Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.27 0 0 25

Szép jó reggelt Cicások!

 

Köszi a képet nagyon aranyos cica! :-) És micsoda neve van! :-D

 

Hát igen a kisfeketék előnyben mert ők 4-en vannak és még 1 cirmos és 1 szürke pici cica uralják a teraszt! :-D Ma megfürdetem a piciket mert valami bőrbajuk van :-S :-( És hogy mihamarabb elmúljon nekik!!! 

       

Remélem nálatok is minden rendben!

 

És a többiek hol vannak? hm?

 

Ez egy kicsit offos kép mert ő nem házicica, de nagyon szép félperzsa! (nekem) Ő Szerényke cicám májusban volt 1 éves! (tegnapi kép)

 

 

Előzmény: Törölt nick (23)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.25 0 0 22
Szép jó napot minden Cicásnak!
Előzmény: Pici gazdi (21)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.24 0 0 21

Szép jó reggelt!

Remélem mindenhol minden rendben! Minden cicának sok simit küldök!

Ez Cirmikém ma reggel csináltam ezt a fotót:

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.23 0 0 20

sziasztok!

köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (19)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.22 0 0 18

Sziasztok!

Ma reggel macskázással indult a napom. Reggel kimentem ott obégatott 4 nagy hogy éhesek. Gyors kajacsinálás (pizsomában) utána mivel Szeri bennt eszik ő ott kapott. Akkor a piciknek gyors tejcsi az volt a legjobb hogy áram nem volt és a mikró nem ment, de a hűtő se ezért nem volt hideg! Utána azoknak gyors kiviszem mert éhesek, utána a kertbe is viszem a kaját mert azok is éhesek voltak már (Kormi picijei) Sikerült megfognom az egyiket. Mire visszaérek a nagyon megeszik a picik tejét. Utána mégegyszer kapnak Kormié visszarohan a kertbe. Utána már csak Szerénykével kellett foglalkozni, fésülködés stb....szóval jó macskás reggelem volt! Ja és a kertben méghozzá sár is van!

Előzmény: Pici gazdi (17)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 17

Sziasztok!

Ezek tegnap esti kép:

 

Előzmény: Pici gazdi (16)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.18 0 0 16

Ok :) Bizti szépek!!!

Előzmény: fekete kutya (15)
fekete kutya Creative Commons License 2007.06.18 0 0 15
Kettő van. Az egyik egy fehér, olyan, mint a legfelső képen, csak rövidebb szőrrel, a másik egy közönséges csíkos házikandúr...:)
Előzmény: Pici gazdi (2)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.18 0 0 14

szép estét!

nagyon aranyosak!! :) :D

Előzmény: Törölt nick (13)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.18 0 0 12

Köszi a képet!

Nagyon aranyosak!!! Imádom a hamuszürkéket!!!!!

Előzmény: Törölt nick (11)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.18 0 0 10

Sziasztok!

Van róluk kép?

Ezek az én cicáim: (+ a kiscicák)

(igaz ő nem házicica,de a többi igen!)

A kis fekete sajnos már nincs meg :(
Előzmény: Törölt nick (9)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 7

Na mára búcsúzom is jó éjt!

Értem...

Előzmény: Törölt nick (6)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 5
Milyen tekintete???
Előzmény: Törölt nick (3)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 2

Sziasztok!

Van cicád? És hány (ha van)

Előzmény: fekete kutya (1)
fekete kutya Creative Commons License 2007.06.17 0 0 1
Én is nagyon...:)
Előzmény: Pici gazdi (-)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 0
nem 0 ilyen topik van.
Előzmény: Pici gazdi (-)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.17 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Nagyon szeretem a cicákat! Várok mindenkit aki szintén szereti őket!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!