Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11127

Bakkker irigykedek! :) Holnap rakom külön a denizliket én is mert a kakasok próbálgatják a shamo tyúkokat. A kanárik meg ló**szt sem csinálnak :) A gyémánt meg állandóan kilöki a tojást a fészekből...

Előzmény: Falco Elnök (11126)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11126

Gyémánt gerle már ül a tojásokon, a fehér pár kanári is és a roler kanárik is csinálják a fészket! Korán kezdödik nálam a 13-as év!

Előzmény: Falco Elnök (11125)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11125

Egy adag kikelve, egy a gépbe és 40 tojás már készenlétbe .... és csak gyülik, gyülik. Ma 10 tojás volt ez a rekord idáig!

Előzmény: Gyálimanus (11123)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11124

Korai, ráérsz nyár elején, csá.

Előzmény: G.Zoli (11121)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11123

Nehezen Elnök Úr, Nehezen!

Kezdenek tojni az ezüst+kékfogoly bráhmák, lehet keltetnem kellessz.

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11120)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11122

Ebben profik vagyunk :)

Előzmény: Falco Elnök (11120)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11121

Tibi a barátpapagájok mikor fészkelnek? Rakjak már be nekik fészek anyagot szerinted?

 

Előzmény: Gyálimanus (11119)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11120

Köszönöm Kétes Elemek!

Látom azért még birjátok a semmit tevést! :)

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11119

Ja, Ja!

Éltesse a lovak szelleme sokáig Elnök Úr!

Előzmény: G.Zoli (11118)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11118

Na Te meg az ivás :))

Ja boldogot mélyen Tisztelt Elnök urunknak :P

Előzmény: Gyálimanus (11116)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11117
Boldog névnapot Elnök Úrnak!
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11116

Már nem tudom mit egyek, herótom van a kajától , ezért iszom mint állat!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11115)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11115

Szeva Tibi!

Még mindig a mákot szedegetem a fogaim közül :)

Annyi féle kaját csinált anyum hogy csak rájuk nézek már jól is laktam. De így legalább nem fogy el a kaja.

 

Előzmény: Gyálimanus (11114)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.26 0 0 11114

Szevasztok Bejglizabáló népség!

Éltek még vagy belehaltatok  a kajálásba?!

csá.

Zlackó Creative Commons License 2012.12.25 0 0 11113

Sziasztok!

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

Tibi,ment a válasz az e-mail re!

Vkoza Creative Commons License 2012.12.25 0 0 11112

BÉKÉS ÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN FORUMOSNAK!!!

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.25 0 0 11111
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11110

Malac , malac , ja igen , arra a citromosra gondolsz?

Ha minden jól megy lessz belölük januárban pár db. ami nem kellett szilveszterkor a sok éhenkórásznak, meg sikerült elszaladniuk , van helyed? mert akkor megleplek vele de Elnök úr-nak ne szólj , kár lenne elrontani vele a bendöjét!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11105)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11109

Karácsonykor sincs semmi szégyenérzésed ? Mert máskor nincs azt tudom!

csá.

Előzmény: a füvesember (11106)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11108

Na a munka hőse! :) Remélem azért hagynak neked Karácsonyi ajándékot az utasok amiért ilyenkor is dolgozol nekik ;)

Előzmény: a füvesember (11106)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11107

Még szerencse, hogy vannak köztünk "ilyen" emberek is......

Bár nem értem, hogy az elsöt aki kitalálta a munkát miért nem verte agyon a többi?!

Előzmény: a füvesember (11106)
a füvesember Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11106

tudtok élni én meg mehetek mindjárt dolgozni hogy tönkre ne menjen az ország gazdasága.

Előzmény: Gyálimanus (11101)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11105

Ezt azért mindenki levágta hogy soha nem fial meg az a malac! Szilveszterkor már citrom lesz a pici szájában :)))

Előzmény: Falco Elnök (11103)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11104

Elnök Úr! Az újévi terveimröl nem is irtam - a százlábut akarom összehozni a csirkével mert keveslem az 1 csirkén lévö 2 combot!

A százlábu félig tollas lessz és a csirkének 50 lába , ilyen egyszerü a tétel!

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11103)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11103

Uj Évi malac pecsenye??? Tudsz élni....

Előzmény: Gyálimanus (11101)
bexzy Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11102

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden Kedves Fórumlakónak! :)

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.24 0 0 11101

Szeva Titkár Úr!

Reggelire megvágtam a szarvaskolbászt, Brutál finom, mostmár szikkadt egy kicsit, igy szeretem, Nagyon Királyság!

Mégegyszer nagyon köszönöm!

Lessz a Géza malacnak utódja, gömbölyödik szépen a Gizi, ha megfial, teszek föl képet róluk,

csá.

Johny24 Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11100

Vannak ezzel így egy páran... :)))

Előzmény: kishármas (11099)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11099

Azt a 150 eurósat szívesen elnézegetném itthon!

Előzmény: Johny24 (11094)
kishármas Creative Commons License 2012.12.23 0 0 11098

Állat!! A gyerek beszart!

Előzmény: G.Zoli (11096)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!