Köszi a képet nagyon aranyos cica! :-) És micsoda neve van! :-D
Hát igen a kisfeketék előnyben mert ők 4-en vannak és még 1 cirmos és 1 szürke pici cica uralják a teraszt! :-D Ma megfürdetem a piciket mert valami bőrbajuk van :-S :-( És hogy mihamarabb elmúljon nekik!!!
Remélem nálatok is minden rendben!
És a többiek hol vannak? hm?
Ez egy kicsit offos kép mert ő nem házicica, de nagyon szép félperzsa! (nekem) Ő Szerényke cicám májusban volt 1 éves! (tegnapi kép)
Ma reggel macskázással indult a napom. Reggel kimentem ott obégatott 4 nagy hogy éhesek. Gyors kajacsinálás (pizsomában) utána mivel Szeri bennt eszik ő ott kapott. Akkor a piciknek gyors tejcsi az volt a legjobb hogy áram nem volt és a mikró nem ment, de a hűtő se ezért nem volt hideg! Utána azoknak gyors kiviszem mert éhesek, utána a kertbe is viszem a kaját mert azok is éhesek voltak már (Kormi picijei) Sikerült megfognom az egyiket. Mire visszaérek a nagyon megeszik a picik tejét. Utána mégegyszer kapnak Kormié visszarohan a kertbe. Utána már csak Szerénykével kellett foglalkozni, fésülködés stb....szóval jó macskás reggelem volt! Ja és a kertben méghozzá sár is van!