Keresés

Részletes keresés

iceman123 Creative Commons License 2014.08.10 0 0 86156

Sziasztok! Van, aki itt kap választ?

boy1975 Creative Commons License 2014.08.10 0 0 86155

Sziasztok!

Szolnok és környékéről ismerkednék csinos hölggyel ! 41é. férfi vagyok. 

Robbilard Creative Commons License 2014.08.06 0 0 86154

Sziasztok.Én 34 éves férfi vagyok. Keresem hosszú szexcsatákra molett,duci,kövér páromat Eger környékén.Imádom a nagy feneket, a nagy melleket.Nagyon szeretek nyalni.Szigorúan anyagiaktól mentessen. Imádom az idősebb nőket is,lehetsz akár 60 is,csak szeresd a sexet.Nem számít sem az alakod, sem az hogy rég volt kapcsolatod.Robbilard100@freemail.hu



Lordy.bp Creative Commons License 2014.07.19 0 0 86153

Sziasztok! Vasárnapra - 2014.07.20 -, Délegyházára, a Naturista Oázisba autóznék ( ebben a dög melegben, de klíma van!), s ehhez hölgypartnert - nem szexpartnert - keresnék. Csináljunk egy jó kis napot! Szeretettel várom az érdeklődést!
- A Délegyházi Oázist ismerem, de Gárdonyban még nem voltam, segítene valaki, hogy a GPS-be mit kell bepötyögni? - lordy.bp@gmail.com

csnyfi Creative Commons License 2014.07.03 0 0 86152

Ez nem társkereső oldal, hanem kurvák hirdető oldala. Ha különböznek a fényképek, akkor valószínűleg feltöltetni akar, esetleg arra számít, hogy felmész hozzá és ha kicsit más lány nyit ajtót, nem fordulsz vissza.

Előzmény: Xezs (86151)
Xezs Creative Commons License 2014.07.02 0 0 86151

Sziasztok

 

Pár ilyen "társkereső" oldalt megnéztem már, és egy furcsa dolgot találtam: ha rákeresel egy csaj telefonszámára a neten, egy csomó másik oldalt kidob tök más névvel, tök más képekkel. Azt addig felfogom hogy átbaszás, de mi ebben a jó a feltöltőnek? Tegyük fel felhívod a számot, és mi történik? Elhív valahova és elrabol? Rábeszél egy feltöltőkártyára? Felhívni nem fogok egy ilyet mert nyilvánvaló átverésért minek, de érdekel hogy nekik ebben mi az üzlet.

 

Ha mondjuk példát akartok akkor itt egy ilyen szám: +36 70 294-9739

 

Találtok rá vagy 6-7 tök különböző hivatkozást.

 

Ha valaki elmagyarázza annak megköszönöm :)

Dreamy Creative Commons License 2014.06.29 0 0 86150

Ezzel az ittesmost-tal csak itt találkozom egyedül, meg is néztem... Több reklám kellene neki, mivel eddig 55 felhasználója lehet, abból 20 lány. Lány? Inkább elvált asszonyok.

Előzmény: Dávid Könczöl (86148)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.14 0 0 86149

oké. a tied lehet.

Előzmény: Dávid Könczöl (86148)
Dávid Könczöl Creative Commons License 2014.06.14 0 1 86148

Szinte az összes fórumban aminek a témája a társkeresés, vagy az odal átveréseivel volt gond, vagy azzal, hogy a felhszanálók bunkók/perverzek/hamis a profiljuk. Találtam egy társkersőt:

http://www.ittesmost.com

Van egy olyan funkciója, ahol be lehet jelenteni, ha valakivel valami probléma van. És az adminok, figyelmeztetik, hogy változtasson, különben megszüntetik az adatlapját. Lehet embereket is blokkolni, hogy ne írhassanak többet, ha esetleg valaki zaklatna. A tagok is kultúráltak, sőt a szabályzat miatt nem is lehet olyan a ki ne lenne az.
Nagyon igényes, könnyen-, és jól használható társkereső. Szimpatikus, hogy meg lehet adni a keresendő kapcsolat típusát (komoly, laza, baráti, sex), így nem zaklatnak olyanok akik mást akarnak. Lehet üzenni az adminnak az oldalon vagy facebookon. A javaslatokra reagál, rövid időn belül meg is valósítja azokat. A regisztráció ingyenes. Kereső jól használható, rá lehet keresni végzettségre is. Sok funkció könnyíti a kapcsolatkezdést. Mobilon is használható.
Nekem ez a társkereső tetszik a legjobban.

zoliesztergom Creative Commons License 2014.05.18 0 0 86147

Sziasztok !

lyan barátnöt keresek komoly kapcsolatra akivel kilehetne próbálni a 3 as v többes sexet -ugy h keresnénk + fiut .

már régi vágyan egy olyan barátnö aki egyszerre 2 v több f al..

18-38 évesig keresek ilyen barátnöt  bárhonnan

zoliegom@hotmail.hu

ra várom

látodnincsmitmondanom Creative Commons License 2014.05.13 0 0 86146

Csak ámulok és bámulok, uraim...

Előzmény: Krüger Frédi (86145)
Krüger Frédi Creative Commons License 2014.05.13 0 0 86145

Azt belert nem mondta, hogy még fizetne is érte a csaj. És ilyenről én sem hallottam, még a legjóképűbb pasik között sem. (Kivéve ha selyemfiú vagy férfiprosti az illető). De hogy egy ismeretlen csaj csak úgy leszopjon, előzmény nélkül, nem pénzért vagy más jutalomért, olyan már velem is előfordult, pedig nem vagyok Brad Pitt öccse.

Előzmény: látodnincsmitmondanom (86142)
csnyfi Creative Commons License 2014.05.11 0 0 86144

"egy magas, sportos, jóképű, fiatal srácnak vajon miért kell fizetnie ezért.

Attól még lehet, hogy az önbizalma nulla és fintorogva fordulnak el tőle a nőstények, nem?"

Nem valószínű: ismerős magas, sportos, jóképű fickóról 17 évesen a szó szoros értelmében lerángatta az alsónadrágot az a nő, aki kinézte magának.

Előzmény: látodnincsmitmondanom (86135)
shadow6971 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 86143

fiatal perverz lánnyal ismerkednék, aki szereti ha nézik közben,és benne van minden jóban:) skype: thesecretlifeforus

látodnincsmitmondanom Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86142
A felajánlkozás oké, de ha tejbetök az illető...

Hozzám még egy csaj sem jött oda, hogy úúúúgy leszopna, még fizetne is érte! De nem vagyok se magas, se különösebben sportos. A jóképű meg relatív :-)
Előzmény: belert (86137)
belert Creative Commons License 2014.05.10 0 1 86141

Kérdeztem egy másik topikban is, de megpróbálom itt is:

 

Láttam a neten, hogy ma este is lesz lakat party:  http://www.rapidrandi.hu/rendezvenyleirasok/lakatparty

 

Járt már valaki ilyenen? Milyen a társaság? Lehet itt intelligens és valamennyire dekoratív embereket találni? Furcsa, hogy 100-150 résztvevőt írnak alkalmanként, és személyes beszámolókat nemigen lehet találni a neten. Ha ennyi ember jár, akkor csak van itt is valaki, aki volt már. Érdemes elmenni ilyenre?

Negyvenes nő Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86140

Egy dolgot biztosan elért: elindította a topikban újra a hszeket :-)

Egyébként meg lehet, hogy itt olcsóbban talál vállalkozót, mint irl :-))

Előzmény: jkl1 (86136)
jkl1 Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86139

na jó, hát itt is igaz lehet a "mondás", miszerint adni jobb, mint kapni"! mondjuk én még nem ismertem olyan (anyagiak nélküli szex)partnert, aki ne várta volna el cserébe (tehát oda-vissza) az orált, de minden bizonnyal vannak nők, akik nem szeretik, ha nyalják a puncijukat, szopás nélkül viszont gyakorlatilag létezni se tudnának! :DD

Előzmény: belert (86138)
belert Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86138

Én sem hiszem, hogy tömegesen jelentkeznének, de az nulla erőfeszítés, hogy valaki beírja ezt a felhívást, aztán ha valaki mégis jelentkezik nála, azzal csak jól jár.

 

Az emberek furcsák. Az indexen volt régebben egy cikk, ahol egy lányra írták, hogy a 25. születésnapjára azt kérte, hogy 25-en menjenek végig rajta. Megtörtént. Sok rejtett vágy lakozik mindenkiben. Lehet, hogy valakinek éppen ez a fétise, hogy egyoldalúan örömökben részesítse a fickókat. Ilyen is van.

Előzmény: jkl1 (86136)
belert Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86137

Nem hinném, hogy sportos jóképűtől elfordulnak, ha kicsi is az önbizalma. Az ilyeneknek fel szoktak ajánlkozni a nők, nem neki kell őket hajszolnia.

Előzmény: látodnincsmitmondanom (86135)
jkl1 Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86136

ha kizárólag szopatni akar, akkor tényleg inkább csak fizetős lányok jöhetnek szóba, mivel egy nem anyagias nő (szexpartner) valószínűleg viszonzást is el fog várni, egy fizetős csaj viszont nem, mert utóbbi nem ingyen, illetve nem (elsősorban) az élvezet miatt csinálja, hanem ebből él.

Előzmény: belert (86134)
látodnincsmitmondanom Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86135

"egy magas, sportos, jóképű, fiatal srácnak vajon miért kell fizetnie ezért."

Attól még lehet, hogy az önbizalma nulla és fintorogva fordulnak el tőle a nőstények, nem?

Előzmény: belert (86134)
belert Creative Commons License 2014.05.10 0 0 86134

Szerintem nem hülyeség. Mibe kerül neki, hogy ingyen ide kiírja ezt a felhívást? Semmibe. Ha nem jelentkezik senki, akkor sincs semmi, ha meg esetleg igen, azt tiszta haszon.

 

Mondjuk az egészben az a gyanús, hogy egy magas, sportos, jóképű, fiatal srácnak vajon miért kell fizetnie ezért.

Előzmény: csnyfi (86133)
csnyfi Creative Commons License 2014.05.09 0 0 86133

Bazmeg, annyira impotens vagy, hogy még kurvát keresni sem tudsz, neked az kell, hogy maguktól ajánlkozzanak? Eszem-faszom megáll.

Előzmény: kdor774 (86131)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.05 0 0 86132

Mi egy fiatal győri pár vagyunk. A Feleségem részére keresünk egy FÉRFIT. Kor mindegy. Ápoltság, igényesség alap. Legyen jó megjelenésű, izmos, erős, határozott.
Nem utazunk, és nem érdekelnek olyanok, akikkel egy gyors találkozó erejéig nem lehet személyesen is megismerkedni, vagyis nem érdekelnek GYŐR vagy GYŐR közvetlen környékén kívül élők.

 

 

gyoripar@yahoo.com

kdor774 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 86131

Sziasztok! Magas, sportos, jóképű 23 éves főiskolás srác vagyok, LÁNYOKAT szopatnék Budapesten. Fizetnék is érte! Diszkréció maximális, nem hivatásos is írhat nyugodtan! Ha érdekel: kdor774@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.08 0 0 86130

Én punci párti vagyok

Előzmény: Törölt nick (86129)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.01 0 0 86129

"Nem tudom, változott-e a helyzet mostanra a társkeresőkön."

már most ki kell írni hogy jobbikos-e vagy mszmp-s-e vagy fideszes-e.

és ez is sokat segít.

Előzmény: Zsoccccc (86128)
Zsoccccc Creative Commons License 2014.04.01 0 0 86128

Na hellóka mindenkinek :)

Nagyon furcsa feljönni ide és visszanézni, hogy 2 éve milyen dolgok történtek velem társkeresés terén.Azóta nem is kerestem senkit és nem is lett senkim.Szépen apródonként elkezdtem az álmaimat megvalósítani, s rendbe szedni magam.Mostanság kóstolgatom a testépítő életet is.Rá kellet, hogy jöjjek nem az én világom ez a párkapcsolatosdi.Természetesen a jövőt nem lehet megjósolni, de, ha utamba állít valakit, akkor úgy is érezni fogom, hogy őt kerestem.Anno :) Szóval élek, virulok és egyre jobb az egészségem :) Nem tudom, változott-e a helyzet mostanra a társkeresőkön.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.22 0 0 86127

I memoriam Zvonko Stroganoff:

 

– Melyik a legtisztább hegy Magyarországon?
– ???
– A Gellért-hegy. 
– ???
– Mert minden nyári este körbekefélik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!