Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2757

Benne van a neveben.

Előzmény: histván (2756)
histván Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2756

Még nem,ettől a visszaállítástól tartok.Mi vész el? :-)

Előzmény: K Nándor (2755)
K Nándor Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2755

Most már működik?

Előzmény: histván (2754)
histván Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2754

Köszönet!

Előzmény: K Nándor (2753)
K Nándor Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2753

Beállítások->visszaállítás- Hálózati beállítások visszaállítása

Előzmény: histván (2752)
histván Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2752

Nem,hogy tegyem?

Előzmény: K Nándor (2751)
K Nándor Creative Commons License 2015.04.23 0 0 2751

Halozat reset volt mar?

Előzmény: histván (2750)
histván Creative Commons License 2015.04.23 0 0 2750

iPhone 6 -osom van,iPad air 2-vel szeretnék mellette wifizni,korábban ment,most nem.

Mobil adatforgalom és LTE(2G ill.3G opciókkal is próbálkoztam)bekapcsolva és nem ismeri

fel hálózatként,jelszómegadásig el se jutok.Tudtok segíteni?

gyb78 Creative Commons License 2015.04.11 0 0 2749

Próbáld meg egy hard resettel.

 

Előzmény: Negyvenes nő (2748)
Negyvenes nő Creative Commons License 2015.04.09 0 0 2748

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

Az iPaden az állapotsáv az alapképernyőn látszik (töltöttség, idő, stb legfölül). Ha megnyitok egy oldalt (fórum, fb), akkor eddig afölött is látszott, de most eltűnt. Nem frissítettem, tudtommal nem csináltam semmit, de mégis valamit valahogy elállítottam :(

Tudna valaki segíteni, hogy állna ez vissza?

Cartman1976 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 2747

Sziasztok! 

Lenne egy kérdésem. 

Van egy Ipad Air kütyüm.  Van itthon két router. Egy T-Home , illetve egy Airport Extrem . 
Ha az Airport-ra csatlakozik, akkor a iMessage üzeneteket nem kapom meg rajta. Ha a T-Home cuccon van akkor rendesen üzemel. 

Az telefonom ( Iphone6 ) is az Airport-ra csatlakozik, de ott nincs ilyen gond. 
Az asszony Ipad Mini-je, és a 4s -e is rendesen üzemel az Airport-ról. 
Ez mitől lehet?? 

 

Valami ötlet? 

K Nándor Creative Commons License 2015.03.10 0 0 2746

Eladó egy hibátlan ipad 3 /Fehér, 3g/lte, 16gb/. 75e Ft.

csdfoto Creative Commons License 2015.03.10 0 0 2745

Kihasználatlanság miatti IPad bőrtok, új ára 12.000 Ft, eladási ára 6.000 Ft.

danielcseh kukac gmail.com

krisztianxx Creative Commons License 2015.02.23 0 0 2744

Aszpirin?

 

sajnos van meg masik 3 ios eszkoz. Es mindegyik dsinalja ezt a baromsagot higy a a wifiket nem latja,legalabbis az osszeset amit masik eszkozok latnak. Higy mind a 4 hibas lenne,nem hinnem gondolom.lehet higy az kesz,higy akkor thome kikapcs es a time capsule marad..

Aszpirin Creative Commons License 2015.02.22 0 0 2743

Hehe, nekem is THome-router és Time Capsule van otthon. A THome valami Huawei, de én ezen kikapcsoltam a WiFi-t, a TimeCapsule-t ethernet kábellel kötöttem rá, és hagyom, hogy a Time Capsule hozza létre a WiFi-hálózatot. Hibátlanul működnek együtt így. Esetleg Te is kipróbálhatnád ezt a konfigurációt, persze csak ha a két router közti távolság megengedi.

Ha bridge módban van a Time Capsule, az csak erősíti a jelet és átjászik mindent a THome-os Routerre, tehát még mindig lehet router probléma...

Bár az sem kizárt, hogy gond van az iPad-ed WiFi-egységével, főleg ha - amint írod - nem látja a hálózatok zömét, amit látnia kellene...

Előzmény: krisztianxx (2741)
krisztianxx Creative Commons License 2015.02.22 0 0 2742

A masik amit nem is irtam,higy nem latja az ossszes eifi halozatot. Van hogy egyet sem talal.utsna 5 perc utan talan talal egyet. Pedig vagy 15 halozat van lakasunkban. ez is idegesito. 

krisztianxx Creative Commons License 2015.02.22 0 0 2741

A dolognak egy szepseghibaja van. Krt routerem van. Egy a thometol, a speedport 724. A masik az apple sajat kutyuje, time capsule de bridge modban. Es az a furcsa,higy az ipad csinalja a speedporton is, de a samsung tabletek egyiken sem,ugyanabban az idopontban sem mint mikor az ipad. En ra gyanakodtam(marmint ipad) higy hibas. Olvastam a neten hogy ne valasszam automatikus beallitast a wifinel a http proxynal az ipadnel hanem kezit. de ez sem oldotta meg. 

 

K Nándor Creative Commons License 2015.02.22 0 0 2740

Nalam a tp-link csinalt ilyet.

Előzmény: Aszpirin (2739)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.21 0 0 2739

Nekem van egy SMC márkanevű routerem, most édesanyám használja, az pont ilyen dolgokat művel az iPad-del, eléggé rendszeresen. Ha bekattan, akkor az iPad jelzi a wifit, de nincs internet. Ilyenkor ezt a routert egyszerűen újra kell indítanom: tápcsatlakozót kihúzom belőle, majd visszadugom, és megvárom, míg a router újraindul. Utána megint van internet az iPad-en...

A "gagyibb" eszközök sejtésem szerint azért nem érzékenyek a routeekr egyes hibáira, mert más (lassabb) wifi-csatornákat használnak...

Előzmény: Aszpirin (2738)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.21 0 0 2738

Szia!

Vidd el az iPad-edet egy olyan helyre, ahol van free wifi (pl egy McDonaldsba vagy BurgerKing-be), és csatlakoztasd a wifi hálózatra. Ha ott gond nélkül tudod használni, akkor tuti, hogy az otthoni routereddel van probléma. Esetleg router beállítások segíthetnek, de ahhoz olyan szaki kell, aki tudja, mit csinál.

Előzmény: krisztianxx (2736)
K Nándor Creative Commons License 2015.02.21 0 0 2737

Hi! A leiras alapjan a routerben keresnem a hibat. Nyomj neki egy reseret es configold ujra.

 

Ha nem segit, akkor beallitasok-altalanos-visszaallitas-halozati beallitasok visszaallitasa.

 

 

Előzmény: krisztianxx (2736)
krisztianxx Creative Commons License 2015.02.21 0 0 2736

Sziasztok. 

 

Egy kerdesem volna. Ipad mini 2 ltes verziom van..a wifivel vannak problemaim..azonos idoben amikor mas eszkozokon a wifi gondtalanul megy, az ipademen wifin van,de nincs adataramlas. A safari azt irja higy az ipad nem kapcsolodik az internethez. Ket wifi halozatok van itthon. Ilyenkor van hogy ha atallok a masikra elkezd mukodni,de van mikor nem.nem segit az ujrainditas sem.most 8.1.3 van rajta. Tobbszor clean installal ujraraktam a rendszert de nem segitett. Nagyin bosszanto higy a 40 ezres samsung tabletek wifije tokeletes,es a 4szer annyiba kerulo meg igy szarakszik. Hardver vagy szoftveres hiba? Masnak hasonlo tapasztalat?

balazs.robi aliasz Őrmi Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2735

Köszi az ötletett:

Mot szétkaptam az egészet és kiszedtem az akkut. Az akkuban semmi nafta nincsen.

probáltam, úgy, hogy 3 napig folyamatosan töltön volt, de semmi reakció.

Most megpróbálok akkut szerezni.

A mobilom játszott az első bekapcsoláskor hasonló modon, de akkor kiderült, hogy gyárilag le volt ragasztva az akku érintkezői, így csak az elektronika probált töltögetni, de nem volt mit. Itt is ezt gondolom, hogy behalt az akku és nem tudja tölteni.

Előzmény: Aszpirin (2730)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2734

Használja itt valaki az HBO GO-t? 

Arra lettem figyelmes egy ideje, hogy sem az Újdonságok, sem pedig az Ajánló nem frissül iPad Air2-n, és ezen csak az app teljes törlése majd újratelepítése segít, miközben iPhone 5s-emen nincs ilyen gond. Mindkettőn a legfrisebb iOS... Találkozott más is ezzel a problémával?

Aszpirin Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2733

Szia bupé, a gond az lehet, hogy az iOS 5.1-ben emlékeim szerint a Youtube még beépített applikáció volt, és azt már nem támogatja a Youtube (=Google) maga.

Ha Safarival egyszerűen a youtube.com-ra méssz (mintha számítógéppel néznéd a Youtube-ot), akkor sem megy? Talán nem kell feltétlenül appot telepíteni...

Előzmény: bupé (2728)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2732

Illetve: lehet a töltő hibája is.

Előzmény: Aszpirin (2731)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2731

"hagyd úgy pár órát, majd utána próbáld meg töltőre tenni."

Bocs, félreírtam, úgy értettem, hagyd töltőn pár órát (felügyelettel!!), majd újra próbáld meg bekapcsolni.

Előzmény: Aszpirin (2730)
Aszpirin Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2730

Ez az első generációs (tehát kb 5 éves) iPad abszolút csúcsmodellje, vagyis elég jó cucc... A hibajelenség utalhat az akkumulátor hibájára, de az is lehet, hogy csak tökig le van merülve, vagy esetleg nem az eredeti töltőt használod (az iPad töltéskor elég nagy áramot vesz fel, ezt a "normál" USB-s töltők nem "viszik el". Próbáld ki, hogy teljesen kikapcsolt állapotban teszed töltőre, lehetőleg a saját eredeti töltőjére, és hagyd úgy pár órát, majd utána próbáld meg töltőre tenni. Ha ezután is produkálja a hibát, akkor komoly gond van vele, amit csak egy szerviz fog tudni megoldani. Töltés közben se hagyd felügyeletlenül, figyelj rá, és ellenőrizd gyakran, hogy nem melegszik-e túl maga az iPad vagy a töltő, és ha ilyent tapasztalsz, akkor is komoly lehet a gond, szedd le azonnal a töltőről, és irány a szerviz.

Előzmény: balazs.robi aliasz Őrmi (2729)
balazs.robi aliasz Őrmi Creative Commons License 2015.02.16 0 0 2729

Sziasztok

 

Ma kaptam egy Ipad 64Gb A1337 készüléket.

A gondom vele, hogy ha töltöre dugom, akkor 4 majd 8 mp megjelenik a apple embléma, majd kikapcsol és ezt csinálja folyamatosan.

A készülék Svéd országban lett véve.

bupé Creative Commons License 2015.02.11 0 0 2728

Sziasztok!

 

Itt nem merült még fel a probléma, ezért leírom, hátha valakinek segít.

iPad 1-en nem megy a youtube, nem tud kapcsolódni. Valószínűleg január 1-től, nekem is csak később tűnt fel. Hivatalos állásfoglalás nincs, csak a Redditen néhány user értekezik róla. Nagyon úgy néz ki, hogy ez már így is fog maradni. :((

A iPad 1 megállt 5.1 iOS-nél, újabbat nem lehet rá tenni. (Megjegyzem iPad 2-re még a legfrissebb 8-as is felmegy).

Az új Youtube app csak iOS 6-tól telepíthető.  A két szék között a pad alá estem. Az App Store-ban általában is a programok nagy része már csak a magasabb verziószámú iOS-esekre van megírva. Ez a fogyasztói társadalom gerjesztése érdekében érthető is. Évente-kétévente vegyél új készüléket.

2010 karácsonya óta használom az akkori fullos gépemet, eddig a legnagyobb megelégedésemre. Ma is ugyanazt tudja, mint újkorában, az akksi hibátlan. Illetve most nagyot csökkent az élvezeti értéke. :(

 

Ha valaki tud véletlenül egy noname, eldugott youtube-klónt, ami 5.1-en is fut, jelezze.

Szerintem a kínai, indiai programozók nem fognak ráugrani a problémára, másrészt az Apple nem fogja engedni, hogy iOS 8-nál öregebb rendszeren futó programokat feltöltsenek az Apple Store-ba.

 

Egyébként miért nem lehet verziószám alapján szűrni az alkalmazásokat a Store-ban? Ezzel is sulykolják a tudatalattimban, hogy vegyek újat?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!