Keresés

Részletes keresés

RhB Creative Commons License 2011.11.07 0 0 7111

Igen, akadt gazdája, bár nem az a babusgatós hely (elég szegény családhoz került), de remélhetőleg szeretni fogják.

 

Előzmény: NoComment1' (7108)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.07 0 0 7110

Hú de meg tudnám gyömöszkélni ezt a gyöngybogarat! :-)))))

Előzmény: _nyunyuka (7104)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.07 0 0 7109

Nagyon szép a téli kosztümje. :-)))

Előzmény: Törölt nick (7103)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.07 0 0 7108

Aranyos a cirmos cica, a kutyusnak meg remélem akadt gazdája.

:-)

Előzmény: RhB (7097)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.07 0 0 7107

Namármost cirmosan vagy pöttyösen viseli a bundázatát? :-)

Előzmény: Lumiere du Soleil (7098)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.07 0 0 7106

Hogyan van az én cirmos kisbarátom? :-) Remélem jobban vagytok! Rengeteg gyógysimit küldök neki! :-)

Előzmény: nohabrok (7100)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.06 0 0 7105

Na, hát a porban, koszban, kitudjamégmimindenben hempergés az nekünk is erősségünk, sőt mániánk, de hát azér' csak jut idő a bunda nyalogatására is! :)

 

 

 

Előzmény: _nyunyuka (7104)
_nyunyuka Creative Commons License 2011.11.04 0 0 7104

Napsütötte fekete cica fényes bundával, ez gyönyörű!

 

Cserébe Sokszínű, ahogy hempergőzik a koszban :-).

Előzmény: Törölt nick (7103)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 7103

Hát a képeket meg lenyelte a Zindex...?!? :ooo

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (7102)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 7102

Sanó a bázison este (1-2) és reggel (3), egy kis karom-karbantartás (4), délutáni szieszta a törzshelyen a szomszédban (5), és szokás szerint elkísér sétálni, melynek során újabban hálistennek már nem csinál akkora murit, mint még 1-2 éve (6).

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (7101)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.31 0 0 7101

"Rendszeresen elirtam Sanó nevét, bocsánat kisbarátom :D

 

Őt ez a legkevésbé sem izgatja. :))) 

 

Küldöm a simit..."

 

A simi annál inkább!  Továbbra is szokása, hogy felágaskodva előre belefejel a simire közelítő tenyérbe. A "dízel" közben persze mindig hangosan "jár".

Előzmény: Lumiere du Soleil (7099)
nohabrok Creative Commons License 2011.10.30 0 0 7100

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.30 0 0 7099

Rendszeresen elirtam Sanó nevét, bocsánat kisbarátom :D

Küldöm a simit és kivánunk szép napot Mindenkinek.

 

Most van a világkiállitás, itt olvashatjátok a friss hireket, és szurkoljatok a mieinknek:

http://www.macskaegyesulet.hu/

Előzmény: Törölt nick (7096)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.30 0 0 7098

Köszönjük :)

Hivatalosan: "keleti teknöc-cirmos", Barack a neve.

Kerestem egy nyári napozósat:

Előzmény: NoComment1' (7095)
RhB Creative Commons License 2011.10.29 0 0 7097

NAGYON OFF

 

Egy tündi-bündi kutyuli-mutyuli keresi szerető gazdiját! Takáts Eszter énekesnő találta, és sajnos nem tudják megtartani, mert már van egy hasonló méretű hím kutyusuk. A képek a ma esti koncert után készültek, nagyon aranyos és barátságos, és nagyon kellett szeretni és simizni. :-) A blöki ingyen elvihető (hacsak nem kerül elő a gazdája), Budapesten van.

 

 

Állítólag a Facebookon is hirdetik, de én azt nem tudom megnézni. Nyilván a priváton, mert a "zenészi verzióban" nem találtam.

 

http://hu-hu.facebook.com/pages/Tak%C3%A1ts-Eszter/132499276812870

 

A "Fényképek" alatt vannak fotók tőlem is... :-)))

 

ON

 

Egy lakótelepi macs:

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.28 0 0 7096

"Nagyon szép Sanyo, ragyog a bundája és a szemecskéje"

 

Hál'istennek teljesen rendbejött a szeme. Mint talán emlékeztek, egy szemcsepp kúrát sikerült keresztülvinni a nyáron, de a második Vaci miatt elmaradt. Aztán a sógor jóslata vált be, aki azt mondta, hogy ne nagyon izgassam magam miatta, beavatkozás nélkül is el fog múlni.

 

Neve egyébként nem Sándorból ered (hiszen [ex]kislány) és a japán brand-hez sincs köze. A nejem keresztelte el "Chat Noir"-nak (azaz Sanoár-nak), innen a "Sanó" becenév.

Előzmény: Lumiere du Soleil (7090)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.28 0 0 7095

...az aki a hátát mosdatja ő cirmos? :-)))

Előzmény: Lumiere du Soleil (7090)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.28 0 0 7094

Nagyon édes a "téli" bundázatával.:-)))))

Előzmény: Törölt nick (7089)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.28 0 0 7093

Ez olyan: Miért pont ÉN? :-)))) -nézés.:-))))))

Előzmény: Lumiere du Soleil (7082)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.28 0 0 7092

Ettől a képtől kész vagyok! :-))))))))

Előzmény: Lumiere du Soleil (7080)
NoComment1' Creative Commons License 2011.10.28 0 0 7091

Rengeteg-rengeteg simit küldök Filemonkának! :-)

Előzmény: nohabrok (7078)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.27 0 0 7090

Nagyon szép Sanyo, ragyog a bundája és a szemecskéje:)

Küldök egy napozósat, remélem nem az utolsó idén...

Szép napot kivánunk:

Előzmény: Törölt nick (7089)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.24 0 0 7089

...közben Sanó is "bejelentkezik":

 

- Hál'istennek jól megy dó'gom, és kezdem téli bundámat is magamra ölteni. De a magasugrás ettől azér' még jól megy! :) 

 

 

 

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.23 0 0 7088

Szia,

gratula a kicsihez:)

Én arra gondolok hogy csak játszik vele de nagy a testkülönbség: a kicsi rögtön mutatja ha félne töle, vagy panaszkodna ha durván jászik vele: rá kell szólni a nagyra, hamar megérti. Vagy elvenni a kicsit ha durva és 1 szinttel arébb rakni a nagy közelében, pl a székre rögtön más lesz a pálya nekik...

Felügyelettel, de engedjétek egymás közelébe, szokják egymást: a nagy elkezdi tanitani a kicsit, majd meglátjátok.

Szép napot és minden jót kivánunk.

Előzmény: kg_ (7086)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.23 0 0 7087

Köszönjük:)

Tudod nekem is gyakran eszembe juttotok: amikor Szuli duzzogott látványosan, majd mint a mágnes beleugrott a nyakamba, na és az "édesapuci" :D.... akkora szeretetet adtok neki, ö ezt viszonozza.

Amálkáról is fogok irni, mindennap eszembe jut szegény, amikor a 2 lányára nézek.

 

Én Goldival alszom: ma reggel álmodott a nagyfiu, elkezdett halkan nyávogni, majd éreztem a karomon hogy kerget valamit, a mancsaival, annyira aranyos volt, közben mélyen aludt :D

 

A "tojások" mindenkinek megköszönik a dicséretet, átadtam :)

 

Mami látta a tv-ben az állatpszihológust: át kell adni reggel valakinek az örömöt, jókedvet, energiát és akkor az egész napunk jó és derüs lesz: ö reggel Marcsinak adja az "örömpuszit", igen a kutyájának :)

Előzmény: exiefo (7084)
kg_ Creative Commons License 2011.10.22 0 0 7086

Sziasztok,

 

Van egy 1 év körüli 6kg-os házi cicánk, akit utcáról fogadtunk be kiskorában. Ma találtunk egy HÉV állomáson egy 3 hónap körüli nagyon szép, egészségesnek tűnő, bár végtelen sovány kismacskát. Hazahoztuk, megfürdettük, kapott enni, stb.

A meglévő cicánk látszólag jól fogadta a helyzetet, nem sziszegett, nem pofozta fel a kicsit. Viszont rövid idő elteltével elkezdte prédának tekinteni a kicsit, és lábait, torkát harapja. Aztán ismét látszólagos a béke.. A kicsi ennek ellenére bújik a nagyhoz és követi a lakásban. Most külön szobába elzártuk a problémák elkerülése miatt..

 

Mit célszerű ilyen helyzetben csinálni, hogy a kicsi ne sérüljön?

 

 

PanniF1 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7085

Hali!

 

De szépek. :-)))

Előzmény: Lumiere du Soleil (7080)
exiefo Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7084

Valami édesek , egyenként is de sorban :-)

Ha tudnád hogy hányszor vagy emlegetve ! (jószándékkal )

Ennyire ragaszkodó és szeretetet adó és kívánó cicám még nem volt .

Talán az is benne van hogy akkor még dolgoztam. Nem tudtam annyit foglalkozni az elődökkel. Most a nap 24 óráját együtt töltjük, hangosan beszélgetünk. Szerintem ismeri a napirendet is, és úgy gondolom hogy sokat megért. Szeret TV-t nézni, de ha aludni akar kegyetlenül ki követeli a párnámat:-)

Ha nem adom finoman elkezd harapdálni . Pont tegnap mondtam neki hogy : mit is csinálnék nélküled ?

Most a kutya elkészített , letakart vacsorájával van "elfoglalva" :-))

 

Nagyon lassan megy ez a szomszédos dolog. Nem lehet valami úton módon megsiettetni ?

-----------

Kis Filemonnak jobbulást kívánunk, remélhetőleg beáll a cukorszint és éli tovább a boldog cicaságát .

Én ennek az emberi változatával élek.

Előzmény: Lumiere du Soleil (7080)
Dirty Diana Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7083

Gyönyörűek ezek a ciccek! :)

Gratulálok a gazdinak! :)

 

Előzmény: Lumiere du Soleil (7080)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.10.21 0 0 7082

...mi is köszönjük :)

Édes lehet a kisgombóc, majd hozzad a képeket.

Előzmény: mnetimi (7079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!