Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1085
,,E közlekedési folyosók nem szolgálják ki az észak-déli irányú, dinamikusan fejlődő forgalomáramlási útvonalakat. A Nyugat-dunántúli régióban hiányzik egy markáns, észak-déli irányú közlekedési folyosó, az M9 és M86 gyorsforgalmi utak és egy minőségi vasútvonal, amely mind a régió belső kohéziója tekintetében, mind pedig a balti-adriai relációban kiemelt jelentőségű, miközben a nevezett páneurópai folyosókat is összekötő szereppel bírna."

Na,kezdésként elkezdjük az észak-déli autópálya építését,kezdetben a várható pénzhiány miatt csak gyorsforgalmi útként,de mindenképp sürgető feladat,főleg a 86-os utak mellett élőkre való tekintettel.
Az nem megy,hogy jelenleg egyes napokon 5600 kamion dübörög keresztöl a 86-os út településein,és a jelenlegi kormány nem foglalkozik az emberek gondjaival.
Na,mi azzal kezdünk,hogy ezeknek az embereknek bizosítsuk a normális élethez való jogot.
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1084
Útügyileg,vasútilag is van min bőven javítani.
,,A régiót három Helsinki közlekedési folyosó is érinti, az egyik a IV. számú páneurópai közlekedési folyosó, amely Európa nyugati felét köti össze a Balkánnal, a másik a VII. számú, amely a Duna folyam vízi útját jelöli, míg a harmadik az V. páneurópai közlekedési folyosó, illetve ennek egyik alága a V/B. jelű folyosó. A IV. számú folyosó része az M1, M15 gyorsforgalmi út és a Budapest-Hegyeshalom vasútvonal, míg az V. számúé a majdani M7 autópálya, amely Letenyénél Horvátországgal, az M70 gyorsforgalmi út pedig - az V. sz. folyosó részeként - Tornyiszentmiklósnál, Szlovéniával teremt kapcsolatot. Ugyanezen közlekedési folyosó vasúti ága, a Boba-Zalaegerszeg-Bajánsenye-országhatár(Hodos) vonal.
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1083
Nézem,hogyan is állunk a vasúthálózattal.
Na,ha az agyontámogatott MÁV-ot kirúgjuk,villamosításba kezdünk,meg fejlesztésekbe,többek között újra építjük a Lendva-rédics vonalat si.
,,A régiót jelenleg több nemzetközi törzshálózati vasúti fővonal érinti, amelyek biztosítják a kapcsolatot a főváros és a szomszédos országok között Hegyeshalom, Rajka, Sopron, Szentgotthárd, Bajánsenye, Murakeresztúr határátkelőkön keresztül. Az észak-déli vasúti összeköttetésben nagy szerepe van a Győr-Celldömölk-Szombathely, Sopron-Szombathely, Szombathely-Nagykanizsa vonalaknak. A régióban két vasúttársaság van jelen: a MÁV és a GYSEV. Főbb vasúti gócpontok: Győr, Csorna, Szombathely, Celldömölk, Porpác, Zalabér-Batyk, Zalaszentiván, Zalaegerszeg, Zalalövő és Nagykanizsa."
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1082
,,nekem semmi kifogásom nincs az ellen, hogy ott éljek, és munkával termeljétek meg az anyagi jólétemet."
Okos ember kétszer nem lép ugyanabba a szarba.
Teljesen fel akarjuk számolni az ingyenélés minden formáját,valamint a szerzett jog keretén belül szerzett olyan jövedelmek megszüntetését is tervezzük,amelyek nem összeegyeztethetőek az általunk bevezetésre kerülő jogrendszerrel.
Tehát felül fogunk vizsgálni minden olyan rendszeres segélyt,nyugdíjat,amely a legkisebb módon is sérti az igazságosság elvét.
Előzmény: heltsie (1080)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1081
,,ott egye meg a fene ezt a csonkadunántúlt, ahol éri..2
a dunántúl megmarad,csak egy része ,mármint a nyugati más néven fut majd.
Előzmény: heltsie (1078)
heltsie Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1080
nekem semmi kifogásom nincs az ellen, hogy ott éljek, és munkával termeljétek meg az anyagi jólétemet. az egész utazónagykövetesdiben pont ez a pláne.
Előzmény: Törölt nick (1079)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1079
Az alakuló köztársaság kiemelt figyelemmel kezeli a közpénzek felhasználását,ezen okból egyenlőre nem tervezzük utazó nagyköveti státuszok létrehozását értelmetlenségéből kifolyólag.
Mivel a cél az itt élő emberek munkával megteremtett anyagi jóléte,kezdésként fő célként kezeljük a segélyezés,nyugdíjak,egyébb kiadások ésszerű és csak valódi és jogos kifizetését.
Magyarán,itt sokan szívni fognak.
Előzmény: heltsie (1077)
heltsie Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1078
na tessék, akkor nem is akarok utazó nagykövet lenni, ott egye meg a fene ezt a csonkadunántúlt, ahol éri
Előzmény: Törölt nick (1060)
heltsie Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1077
én utazó nagykövet AKAROK lenni, itt a képem, kérnék egy címet, ahova a költségigénylést küldhetem

Előzmény: Törölt nick (1074)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1076
Nem jó,régi adat.
Na,nézek frissebbet.
Amúgy hajózható vizekkel nem állunk valami jól,de sebaj,majd máshol behozzuk.
,,A régióban gyakorlatilag csak egyetlen hajózható vízfolyás van, a VII. Helsinki Folyosót is jelentő Duna. A vízi turizmus szempontjából fontos folyóvizeink a Rába, a Mosoni-Duna, a Mura és a Zala. A keszthelyi és a balatongyöröki kikötő révén a régió érintett a balatoni személyhajózásban is. A régió egyetlen kiépített és folyamatosan működő áruforgalmi kikötője a Győr-gönyűi országos közforgalmú kikötő. Jelenleg RO-RO rakodó (kamionrakodó) és rakodópart üzemel, egyelőre csak közúti-vízi kapcsolattal."
Előzmény: Törölt nick (1075)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1075
Amúgy nézegetem az adatokat,aztán látom,hogy a GDP 10 % adja most a leendő köztársaságunk.
Jó kis hely lesz ebből,na.
Előzmény: Törölt nick (1074)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1074


Egy képet magamról,hátha nem ismersz meg a Dunántúli Köztársaság kikiáltásának ünnepségén.
Aztán meg elsétálsz mellettem,mint bolond cigány az aranyhal mellett.
Előzmény: Feinhold Kázmér (1072)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1073
Őőőőőő,köszönöm.
Na szóval,megvizsgáljuk a kérdéses kérdést.
Előzmény: ghoezeke mate (1071)
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1072

a lelkem,de annyit ő is tud,mint a 8 általánost végzett Teleki államtitkár.
Bocsánat, akkor Marschlakó Karola kisasszonyt alkalmazzuk.

 

Egy diplórendszámot köszönettel én is elfogadok. Fotót nem teszek be, mert sajnos nincs öltönyöm, így öltönyös fotóm sem.

Csak egy kamaszkori fotóm áll rendelkezésemre. Mentségemre szolgáljon a fiatalság hevessége, Dodgem pepe volt a becenevem.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1070)
ghoezeke mate Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1071
Egy igazi diplomata nem gondolkodik, hanem megvizsgálja a kérdést. Csak szóltam.
Előzmény: Törölt nick (1067)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1070
,,A rendszám FHCD01"
Tökéletes.
Valami kérésed cserébe esetleg ?
Nem kő neked is tőlünk diplomata rendszám ?

,,Államunk ifj. Marschlakó Istvánt Ifjúságpolitikai államtitkár munkakörben alkalmazza mai naptól. "
Pinás a lelkem,de annyit ő is tud,mint a 8 általánost végzett Teleki államtitkár.
Előzmény: Feinhold Kázmér (1066)
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1069

Borejove édes öcsém, hát végre itt vagy, ezer éve nem láttalak, máris főzök neked egy jó kávét kedves Surdám!

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (1068)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1067
Hát az usákoknak is ott van ugye Alaszka.
Gondolkodni fogunk a csatlakozási kérelmeteken.
Előzmény: Törölt nick (1065)
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1066

Sok sikert kívánuk,és támogatásunkról biztosítjuk Feinholdia lakosait.

Államunk is hasonló sikereket kíván a Dunántúli Köztársaság népének!

 

Feinholdiai diplomata rendszámot nem tudnál intézni nekem ?

Természetesen. Az országjelzés FH  A rendszám FHCD01, ugyanis az FH01 Államunk Elnökének hivatalos rendszáma.

 

Meg a gyereknek is kéne valami jó munkahely,igaz,csak majdnem 6 éves.

Államunk ifj. Marschlakó Istvánt Ifjúságpolitikai államtitkár munkakörben alkalmazza mai naptól.

Előzmény: Törölt nick (1064)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1065
Pedig budai lakos vagyok, a ker. jobbos.:-)
Előzmény: Törölt nick (1060)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1064
Meglátogattam Feinholdia miniállam topikját.
Üdvözöljük leendő szövetségesünket és barátainkat.
Sok sikert kívánuk,és támogatásunkról biztosítjuk Feinholdia lakosait.
Éljen a Dunántúli Köztársaság !
És Feinholdia is4

(Feinholdiai diplomata rendszámot nem tudnál intézni nekem ?
Meg a gyereknek is kéne valami jó munkahely,igaz,csak majdnem 6 éves. )
Előzmény: Feinhold Kázmér (1063)
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1063

Köszönöm szépen, viszont, a Dunántúli Köztársaság Állampolgárai vízummentesen léphetne be Feinholdia területére, de Államunk kicsiny területe miatt előzetes egyeztetés szükséges, és a vacsoraigényt is meg kell adni, hogy magyaros, vagy távol keleti, esetleg mediterrán jellegű kajával várjam Államunk Vendégeit.

 

Egyéként az ötletet kösz, már nyitottam egy topikot territoriális protekcionizmus címmel, gondoltam egy ilyen topikcímre biztos sokan ráharapnak:) Halál izgi nem?

Előzmény: Törölt nick (1062)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1062
Feinholdia miniállam(42m2)azonnali vízummentességet kap tőlünk,ezt megígérem.
Előzmény: Feinhold Kázmér (1061)
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1061

Ó, de nálunk van Pákozdon Ingó kő. Egy nagy kő, amelyik ing. Ezt nem tudjátok utánunk csinálni. Plusz Feinholdia, hogy mást ne is említsek:)

Azért ezek tények, és a tények makacs dolgok, tudod:)

Előzmény: Törölt nick (1058)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1060
,,Buda még a Dunántúli Köztársasághoz tartozzon."

Elég volt Budából is,meg Pestből is.
A rossebbnek sem fog hiányozni egyik sem.
Előzmény: Törölt nick (1057)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1059
Itt 1 millió ember élete,jövője,sorsa a tét.
Le a Budapest állammal,elég volt az elnyomásból.
Előzmény: Feinhold Kázmér (1056)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1058
van nekünk is mindenünk,ami kell.
Győr-Moson-Sopron megye

A megye különleges értékei a Pannonhalmi Bencés Főapátság és a Fertő tó, amelyek a világörökségi listán is szerepelnek. A fő turisztikai vonzerőt ezenkívül a számtalan értékes műemlék, Győr és Sopron történelmi hangulatú belvárosa, a kisvárosok és falvak barokk templomai, kastélyai, valamint a nagy hagyományú borkultúra jelentik. Sokan keresik fel a barokk stílus gyöngyszemének tekintett fertődi Esterházy-kastélyt és a magyarság egyik nemzeti zarándokhelyének számító nagycenki Széchenyi-kastélyt. Innen további kirándulás tehető a nagycenki múzeumvasúton. A vidék híres látnivalói közé tartozik még a lébényi román stílusú templom és a fertőrákosi kőfejtő.

Lásd még: Győr-Moson-Sopron megye turisztikai látnivalóinak listája

Vas megye

A megye fő látnivalói Szombathely és Kőszeg hangulatos történelmi városközpontjai, az Alpokalja természeti értékei, a barokk kastélyok, az őrségi falvak máig megőrzött népi építészete, valamint a jáki templom, a román stílusú építészet remekműve. A múzeumok közül megemlíthető a kőszegi Jurisics-vár kiállítása és a pityerszeri skanzen Szalafőn. A természetkedvelők sok ritka növényfajjal találkozhatnak a jeli (Kám), a Chernel-kerti (Kőszeg), a kámoni (Szombathely), a vépi és a szelestei arborétumokban. Az Őrségi Nemzeti Park és az Írottkő Natúrpark hegyvidéki erdei tiszta, jó minőségű levegője a túrázók számára fontos vonzerőt jelent.

Lásd még: Vas megye turisztikai látnivalóinak listája

Zala megye

A megye turizmus szempontjából legfontosabb területe Keszthely és a Balaton 30 kilométeres partszakasza, valamint a Hévízi-tó. A megye fő turisztikai vonzerejét ezenkívül az érintetlen természet, a gyógyfürdők, a romantikus göcseji táj, az élő népművészet és a hagyományos falusi vendéglátás jelentik. A nagy kiterjedésű erdők kiváló túrázási lehetőséget biztosítanak.

Lásd még: Zala megye turisztikai látnivalóinak listája
Előzmény: Feinhold Kázmér (1055)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1057
Duna legyen a határ.
Buda még a Dunántúli Köztársasághoz tartozzon.
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1056
Még nem tapasztaltam ki, hogy itt a polin mit törölnek ki, és mit nem. Már több államalapítsába belevágtam más topikokban, és ahogy a népnyelv mondja, jóból is megárt a sok.
Előzmény: Törölt nick (1051)
Feinhold Kázmér Creative Commons License 2008.08.22 0 0 1055
Ráadásul Börgöndön príma repülőtér, Budapest közelsége, Balaton közelsége, saját Velencei tó, Vértes heység, változatos domborzat, és utoljára, de nem utolsósorban, itt lakik Feinhold Kázmér, itt fekszik Feinholdia a 42 m2-es miniállam, melynek demokratikus úton megválasztott elnöke és egyetlen állampolgára vagyok. Államunkban nincsenek is politikai problémák, a pártok teljes egyetértésben műkdnek az ELNÖK-kel és az állam egyéb jogintézményeivel.
Előzmény: Törölt nick (1050)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!