Keresés

Részletes keresés

ooz1 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 21
senki nem mondta, hogy Fábry most is humoros akar lenni, de az RTL se úgy harangozta be, mint vicces műsort.

na épp ez a baj...
mutathatta volna egy teljesen más arcát is, de nem ez történt!
Előzmény: Cooper ügynök (13)
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.07 0 0 20
Kíváncsi leszek majd, h a beat-életérzés, Kerouac vécépapírtekercsre gépelt Úton-ja, /utalásilag az Üvöltés-antológia/,vagy a hippi kultúra mennyire kerül elő..esetleg Hunter S. Thompson.. ;-))
AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.07 0 0 19
Inkábbcsak ismerősök.. :-)) WA emberileg is sokkal belátóbb, nagyvonalúbb, művészi alkotótípus -n.b. fluxustípus-, FS pedig egy a középszerből éppen kiemelkedő idegenvezetővé avanzsált vezető, felügyelő úszómester, jogi típusú apai génekkel és mémekkel..
stevebi Creative Commons License 2006.03.07 0 0 18

szerintem is sokat és feleslegesen beszélt fábry

 

A Fábry ettől olyan, amilyen. A show-jában, komolyabb hangvételű interjúkon, önálló esteken mindig sokat és néha 'feleslegesen' beszél. Fura, h ez esetleg újdonsággal szolgált Tóta W.-nek. Ha vki ismeri Fábryt, az tudja, h az Ő esetében a sok duma mindig garantált, ált. Ő van a fókuszban. Az pedig már teljesen szubjektív dolog - ahogy eme topicban is látszik már -, hogy ez vkinek szimpatikus, vkinek nem.

Előzmény: anzix (10)
Luxus panel proli Creative Commons License 2006.03.07 0 0 16
Furcsa ez a páros. Fábryt csak néhány másodpercig bírom nézni, annyira irritál.

Wahorn viszont nagy kedvencem volt, még a Bizottság korszakból.

Fábry a csillogó-villogó RTL-gagyi emblematikus figurája.

Wahorn egy underground-sztár.

Hogy jöhetett össze ez a páros???

AgyProTézis Creative Commons License 2006.03.07 0 0 15

A bóvliboltban mélyenbben is utalhattak volna /WA-FS/ az amerikai életérzés mibenlétére, ha irodalmi-filozófiai mélyvonulati igényeket nem nyomta vón' el eleve a profán közszórakoztatási küldetés maga. Tán még igazi klasszikus-kult roadmovit is alkothattak vón'. Nem a Fábryn múllott. Mut-hol-a drive.. :-))

A Litkai G. mit keresett -a stáblista szerint- arrafelé? Tán Ő a Fábry igazi éceszgébere? A makacs Keraban -a vasfej-, mint ötletadó azé' szépen kijött. És a T.Wolfe-féle mandarinzselé is, bár az originálban nem kék, hanem mandarinvörös..

 

Alakul ez még..

anzix Creative Commons License 2006.03.07 0 0 14
mondjuk egy huszonegynehány éves honnan ismerje? Én is jobban örülnék ha csak most ismerném meg :))
Előzmény: Törölt nick (12)
Cooper ügynök Creative Commons License 2006.03.07 0 0 13
Ez a Fábry-s cikk kissé 'igazságtalanra' sikeredett. Végül is senki nem mondta, hogy Fábry most is humoros akar lenni, de az RTL se úgy harangozta be, mint vicces műsort.
bolsh Creative Commons License 2006.03.07 0 0 11
Tetszett ahogy a házigazda próbálta ecsetelni a 10 000 dolláros büntetés nagyságát, majd legyintően 'odaszólt' Fábrynak; Te ezt nem értheted, magyarországi milliomos vagy..
anzix Creative Commons License 2006.03.07 0 0 10
Hát sztem tótának igaza van. részben. szerintem is sokat és feleslegesen beszélt fábry. kicsit izzadtan próbálja hozni a showbeli beszéd/poén átlagot, de azon sokáig és sokat dolgoznak (természetesen Fábry is). ha hagynák hogy wahorn többet töltsön ki az időből akkor is maradna fábrynak helye. A legjobb részek azok voltak amikor egymás hülyeségét/gondolatát  folytatták. De amúgy rendben van. A svájciaknak lelkiismeretén pedig tényleg sok folt van, csak "úri" körökben nem szokás szóba hozni.
Előzmény: stevebi (7)
MrMoJo Creative Commons License 2006.03.07 0 0 9
Mikor meglátta a Hollywoodban a villákat, hirtelen elfelejtette a magyarországi "luxusprofitot". :-)
Előzmény: habibibi (8)
habibibi Creative Commons License 2006.03.07 0 0 8

jól emléxem, hogy nem politizált a Fábry?

ha továbbra sem fog, talán újra megkedvelem...

stevebi Creative Commons License 2006.03.07 0 0 7

Nem kell csodálkozni azon, h tótawé nagyot akar rúgni Fábryba, hisz' nyakig vagyunk a választási időszakban. Vannak, akik ilyenkor még az élelmiszerboltban is a pult jobb ill. bal oldaláról választanak.:)

Komolyabbra fordítva: azért is érzem erőtlennek, gyengének ezt az írást, mert az ellenszenvét nem tudta tartalommal megtölteni, csupán ilyen puffogásokra futotta:

" Annyi mondanivalója azért nincsen, hogy lépten-nyomon szórja a poént. Igen kevés ilyen ember van amúgy, de hát nem kell erőltetni." Ráadásul se Fábry, se Wahorn nem lökdösött senkit sem a repülőtéren, csupán egy kis szóváltás volt. Nem baj, legalább Gálvölgyi megszólalás előtt is humoros, ha kalapban van.

 

Nekem tetszett az első rész és azt is meg merném kockáztatni, hogy a végén az elalvós rész a koreográfia része volt. Az lett volna a mesterkélt, ha tátott szájjal tisztelegnek végig a csillagok előtt.

Előzmény: ooz1 (1)
Lalipapa Creative Commons License 2006.03.07 0 0 6
Bocsika nem Tóth Tóta! Elnézést!
Lalipapa Creative Commons License 2006.03.07 0 0 5
Sziasztok!

Ellenben Tóth Úrral nekem tetszett a műsor, és hasonlatani a Bajkeverőkkel (amiből istenemre mondom 5 percet nem tudtam végignézni) úgy gondolom hogy nem állja meg a helyét sőt!

Ami nem tetszett, és várom a véleményeket, hogy sokkal jobban tetszett volna, ha az angol párbeszédeket nem alábeszélős stílusban szinkronizálják, hanem feliratozzák.
Így sokkal életszerűbb lett volna, és talán némi angol is ráragadna ez egyébként igen gyatra nyelvtudással rendelkező magyar társadalomra (köztük rám is!)

Üdv Mindenkinek
halinorbi Creative Commons License 2006.03.07 0 0 4
jav: Bajkeverők
Előzmény: halinorbi (3)
halinorbi Creative Commons License 2006.03.07 0 0 3
szerintem sem volt rossz. Persze Tótának nem tetszett.. nem baj! Ez valamilyen szinten megnyugtató... (főleg, hogy a Bájkeverőkkel példálózik szegényke)

Egy light-os dizájn-centerhez hasonlít.

Wahorn András már szerepelt a Fábry showban. Ő volt az a pali akinek mindenről a pina jutott az eszébe. (kissé kínos volt szerintem, de Fábriknak tetszett)
Most türtőztette magát. (vagy kivágták azokat a részeket)

Előzmény: ooz1 (1)
k_dako Creative Commons License 2006.03.07 0 0 2

Egész jó volt, bár azért lesz hova fejlődni.

 

Az a giccsüzlet nem volt semmi, még Fábrynak is tudtak újat mutatni.

ooz1 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 1
ooz1 Creative Commons License 2006.03.07 0 0 0
Fábry nem bújt ki a bőréből. Pontosan úgy viselkedett és beszélt ahogy a showjában és a "normál" fellépésein szokott. Egyik körmondat a másikba oltva, bár néha már ő is elveszti a fonalat.
Wahornt most láttam életemben először.

A film ugyanúgy 12 részes mint elődje a Világfalu Remélem ugyanúgy letölthető lesz.
Nemrég Frei T. is járt Csuponál, csak úgy jönnek mennek nála a stábok.

Kíváncsian várom a folytatást, és remélem ha "elindulnak" tényleg road-movie lesz. Eddig csak címében volt az.
Előzmény: MrMoJo (-)
MrMoJo Creative Commons License 2006.03.07 0 0 topiknyitó
Road movie a RTL-en. Nem volt valami kalandos az első rész ,még a Fábry is elaludt a végére.
Wahorn Andrásra emlékszem a Bizottságos időkből, akkor nagyon ütött akármit csinált.
Vélemények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!