Keresés

Részletes keresés

andiano Creative Commons License 2011.07.31 0 0 1575

Szerintem nagyon jó ötlrt Anna a weboldal!Gondolkodom hogy mit tegyünk a weboldalra.

Előzmény: Törölt nick (1574)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.29 0 0 1574

Sziasztok!

 

Andiano, drukkolok továbbra is!

 

Egyébként van valakinek javaslat, mi kerüljön majd a weboldalra?

a domain regisztráció nem nagy pénz, azt én szívesen állom.

 

Amúgy jó ötletnek tartjátok?

 

üdv,

Anna

andiano Creative Commons License 2011.07.26 0 0 1573

Nagyon jó az idézet Anna!Sajnos még mindíg nem tudom, hogy mikor kezdhetek dolgozni.

Előzmény: Törölt nick (1572)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.21 0 0 1572

Sziasztok!

 

Egy NLC Cafs fórumban találtam, de nagyon jó :-))

 

"Hát mit hajtsam magam, s legyek boldogtalan,

Hisz mindig több kell, mint amennyi van.
Ha nem fázom és van ebédem, s valaki lefekszik vélem,

Én már jól érzem magam."

 

(részlet a méltatlanul elfeledett Doctor Herz c. musicalból)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1571

Szia Csilla!

 

Örülök, hogy jelentkezel és jól vagytok!

 

A találkozón Judit és én meg a barátom voltunk, Monte említett fordítási feladatokat, illetve arról beszéltünk még, hogy weboldalt készítünk, ebben a barátom valószínűleg tud segíteni.

A következő alkalom összel lesz, okt. eleje szept vége, valószínű lesz meghívott vendég is.

 

Beáról sajnos nem hallottam, Violáról csak annyit, hogy tanul még és együtt van a barátjával.

 

Nálam folyamatban van a lakásvásárlás, és remélhetőleg augusztusban összeköltözünk.

 

Andi remélem dolgozik már, nagyon drukkolok neki.

 

Üdv mindenkinek, szép napot!

Anna

Előzmény: csillaadri (1570)
csillaadri Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1570

Sziasztok lányok.

 

Már megint jó régen jelentkeztem.Remélem mindenki jól van.Velünk minden oké.Továbbra is sokat dolgozom.

Hogy sikerült a találkozó? Remélem egyszer sikerül eljutnom. Sajnos mindig vagy a munka vag az anyagiak szólnak közbe.

Anna hogy alakulnak a dolgaid? Andi neked van valami munka kilátásban?

Bea veled mizus? Jobban vagy már? Violárol tud valaki valamit?

Szép napot mindenkinek.

Előzmény: Törölt nick (1569)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1569

Lemaradt a vége, szóval a barátommal nézzük a honlapkészítés lehetőségeit, szívesen várunk ötleteket, mi szerepljen rajta.

Előzmény: Törölt nick (1568)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1568

Sziasztok!

 

Andiano, nagyon drukkolok továbbra is a munkához!

Judit, neked írt azóta Monte valamit? Mi a barátommal nézzük a honlapkészítés lehetőségeit.

Előzmény: andiano (1567)
andiano Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1567

                                                     Sziasztok lányok!

 

 

 

Hogy vagytok, Végre ezen a héten nem lesz olyan meleg. Még nem kezdtem el dolgozni, kérlek szorítsatok, hogy sikerüljön minél elöbb dolgozni kezdeni.Szép napot nektek.

dijut Creative Commons License 2011.07.11 0 0 1566

Dear Monte and April,

 

It was nice to meet you and to speak about our problems and about our future plans.

I hope we will meet next time (and more patients and relatives will be interested in it).

It is a good idea to have a Hungarian TS website!

I'm waiting for your e-mail with the English version of the book to translate (what about the permission?) and the Hungarian document "Útmutató..." to create a table of contents if it is necessary.

 

Judith

 

Sziasztok,

 

Ahogy mondtam, nem szeretnék alapító tag, csak aktív pártolója (fordítással, stb.) akarok lenni az egyesületnek, ha lesz. (Nem akarom erősíteni, hogy hátrányos helyzetű vagyok és érdekvédelemre szorulok).

Amint írom Monte-éknek, jó ötlet a weboldal, ha van rá lehetőség.

Beszéltem a miskolci A.-val, és ő is egyetértett velem és a szemponttal. Nem érdekli őt sem a fórum és az egyesület, örökbe fognak fogadni hamarosan egy babát reményei szerint. Úgy érzi, már mindenen túl van.

Jó volt találkozni. Sok dolgom van még, amit helyre kell hozni.

 

dijut

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 1565

 

Dear Monte,

 

 

 

It was very nice to see you on Saturday.

 

Your children are very nice also.

 

We discussed very important things, and referring to the website, my boyfriend says he woud like to try to do it.

 

What the biggest task is I think to find a way to bring patients out from ignorance and to see the value of just finding other girls/women with the same status. Maybe the invited psychologist next time will be able to say some points to that. According to my example, I would say a female psychlogist would be preferred.

 

 

 

Have a nice day,

 

Anna

 

 

 

Monténak megköszöntem a szombati találkozót, fontos dolgokat beszéltünk meg, a honlapra vontakozóan a barátom felajánlotta, hogy ő megpróbálja elkészíteni.

 

Szerintem a legnagyobb feladat hogy az érintetteket kohozzuk a tagadás állapotából és megláttassuk velük annak az értékét, hogy csak egyszerűen megtaláltuk egymást. A legközelebbi alkalommal esetleg meghívott pszichológus talán tud ehhez valamit mondani. Az án példám alapján női pszichológus lenne jobb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sziasztok

 

Anna

Előzmény: Monteapril (1564)
Monteapril Creative Commons License 2011.07.08 0 0 1564

Hello from Monte,We have our Turner Syndrome Meeting tomorrow, Saturday at 1:30 - 3:30.Please come if you can.  Maybe you are free now to come to the meeting.  Our daughters will be there to play.  There are more translated articles to give you.  It will be a good meeting. New Turner translations are:  1)  Turner szindrómás felnőttek gondozási lapja  2)  A Turner-Szindróma Diagnosztizálása  3)  Irányelvek az egészségügyi ellátáshoz születéstől a felnőttkorigI hope you will come.  I will be glad to see you!Monte
We will meet at  VIII.,  Krúdy Gyula utca flat #7, the"Forum" name on the bell at the door. The "Forum sign is on the building also.  You can see the sign from the street. Villamossal 4/6 - Baross utca megallo.  The flat is on the ground floor.  Our mobile number - 06 30 994 9255 if someone has difficulty.

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.07 0 0 1563

Sziasztok!

 

Csak tájékoztatni szeretnék mindenkit, hogy aki a szombati találkára Montéékhez nem tud jönni, de vasárnap el tudna jönni Budapestre, ill. ott van és ráér, akkor is összefuthat velem mert vasárnap is Pesten leszek! :-)

Persze ez esetben pontos időt helyet egyeztetni kell, de sokaknak úgyis megvan a mobilszámom.

 

Sziasztok, szép napot

Anna

Előzmény: Törölt nick (1562)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.04 0 0 1562

Sziasztok!

 

Egyenlőre rajtam és a páromon kvül két felnőtt jön még a találkozóra, (Judit és a másik Andi Miskolcról), persze lehet még jelentkezni!

 

Andiano, köszönöm a kérdést, alakul, már van előszerződés, legvalószínűbb hogy augusztusban lesz a költözés.

 

Sziasztok, szép napot

Anna

Előzmény: andiano (1561)
andiano Creative Commons License 2011.07.01 0 0 1561

Szia Anna! Köszi jól vagyok, nem tudok a többiekről semmit.Hogy állsz a költözéssel?

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.30 0 0 1560

Sziasztok!

 

Andiano, nagyon örülök, és gratulálok!

Remélem, egyébkénti s jól vagy!

Többiekről tudsz valamit?

 

Judit, munka után felhívlak!

 

Sziasztok, szép napot

Anna

Előzmény: andiano (1559)
andiano Creative Commons License 2011.06.30 0 0 1559

Sziasztok lányok!Úgy néz ki, hogy lesz munkahelyem. Négy órában fogok dolgozni, ez nekem nagyon jó lesz.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.27 0 0 1558

 

Sziasztok!

 

Hanga19, köszi a visszajelzést, de Monte is tudja ezt? Mert nekem még azt írta, jöttök...

 

Kérek szépen mindenkit, és akinek nem inge ne vegye magára, de légyszi próbáljátok meg ezt a sorstársakkal való kapcsolattartás dolgot prioritásban kicsit magasabbra helyezni, mert így tényleg nagyon nehéz!

 

Anyukák gondoljanak rá, hogy ez nagyon is érdeke a kislányuknak, felnőttek pedig arra, hogy saját érdekük, vagy ha teljesnek érzik amúgy is az életüket, hát akkor fiatalabb sorstársakat segíthetnek abban, hogy hasonlóan teljes életük legyen!

 

Csak piszkos anyagiakra gondolva pedig, ha lenne egy megalakult szervezet, akkor az adóm 1%-a oda menne, így most a RIROSZ-nak ment a nagy kalapba.

 

Úgyhogy aki a talival kapcsolatban még nem jelzett vissza, azt még várom, illetve bárkitől, hogy alternatív dátumra javaslatot adjatok, akár őszre is, addigra mindenki megjön a nyaralásból!  

 

Sziasztok, szép napot

 

Anna

 

Előzmény: hanga19 (1557)
hanga19 Creative Commons License 2011.06.26 0 0 1557

Sziasztok!

 

Nekem nem jó az a hét egyáltalán.Táborozom.

Szép hetet nektek!

Előzmény: Törölt nick (1556)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.24 0 0 1556

Ja bocsánat, azt is írja Monte, hogy gyerekeknek próbálnak kitalálni egy kis programot.

 

Ha kérdésetek van, írjatok neki vagy nekem!

Előzmény: Törölt nick (1555)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.24 0 0 1555

Sziasztok4

 

Itt Monte is írja, hogy július 9-ére szervezik a találkozót, az eddigi helyszínre, VIII ker Krúdy Gyula utca 7. 13.30 -15.30-ig, az iroda ajtón ott lesz hogy "Forum".

 

Lehet még jelentkezni!

 

Eddgi visszajelzések alapján Hanga19, Desesz, és még egy felnőtt, meg én jövünk.

 

Sziasztok, szép napot

Anna

Előzmény: Monteapril (1554)
Monteapril Creative Commons License 2011.06.24 0 0 1554

Sziasztok! 

We look forward to the next meeting, July 9, 1:30 - 3:30, at VIII Krudy Gyula utca 7, "The Forum"  is the name of the office. Children are welcome to come, and we hope to have a small program for the children as well. Please let us know if you have any questions!

 

Monte & April

andiano Creative Commons License 2011.06.19 0 0 1553

Sziasztok lányok! Jó a gépem! Nekem nem jó a július 9.-e.Örülök Anna, hogy szépen alakulnak a dolgaid.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.16 0 0 1552

Andiano,

 

Remélem jól vagy, és drukkolok, hogy mielőbb megjavítsák a gépedet!

 

Anna

Előzmény: andiano (1550)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.16 0 0 1551

Sziasztok!

 

Andiano, köszönöm, nálam egy kicsit nyugisabb a helyzet azóta. Persze nem szeretném elkiabálni. De haladnak az események az összeköltözés felé. És ezzel együtt afelé is, hogy SAJÁT otthonom legyen :-)

 

Többiekkel mi van?

 

A július 9-re senki nem jelzett még vissza, kérlek írjátok meg jó-e, mert ha nagyon nem, beszélhetek Montéval hogy legyen más időpont.

 

Sziasztok, szép napot,

Anna

Előzmény: andiano (1550)
andiano Creative Commons License 2011.06.16 0 0 1550

Sziasztok lányok! Hogy vagytok? sajnos nem jó a gépem, a nővéreméknél írok. remélem hamarosan megcsinálják.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.08 0 0 1549

Sziasztok!

 

Andiano, köszi, hogy írsz!

Persze bizonyos mértékig úgy van, ahogy írod de azért nem olyan egyszerű.

Remélem, alakul!

 

Monte, az angol apuka most júli 9-re mondott egy találkát.

Lehet rá jelentkezni!

 

Sziasztok, szép napot

Anna

Előzmény: andiano (1548)
andiano Creative Commons License 2011.06.06 0 0 1548

Nagyon örülök Anna, hogy jól alakul a kapcsolatod!Ne izgulj ez a feszültség otthon azért van, mert féltenek téged. Írj privát e-mail nekem ha gondolod.

Előzmény: Törölt nick (1547)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 1547

Sziasztok!

Mi újság?

Pepita Zebra, milyen volt az Egészségliget program?

 

Nálam itthon sajnos elég feszült a helyzet. Van egy nagyon jól alakuló kapcsolatom, és lakást vennék, hogy összeköltözhessünk. (Amúgy a barátom nélkül is már rég esedékes lenne, de ez egy jó alkalom). Sajnos édesapám nehezen viseli ezt a helyzetet…

Asszem részeltesebben csak priviben.

Pepita Zebra Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1546

Igen, köszi, légyszi, küldd át!

Előzmény: Törölt nick (1545)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!