Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1613

Sziasztok :)

Szia Sheldi itt is :) Suliban vagyok...:S :(

Aranyosak ;-)

Előzmény: sheldi (1611)
nszethi Creative Commons License 2007.11.27 0 0 1612
Garantáltan, főleg ha valami disznóságot lehet csinálni. :-)))
Előzmény: sheldi (1611)
sheldi Creative Commons License 2007.11.26 0 0 1611

Párbeszéd. Vajon értik egymást?

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.26 0 0 1610

Sziasztok!

Épp csak bekukk! A képek nagyon jók! :)

Jó éjt!

Xexis Creative Commons License 2007.11.25 0 0 1609
Nagyon szép cica...:)))
Előzmény: nszethi (1607)
Xexis Creative Commons License 2007.11.25 0 0 1608
Már eddig is kellett volna:)))D
Nagyon szép a cicád.... és jó ez a sorozat nagyon. Nekem tetszik :))))
Előzmény: nszethi (1606)
nszethi Creative Commons License 2007.11.25 0 0 1607
Meg pár, csak úgy.
nszethi Creative Commons License 2007.11.25 0 0 1606

hmm. Megint életet kell vinnem a topikba? :-))

 

Na egy éberedős sorozat

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.17 0 0 1605
Szép estét, csatlakozom :)
Előzmény: Tücsi*** (1603)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.17 0 0 1604
Szép estét neked is Tücsi! Megkaptam az emailt, majd válaszolok rá neked. Csak elég sok ember ír nekem.
Előzmény: Tücsi*** (1603)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.11.17 0 0 1603

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok, cicókáknak sok-sok simit és dorombolós jó éjt!

Xexis Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1602
Jajjaj !!
Mindenkinek nagyon szép estét kivánok...:)))
Xexis Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1601
Igen nagyon ismerősek ezek a viselkedési formák.. Annyi a különbség nálunk, hogy a cicánk a hálószoba tájékára sem mehet, sem hozzám, sem a férjemhez... Zárt ajtón keresztül nehéz is lenne... De a nyitott ajtón sem megy be sehova, ahova tudja, hogy neki nem lehet...:)) Mindenhol máshol azt csinál, amit csak akar... Már pedig akat :)DDDD
Előzmény: nszethi (1592)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.16 0 0 1600

Szép napot! :)

Csak bekukk, megyek is...

Szép lehet Ő is :))

Szép napot!

Előzmény: nszethi (1599)
nszethi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1599
A másik cica, aki anyáméknál él pont ilyen mint Hófehérke. Egy Marci nevü csincsillaperzsa hapsi. 10 éves. :-))
Előzmény: Pici gazdi (1598)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1598

De édi lehet :))

Jó éjt, cicóknak simike :)

 

 

Előzmény: nszethi (1597)
nszethi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1597

A mamában is lehet valami, mert nagyon selymes, puha szőre van. Nagyon kedves, mászós cica. Felveszed, felakasztod magadra vállmagasságban, aztán jöhetsz mehetsz vele, Ő remekül elvan. :-)) A mostohának tünő körülmények ellenére házioltár a mühelyben. Csúnyán nézni sem szabad rá, és a gyerekekre.

 

Most, mikor elökerestem a régi képeket kimentem összeszuszogni a pociját. Megint a rádión horkol. :-)

Előzmény: Pici gazdi (1596)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1596

Szia :)

Nem tudok betelni vele :) Gyönyörű...de a mama sem panaszkodhat:) Milyen gyorsan megnőtt :) Ha én visszagondolok....Szeri is milyen pici volt :) Csak sajnos a digi fényképezőn és a gépen sincs már róla picikori kép :S :(  Nagyon gyorsan nőnek :) A mostani képeken nekem olyan ,,perzsás-birmanos" ,,benyomása" van :) :D

Előzmény: nszethi (1595)
nszethi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1595

Milyen fajta? Igazi zagyvarónai vegyes. :-)) Egy barátom mühelyébe költözött be a mama vagy 8 éve.  Azóta évi kétszer teljesiti az alomtervet, de szinte mindig ilyen cicákok születnek. Sorbanállás van értük. A papa ismeretlen. :-)

Itt lesz néhány kép a mamáról, és a törpékről.

 

Milyen pici volt még pár hónapja. :-)) A fal, és az ágytámla között kb 6 centi a távolság. Ha nem találtuk, akkor mindig ott szunyált a kis bébicicmók.

Előzmény: Pici gazdi (1593)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1594

Ezt egy topicon találtam!!!!

 

 

Gazdit keresek nagyon sürgősen egy kb 4 hónapos kislány cicának. Egy négy sávos főút járdaszigetéről mentettük meg pár hetes korában... El volt törve a farkincája- a vége görbe marad. :) Okos, fehér hasú cirmos, kutyabarát, fontos, hogy lakásban, melegben szeretne élni, és ugyanúgy mindenféle macsekfinomságot enne, mint eddig. A neve Piccolo.

Nagyon nehéz- vagy csak én vagyok pancser...?- cicának gazdit találni, de tovább sajnos nem tudok gondoskodni róla, eladtam a házamat, és az új tulaj max a pincében lenne hajlandó helyet adni neki. Ha valakinek van ötlete, kérem, hogy késlekedés nélkül hívjon fel. A cica nevében is köszönöm!

20/419-5837

 

Cica Székesfehérváron van, de jó gazdi esetén semmilyen távolság nem lehet akadály. :) 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1593

Sziasztok! :)

Nagyon nagyon szép ez a cica!!! :) Milyen fajtájú is, ha szabad kérdeznem?

Előzmény: nszethi (1590)
nszethi Creative Commons License 2007.11.15 0 0 1592
Na, Őurasága is csak addig szereti, mig nyitva van az ajtaja. Mikor visszük pl. oltásra igen randán tud viselkedni, mig szét nem széledhet a kocsiban. Érdekes, hogy a másik, fából készült kuckót nem szereti. Oda pakolja a plüsshaverjait, de aludni soha. Éjfél körül szoktunk lefeküdni, Turmix minden este szunyatájmkor felhever az ágyra, aztán a lábunknál horkol, amig nem zörög a vekker. Onnantól doromb, arc, orr, fülnyalás, hajtisztogatás. Közelharcot vivunk az áradó szeretettel.Elaludni esélytelen. :-))
Előzmény: Xexis (1591)
Xexis Creative Commons License 2007.11.14 0 0 1591
Nem is tudom mit mondjak, annyira helyes cica... Az enyém nem hajlandó bemenni az ilyen macskakosárba, mert ebben vittük el amig mi nyaraltunk... a régi gazdájukhoz...:) Nem szeret ottlenni, és úgy megsértődött, hogy azóta nem megy a kosár közelébe sem... Látom a Te cicód még alszik is benne.... :))))

Szép jó éjszakát mindenkinek, megyek aludni...:))
Előzmény: nszethi (1590)
nszethi Creative Commons License 2007.11.14 0 0 1590
Új termés. :-))ezen még nem hevertem
Xexis Creative Commons License 2007.11.14 0 0 1589
Sziasztok:))
Zsolti ne légy babonás... Amúgy meg minden átok megtörik, ha ellenállsz neki... Légyszives légy pozitivabb. Minden jóra fordul, majd meglátod.... Csak fel a fejjel, ne szomorkodj túlságosan... Látod még Krisztike is hamarosan jobban lesz... Te kijöttél, jól vagy, cicókkal is minden rendben, Frigyes cica is helyrejön... Ne szomorkodj tényleg:)
Előzmény: Zsolt 0128 (1588)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1588
Szép estét! Tudod attól vagyok szomorú, hogy csak a bajok jönnek és nem múlnak el. Szerintem valaki az átkot szorta rám.
Előzmény: gumimacy67 (1586)
Xexis Creative Commons License 2007.11.13 0 0 1587
Mindenkinek nagyon szép napot kivánok. Pici régen láttalak... Remélem jól vagy :))
És azt remélem, hogy mindenki más is jól van... :)))
gumimacy67 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1586
Örülök, hogy hazamehettél. De sajnálom, ha szomorú vagy :(
Előzmény: Zsolt 0128 (1584)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1585

Örülök hogy otthon vagy!:) De annak nem hogy szomorú vagy! :(

Jó éjt

Előzmény: Zsolt 0128 (1584)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 1584
Szép estét mindenkinek! Tücsi: Én már délután óta otthon vagyok, de sajnos szomorú hírre tértem haza. Ezt megírom emailben neked.
Előzmény: Tücsi*** (1582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!