok a bizonyos kollégák."

 

A meghívott séfek között kik voltak azok, akik Pauli közvetlen munkatársai/üzlettársai voltak?

Előzmény: Ilhilla (5936)
Apádfüle Creative Commons License 2021.12.21 -3 1 5949

Attól most még lehet! Persze, hogy a séfeknek is dicsőség, ha az ő emberük nyer, de elvben ez egy egyéni verseny, nem piros-kék csapat közötti vetélkedő.

Előzmény: Ilhilla (5944)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -6 0 5948

Igen! Ő nyilatkozta a Blikknek: jövőre nyitja Szentendrén az elsőt, franchise rendszerben fognak működni! Érdekes, hogy nem régen ott épült fel a hatalmas családi háza, de lehet pénze még, fut  szekér!

 

Norbi is ott lakik, ő is januártól akarja megreformálni a magyarok étkezési szokásait, lesz tehát harc! :D

Előzmény: Alpári Gnác (5946)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -5 1 5947

Bocs, de fehér séfkabátot és piros, illetve kék kötényt viselnek!

Előzmény: deluigi (5945)
Alpári Gnác Creative Commons License 2021.12.21 0 2 5946

Étteremhálózata????

 

Tehát még egyetlen étterembe sem bukott bele, ezért máris hálózatot tervez?

 

A cápás műsorban szoktak lenni ilyen nagyot álmodók, akik már összeszereltek 3 biciklit, amiket nem vett meg senki és erre franchise-t alapítanának:)

Előzmény: Ilhilla (5937)
deluigi Creative Commons License 2021.12.21 0 0 5945

mindannyian SEFkotenyt viselnek :)

 

Előzmény: Ilhilla (5944)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -6 0 5944

Ilyen még nem is volt, hogy azonos színű kötényt viselők között dőljön el a győzelem.

Előzmény: Apádfüle (5942)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -4 0 5943

Tudom, milyen a sztrók (nagyon közeli "ismerősömet" 11 éve 2 alkalommal is elérte).

 

Norbertnek sajnos a történtek előtt is remegett a keze, láttam videókat. Sajnos keményen alkoholizál, ez is hozzájárul(t) az állapotához. Elvileg még "lábadozott", amikor a dubai alakdeform táborban ki nem esett a kezéből a pezsgős és whiskys pohár, na meg a szivar! Ha "csak" a fotózás és a polgárpukkasztás miatt beállított fotók készültek, akkor is helytelenítem.

Arról pedig, hogy alkoholista, a legújabb barátja, Jenő is meggyőződhetett, a legutóbbi, sárvári bálon, ahol együtt italoztak a pincében.

Előzmény: szévike (5939)
Apádfüle Creative Commons License 2021.12.21 -1 1 5942

Szerintem is Kristóf-Anita döntő lenne igazságos, ha a teljesítményt nézzük, és nem pofára, vagy a piros-kék vetélkedőre megy a játék.

Előzmény: szévike (5940)
szévike Creative Commons License 2021.12.21 0 0 5941

Bocs, nem Pál, hanem Zoli.

Előzmény: szévike (5940)
szévike Creative Commons License 2021.12.21 -3 1 5940

Látszott a vendégek bevonulásakor, hogy többen ismerősként köszöntötték Verát.

Elhiszem, hogy ilyen helyzetben igen nehéz a feladatra koncentrálni.

 

Más kérdés, hogy Jenőnek érdemes-e tovább erőltetni  a bennmaradását csak azért, hogy neki is legyen versenyzője a döntőben.

Vera labilis, képtelen irányitani, összeszedetten, rendezetten dolgozni. A Palkonyhában összeszedett néhány fogást, gondolom 

Pál és a sógor felkészitették néhány recept elkészitésére, de ha a versenyben nem tud összpontositani, akkor már nagyon nincs

itt a helye.

 

De lehet, hogy az ezévi forgatókönyvben az van, hogy legyen két azonos szinű kék versenyző a döntőben. 

Érdekesebb is lenne, mondjuk egy Kristóf-Anita kettős.

Előzmény: Ilhilla (5936)
szévike Creative Commons License 2021.12.21 -5 1 5939

Norbi kiesésének én is örülök. Nem a remegő kezek és a tétova ácsorgás miatt - erről sajnos nem tehet. Egy sztroke után nem lehet ilyen idegi és fizikai

terhelésnek kitenni a szervezetet.  

Más kérdés, hogy miért kellett megvárni őt a forgatással, hogy folytathassa a versenyt.

 

Azért örülök, hogy kiesett, mert képtelen volt átállni arra, hogy itt most ő nem a Norbiguru, hanem egy versenyző, akinek pontosan meghatározott

feladatot kell teljesitenie, és nem egy dadus recepttel felülbirálni a séfeket, akiknek valamiért  azt irták elő, hogy ehhez jó pofát kell vágni.

Előzmény: Ilhilla (5936)
deluigi Creative Commons License 2021.12.21 0 1 5938

eloszor en is azt gondoltam, de az elso zsurizes utan tortent a balhe, masodjara mar nem az ismerosei pontoztak

 

Előzmény: Ilhilla (5936)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -6 1 5937

Olvastam: a párja olyan vendéglátó helyet üzemeltet, ahol "ott alvós" vacsorapartikat tartanak, ahol a vendégek nem csak enni kapnak, hanem meghallgathatják Vera "koncertjét" is, sőt sokszor Gabival együtt lépnek fel. 

 

Szerintem a képen valami "desszert" lehet, amit ízléstelen ilyen és ekkora tányérban felszolgálni!

 

Verát a pirosak közül egyesül Andrea tudta volna megszorongatni, de úgy tűnik Jenci séf (és a stáb) őt szemelte ki, hogy egy kék versenyző párja legyen a fináléban.

Én szívesebben látnám ott pl. Németh Kristófot, akin a fejlődés a legszembetűnőbb és aki -elmondása szerint- sokat készült a versenyre, sőt 2022-ben megnyitja étteremhálózata első üzletét!

Előzmény: Magdi60 (5935)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.21 -5 1 5936

Ezt a megjegyzését nem a zsűrire értette, hanem azon a napon az értékelésbe besegítő "vendégzsűri" tagjaira! A meghívott séfek között voltak azok a bizonyos kollégák.

 

MÁS!

 

Jaj, de jó, nem jöttek be a fórum "sárgával írt" jóslatai és nem Norbi lesz a fináléban! Furcsa is lenne, ilyen "remegő kézzel"!

(Egyébként: nem a sztrók miatt remeg a keze, már előtte is komoly formában nyomta magába a vodkát és társait és sajnos ezeket használja a gyógyulása érdekében is!)

Előzmény: Mazsola0070 (5933)
Magdi60 Creative Commons License 2021.12.21 -2 1 5935

"Vera számára a parkolópálya azt jelenti, hogy az énekléssel most gyakorlatilag egy fillért sem keres. Jelenleg a közösségi média felületein elhelyezett anyagaiból származhat az egyedüli bevétele, azonban továbbra is nagyon fontosnak tartja, hogy ezek ne kizárólag reklámposztok legyenek. „Lélekmorzsákat teszek ki, nem hazudok, nem akarok képmutató lenni, de tény, hogy jelenleg ezeknek az influenszeri munkáknak köszönhetően van bevételem." - na meg ez a Konyhafőnök, meg innen is sietett egy fellépésre, otthon is besegít, jajj, ne sírjunk már. 

Ez mi? Mi van a tányéron? (Vagy mi nincs...)

Előzmény: Tibbe (5930)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.21 -1 0 5934

Baukó "jóslatát" a nyertes személyére már a műsor kezdete előtt több helyen megírták, ezek a "jóslatok" pedig a Retekes realityk kapcsán pontosan be szoktak jönni. 

Előzmény: Tibbe (5932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!