Keresés

Részletes keresés

Roland7777 Creative Commons License 2020.01.24 0 0 5097

Azért a 4mg rivotril nem kevés. 

Azért vigyázz hosszú távon nehéz lesz róla lejönni. 

Egyszer szedtem pár napig 1-2 mg xanaxot, mikor ürült ki rohadtul elvonási tüneteim voltak. 

Előzmény: sic transit (5096)
sic transit Creative Commons License 2020.01.24 0 0 5096

Sziasztok!

 

Az egyik orvosom a Xanaxot rivotrilre váltotta,napi négy mg-t szedetett,ez nem nyugtatott meg.Ellenkezőleg olyan hatalmas belső feszültségem keletkezett,amely korábban nem volt.

 

Volt másnak is ilyen tapasztalata vagy csak rám hat ilyen rettenetes módon?

 

 

MAN10 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 5095

Szia. Elnézésedet kérem, amiért nem írtam még. Nekem ahhoz le kell ülnöm a gép elé, tehát időigényesebb. Fogok írni, szereztem tapasztalatot. Sajnos. További szép napot neked!

Előzmény: running wild 42 (5094)
running wild 42 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 5094

Szia! Vártam a leveledet, de nem ért ide. Bár azt nem írtad, hogy melyik hétfőn fogsz írni. :) Nyugi, nem sürgős, igazából csak kíváncsi vagyok a tapasztalataidra. Addig is minden jót!

Előzmény: MAN10 (5092)
MAN10 Creative Commons License 2020.01.10 0 0 5092

Szia, fogok írni, de szerintem csak hétfőn, addig dolgozom. Szép hétvégét! 😀

Előzmény: running wild 42 (5091)
running wild 42 Creative Commons License 2020.01.10 0 0 5091

Szia MAN10! Lenne egy pár kérdésem, kérlek írj már rám! Én is 1 éve tettem le a nyugtatókat, bár nyáron volt egy minimális visszaesésem.

kovari.balazs1975@gmail.com

 

Köszi!

Előzmény: MAN10 (5090)
MAN10 Creative Commons License 2020.01.09 0 0 5090

Tegnap volt egy éve, hogy letettem a xanaxot... 

running wild 42 Creative Commons License 2019.12.31 0 0 5089

Háziorvosok, magán pszichiáterek szinte bármit felírnak, ha indokolt. Személyesen menjen el a hölgy, mondja el, h mi a helyzet, és fel fogják írni. Ha nem, menni kell másik orvoshoz. Amúgy meg rengetegen szednek nyugtatókat (olyanok is, akikről nem is hinnénk), érdeklődni kell, kérni kölcsön. Facebook, apróhirdetések. Előre utalással NE fizessetek, átverés lesz! Vagy el kell menni a gyógyszerért, vagy csak utánvéttel fizetni. CSAK bontatlan, gyári dobozt nyisson ki. ha gyanús a csomagolás, akkor inkább kuka, mert kínai idegméreg is lehet benne. (Mondjuk a gyári xanax is idegméreg, de ez egy másik történet)

Előzmény: létrafok1 (5083)
running wild 42 Creative Commons License 2019.12.31 0 0 5088

Szia Norcsi! Balázs vagyok a gyakori kérdésekről. Nekem is írhatsz nyugodtan. Oda is vagy mailt. kovari.balazs1975@gmail.com 

MAN10 Creative Commons License 2019.12.30 0 0 5087

Bocsi Roland, Norcsinak írtam volna...

MAN10 Creative Commons License 2019.12.30 0 0 5086

Mi lenne a kérdésed?

Előzmény: Roland7777 (5085)
Roland7777 Creative Commons License 2019.12.28 0 0 5085

Menjen be az ügyeletre, ott felírják neki.

 

Előzmény: létrafok1 (5083)
Norcsi89 Creative Commons License 2019.12.28 0 0 5084

Sziasztok . 3 hónapja xanax mentes vagyok ! van meg valaki ? Kérdésem lenne 

létrafok1 Creative Commons License 2019.12.27 0 0 5083

Sziasztok!

 

Segítenétek nekem, hogy ez hogyan működik? Kedves barátnőm férje visszaesett, újra rákos lett. Az első esetnél a lány xanaxot szedett, amit simán, amikor a betegség papírjait bevitte, és elmondta a saját tüneteit, felírt a háziorvos neki. Most új orvos van, nem akarja felírni, csak szakorvosi javaslatra. Most összeszedtünk neki pár szemet, de ugye pont karácsony előtt derült ki, műtét, kemo megint valószínűleg.  Hetek, esetleg hónapok mire szakorvoshoz jut. (nem igazán tud most ezzel foglalkozni, én kérdeztem utána, január eleljén kell majd  időpontot kérni) Én beszélek majd az orvosommal, hogy felírná-e, de ő január 6-ig szabadságon van. Addig mi a jó istent csináljon? Nem bír aludni, néha pánikol. Egyelőre lebeszéltem a feketén beszerzéstől (kicsit féltem, hogy esetleg nem azt kap,mint amit kéne) Egyszer már szedte, 0,5 mg-os Xanaxból napi 2-3 szemet max., amikor kezdett kiborulni. Nincs valami ötletetek? Az, hogy nem szed semmit, az nem megoldás, már az előző esetnél is kellett neki, bár sokáig tartotta magát, de sokkal jobban lett a gyógyszertől. 

MAN10 Creative Commons License 2019.12.16 0 1 5082

Olvasgatom a különböző fórumokon, hogy tanácsot kérnek benzószedéssel kapcsolatban pszichiáterektől. Mire a legtöbb válasz "megnyugtató", lehet szedni, nem okoz hozzászokást. Meg hogy elvonási tünetek csak egy hétig állnak fenn maximum. Jézusom....etetném velük egy fél évig, aztán tegye le....utána nyilatkozzon!

sic transit Creative Commons License 2019.12.02 0 0 5081

Köszi a mennyiségi meghatározást.Én is hasonlóra gondoltam,este kell a 0,5 mg,de napközben soknak tünik ugyanez a mennyiség.Megpróbálom negyed mg-ra csökkenteni.Látom,hogy Te észszerű módon régóta használod és még mindig épelméjű vagy és hasznos tanácsokat adsz.

Előzmény: Törölt nick (5080)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.02 0 0 5080

Én csak egy "fogyasztó" vagyok, de 3 x 0.25 - ös, esetleg két 0.5-ös a maximum. 

Előzmény: sic transit (5074)
sic transit Creative Commons License 2019.12.01 0 0 5079

Nagyon sajnállak,az erős szorongás borzalmas dolog.Korábban,főleg éjszaka én is gyakrabban vizeltem,az esti fél mg xanax ezt megoldotta.Sajnos az orvos is csak ember,vannak közöttük rendszeres és alkalmi nyugtató fogyasztók egyaránt.Mindkét tipushoz volt szerencsém.

Előzmény: Roland7777 (5078)
Roland7777 Creative Commons License 2019.12.01 0 0 5078

Most le szeretném tenni én is meg ezt az Aneptinexet is, mert nem érzek tőle semmi javulást.

Este szedek csak 0,5-öt már 3 hete, előtte Xanax sr 0,5-öst szedtem kér hétig.

Azelőtt meg összevissza, mint a tiktakkot.

Sajnos van egy olyan problémám ami a szorongással függ(het) össze.

Nagyon sokat kell vizelnem, van amikor fél óránként mennem kell.

Nagy labor, urológus, endokrinológus, ultrahang, stb. negatív mind.

Egyedül ami bajom van az a cukorbetegség.

A háromhavi 5.7 most, a reggeli vc. 5,6 szóval diétával rendben vagyok.

Ez kettő és fél éve derült ki, az akkori 105kg-ról lementem 78 kg-ra egy év alatt.

Tök szuper, mert nem horkolok, nem ég a gyomrom, "jól nézek ki", két gyerek, feleség, szuper minden, annyira boldognak kellene lennem, de ez a köcsög szorongás meg néha pánik annyira megnyomorít, hogy nem igaz.

 

Szerdától írom a vizelési naplót és beparáztam mára, mivel több vizelet megy ki mint amit megiszok.

Egy hónapja 76-77 kg voltam, most csak 74 kiló vagyok és fogyok.

Az a baj, hogy nem eszek annyit amennyit eléget a szervezetem.

Régen a napi két sör kalória értéke adta azt a pluszt amivel stagnált a testsúlyom.

De mivel gyógyszert szedek már két hónapja nem ittam piát.

 

Nem egyszerű ez az elmebaj sajnos!

 

caran Creative Commons License 2019.12.01 -1 0 5077

Ez így van, ahogy mondod. A mennyiség a meghatározó tényező a leszokásnál is.

Előzmény: gombóc63 (5076)
gombóc63 Creative Commons License 2019.12.01 0 1 5076

Hát azért ezen vitatkoznék, minél kisebb az adag annál könnyebb letenni. Van aki a fokozatosság elvét a beszedésnél se tartja be, a mellékhatások épp ezért erősebben jelentkeznek. 

Előzmény: Roland7777 (5075)
Roland7777 Creative Commons License 2019.12.01 -1 0 5075

Már hogy, hogy azon él?

 

Szerintem az adag mindegy annyi, hogy 2-3 hétnél ne szedd tovább.

Amúgy itt sokat olvashatsz róla: http://nyugtato.gportal.hu/

Előzmény: sic transit (5074)
sic transit Creative Commons License 2019.12.01 0 0 5074

Szerinted hány mg xanax elfpgadható még naponta? Megdöbbentett az,hogy egy ügyeletes orvos xanaxon él,de emellett más nyugtatót is szed.

Előzmény: Törölt nick (5073)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5073

Én annak a híve vagyok mindent szabad,  nyugtatót szedni,néha meginni valamit, csak a mérték a kérdés. Azok engem is megijesztenek, akik egyszerre többféle nyugtatót is beszednek, meg korábban írtak itt horror adagokról, napi 3-4 szem 1 mg-os meg ilyenek.

Előzmény: sic transit (5068)
sic transit Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5072

Öngyilkosságon azért még nem gondolkodom.Megpróbálok alkamazkodni az új helyzethez,ami nagyon nehéz.

Biztosan vannak olyanok,akik tudják ezt az állapotot jól kezelni,de én ilyen embert nem ismerek.Örülnék,ha valaki közülük jelentkezne.

Gyógyulást kívánok Neked.

 

 

 

 

 

Előzmény: gombóc63 (5071)
gombóc63 Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5071

Nem, még nem vagyok depressziós attól, hogy évek óta a mindennapjaimat átszövi a fájdalom, de kimondom, meg tudom érteni azokat, akik besokallnak és eldobják az életüket, mert már nem bírnak együtt élni a megoldatlan fájdalommal. Mindazonáltal, hogy sose tudnék magam ellen cselekedni. Szerintem felesleges az összehasonlítgatás, de tény, egy rák mégis csak rák. No fel a fejjel!:-)

Előzmény: sic transit (5070)
sic transit Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5070

Két jó barátom is prosztatarákban szenved,az egyiket már meg is mütötték.Nagy részvéttel vagyok irántuk.Ök viszont azzal vigasztalnak,hogy cserélnének az én polyneuropáthyámmal,mivel abban nem lehet meghalni.Persze minden relativ.Kösz az együttérzést,csak ez a szörnyü hosszu idő az esetleges javuláshoz.Addig xanaxra elviselhetelen feszültség esetén sajnos szükség lesz.

 

Előzmény: gombóc63 (5069)
gombóc63 Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5069

Én is teljesen együtt érzek veled. A krónikus betegség teljesen idegőrlő, de a derült égből villámcsapás se kutya. Ezzel idén az én férjem is szembesült, ő akinek szintén kutya baja se volt eddig. Láttam, hogy viselte, szerencsére ő túl van rajta. 

Kérlek ne add fel, adj időt, hogy a Gordius segíthessen, remélem mondták, hogy türelemmel kell várnod, jó pár hét. Valamint megértelek, épp ezért írtam, hogy magadnak kell eldöntened, szedd a gyógyszert ha úgy látod. Ennek ellenére javaslom a pszichoterápiát. Van a facebookon egy fibromialgiás csoport, ott azért olvastam olyat, hogy bár gyógyíthatatlan, de kerülnek jobb állapotba az emberek. Örülj annak, hogy ilyen gyorsan diagnosztizáltak, mert ez ma még nem megy egyszerűen, van aki évek óta vergődik és még mindig nincs kimondva. Bár nincs rá gyógyszer, de azért a bizonytalannál nincs rosszabb.

Előzmény: sic transit (5067)
sic transit Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5068

Üdv!

 

Ha enyhülnének a fájdalmaim és nem szoronganék már annyira,én sem szednék már minden nap xanaxot.

 

Egyébként nálad jelentkeztek valamilyen kellemetlen mellékhatások?

 

Előzmény: Törölt nick (5065)
sic transit Creative Commons License 2019.11.30 0 0 5067

 

Kedves Gombóc!

 

Nagyon sajnállak azért,hogy már hosszú évek óta szenvedsz.Én idősebb vagyok nálad és 3 hónappal ezelőttig igazán komoly egészségügyi problémám alig volt.A polyneuropáthiás fájdalmak úgy törtek rám,mint derült égből villámcsapás.Az internet  tanulmányozása alapján az szűrtem le,hogy ebből nem lehet meggyógyulni és a hátralevő életem már csak fájdalmas szenvedés lesz.Azóta nonstop iszonyatos szorongás van bennem..Alig tudok magamba erőszakolni ételt.Elmúlt éjjel is majd szétrobbantam,az elalvás teljesen reménytelennek tünt.Az ügyeletes orvos,aki rendkívüli  mértékben  tisztában volt a xanax használat rejtelmeivel telefonon megadta a szükséges instrukciókat és én 10 percen belül már aludtam a 0,5 mg -os tablettától.A thiogamma mellett  a gordiust most kezdtem szedni,de a reményeim nagyon szerények annak elenére,hogy az egyébként kiváló orvosom,ha nem is gyógyulással,de hónapok múlva bekövetkező javulással biztatott.

 

Én is szeretném ha nem kellene minden nap xanaxot  használni,de ebben az esetben a jelenlegi állapotomban az út kórházi pszichiátriára vezetne,ahol már látogatóban voltam. Ezt mindenképpen szeretném elkerülni.

 

Együtt érzek veled,és javulást kívánok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!