Keresés

Részletes keresés

alminar Creative Commons License 2007.03.21 0 0 438
Már megvan a lányok futási sorrendje, aki tudja, másolja be..:)
Előzmény: Wác (437)
Wác Creative Commons License 2007.03.21 0 0 437
Nagyon helyes ezen a felvételen Kiira! :))
Előzmény: kovachik (435)
whisky:) Creative Commons License 2007.03.21 0 0 436

Végre elkezdőtött!!!!!

 

kovachik Creative Commons License 2007.03.20 0 0 435
Kiira megérkezik Japánba:  http://www.youtube.com/watch?v=wl1bhzTvFIs
kovachik Creative Commons License 2007.03.19 0 0 434

És leadták!!! :)))

 

Vasárnap azt mondta jól sikerült a felkészülése, és minden tervszerűen ment az edzéseken. Remélem sokat látjuk mosolyogni a VB alatt és sikerül bekerülnie az első tízbe.

Természetesen Sebestyén Julinak is sok sikert kívánok! És az ifjú magyar jégtánc párosnak is (Nagy Zsuzsanna és Elek György)!

 

Hyva Kiira!!

kovachik Creative Commons License 2007.03.19 0 0 433

Ma este (20:30) lesz egy kis visszatekintés az Eurosporton a varsói EB-ről.

Remélem Kiira gála programját is leadják. Egyszerűen elbűvölő volt. :)

 

Holnap pedig kezdődik a VB!!

Cak sajna délelőtt lesznek az élő közvetítések :( 

Azért szerencsére délután ismételnek.

whisky:) Creative Commons License 2007.03.14 0 0 432

De yóó!!

Köszönöm!!! Drukkolok Kiirának!!!!!

Igaz nálam Meier a kedvenc!!!!

Sarah Meier
zinaida Creative Commons License 2007.03.13 0 0 431

Szia !

 

Jővő héten kezdödik !

Az Eurosport élőben fogja adni !

Előzmény: whisky:) (429)
whisky:) Creative Commons License 2007.03.13 0 0 430
:):):):):):):)És persze hajrá Kiira!!
whisky:) Creative Commons License 2007.03.13 0 0 429

Hamarosan VB!!! Ugye?!

De mikor? Valaki nem tudja pontosan és melyik

csatornán közvetitik? Talán Eurosport???

alminar Creative Commons License 2007.03.11 0 0 428

Én sem haragszom..:)

 

hajrá, Kiira !!! :))

Előzmény: Wác (427)
Wác Creative Commons License 2007.03.11 0 0 427
Én azért nem haragszom rá :)))

Hamarosan VB! :)
Előzmény: alminar (426)
alminar Creative Commons License 2007.02.26 0 0 426
engem sem, üzenetben annyit írtam, hogy szorítottam neki az EBn meg csináltam róla fényképet az edzésen és elküldeném..
Előzmény: Wác (424)
kovachik Creative Commons License 2007.02.26 0 0 425

Mondjuk tényleg érthető, biztos sokan próbálkoznak. :)

 

Felkerült néhány új kép a http://www.kiira-korpi.net/ -re. A hétvégén autogrammokat osztogatott. Ezeken is gyönyörű, mint mindig. :)

 

Előzmény: Wác (424)
Wác Creative Commons License 2007.02.25 0 0 424
Igen, az lett az eredménye, hogy nem vett fel, ami persze érthető is! :) Nem írtam neki semmit sem, csak megjelöltem őt! Én régebben e-mailt küldtem a csapatának címére, hogy rajongója vagyok, de az e-mail címét nem adták meg! Na mindegy :)))
Előzmény: kovachik (422)
alminar Creative Commons License 2007.02.25 0 0 423
Ott én is próbáltam , de még nem válaszolt.....
Előzmény: kovachik (422)
kovachik Creative Commons License 2007.02.25 0 0 422

Wác, régebben írtad, hogy megpróbáltad felvenni a kapcsolatot Kiirával a MySpace-en keresztül. Jött valami válasz?

 

Egyébként gratula a topikhoz!

kovachik Creative Commons License 2007.02.25 0 0 421

Talán még nem volt:

Wác Creative Commons License 2007.02.25 0 0 420
Wác Creative Commons License 2007.02.25 0 0 419
Wác Creative Commons License 2007.02.25 0 0 418
Wác Creative Commons License 2007.02.23 0 0 417
Na ez nagyon jó hír, Kiira már sok ilyen díjat kapott :)))
Előzmény: kovachik (416)
kovachik Creative Commons License 2007.02.17 0 0 416

Sziasztok!!

 

Én sajna csak a mostani EB-n figyeltem fel Kiirára, pedig már többször is járt Mo.-on. Eddig nem igazán figyeltem a műkorcsolyát, most azonban már alig várom a VB-t.
Remélem sikerül megvalósítania terveit és bekerül az első 10-be, ami idén tényleg nem lesz egyszerű.

 


Egy hír:


Kiira elnyerte az "Inhabitant of The Year" címet Tampereben, amit a város lakói szavaztak meg Neki. GRATULA!!  ( http://www.kiira-korpi.net/ )

 

alminar Creative Commons License 2007.02.05 0 0 415

többszöri próbálkozás után sikerült feltölteni !!!

Phantasia (Phantom)

 

http://www.filesend.net/download.php?f=58703d79dc4c0838fc623ec9e8cc3dc7

 

Kiira zenéje kb a 22ik percnél kezdődik...(azt hiszem)

Előzmény: alminar (414)
alminar Creative Commons License 2007.02.02 0 0 414

épp most töltöm fel Kiira kűrjének a zenéjét, csak 1 bibi van, a zene 30 perces, ebből Kiira 4-5 percet használt fel....:D

 

Örülök, ha tetszett a kép !!!

Mázlim volt, hogy visszajött még nyújtani a lábait egy kicsit...:))

Előzmény: Wác (412)
Wác Creative Commons License 2007.02.02 0 0 413
Igen :)
Előzmény: gitana19 (411)
Wác Creative Commons License 2007.02.02 0 0 412
Az is szuper, nagyon szépen köszönöm! :)))
Előzmény: alminar (410)
gitana19 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 411

OFF

Olá!!!!!! Itt is vagyol?

Előzmény: Wác (409)
alminar Creative Commons License 2007.02.02 0 0 410
És amit én raktam be kép? azt én csináltam, külön neked, Varsóban..:))
Előzmény: Wác (409)
Wác Creative Commons License 2007.02.02 0 0 409
Nagyon jó képek :)))
Előzmény: Törölt nick (408)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!