Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.09 0 0 1587

Barátokat keresünk mi is a 40-es korosztályból tatabányán lakunk de távolság nem akadály kertes házban lakunk,szeretünk bográcsozni,motorozunk,kirándulni,wellneselni,szinte minden szabadidős programra vevők vagyunk,sok reményt nem fűzünk hozzá hogy találunk hasonló párt de egy próbát még megér  és van esetleg olyan pár aki hasonlóan gondolkozik mint mi: fzsolt41@gmail.com ide irjatok ha valakinek felkeltettük az érdeklődését

FakeNoMore Creative Commons License 2019.03.08 0 0 1586

Szia!

Nem akarlak megbántani, de úgy látom hogy - értelmiségi mivoltod ellenére - egyáltalán nem értetted meg, amiket akkor írtam, vagy nem fektettél ebbe elég időt és energiát, pedig nem fogalmaztam bonyolultan. Erről ennyit.

Előzmény: Orgonaillat (1583)
Józsi59 Creative Commons License 2019.03.08 0 0 1585

Sziasztok

 

Olyan 50-60 év közötti házaspárt keresek akik fiatalosak. A feleségemmel szeretünk kirándulni, fürdőbe járni. nyaralni menni. Elsősorba Baja vagy Baja környékéről keresünk házaspárokat,de az se baj ha másik városba laktok. Kocsink van, utazni szeretünk.2019.04.10. Mórahalomra megyünk gyógyfürdőbe, nyáron Horvátországba megyünk nyaralni. Remélem megismerkedünk, egy kedves házaspárral.

 

Írjatok fremantle59@freemail.hu   Józsi

Orgonaillat Creative Commons License 2019.03.07 0 0 1584

Igazi barátságot keresek. Azt látom, az emberek felszínesek, őszintétlenek, érdekkapcsolatok működnek. Szívesebben telefonálok vagy beszélgetek élőben, persze valahol el kell kezdeni. Lehetsz nő vagy férfi, nekem teljesen mindegy, de értelmes, tartalmas barátságot akarj, nekem nem kell szabadidőpartner, üres, értéktelen időtöltés. 36 éves nő Szolnokról. orgonaillat1@gmail.com

Orgonaillat Creative Commons License 2019.03.07 0 0 1583

szia! aktuális még  abarátság keresése? nekem kifejezetten tetszett, amit olvastam tőled, viszont ne haragudj, de első üzenetnek nem fogok regényt irni. 36 éves értelmiségi nő vagyok Szolnokról. orgonaillat1@gmail.com címen tudsz irni is nekem, amennyiben úgy gondolod. Nincs facebookom, nem is lesz, sosem csetelek, és nem tévézek. 

üdv

 

Előzmény: Törölt nick (1498)
Orgonaillat Creative Commons License 2019.03.07 0 0 1582

Szia, irj nekem  kérlek az orgonaillat1@gmail.com-ra. Köszi szia

Előzmény: Evi1994 (1572)
Marcsi37 Creative Commons License 2019.03.07 0 0 1581

Sziasztok!

Barátnőt keresek 40-50 éves korosztályból.

Elsősorban Győr és környékén élővel ismerkednék.

Beszélgetni, kávézni, néha moziba vagy színházba menni.

 

 

MissPantera Creative Commons License 2019.03.06 0 0 1580

darcy188@hotmail.com

Erre írjátok, köszi :) 

MissPantera Creative Commons License 2019.03.06 0 0 1579

Sziasztok! 26éves lány vagyok. Korosztályomból a barátnőim messze költöztek. Tartjuk a kapcsolatot, de nem ugyanaz. 25-34 éves, Siófok környéki (max 50km)lányokkal ismerkednék barátkozás céljából. Leszbikusok,okoskodók,bunkók,férfiak kíméljenek. Köszi

Bagira70 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 1578

Sziasztok!

 

Mi is hasonló cipőben járunk. Ha még aktuális akkor szívesen megismerkednénk veletek. Mi is pestiek vagyunk. 35 és 48 évesek.

 

Előzmény: laciesmoni (1492)
Christa78 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 1577

40 éves nő vagyok Szolnokról, barátokat, barátnőket, szabadidőpartnereket keresek kb. 35-50 év között, Szolnokon és környékén (JNSZ megye) akikkel lehet közös programokat szervezni, rendezvényekre, koncertekre járni, vagy bármilyen jó programot összehozni (akár házibulikat is! ;) vagy csak beülni valahová, és egy ital mellett megvitatni az élet nagy dolgait. :) A lényeg, hogy kellemesen el tudjuk tölteni az időt, élményeket gyűjteni és nagyokat nevetni együtt! És persze ne csak a jóban - a rosszban, a bajban is kitartsunk egymás mellett, támogassuk egymást! (y) Igazi mély, tartós barátságokat szeretnék kiépíteni, hiszem, hogy ez negyven felett is lehetséges, nem csak fiatal korban! ;)

 

Az előző felhívásomból kimaradt, ezért most ide írnám be: NAGYON FONTOS, hogy szolnoki vagy környéki legyen az illető, itt a közelben, mert nem levelezőtársakat keresek elsősorban, hanem személyes ismeretségekre "hajtok"! (y) És persze nem fogok több száz km-re utazgatni és ugyanezt nem várom el a másik féltől sem. Szóval aki messzire lakik, NE írjon! ;) Továbbá itt nem társat keresek (arra ott a társkereső) hanem kifejezetten barátokat, szabadidőpartnereket, tehát párkeresők, csajozni vágyók és kalandozni akaró házasemberek se írjanak! 

 

Aki szintén így gondolja, és felkeltettem az érdeklődését, szeretne közelebből megismerni, írjon a kriszta0509@gmail.com címre! 

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.02 0 0 1576

Sziasztok!

 

Én egy 27 éves nő vagyok, korombeli barátnőket, de főleg levelezőtársakat keresek, akivel jól megértjük egymást, és akivel napi szinten tudnánk beszélgetni az élet dolgairól. Nincsenek barátaim, és nagyon magányosnak érzem magam, nagy szükségem lenne egy kis társaságra. Introvertált vagyok, ezért nehezen barátkozom, és időre van szükségem, hogy megtudjak nyílni, és bízni tudjak másokban. Szabadidőmben szeretek zenét hallgatni, filmet, sorozatot nézni, vásárolni.. Hozzám hasonló emberek jelentkezését várnám, akik szintén egyedül érzik magukat. Ha felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran a sunrise8613@gmail.com címre!

FakeNoMore Creative Commons License 2019.03.01 0 0 1575

Sziasztok!

Férfiként olyan korombéli (30-as korosztály, főleg a közepe) új ismerősöket, barátokat keresek, akikkel lehet közös programokat szervezni, akár komolyabban is beszélgetni a hülyülés mellett, és tényleg keressük is egymást – nem évente párszor és nemcsak „elektronikusan”. Hölgyek kérem, ne írjanak, itt nem párt keresek, és nem is lánybarátokat! Családos/házas, különféle okokból elfoglalt emberek kivételével bárki szóba jöhet, csak ne unalmas sémák mentén, vagy igénytelen pár soros/szavas üzenetekben történjen az ismerkedés. Gondolom egyértelmű, hogy nem levelezőtársakat szeretnék tőlem messze élők személyében. Csak Budapest és körzete (18. kerületben lakom)!

Aki úgy gondolja, nyugodtan írjon a cresthun110@gmail.com címre!

 

Forroha Creative Commons License 2019.02.28 0 0 1574

Egy Párral ismerkednék barátság céljából. Budapesti 44/34 éves férfi/női pár vagyunk. Kor nem számít, csak a szimpátia. Budapesten van saját lakásunk. Közös wellness és mozizás, színház, kirándulás is lehetséges. Email: hajnibabareka@gmail.com

Vladislav0279 Creative Commons License 2019.02.27 0 0 1573

Valahová lehet neked írni üzenetet? Írnék és szeretném, ha válaszolnál. :)

Előzmény: Evi1994 (1572)
Evi1994 Creative Commons License 2019.02.27 0 0 1572

Sziasztok!

Tennék én is újra egy próbát, hátha sikerül. :)

Cegléd környékeről keresek barátokat/barátnőket, korosztálytól függetlenül!

/25 éves Ceglédi hölgy/

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.27 0 0 1571

Sziasztok! :)

Az evrika8312@gmail.com-ra tudtok írni, ha gondoljátok.

Üdv.

Előzmény: tryo (1570)
tryo Creative Commons License 2019.02.27 0 0 1570

Sziasztok ! Ha van elérhetőségetek azon ismerkedhetünk.

üdv!

Előzmény: Törölt nick (1566)
highhand Creative Commons License 2019.02.27 0 0 1569

Szia! Írtam.

Előzmény: tryo (1568)
tryo Creative Commons License 2019.02.26 0 0 1568

mail: edenke30@citromail.hu üdv! ide írhatsz

Előzmény: highhand (1567)
highhand Creative Commons License 2019.02.26 0 0 1567

Szia!

Írtam mailt.

Előzmény: tryo (1565)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.25 0 0 1566

Sziasztok!

Kicsit szkeptikus vagyok az ilyen bejegyzések sikerességét illetően, de azért megpróbálom, hátha...

Kb. egy éve költöztem Budapestre egy vidéki kisvárosból. 

49 éves, de fiatalos külsővel és gondolkodásmóddal rendelkezem.

A párom 35 éves, csinos Hölgy.

Úgy hozta az élet, hogy egyikünk sem rendelkezik olyan ismerősi körrel, akikkel néha együtt tudnánk elütni az időt pl. sörözéssel, stranddal, mozival, koncerttel, színházzal stb.

Elsősorban fiatalos párra gondoltunk.

Köszönjük ha megtiszteltek!

 

tryo Creative Commons License 2019.02.24 0 1 1565

Barátot keres 44-49 éves h.pár.Bp. és környéke.

Melaa-d. Creative Commons License 2019.02.24 0 0 1564
Igen, és barátok is lettünk :)
De nehéz, mert nem mindenki válaszol... Így nem lehet.
Előzmény: Evi1994 (1559)
amanda99 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 1563

Igen,akire ráírtam mindig válaszolt , sok embernek írtam leveleztünk, egy barátot sikerült szereznem kb 2 év alatt.

Előzmény: Evi1994 (1559)
FakeNoMore Creative Commons License 2019.02.24 0 0 1562

Ez lemaradt: 30-as éveim közepén járok, hasonló korúak ide írhatnak: cresthun110@gmail.com

Előzmény: FakeNoMore (1561)
FakeNoMore Creative Commons License 2019.02.23 0 0 1561

Sziasztok!

 

"Egy nő elfelejti a barátnőit, de a szerelmeit soha. Egy férfi elfelejti a szerelmeit, de a barátait soha". Talán nem mindenki ért ezzel egyet, de lehet benne valami. Férfiként olyan korombéli új ismerősöket, barátokat keresek, akikkel a közös programok, beszélgetések feledhetetlenek maradnak és tényleg keressük is egymást – nem évente párszor és nemcsak „elektronikusan”. Nők társaságát nem igénylem ilyen téren, meg ez nem is társkereső oldal.  Még korainak érzem, hogy elzárkózzak minden új ismeretség, lehetőség elől. Kizárólag a korosztályomból ismerkednék. Családos, házas, túl elfoglalt emberek kivételével bárki szóba jöhet, csak ne unalmas sémák mentén és ne igénytelen pár soros vagy szavas üzenetekben történjen az ismerkedés. Gondolom egyértelmű, hogy nem levelezőtársakat szeretnék tőlem messze élők személyében. Csak Budapest és körzete (18. kerületben lakom)!

 

Aki úgy gondolja, nyugodtan írjon!

 

Pandika88 Creative Commons License 2019.02.23 0 0 1560

Sziasztok! :)

 

27 éves borsodi lány vagyok. Miskolc és vonzáskörzetében keresek barátnőket.

E-mail címem: a.panda0808@gmail.com

Evi1994 Creative Commons License 2019.02.23 0 0 1559

Hölgyek/Urak!

 

Őszintén, talált itt már bárki barátra, vagy legalább olyan emberre aki válaszolt az üzenetedre? 😂😂🤔

waterlily21 Creative Commons License 2019.02.21 0 0 1558

Sziasztok, 

 

nem tudom tényleg talált-e barátra itt valaki, mindenesetre én is írok, hátha.


Húszas éveiben járó budapesti lányként társaságot keresek szombat esti bulizáshoz, csajos készülődéshez, vagy kávézáshoz, mozihoz, beszélgetéshez, stb. Elsősorban lány/nő személyében, aki hasonló életszakaszban van, kortól függetlenül.

 

 

Ismerkedni nem szeretnék, kikapcsolódáshoz keresek barátnőt. Nekem sajnos kimaradt ez az időszak a fősuli alatt (ahol általában esedékes ez), a legtöbb ismerősöm meg már férjhez ment és esetleg gyereket is vállalt. 

 

Ha valaki hasonló problémával küzd, írjon a nagret92@gmail.com címre. Köszönöm :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!