Azért gondoltam erre az új topic-ra, hogy ne zavarjuk az igazi viadorosokat és a díszbaromfi tenyésztőket sem! Sajnos ez a nagyon ősi fajta kicsiny országunkban már nem tartozik egyikőjükhöz sem. De nagy múltja miatt talán több figyelem is megilletné.
Bakkker irigykedek! :) Holnap rakom külön a denizliket én is mert a kakasok próbálgatják a shamo tyúkokat. A kanárik meg ló**szt sem csinálnak :) A gyémánt meg állandóan kilöki a tojást a fészekből...
Malac , malac , ja igen , arra a citromosra gondolsz?
Ha minden jól megy lessz belölük januárban pár db. ami nem kellett szilveszterkor a sok éhenkórásznak, meg sikerült elszaladniuk , van helyed? mert akkor megleplek vele de Elnök úr-nak ne szólj , kár lenne elrontani vele a bendöjét!